• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
@kony ahoj, já jsem z bruntálu a v čechách jsem 3 roky. láká mě to zpátky, ale muž tu má práci, tak tu asi budem muset zůstat.
1. bře 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, neprodáváte některá to větší enduro nebo pod. motorku pro kluka v dobrém stavu, ale tak max do 160,- Kč? Jinak bych měla na prodej to malé za stejnou cenu. (stržená samolepka - koupeno na MMB - osobní převzetí na Kladně.
1. bře 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky:slight_smile: jak se mame?:slight_smile:
1. bře 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kladenacka my kupovali Tomíkovi odrážecí kolo, takže nemáme..
@kamisek2000 dnes nás s Emčou pustili z nemocnice, tak už zas líp
1. bře 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
my ho asi taky budem kupovat, ale později, tak ať teď ještě může jezdit na té malé motorce.. on je totiž docela prcek skoro na 3 roky, tak by mu ta odrážedlo asi byla moc velké.
1. bře 2011 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iris proc jste byli v nemo?:( Alespon ze uz jste doma:slight_smile:)
1. bře 2011 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kladenacka Tomíno je taky mrňous, ale to, co jsme koupili mu je krásně, dostal ho loni o prázdninách, takže mu bylo nějakých 2 a 3/4 roku

@kamisek2000 Emča měla horečky, cca týden pořád mezi 39-39,7, nechtěla jíst, pít...měla teda bronchitidu, do toho se v nemocnici osypala, takže i šestou nemoc, k tomu v pusince moučnivku, rýmu, kašel..prostě hrůza, byla na infuzích
2. bře 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iris jé chudinka no hlavně, že už jste doma...ty nemocnice to je peklo... :wink:
2. bře 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kladenacka u nás se na motorce pořád jezdí a asi bude ještě dlouho pak poletí rovnou do kontejneru :grinning: :sunglasses:
2. bře 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kony gabčo ve zpouře tu na koni ...písnu ip...jinak příští týden jdu do práce jen v úterý tak některý dne bysme něco mohly spáchat :wink:
2. bře 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iris chudinka:(
2. bře 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem....

@draga : tak už jsem taky ve vzpouře i tady na koni :slight_smile:))
2. bře 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka.a.honzik @draga holky, co máte s tou vzpourou? já to nepochopila
2. bře 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka.a.honzik díky! já to nějak nezvládla pohledat
2. bře 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka.a.honzik tak to je dobře čím víc nás bude tím líp :slight_smile:
2. bře 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iris tak hlavne ze je dobre

@martinka.a.honzik ahoj zdravim koukam ze jsi taky rodila u Apolinare a jak jsi tam byla spokojena???

A holky nebejt lina to predelat uz jsem ve vzpoure taky :D
3. bře 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uz jsem se pridala ke vzpoure taky.
3. bře 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem,

@adajar koukám, že taky rostete jak z vody :slight_smile:, to je dobře :slight_smile:.
Já tam rodila obě děti a naprostá spokojenost. Na to, že byli oba porody těžké, rizikové a komplikované, tak to zvládli na 1*. No a na to, že měl malý 4,5 kg a 54 cm a rodila mě PA a doktorka přišla jen na šití nástřihu, tak musím říct, že klobouk dolu... a poporodní péče taky suprová. Prostě Apolinář je má srdeční záležitost a taky i tradice a nedám na něj dopustit :slight_smile:
3. bře 2011 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky pro ty co se zajímají a neví (cca v půlce stránky)

http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/kazda-mince-ma-dve-strany/?page=26&lastref=pager1
4. bře 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka.a.honzik No rostem hrozne to utika. A pro me je Apolinar taky velka srdecni zalezitost coz tu vi vsechny mi jim vdecime ze zivot maleho.
Jinak me se dari dobre ad dubna mozna az od kvetna zacinam podnikat :D
4. bře 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adajar jo jo já vím, sledovala jsem tvůj příběh a je pravda, že u Apoli umějí zázraky...moc jsem Vám fandila a držela palce. No a na to jak byl Danča pidimidi, jak je z něj nádhernej chlapeček a rozhodně na něm není poznat, jak moc musel zabojovat, všechno krásně dohnal :slight_smile:
My máme děti taky jen díky Apoli :slight_smile:
4. bře 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka.a.honzik jojo dokazali zazrak. Protoze se to jinak neda nazvat A kdyby jsi vedela jak moc zlobi a dohnal to fakt rychle. A co jste melli vy za problem??
4. bře 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adajar My máme obě děti z IVF
4. bře 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka.a.honzik takze taky obrovske zazraky to chapu. A muzeme bejt za nase zlaticka vdecna. A lezela jsi na rizikovce??
4. bře 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adajar Nene naštěstí jsem měla obě těhu jakš takš v pohodě. Malé komplikace byli, ale do špitálu jsem nemusela a vyloženě ležet naštěstí taky ne. Oba se narodili v termínu. Sice oba porody byli dost komplikované, protože jsem v obouch případech otekla, takže to byl docela masakr dostat děti ven, ale nakonec šli obě ven přirozeně a oba byli v naprostém pořádku. A já relativně taky ,,jen,, jsem měla u obouch nástřih, ale nepotrhala jsem se, což při tom otoku a velikosti dětí hrozilo opravdu hodně.
4. bře 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka.a.honzik tak to verim ja teda oba porody mela hrozne. A uz nikdy vice :D Ale to je zase dano necim jinym. Nastrih jsme nemela ani jeden. A u jednoho jsem byla mimo a cekala kdy malej umre a druhej porod byl v horeckach proste masakr, ale co mam jednoho zdraveho syna a co vic si prat?? Asi jen aby byl porad zdravi a delal jen radost.
4. bře 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kdo chce najde me na FB a nebo na mejlu ten je adajar@volny.cz tady se loucim
4. bře 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adajar já tě budu následovat na fejsu jsem :wink:
4. bře 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draga ja jsem Jaroslava lala Nekolová
4. bře 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek