• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
Tady ještě kontakty na místa, kde se na Kladně konají burzy oblečků: kontakt burza 10.ZŠ 724420666 - koná se na podzim a zjara.. Zkuste si zavolat a nechat se zaregistrovat. Na jaře by vám přišla informační sms nebo mail.
A Burza Sokol 733101178 - také podzim,jaro
30. led 2011 v 00:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://burzasitna.txt.cz/fotoalbum/x/vse/ V březnu budou pořádat burzu oblečků.

viz info z letáčku:

Přijďte výhodně prodat a dobře nakoupit
dětské oblečení (do vel. 150), sportovní vybavení, autosedačky, kočárky a jiné doplňky na

Kdy? 19.3.2011 od 10:00 do 13:00
Kde? 10.ZŠ (před sítenským mostem – jazykovka) ve vstupní hale

Příjem věcí: 18.3.2011 od 17:00 do 19:00
Prodej věcí: 19.3.2011 od 10:00 do 13:00
Výdej a vyúčtování: 20.3.2011 od 10:00 do 12:00

Poplatek za příjem věcí 1Kč za kus
Provize je 10% z ceny prodaných věcí.
Vstupné 10Kč
Další info na http://burzasitna.txt.cz/
10. únor 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: Hlásím se po delší době, nějak jsem měla všeho nad hlavu...

Co u nás nového? Bibi stále miluje školku - hurá! Stázinka má 9 měsíců, zdatně válí sudy, plazí se, umí si sama sednout a má 2 zuby. Stále ji kojím a stále nechce žádnou láhev ani dudla. Takže se mnou spí v posteli a dudlá si. Ale mě to ani nějak nevadí, je to moje sluníčko.
A teď jsi jdu přečíst pár stránek o vás :slight_smile:
15. únor 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kladeňačko - k těm zápisům - my byli vloni v Píšťalce v Jerevanské, v Sluníčku v Pařížské, ve čtyřlístku v Ukrajinské a vzali nás ve Slunečnici, co patří ke 14.ZŠ v Ukrajinské. A já jsem fakt ráda, působilo to tam na mě nejlépe. Všechno jsme obíhaly s Bibi hned první den ráno - údajně to má vliv, asi jo, protože třeba ve Sluníčku si paní ředitelka dělala poznámky, v jaké pořadí jsme přišly.
15. únor 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lapagerie a byli jste se třeba předem podívat v těch školkách? Mě by se ta Slunečnice asi nejvíc líbila, máme sice nejblíže tu Píšťalku, no ale tak uvidíme, jak nám to vyjde.
16. únor 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kladeňačko, já jsem nebyla nikde. Jen jsem koukla na net, jestli mají webovky a jak vypadají. Mně to bylo celkem jedno, ale z té Slunečnice jsem měla nejlepší pocit a obecně na ni slyším dobré reference. Tak jsem ráda, že tam Bibi chodí. Jo a Slunečnici máme z těch školek nejdál :slight_smile:
17. únor 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím, můžu se přidat? jsem naplavená z Moravy, mám půlročního syna a všechny příbuzné a známé daleko. V kladně bydlím přes rok...chtěla jsem se zeptat, jestli nemáte nějaké zkušenosti se Spirálou nebo jinýma klubama pro děti a mamky, a plavání v Tuchlovicích a v Elmě. semtam sem nakouknu, třeba zrovna ty burzy vypadají dobře :slight_smile:
18. únor 2011 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzete vítej!
19. únor 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda, @kladenacka tak ta burza v Sokole se nekonala a já se tam jak trubka šla podívat.. no nic:frowning2:

@suzete mám 9ti měsíční holčičku, do Spirály chodíme jednou za 14dní na takové to povídání a setkání stejně starých dětiček v rámci správného psychomotorického vývoje pod vedením fyzioterapeutky a do Tuchlovic jezdíme jednou týdně na veřejné plavání.Byla jsem se podívat i na plavání kojenců ještě v těhu a přišlo mi to fajn:slight_smile:Ale jsem závislá na autě a s tím je manžel věčně v práci, takže na pravidelné plavčo nechodíme....a to "soukromé" nám vyhovuje moc.Sice to tam není nic nóbl, ale všude krásně teploučko, bazén celkem mělký, plavecké pomůcky k zapůjčení atd.
22. únor 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iris díky

@sunny1981 taky má muž auto v práci :unamused: ale teď mi přivezl po tatínkovi starší auto, tak bych se tam snad nějak dostala. Zatím slyším na Tuchlovice pozitivní ohlasy, tak to asi zkusíme. Jen malý má atopák, asi slabší,ale má.
Do té spirály na ten samý program chci zajít, tak snad se dokopu :slight_smile:
22. únor 2011 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzete tak to je príma, že máš k užívání aspoň starší autíčko, to se hodí :slight_smile: A do spirály se dokopej :slight_smile:
22. únor 2011 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1981 to je mi líto, já se to taky dozvěděla, až na místě, když jsem tam jako trubka stála u dveří.
22. únor 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1981 to jsi byla ty? Jak jsi tam stála u dveří a říkala jsi, že jsi jela z daleka? Já tam byla poprvé, info o burze se mi dostalo mailem, tak jsem v tom byla nevinně :unamused:
22. únor 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro ty, co půjdou k zápisu, i když to není nikde napsáno, nechte si vypsat od doktorky potvrzení, že dítě očkované. I při zápisu krom občanky a rodného listu dítěte to budou vyžadovat, ať to tam pak nemusíte donést dodatečně.
23. únor 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
23. únor 2011 ve 13:29 • martinka.a.honzik
@kladenacka to o očkování je nějaká novinka??? vždyť pak potvrzuješ přece přihlášku u doktorky...to docela brzo prudí
23. únor 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, je to novinka, na některých web. stránkách školek to mají napsáno, jinde ne... zrovna tady to je vč. formuláře , i když stačí asi i jen, když ho v ruce vypíše doktorka - jako že dítě očkované atd.. http://www.18mskladno.cz/novy_rok.htm
Byla jsem se podívat v jedné školce, neb web. stránka školky není nic moc, tak tam mi to bylo řečeno.
23. únor 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kladenacka nene, já jsem u dveří nestála... :wink:
24. únor 2011 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kladenacka : ano, v naší školce - 20 MŠ v Rozdělově to také vyžadují. Kromě rodného listu a občanky musíme mít s sebou navíc očkovací průkaz dítěte. Nikde to psané není, psala mi to přímo ředitelka školky, když jsem se ptala co vše potřebuji
24. únor 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
diskuzi jsem vám smazala já, ještě jednou se všem touto cestou omlouvám. Nebylo v tom nic osobního, jen hloupý omyl. Krista
26. únor 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím, ačkoli jsem už zde dlouho nepřispěla, přesto čtu a bylo mi líto, že diskuse byla vymazána...tak hlavně, že je zase vše při starém a dobrém :grinning:
Vítám všechny nové příchozí, do Spirály na ten psychomotorický vývoj dětí jsem chodila ještě s terezkou, bylo to moc fajn, především díky pí. Marečkové, jestli to ovšem ještě vede ona.
26. únor 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draga Draguš supr foto :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj leni jsem ve zpouře :slight_smile:)a co prcek už jste všichni v pořádku? musíme se taky nějak vidět :wink:
26. únor 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draga jak jako zda jsme už v pořádku? Myslíš ty oči? tak to bude ještě dlouhá cesta, ve středu pět nastpujeme a ve čt další operace.
26. únor 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsem ráda, že už je to tu obnovené téma. Jsem si říkala, proč bylo smazané. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. únor 2011 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leterka jj leni to jsme měla na mysli nechtěla jsem to psát narovno...ale něco jsme zaslechla...ty jo tak a´t je to co nejdřív v pohodě...
26. únor 2011 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, už jsme zas tady :slight_smile:

Kdopak jde k zápisu v týdnu? Kladeňačka a ještě někdo?
28. únor 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kladeňačky :slight_smile:
@suzete vítej na kladně :slight_smile:

tak teda, do spirály se chystám teď ve čt na 13.00 na cvíčo, které vede milá paní Marečková(též ji znám ze Zvonečku z rehab. cvičení) a jsem zvědavá, co mi poradí,neboť Jarouš si sedá z pololehu a na čtyřech zkouší popolézt dopředu, je nejaký urychlený :astonished:
Taky jsem tu dloooouho nebylo, bo mu rostly zubiska a teď snad bude chvíli pokoj. Jsem byla nevyspalá,no hrůza...
Elma, na plavčo jsem chodila na první dva kurzy, tj. plavání v bazénku jen já a mimi a pak v bazénku s maminama a ost. mimčama, s Járou ale už asi chodit nebudu. Ne, že by Elma byla blbá, ale nebudou už finance :angry: Myslím, že bych ji klidně doporučila, i cvičení dětí kolem dvou let, taky Elma, bylo fajn :wink:
Tuchlovice jsou pro malý dětičky výborný, je tam krááááásně teploučko až vedro, ale jak plavání jen tak mimo jakýkoliv kurz, tak i kurzy pro děti(dle ohlasů od kamarádky) je fajn, tak směle do toho :slight_smile:

@leterka myslim na Vás, ať to "dopadne" a už Vás ty očíčka netrápí dál :dizzy_face:
@draga jak "ve vzpouře" ??? kdy dáme konečně to vííínko, já potřebuju sociální kontakt a taky trochu vyvětrat :sunglasses:
@kladenacka tož držím palce při zapisování, ať Vás (teda radši jen Honzíka :sunglasses: ) vezmou

Holky zatím papa a těším se na nějaké to setkaání, snad už bude brzy venku teplo a budem se moct sejít na nějaké prochajdě(my kočárkující) a nebo i v herně :slight_smile:
28. únor 2011 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzete z jaké moravy jsi ? já jsem zas slezská(Ostrava) naplavenina, přešlá středočeskou náplavkou pražskou(cca 17let v Pze) :grinning:
28. únor 2011 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek