• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
@kladenacka Ještě k těm odrážedlům - my máme Azub Fík a taky spokojenost. Ale stojí myslím kolem 1500,-
9. lis 2010 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
my máme yedoo too odrážedlo a stálo cca 1500Kč
9. lis 2010 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
pikkummy, tak se snad poznáme :wink: Jinak Mirko, někdy bychom se rádi přidali, ale tento týden a příští mám úplně plno, ale kdybyste někdy vyráželi, dej vědět. :wink:
9. lis 2010 ve 22:21  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky co pracuju už nějak nestíhám ty srazy :slight_smile:

my kupovali ve dvou a půl letech rovnou kolo takže neporadím....jinak v opavce to vypadá docela příjemně ale přijde mi to už je pro hodně malý děti (což mi nevadí) ale s drakem tam už asi nepůjdeme :slight_smile: beruška mě díky narvanosti odrazuje už delší dobu :(

10. lis 2010 v 16:19  • Odpověz  • To se mi líbí
draga - v opávce jsme přes poledne byli sami, ale pak tam přišli 4 asi tak pětileťáci a moc se vyřádili na trampolíně...
předtím jsme tam opravdu potkali Klubo :slight_smile:
jen mi tam přijde divný ten způsob vytápění - místama je zima, místama vedro :unamused:
10. lis 2010 v 16:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!
Emča má 4630g a za 14 dnů jdeme na další vážení + očkování. A Tomík na tříleté ok :wink: Má 13,95kg a 97 cm, vidí, slyší, tvary pozná, dokonce paní doktorce i něco povídal :grinning:
11. lis 2010 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
jedno negativní vyjádření týkající se té pizzerie u Opávky od známé -

Musím se podělit o zážitek. Naše čertice se sestřenicí skvěle vyřádily. Vybavení pro děti opravdu dobré. Jinak mne překvapila obsluha a i jídlo. Šli jsme tam na večeři v pěti dospělých, každý jídlo i pití. I přez to si naúčtovali vstup(samotná útrata více jak 800,-) překvapilo nás to, tak aby s tím počítali i ostatní. Jinak jídlo tedy upřímně nic moc. Neupozornili při objednání, že na pizzu, kterou si vybírám nemají ingredience a bez jakýchkoli skrupulí přinesli jakýsi paskvil na název pizzy. Těsto bez chuti. Čili za sebe- doporučuji pro vyřádění dětí v ošklivém počasí a asi i na kávu, ale jídlo skutečně nikdo z nás pěti nedoporučuje...

to jen, abyste věděly.... ale třeba to byla jen výjimka a Vy máte s objednávkou a výběrem jídla v pizzerii lepší zkušenosti
11. lis 2010 v 17:49  • Odpověz  • To se mi líbí
\nezlobte se že jsem se vetřela do vaši diskuse ale pani asi přijela z pralesa za to že udělala 800kč utratu chce vstup zadarmo??? No ja když udělam velky nakup v tescu tak taky nedostanu nic zdarma.
11. lis 2010 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@udivena ze by jste byla s Opavky??? :grinning:
13. lis 2010 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
já byla teď v Opávce dvakrát a spokojenost, měla jsem i pizzu, kafíčko, Jiřík se vyřádil na trampošce. Mně tedy vůbec nepřijde divné platit vstup, když je tam takové zázemí, já jsem za to naopak vděčná- Jiřík by v normální restauraci určitě nevydržel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. lis 2010 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já se teda přikláním k názoru udivene, že neznamená, pokud je velká útrata za ostatní věci, tím pádem je vstup pro dítě zdarma. Tím se nechci nikoho dotknout, ale pokud nemají vyloženě napsáno, že při nějaké větší objednávce je vstup zdarma, tak to ani nemůžu očekávat. Pokud někdo má takovou útratu, tak 50 Kč je fakt pakatel :sweat_smile: . Já tam měla také vše od pití až po jídlo a chutnalo mi ... i kamarádce. Jde asi o to, jak je kdo na co zvyklý :wink:. My si s manželem objednáváme pizzu podle chuti, chutná nám všude po Kladně (Galerie, LaFontána, Periferie ...), takže já za Opávku můžu říct jen to dobrý :o)
13. lis 2010 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@iris : obě děti mají krásné váhy :slight_smile:), to je Tomík fakt šikula. Anetka řekla domeček a bylo vymalováno, pak nechtěla dr už nic ukazovat :grinning:D
13. lis 2010 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
tak my zítra dopo asi vyrazíme do Berušky, Šíma to tam má rád... nepřidáte se někdo?
14. lis 2010 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@pikkumyy my pujdeme v utery odpoledne.
14. lis 2010 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
jaru - tak to se asi nepotkáme - my jdeme v úterý od půl 1 plavat, napřed Šimon, pak Judita a pak asi budem všichni chrupat:slight_smile:) kdybyste to zvládli zítra odpo, tak my bychom to zkusili posunout taky až na odpoledne...
14. lis 2010 ve 23:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@pikkumyy to bohuzel nepujde ja cekam navstevu tak jindy no :D
15. lis 2010 v 08:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojík, tak sobotní oslavu jsme přežili, fotky dodám, jen co bude trošku víc času :wink: Tomík je ve školce, zas na celý den, vyrazím do knihovny, uvařím.Včera jsme byli v Malvíku tomovi pro větší autosedačku, máme cybex solution.
15. lis 2010 v 08:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj:slight_smile:
není tady někdo z Kladna Ostrovce na společné procházky a podobně? Mám roční dítko :slight_smile:
23. lis 2010 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
IRIS a je ten Cybex v reálu tak pěknej, jak se zdá? Co potah, vapadá kvalitně? Taky o něm totiž uvažuju. má dobrý testy a cena taky super.

U nás se zase nudlá a kašle, Berenka teda chodí dko školky, ale Stázinka to odnáší. Včera v noci měla teplotu, křičela, ani dudlat prso nechtěla... ach jo, co nás to zas pronásleduje :(

23. lis 2010 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
fragolla, já tam mám rodiče, ale bydlím ve Švermově, jezdím tam hodně když je v létě hezky na kafíčko pod Buk. Mám Jiříka, ale jsou nám už dva roky :wink: Tak se třeba někdy potkáme :slight_smile:
23. lis 2010 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@fragolla : ahojky já bydlím v Rozdělově, od Ostrovce pár metrů :wink: a kamarádka s roční dcerou bydlí na V. Lanny. Můžeme někdy vyrazit na společnou procházku :slight_smile:
23. lis 2010 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
My jsme teď taky nastydlí.

Jo, jinak v Berušce se zas bude dělat Mikulášská, ale bude v pátek 3. a v sobotu 4. 12. Bližší info týkající se času a ceny za balíček zatím nejsou, budou prý asi koncem týdne. Na pátek prý mají ještě volno.
24. lis 2010 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@lapagerie mně přijde ta autosedačka fakt dobrá i pěkná..a máme taky rýmu, obě děti a tom navíc i kašel, odsáváme a je to horor
24. lis 2010 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
29. lis 2010 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@adajar : posíláme velikááánskou gratulaci :slight_smile:, Danečku jsi pašák :slight_smile:
29. lis 2010 v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí
adajar - paráda, Danís je fakt frajer:slight_smile:

kladeňačky - tak my už jsme odstěhovaný, už jsme i předali klíče novejm majitelům a do Kladna budem jezdit už jen na výlety:slight_smile:
29. lis 2010 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
adajar, opravdu borec, tak si to moc užívejte:slight_smile:

pikkumyy, tak ať se vám v Praze líbí a jste spokojený :wink:
29. lis 2010 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@pikkumyy tak si to v Praze uzijte. A obcas nakoukni a napis. Treba se na vas prijedeme nekdy poivat :D

Holky dekujeme malej je sikulka a uz ted si nenecha rikat co ma delat :D
30. lis 2010 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@pikkumyy téda, už v Praze? Tak ať jste spokojení!
30. lis 2010 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@klubo My chodíme do Švermova po cyklostezce:slight_smile: A k Dubu občas taky, bydlíme kousíček:slight_smile:
30. lis 2010 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek