• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
@adajar tak jsem si hodila žádost o přátelství:o)))
4. bře 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ha ha....si zachvíli budeme moct založit skupinu na FB a tady se na to opravdu vyprdnout :slight_smile:
4. bře 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris uz jsem si te pridala

@martinka.a.honzik klidne me to vubec vadit nebude
4. bře 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
haló, haló Kladno volá na FB :grinning: my jsme sice region Rakovník, ale na Kladně mám podstatně víc známých, díky školám :grinning: a vůbec..vždycky jsem tam byla často
4. bře 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nemáte někdo nějakou zkušenost s dětskou lékařkou Mudr. Dimovou? Díky moc :wink:
4. bře 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabca1 Ahoj Gabčo, já nemám osobní zkušenost, ale získanou :sunglasses: chodí k ní kamarádka a je veeeelmi spokojená :wink:
4. bře 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabca1
Chodíme k ní a jsem moc spokojená:slight_smile:
5. bře 2011 v 00:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kladenacka : ano, v naší školce - 20 MŠ v Rozdělově to také vyžadují. Kromě rodného listu a občanky musíme mít s sebou navíc očkovací průkaz dítěte. Nikde to psané není, psala mi to přímo ředitelka školky, když jsem se ptala co vše potřebuji

změna: byli jsme ve čtvrtek u zápisu a pro změnu prý od pondělka nemusí rodiče nosit očkovák nebo potvrzení pro dítě, že se to prý změnilo. Ale stejně než jsem seděla, tak mi ředitelka řekla, že nemám šanci dát Anetku do školky ... že je KLadno přeplněné a že nemají šanci dostat ani 5 leté děti, které do školky jít musí
6. bře 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsme to pak zjistili, že to potvrzení není třeba... no jsem zvědavá, jak dopadnem...
7. bře 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka755 a byli jste ve víc školkách, nebo v jedné?
7. bře 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska jsem, cca po 2 měsících, byli v Berušce, a bylo tam super. Celkem dost málo dětí...
Chodíte někdo do té herny Mája, co je v Rozdělově? Jaké to tam je? (myslím, ale že tam není možnost si něco koupit, myslím jako kafe a tak... co jsem tam slyšela)
7. bře 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky držím palečky aby školky vyšli a nebojte nás taky loni strašili a pak vzali i mladší děti...
7. bře 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kladenacka : byli jsme ve dvou školkách, tak uvidíme
7. bře 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragu zablokovali:o(((
8. bře 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirko, Chodíte taky někdy do toho centra (herny Mája) v Rozdělově? http://www.spod.cz/ Jaké to tam je?
8. bře 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kladenacka v Máje si nemůžeš koupit, ale je tam místnost vyhrazená pro jídlo a pití a pokec maminek, když si přineseš, můžeš si tam uvařit kafe, ohřát oběd v mikrovlnce...cokoliv, kuchyňka je tam vybavená...ale já už jsem tam víc jak rok nebyla, tož nevím, jestli nejsou nějaké změny aktuální :frowning2: :sunglasses:
10. bře 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka755 Miri, tak snad se Ti povede ta školka, já se úplně stydím, že ač na mateřské, Věruš do školky chodí...no jo, v aktuální dobu jsem holt přinesla potvrzení .... :pensive: Držím Vám holky palce, ať se do školek dostanete(samo, Vaše děti)
10. bře 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kony : školky by měli být pro všechny děti a ne jen pro ty, jejichž rodiče jsou v práci. Co může školka dát dítěti, když tam jde jen na 1 rok a to v předškolním. To je pak příprava na školu jak stehno ...
@kladenacka : já jsem tam nikdy nebyla, raději jezdíme do Berušky, ke Kauflandu apod.
10. bře 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosím, kdyby náhodou kopíruji prosbu se ztrac. kolií z facebooku:

PROSÍME O POMOC V neděli dne 13.3.2011 kolem 17hod. se zaběhla fenečka

kolie dlouhosrsté-zlaté barvy,slyšící na jméno Natálka(Naty,Nateš)

Ztratila se oblasti Velké dobré-Pod Lapákem (Kladno).Fenečku 2krát

srazilo auto je možné,že má zranění a nebude hned chtít k člověku jít,

fenečka je moc hodná,když jí uvidíte nebojte se ji odchytit,pro

dobré slovo udělá cokoliv.Je bez obojku.

Moc prosíme o pomoc,uvítáme jakoukoliv informaci-stačí ikdyž ji jen

zahlídnete a dáte vědět,moc nám tím pomůžete!!!

Tel č. 773 538 694 Pelcová, příp.728 078 808

Email: kapybara66@seznam.cz

16. bře 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fenečka kolie dnes byla nalezena :wink:
18. bře 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Burza dětského oblečení, potřeb dne 25.3. v Kulturním domě Kladno Sítná od 13,00 - 18,00 hod.
19. bře 2011 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, neměla byste některá zájem o vstupenku do Království železnic na Smíchově? Koupili jsme pro přítelovu dceru, ale její matka ji nakonec nepustila, mrcha. Je to jeden dospělý+jedno dítě za 150Kč, platnost jen do konce března v pracovní dny. Mrkněte http://www.kralovstvi-zeleznic.cz/cenik-vstupneho.html. Po kladně dovezu.
21. bře 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, holky, zatím žijeme v podnájmu v Praze, ale uvažujeme o koupi bytu v Kladně. tak se s vámi chci poradit, zda byste mi některá doporučila, případně vyvrátila tuto lokalitu. Je to ulice budapešťská v Kročehlavech.
http://www.sreality.cz/detail/prodej/byt/3+1/kladno-krocehlavy-budapestska/781444444

Nerada bych si zvolila špatně a já to v Kladně vůbec neznám...
Děkuji moc za názory!!!

Monča :slight_smile:
21. bře 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Monco bydlim kousek od Budapestske v Parizske ulici a myslim ze je to dobra volba zadne velke sidliste a vsude se da v pohode dojit peskynebo i kousek je zastavka jak na hromadnou dopravu tak i do Prahy. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. bře 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winas Dnes jsme se tam byli podívat a líbilo se mi tam :slight_smile: Byt bereme, ted jen to nepříjemné, vyřídit hypotéku, rezervační poplatek u realitky, apod. Fuj... :frowning2: Tak za 2 měsíce se stěhujeme, tak snad Vás baby poznám, mám 2 letého kulihracha :slight_smile:
22. bře 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemáte někdo zkušenost s Kladenskou realitkou REALIT MAISON? Dá se jim věřit? Neradi bychom se napálili.
Děkuji moc! :slight_smile:
23. bře 2011 v 01:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moncicak.as : bohužel tuto realitku neznám. Máme zkušenost s Reality 21, je teda pražská - ale pomohli nám jak s prodejem tak koupi bytu.

Jinak hlásím info ohledně školky, samozřejmě nás nevzali. Prý není místo pro 370 dětí, takže v týdnu zajdu na magistrát a zeptám se na volné místo v jiných školkách. Spíš jen pro info, během roku se pak budu ptát u nás ve školce - je prostě nejblíž.
26. bře 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka755 Tak to je mi líto. Prcka vzali u nás na Okrsku 4 v Píšťalce. Možná zkusit Slunečnici na Růžovém poli, protože tam prý budou mít výsledky teprv až po neděli a to myslím, že třeba řada lidí nechtěla čekat a spíš vzalo místo, pokud dítě přijali, jinde... - http://www.14zskladno.cz/materska-skola/ , ale měla bys to bohužel dost z ruky.
Dvěm mým známým vzali děti ve Sluníčku, to je nedaleko Pražské a jedné v MŠ Čtyřlístek (tak tam mají asi taky už plno) - na dvě školky, co patří pod Čtyřlístek měli asi 160 přihlášek. Jinak nevím...
26. bře 2011 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kladenacka : bohužel Kročehlavy jsou pro nás opravdu dost z ruky ... takže o nich vůbec neuvažujeme. Uvidíme co nabídne magistrát. Ale určitě jim zvednu mandle, protože tohle není problém jen letošního roku a měli by s tím začít něco dělat. Určitě není takový problém zařídit 3 školky po Kladně, aby se umístily všechny děti. Je mi jasné, že přednost mají pracující maminky, ale v tom případě nechápu, proč mají v kritériích pro přijetí i rodiče na rodičovské dovolené, když nemají šanci dostat dítě do školky! Když se najdou peníze na nová hřiště za x milionů, tak se najdou i na školky
28. bře 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Ahoj, chtěla jsem se Vás zeptat ohledně zápisu do MŠ. Přišel mi doporučený dopis z MŠ - Výzva k projednání podkladů přijímacího řízení. Nevíte co to znamená? Z ostatních školek mi přišlo rozhodnutí, jen z této tahle výzva na určitý termín kdy se mám dostavit. Máte s tím někdo zkušenost?
28. bře 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek