Sejděme se
ikuska26
23. únor 2007

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

Ahojte maminky, hladam spolocnicku na kocarovanie, vymenu skusenosti, alebo len pokec a prechadzky v kladne. Budem velmo rada, ak sa nejaka najdes, bo chodit stale sama s kocarkem je smutne a kedze mam vsetkych priatelov a rodinu na SK, aspon takto hladam... Som sa sem prestahovala v lete, no myslela som ze nahoda je blbec a ja sa zoznamim s nejakymi tehulkami a potom maminkami, ale stale nic.... :-S
klubo
30. lis 2010
fragolla, ta to se možná budeme znát podle vidění, bydlíme hned pod cyklostezkou (kousek od hospůdky bývalý Pelc, jak mají koně) a pod Bukem jsem v létě nebo když je hezky docela často 😉 Jiřík rád jezdí na motorce a pro to je Ostrovec jak stvořený, ve Švermově je dost kopců a to se docela bojím, páč on to umí rozjet :-p
fragolla
2. pro 2010
@klubo Aha, tak to je možný. Až tam jsem došla jen párkrát, přišlo mi to tam trochu strašidelný 😃 Ten rozpadlý barák, kde je spousta aut🙂
No tak teď aby jsme všichni vytáhli psí spřežení, to je hrůza 8-(
klubo
2. pro 2010
fragolla, jo u Pelců je to teď horší, ale už tam tolik aut není 🙂 Dneska jsme tam byli zrovna na svářů a bylo o tam fajn 😉 U nás ve Švermově je to hrůza, vůbec to tu neprotáhli a mluvila jsem s našima a na Ostrovci je to prý to samé, tak to tam taky zvládněte :-p
kladenacka
3. pro 2010
Dnes jsme byli v herně Beruška na Mikulášské besídce. Byla to fajn akce, Tombola, Mikuláš 🙂
fragolla
3. pro 2010
@klubo No jo, tady jsou hromady sněhu. My nevylézáme-kašel, rýma ]-(
klubo
3. pro 2010
fragolla dneska jsem byl u mámy, no máte to tam taky zajímavé, ale chodníky už někde jdou, táhla jsem Jiříka na bobech a to má úspěch🙂 Tak se hezky vymaroďte, hlavně ať jste na svátky fit 😎
nikitt
8. pro 2010
Ahoj maminky, prosím nechodíte některá s dětma k pani doktorce Svatavě Janouškové? Potřebovala bych vědět jaké má zítra ordinační hodiny a bohužel to na netu nikdy nemůžu najít. Děkuji
mirka755
9. pro 2010
@nikitt : bohužel 😞 nechodíme ... ale asi sis tam volala, tel. číslo jsem koukala, že na webu je
fragolla
16. pro 2010
Ahoj holky Kladeňačky,

která jste na facebooku, tak by vás mohla zajímat takhle stránka. Chtělo by to tam trochu rozjet🙂
http://www.facebook.com/martina.taubrova#!/grou...
kuba30
20. pro 2010
Ahoj holky, nevíte náhodou o nějaké chůvě? Půjdu konečně do práce a sháním hlídání na dobu, kdy bude kulíšek nemocný.
luuca.b
2. led 2011
ahojky hlásím se dlouhééé době🙂

holky máte rády umbu?nechcete začít se mnou cvičit🙂 mám hodiny ve spirále ...a v katalogu firem tu to mám v oddělení školky.mateřské centra...tam jsou bližší info:-)
luuca.b
2. led 2011
ahojky hlásím se dlouhééé době🙂

holky máte rády zumbu?nechcete začít se mnou cvičit🙂 mám hodiny ve spirále ...a v katalogu firem tu to mám v oddělení školky.mateřské centra...tam jsou bližší info:-)
amina
5. led 2011
@kuba30 Míšo, kde děláš? Podařilo se Ti sehnat místo na Kladně? Písni mi klidně do IP, jaká je situace. Mě ta Praha docela ničí, je to časově dost náročné a já nechci vidět každý den svoje dítě jen v pyžamu😞
O chůvě nevím, tohle Ti nezávidím. Já má kliku na obětavého dědu, který šel dokonce kvůli malému do důchodu, aby byl v případě nouze po ruce, to je taková moje výhra.
iris
5. led 2011
@draga Dalíkovi vše nej k svátku! x-)
draga
9. led 2011
@iris moc děkujeme ...

my marodíme, mě schvátila chřipajzna ve čtvrtek a Dálovi to začlo v sobotu, tak se povalujeme v pelíšku a čučíme na pohádky, hrajeme člobrdo a prostě tak...už aby zase lítal drakouš

@amina Kačí co nějak zkrátit úvazek?
amina
10. led 2011
@draga
Jé, chudáčci. My se s nemocemi prali celé svátky, nejdřív měl atb. Pepíno a minulý týden já. Ale bylo to fajn, dva dny jsem si relaxovala doma. No, ale o víkendu se Pepínovi rozjely teploty, stačil týden ve školce a je v tom zase, blééé ]-( Dnes je doma s dědou a já čekám, co z toho zase bude.
Tak si pěkně užívejte klídečku, pohodičky a buďte brzy fit.
Na zkrácený by to u nás nešlo, to jsem zkoušela už před rokem, když jsem se vracela. Prostě si dávám pár měsíců a myslím, že se vrtnu na čas někam jinam. K tomuto se třeba za pár let vrátím...
draga
10. led 2011
@amina kačko řeknu ti, že ty nemoci jsou na pytel, Dála horečkuje pořád, te´d se odpo tak zpotil, že doufám, že tělo konečně zabojovalo...do školyk každopádně týden nepůjde, nechám ho doma a snad už to bud eok...Pepína moc pozdravuj, Dála Pepína má rád, pořád vypráví, že Pepíno něco a tamto...a tuhle do mě hučel, že k nám Pepíno musí dojít na návštěvu...tak až pak nějak konečně bude líp tak se můžem domluvit...jsem mu vyprávěla, jeslti si pamatuje, jak jsme u Pepína byli na zahradě 🙂 říkal, že jo ale myslím, že kecá .))) tak se brzo uzdravte...no a tobě přeji abys nějakou tu práci v Kladně našla...a pak mi tam podržela flek 🙂))
iris
11. led 2011
Tak se přidávám..po týdnu ve školce má Tomík opět horečky 😞
draga
11. led 2011
@iris iris u nás je to stejný...se z toho picnu...zřejmě něco fakt řádí |-| tak ať jste v pořádku co nejdřív...nám se to vleče dneska už 4 den 😞
iris
20. led 2011
@draga tak tom pořád není ok, děsně kašle, takový ten vlhký kašel..nemůže se toho zbavit, nic nezabralo. zatím, Co Dalík?
draga
22. led 2011
@iris no Dála půjdu po 14 dnech v pondělí do školky...už od včera hlásí, že tam nepůjde...to bude divadýlko :-p tak a´t jste co nejdřív ok 😉
kladenacka
23. led 2011
Ahoj, v březnu se chystáme na zápis do školky. Můžete poradit, jaká je fajn školka někde kolem Mety, až Růžové pole - kolem Okrsku 4. Navštěvují Vaše děti některou ze školek z tohoto okolí? Bývají třeba nějaké dny otevřených dveřích ve školkách, aby se s jejich provozem mohl předem člověk seznámit a pak si až nějakou školku z nich vybrat?
A ještě jedna veliká prosbička. Možná hloupý dotaz, ale jak takový zápis probíhá? Co je nutné mít s sebou? Díky, Hanka
kladenacka
24. led 2011
Přijměte pozvání na Burzu zimního oblečení a hraček pro děti, která se bude konat 12. února 2011. Kladno, místem burzy Kino Sokol. Veškeré info čtěte letáček 🙂
iris
25. led 2011
@kladenacka Dá se ten letáček někde stáhnout? Já to, bohužel, nepřečtu ani zvětšené 😞
kladenacka
25. led 2011
na mail ti ho pošlu. Jinak asi když si ho vytiskne, tak by se měl dát přečíst. písni mi do zprávy, pls, Tvůj mail.
kladenacka
25. led 2011
na mail ti ho pošlu. Jinak asi když si ho vytiskneš, tak by se měl dát přečíst. písni mi do zprávy, pls, Tvůj mail.
kladenacka
25. led 2011
na mail ti ho pošlu. Jinak asi když si ho vytiskneš, tak by se měl dát přečíst. písni mi do zprávy, pls, Tvůj mail.
@iris
draga
27. led 2011
@kladenacka o školce v okolí mety ti info nedám,ale zápis probíhá asi takto...přijdeš s dítkem (můžeš i bez) dostaneš papír na vyplnění, sebou rodný list dítěte...my jsme byli u zápisu 4x 🙂 loni ve dvou školkách předloni taktéž...všude to bylo hodně podobné, když máš sebou prcka, tak se ho jen zeptaj jak se jmenuje a něco mu dají (lízátko, omalovánky...)...ale z ničeho ho nezkoušejí...no a tak za 5 minut ...nevím jak letos ale nejhorší na tom byly fronty 🙂 v jedné školce zápis probíhal ve třídě, tak tam děti mohly jít si pohrát a to čekání je tak nenudilo, jinde jsme čekali...tak držím palečky 🙂
draga
27. led 2011
@kladenacka Hani odkaz na letáček k zápisu...takže rodný list dítěte a občanku tvojí 🙂:
http://www.mestokladno.cz/zapis-deti-do-kladens...
mirka755
29. led 2011
@kladenacka : mám jen kamarádku, která má syna v MŠ Švýcarská, nikoho úplně vzadu v Kročehlavech nemám. Jinak co se týče otevřených dveřích, v některých školkách to bývá v den zápisu a třeba u nás má školka otevřeno pro přijaté děti v červnu. Pokud si vyhledáš danou školku, tak buď budou mít dny pro veřejnost uvedené, nebo jim napiš email 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli