• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
Bohužel, mám "špatné" zprávy..byla jsem s Emčou na kyčlích, jako kyčle jako takový ok..ale má větší svalové napětí an nožičkách, takže stále široké balení na noc, navíc musíme k neurologovi a patrně nás neminou rehabilitace...naštěstí je dělá moje kamarádka doktorka, tak jsem se za ní dnes rovnou zastavila na konzultaci, prohlídla malou, doporučila cviky a řekla, že mám být v klidu, že to není nic vážného.
4. lis 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirko a pro kolik to tak vidíš dětí u toho Kauflandu nebo kolik tam bylo stolečků? Nečekaj, že si tam musíš dát jídlo nebo se platí vstup? A nevíš od kolika tam mají? Se omlouvám za tolik otázek, ale teď jsme byly odpo v Berušce - bylo přeplněno (nevím proč pouštěly dál, když už si nebylo kam sednout), zdražili vstup, zkrátili otevírací domu, cedule, že si nesmíš přínést žádnou buchtu koláč atd., fotbálek tam zabírá dost místa a co jsem viděla, tak moc si nikdo nehrál - je poměrně dost vysoký a děti tam moc nedosáhnou....nevím, zda ty změny byly k lepšímu.....uvidíme, ale to kafíčko je tam pořád super :grinning:
4. lis 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klubo jako opravdu do Beruny si nesmíš donést jídlo pro dítě? vždyť to ty holky dělaly tak dobře, co blbnou? někdo tu psal, že u té opávky taky začly vybírat vstup někde na stánkách předchozích to je ... :wink:
5. lis 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klubo tak jsem dohledala, že 40,-Kč/dítko :wink:
5. lis 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klubo : ahoj Andrej :slight_smile:), už jsi tu dlouho nebyla :wink:. JInak co se týče koutku, tak otvírají bych řekla asi na 9h (stejně jako pizzerii), vstup je 40 Kč pro dítě na celý den. Stolku je tam celkem tak 6-8 (po 3 židlích), přesný počet nevím. Jídlo si tam určitě dávat nemusíš, to není podmínkou. Koutek je samostatný, jen vedou obě části ... pizzerka je přímo kuřácká.
Teda, tak to se Beruška teda dost zhoršila :o((. Nesmít si vzít nějakou sladkost, prostě chtějí docílit toho, aby si maminky vše kupovali tam. NO jsem zvědavá jak to tam teda vypadá ...
5. lis 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga, nevím jestli vysloveně jídlo pro děti, ale tohle tam mají napsané u baru. Já tam měla třeba jogurt a to je myslím ok, možná si tam mamči nosily ke kafču koláčky atd. a to se jim asi moc nelíbilo, což chápu, ale zase pro děti by to měli povolit, když se za ně platí vstup. Mně třeba Jiřík medovník a ty koláče co tam mají nejí a nic jiného tam nekoupíš.
Díky za info, hernu asi vyzkoušíme. :wink:
5. lis 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mirko, děkuji, hernu vyzkoušíme. Příští týden zkusíme Berušku ještě dopoledne, ale to odpo bylo šílený, fakt narváno. Rozhodně nehci Berušku pomlouvat, já tam chodim moc ráda, dokonce jsem tam nechala udělat oslavu, ale to odpoledne se proště moc nepovedlo. Jo vstup zdražila na 59,- za jedno dítko a 99 za dvě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. lis 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je fakt pálka, 100 Kč za obě děti. Jelikož Anetka je trampolínová tak u nás to vypadá zatím na koutek u Opávky ;) a ještě ušetřím :grinning:. My tam měli také oslavu, v dubnu Anetčiné 3 roky
5. lis 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trampoška je i v Berušce, ale Jiřík tam neměl šanci, když jsem si ho tam dala, tak tam hned přiběhly větší děti a to se trochu bál, páč tam dost lítal, tak že pro nás trampoška zatím nee. :confounded:
Jiřík měl teď dva roky, měl to v týdnu, ale po té rekonstrukci už to v týdnu nedělají, že prý přicházejí o peníze, pouze o víkendu, tak jsem ráda, že nám to ještě vyšlo. :slight_smile:
5. lis 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme byli v Berušce minulý pátek a bylo to tam ok, stejný jako vždycky... my tam chodíváme dopo a býváme přes poledne - Šíma je pořád dost stydlín a v tuhle dobu tam bývá lidí docela málo, takže si i zaskákal na trampolíně. Sváču mu tam nosím vždycky, páč tam pro něj nic nemaj... a vlastně pani byla moc milá - zajistila nám místo na pohovce - byla jsem tam s kamoškou, co má taky půlročňáka...

a zkusila bych navrhnout termín na nějakej ten sraz - ať už v Berušce, nebo v pizzošce: co takhle pondělí 15. listopadu?
5. lis 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Emička se včera poprvé otočila z bříška na záda..ale asi to byla spíš náhoda :grinning:
6. lis 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikkumyy můžem zkusit, i když ten den máme dost lítání...tak odpol??kolem té čtvrté...
6. lis 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iris : to je šikulka :o))) a docela rychlá

my nemůžeme pondělky, středy a čtvrtky - mám brigádu. Takže kdyby se Vám to hodilo spíše úterky nebo pátky, tak se přidáme :wink:
6. lis 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, na facebooku mám nafocené nějaké oblečky pro prcky - kluky k prodeji od 6 do 24 měsíce - bundy, kombinézy...kdyby měl třeba někdo zájem: http://www.facebook.com/home.php?#!/album.php?aid=36573&id=100000460809914&fbid=166792076679485
6. lis 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm... tak co pátek 19.? lepší? v úterý budeme mít dvojitý plavání, to by mě asi už herna zabila:slight_smile:)
6. lis 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikkumyy my nemůžem zas ten pátek, Věrka má aerobik, nestíháme to...
8. lis 2010 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co další úterý 23.11. ???
8. lis 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka755 to by šlo :slight_smile:
8. lis 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsem byla s prckem a s kamarádkou v dětském koutku, v té pizzerii na Kladně u hřiště Opavia (Otevřeno tam mají až od 10,00 hod. Lepší vzít s sebou přezůvky pro prcka. Dovnitř se chodí tím zadním vchodem.. Je tam asi 6 stolečků se 4 židlema, takže i v této části možnost koupit si pizzu či bagetu. Pro děti v koutku skluzavka, trampolína, odrážedla plastová, pidi bazének s míčky, kostičky aj. hračky či plyšáci. Vstup 40,- Kč . Při vstupu dostal prcek malého hopíka :slight_smile: Moc se nám tam líbilo. Do budoucna plánují zakoupit přebalovací pult a jednu dětskou jídelní židličku.
8. lis 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak se tam, tak jako v Berušce, dá na určitou dobu udělat rezervace stolu. Spletla jsem se, u každého stolu 3, a ne 4 židle :slight_smile:
8. lis 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě, pokud jste tam někdo dřív chodil do cukrárny /tam byl taky trochu jiný dětský koutek/ , tak ta pizzerie patří té stejné paní. (a obsluhuje tam i její syn - je to fešák :slight_smile:)
8. lis 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kladenacka já jsem tam chodila , a taky některé další "kladeňačky", dokud nebyla Beruška...pak to zmizelo a upřímně, mě odrazoval ten nápis Pizza bageta, tak jsem tam ani nezkoušela nahlídnout...ale vypadá to báječně a asi tam zajdu ještě dřív než na plánovaný srazík, moc plno tam evidentně není...a to je super, vezmu i malýho Járu, a nemusíme čekat až budem mít taťku doma, aby vozil...do přeplněné Berušky se mi měsíční mimi brát ještě nechce...
8. lis 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když se tam jde na tu desátou, tak je tam trošku zimička, protože až kolem té desáté, tam pouští teplý vzduch z klimatizace. Ale za chvíli tam pak bylo teplo. Kočárky se tam vejdou, do té chodbičky, co záchody - tak jak to bylo dřív. Pak až budou mít ten přebalovák, tak ho zase do té chodby patrně dají.
Mě ten nápis taky odrazoval ( že by bylo na Kladně málo pizzerií?) - bylo mi líto, že tu cukrárnu tam zrušily - já tam chodila dost často s prckem, když byl ještě v kočáru a pak kolem roku. Pak mi tam ale vadily ty automaty pro děti, že už to nebylo jen pro ta prťata. No a dneska jsem si tam dala Panini se 4 druhy sýrů a latéčko s příchutí a bylo to fajn.
Pak tam někdy zajdu třeba i na pizzu. :slight_smile:
8. lis 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chtěla jsem se zeptat., Ke 3. narozeninám příští rok budu klukovi asi kupovat nějaké odrážedlo typu First Bike, ale tak do tisícovky . Máte někdo takové podobné? Zkušenosti? Díky za radu.
8. lis 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm, tak já to tam vyrazim obhlídnout asi ve středu dopo - a klidně si dáme i pizzu:slight_smile:
a jinak se obávám, že nějakej větší sraz už asi nestihnem :unamused: - někdy po 20. listopadu se stěhujem do Prahy

kladenacko - pomohlo by ti tohle? http://www.nakole.cz/clanky/566-velky-test-detskych-odrazedel.html
my máme specialized, ale to bylo dražší
8. lis 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kladenacka : super popis :o), aspoň víme otvíračku - já jí tipovala už na 9h :wink:. A co se týče first bike, tak my kupovali Anetce ke 3. narozeninám JdBug kolo a drandí jak dračice :grinning:. Je lehounké, takže si ho sama i zvedne, pokud kolo leží a naučila se brzy jezdit s nožičkama ve vzduchu a udrží krásně balanc. Není tak drahé jako pravý First Bike :wink:

@pikkumyy: tak Vy se stěhujete jo? Tak hlavně aby Vám to šlo hladce a nebyly žádné problémy ... a ať se Vám tam líbí :o))
9. lis 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkujeme za popis a foto, zítra dopo to tam vyrážíme vyzkoušet :wink:
9. lis 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevyrazí do koutku někdo v pátek? Že bysme se přidali s dětma :o)) a možná kamarádkou
9. lis 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
klubo - no tak to se tam nejspíš potkáme, tak na 11 tam taky zkusíme dorazit :wink:
9. lis 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky za tipy na odrážedla.
9. lis 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek