• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
fragolla, ta to se možná budeme znát podle vidění, bydlíme hned pod cyklostezkou (kousek od hospůdky bývalý Pelc, jak mají koně) a pod Bukem jsem v létě nebo když je hezky docela často :wink: Jiřík rád jezdí na motorce a pro to je Ostrovec jak stvořený, ve Švermově je dost kopců a to se docela bojím, páč on to umí rozjet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. lis 2010 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klubo Aha, tak to je možný. Až tam jsem došla jen párkrát, přišlo mi to tam trochu strašidelný :grinning: Ten rozpadlý barák, kde je spousta aut:slight_smile:
No tak teď aby jsme všichni vytáhli psí spřežení, to je hrůza :rolling_eyes:
2. pro 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fragolla, jo u Pelců je to teď horší, ale už tam tolik aut není :slight_smile: Dneska jsme tam byli zrovna na svářů a bylo o tam fajn :wink: U nás ve Švermově je to hrůza, vůbec to tu neprotáhli a mluvila jsem s našima a na Ostrovci je to prý to samé, tak to tam taky zvládněte :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2010 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes jsme byli v herně Beruška na Mikulášské besídce. Byla to fajn akce, Tombola, Mikuláš :slight_smile:
3. pro 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klubo No jo, tady jsou hromady sněhu. My nevylézáme-kašel, rýma :angry:
3. pro 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fragolla dneska jsem byl u mámy, no máte to tam taky zajímavé, ale chodníky už někde jdou, táhla jsem Jiříka na bobech a to má úspěch:slight_smile: Tak se hezky vymaroďte, hlavně ať jste na svátky fit :sunglasses:
3. pro 2010 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky, prosím nechodíte některá s dětma k pani doktorce Svatavě Janouškové? Potřebovala bych vědět jaké má zítra ordinační hodiny a bohužel to na netu nikdy nemůžu najít. Děkuji
8. pro 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikitt : bohužel :( nechodíme ... ale asi sis tam volala, tel. číslo jsem koukala, že na webu je
9. pro 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky Kladeňačky,

která jste na facebooku, tak by vás mohla zajímat takhle stránka. Chtělo by to tam trochu rozjet:slight_smile:
http://www.facebook.com/martina.taubrova#!/group.php?gid=123500341034301
16. pro 2010 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nevíte náhodou o nějaké chůvě? Půjdu konečně do práce a sháním hlídání na dobu, kdy bude kulíšek nemocný.
20. pro 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky hlásím se dlouhééé době:slight_smile:

holky máte rády umbu?nechcete začít se mnou cvičit:slight_smile: mám hodiny ve spirále ...a v katalogu firem tu to mám v oddělení školky.mateřské centra...tam jsou bližší info:slight_smile:
2. led 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky hlásím se dlouhééé době:slight_smile:

holky máte rády zumbu?nechcete začít se mnou cvičit:slight_smile: mám hodiny ve spirále ...a v katalogu firem tu to mám v oddělení školky.mateřské centra...tam jsou bližší info:slight_smile:
2. led 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kuba30 Míšo, kde děláš? Podařilo se Ti sehnat místo na Kladně? Písni mi klidně do IP, jaká je situace. Mě ta Praha docela ničí, je to časově dost náročné a já nechci vidět každý den svoje dítě jen v pyžamu:(
O chůvě nevím, tohle Ti nezávidím. Já má kliku na obětavého dědu, který šel dokonce kvůli malému do důchodu, aby byl v případě nouze po ruce, to je taková moje výhra.
5. led 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draga Dalíkovi vše nej k svátku! :dizzy_face:
5. led 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iris moc děkujeme ...

my marodíme, mě schvátila chřipajzna ve čtvrtek a Dálovi to začlo v sobotu, tak se povalujeme v pelíšku a čučíme na pohádky, hrajeme člobrdo a prostě tak...už aby zase lítal drakouš

@amina Kačí co nějak zkrátit úvazek?
9. led 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draga
Jé, chudáčci. My se s nemocemi prali celé svátky, nejdřív měl atb. Pepíno a minulý týden já. Ale bylo to fajn, dva dny jsem si relaxovala doma. No, ale o víkendu se Pepínovi rozjely teploty, stačil týden ve školce a je v tom zase, blééé :angry: Dnes je doma s dědou a já čekám, co z toho zase bude.
Tak si pěkně užívejte klídečku, pohodičky a buďte brzy fit.
Na zkrácený by to u nás nešlo, to jsem zkoušela už před rokem, když jsem se vracela. Prostě si dávám pár měsíců a myslím, že se vrtnu na čas někam jinam. K tomuto se třeba za pár let vrátím...
10. led 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amina kačko řeknu ti, že ty nemoci jsou na pytel, Dála horečkuje pořád, te´d se odpo tak zpotil, že doufám, že tělo konečně zabojovalo...do školyk každopádně týden nepůjde, nechám ho doma a snad už to bud eok...Pepína moc pozdravuj, Dála Pepína má rád, pořád vypráví, že Pepíno něco a tamto...a tuhle do mě hučel, že k nám Pepíno musí dojít na návštěvu...tak až pak nějak konečně bude líp tak se můžem domluvit...jsem mu vyprávěla, jeslti si pamatuje, jak jsme u Pepína byli na zahradě :slight_smile: říkal, že jo ale myslím, že kecá .))) tak se brzo uzdravte...no a tobě přeji abys nějakou tu práci v Kladně našla...a pak mi tam podržela flek :slight_smile:))
10. led 2011 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se přidávám..po týdnu ve školce má Tomík opět horečky :frowning2:
11. led 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iris iris u nás je to stejný...se z toho picnu...zřejmě něco fakt řádí :pensive: tak ať jste v pořádku co nejdřív...nám se to vleče dneska už 4 den :(
11. led 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draga tak tom pořád není ok, děsně kašle, takový ten vlhký kašel..nemůže se toho zbavit, nic nezabralo. zatím, Co Dalík?
20. led 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iris no Dála půjdu po 14 dnech v pondělí do školky...už od včera hlásí, že tam nepůjde...to bude divadýlko :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak a´t jste co nejdřív ok :wink:
22. led 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, v březnu se chystáme na zápis do školky. Můžete poradit, jaká je fajn školka někde kolem Mety, až Růžové pole - kolem Okrsku 4. Navštěvují Vaše děti některou ze školek z tohoto okolí? Bývají třeba nějaké dny otevřených dveřích ve školkách, aby se s jejich provozem mohl předem člověk seznámit a pak si až nějakou školku z nich vybrat?
A ještě jedna veliká prosbička. Možná hloupý dotaz, ale jak takový zápis probíhá? Co je nutné mít s sebou? Díky, Hanka
23. led 2011 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přijměte pozvání na Burzu zimního oblečení a hraček pro děti, která se bude konat 12. února 2011. Kladno, místem burzy Kino Sokol. Veškeré info čtěte letáček :slight_smile:
24. led 2011 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kladenacka Dá se ten letáček někde stáhnout? Já to, bohužel, nepřečtu ani zvětšené :frowning2:
25. led 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
na mail ti ho pošlu. Jinak asi když si ho vytiskne, tak by se měl dát přečíst. písni mi do zprávy, pls, Tvůj mail.
25. led 2011 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
na mail ti ho pošlu. Jinak asi když si ho vytiskneš, tak by se měl dát přečíst. písni mi do zprávy, pls, Tvůj mail.
25. led 2011 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
na mail ti ho pošlu. Jinak asi když si ho vytiskneš, tak by se měl dát přečíst. písni mi do zprávy, pls, Tvůj mail.
@iris
25. led 2011 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kladenacka o školce v okolí mety ti info nedám,ale zápis probíhá asi takto...přijdeš s dítkem (můžeš i bez) dostaneš papír na vyplnění, sebou rodný list dítěte...my jsme byli u zápisu 4x :slight_smile: loni ve dvou školkách předloni taktéž...všude to bylo hodně podobné, když máš sebou prcka, tak se ho jen zeptaj jak se jmenuje a něco mu dají (lízátko, omalovánky...)...ale z ničeho ho nezkoušejí...no a tak za 5 minut ...nevím jak letos ale nejhorší na tom byly fronty :slight_smile: v jedné školce zápis probíhal ve třídě, tak tam děti mohly jít si pohrát a to čekání je tak nenudilo, jinde jsme čekali...tak držím palečky :slight_smile:
27. led 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. led 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kladenacka : mám jen kamarádku, která má syna v MŠ Švýcarská, nikoho úplně vzadu v Kročehlavech nemám. Jinak co se týče otevřených dveřích, v některých školkách to bývá v den zápisu a třeba u nás má školka otevřeno pro přijaté děti v červnu. Pokud si vyhledáš danou školku, tak buď budou mít dny pro veřejnost uvedené, nebo jim napiš email :slight_smile:
29. led 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek