• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
@mirka755 já vím, je to bordel a hlavně ta kriteria jsoun hrozná... když už je Tvá holka třílerá, tak by ji určitě měli vzít, i když budeš doma s druhým prckem
28. bře 2011 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Terkaa tak nam take priselo ze se mame dostavit bylo ze skolky Slunicko a bylo to ze nas neberou do skolky z duvodu nedosazeni 3 let v zari smula :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
28. bře 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terkaaa ahojky, to znamená, že Vás nevzali :frowning2:(( a máš si pro rozhodnutí přijít osobně. Mě to taky přišlo z MŠ v Moskevské a já celá natěšená, že nás vzali jsem tam vyrazila (loni mi totiž přišlo rozhodnutí hned poštou) a ono prdlajs :frowning2:. Nevzali nás, i když malé budou v září skoro 4 roky. Jelikož jsem na MD s druhým prckem, tak mám smolíka :frowning2:((.
30. bře 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terkaaa : výzva k projednání je, že si maminka musí přijít pro písemné vyjádření přijetí-nepřijetí dítěte do MŠ. U nás bohužel bylo nepřijetí, ty co vzali-tak jim rovnou volali

@kladenacka : Anetě jsou už 4 roky, příští rok až půjde do školky - to jí už musí vzít, tak jí bude už 5,5 roku. Nevím co jí ta školka má za tak krátkou dobu dát :(. Ale dnes jdu na magistrát zjistit volná místa po KLadně, tak pak určitě písnu co mi řekli

@martinka.a.honzik : Vy bydlíte v Rozdělově?
30. bře 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamarádka má teda mladší dítě, ale bude zkoušet do jedné školky poslat odvolání...
Nám volali jen z jedné školky, že máme jít podepsat papír o nepřijetí, do druhé jsem volala sama, abych věděla, jak vypadáme, a řekli mi, že nás vzali v Píšťalce, a stejně jsme tam museli jít podepsat papír o nepřijetí. Ale v Píš´talce jsem právě zahlídla, že těm co nepřijali, posílali v obálce sami vyjádření.
30. bře 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kladenacka : tak jsem byla na magistrátu, lítala jsem jak čamrda. V papíru ze školky o nepřijetí píšou o magistrátu KLadno, tak jsem jela dolů a tam mě poslali nahoru k bývalému Okresáku. Mluvila jsem s paní na odboru školství ... bohužel nemají volná místa pro 25 předškolních dětí, takže není šance dostat do školky další děti, dokud nenajdou pro tyto místo. Tak jsem milé paní řekla co mají teda za systém, že 3 leté děti vezmou a předškoláky ne ?! To mi prostě přijde postavené na hlavu ... takže mi paní řekla, že to můžu zkusit až začne školní rok a trochu se to uklidní a ředitelky školek budou vědět jak jsou na tom kapacitně. Já odvolání podávat nebudu, protože to jde k Okr. soudu do Prahy, tam absolutně nemají tucha jaká tady situace je, pak to pošlou na Kl. magistrát a oni to pošlou zájemcům. Ředitelka mi na rovinu řekla, že je to jen přehazování papírama a trvá to zbytečně 5 týdnů
30. bře 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, se hlasím po delší době, buďte rády, že když vás nevzaly, tak jste doma s druhým, mně nevzali Jiříka také a to jsem nesla potvrzení z práce, že potřebuji nastoupit do práce. Druhé nechceme a opravdu nevím co mám dělat. Nikoho to nezajímá a prostě rodiče starejte se. Odvolání je na prd, jak píše Mirka, to mi řekla sama ředitelka. Jo a jen taková zajímavost - kamarádce vzali syna do Lacinovky (teď v únoru měl 3 roky) a je na mateřské s roční holčičkou, tak opravdu nevím podle čeho to hodnotí.....prostě bordel. :unamused:
1. dub 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klubo : Ahoj Andrej, tak to je mi moc líto :(. Takhle dopadla kamarádka před 2 lety, také musela nastoupit do práce a kluka jí nevzali. Celý rok jí hlídala tchýně ... jenomže kdo nemá hlídání, to si člověk neumí ani představit. Mě zase včera psala kamarádka, že na písku zaslechla, jak jedna paní zapřela mladšího sourozence, aby za každou cenu dostala staršího do školky - samozřejmě jí ho vzali
1. dub 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirko, máš pravdu, že často maminky dítka zapřou, ale ta kamarádka dceru přiznala a vzali jí. Jiřík je až osmý pod čarou, no budu se muset asi modlit, ale pochybuji, že vypadne sedm dětí. Jo a co mě fakt pobavilo, že mi k zamítnutí dali letáček na soukromou školku, si umíš představit tu cenu. :unamused:
Já jsem to i obrečela, páč mi to pěkně zkomplikovali a opravdu mě štve, že to nikoho nezajímá, prostě za rok nazdar :angry:
2. dub 2011 v 00:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winas Tak jsme na tom stejně....ach jo......ale nelámejte si hlavu, zkoušejte to pořád od září...slyším všude
2. dub 2011 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, já se chystám natrvalo do Kladna, i kvůli nedostupnosti školek v Praze, a koukám, že to v Kladně taky neni zrovna růžový :unamused:
2. dub 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klubo : Andrej já to také ořvala, protože se Anetka do školky těší a furt se mě ptá, kdy tam půjde a že bude spinkat ... od září se budu prostě ptát měsíc co měsíc, jestli nemají místo
2. dub 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Září, to mi taky každý říká, ale já mám od října nastoupit a ta nejistota je šílená, hlavně nevím co říct v práci asi si budu muset dát odklad od Nového roku a fakt se modlit, že během podzima někde místo bude, jen zase nevím, jak se to řeší finančně, poslední mateřská bude v říjnu a pak nic.....ještě mi radili, že se bude otevírat nová školka v Dubí, ale Dubí.....no asi bych ho tam nedala a bez auta je to dost z ruky. Opravdu jsem nečekala takové problémy.
Jinak co slyším, tak v Praze je to lepší se školkama než na Kladně, Kladno je opravdu přeplněné....tedy spíš málo školek :unamused: Mirko a Tobě také nezávidím, těžko se dětem vysvětluje, že to nejde....Kdybys chtěla můžu Ti poslat odkaz na tu soukromou, ale jak jsem psala je to dost o penězích, ale můžeš jí tam dávat jen občas, není tam povinnost každý den, koupíš tam jako pernamentku - vlastně taková Beruška :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. dub 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klubo : Andrej, děkuju, ale na soukromou fakt nemáme. O školce v Dubí mi říkala paní na odb. školství, ale pro nás je stejně z ruky jako pro Vás. Ono je to těžký, tady mají školky kapacitu kolem 100 žáků, výjimečně mají 150. Kdyby měla každá školka kapacitu 400 dětí (jako je to na Brandýsku kde jsem vyrostla), tak se na Kladně nemusí řešit nedostatek míst. Nechápu jak se může udržet školka o kapacitě 50 dětí co je třeba u nás v Rozdělově - tu musel zařídit jedině blbec!!
3. dub 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

no je to mazec s těma školkama fakt. Verunka taky pořád básní o školce a povídá a ptá se mě co tam bude všechno dělat a tak. Vůbec nevim jak jí říct, že do školky prostě nepůjde :frowning2:((. Ale tedy já osobně místo soukomé drahé školky asi zkusím Labyrint. Je tam dopoledne bez maminek, příprava na školku. Je to myslím od 8 - 12 hodin, cena 80,- Kč za celé to dopoledne a sváča a pití sebou. Kamarádka tam dávala chlapečka 2x týdně a prý dobrý. Jinak opravdu nevím, sice chodíme do Beruchy a Kulihrachu, ale to jaksi není ono.

@mirka755 : ano, já jsem z Rozdělova....ze starého, bydlím vedle Zlatého selátka :slight_smile:
4. dub 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka.a.honzik : no vidíš, o tom Labyrintu mluvila i kamarádka - asi tam také zkusím dát 1x týdně Anetku, zatím pro začátek :slight_smile:. My bydlíme zase dole u Energie. Akorát trošku poupravím info, koukala jsem teď na to ;)

Dopoledne bez maminek
Od 9.00 do 12.00 hodin.
Svačinu a pití s sebou.
Vstupné: 90,- Kč.

4. dub 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.. Muzu se zeptat kdy jste sli s prckem na vitani obcanku? Vsici kolem me to maji za sebou, ale je pravda ze nejsou z Kladna... To pak prijde nejaka pozvanka?:slight_smile: Diky
4. dub 2011 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek2000 : KLadno posílá pozvánky, ale občas se stane, že dítě není v databázi ... já jsem se musela při obou dětech připomínat, protože jsme rodili ve Slaném a rodné listy vyřizovalo Slaný. Měli jsme vítání cca kolem 7 měsíce. Zařizuje to p. Kolská milada.kolska@mestokladno.cz nebo 312 604 213 (207)
4. dub 2011 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka755 diky, my rodili na Kladne tak snad se ozvou pak:slight_smile:
4. dub 2011 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, oni se ozvou, To Vítání občánků jsme měli zač. prckova 7.měsíce :slight_smile:
4. dub 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se byla dnes podívat v té herně Mája, centra Rosa v Rozdělově, o které jsem tu minule mluvila a je to tam celkem fajn. Zas jsou tam jiné hračky než jinde. Tam si občerstvení jako v Berušce nemůžete koupit, ale když si přinesete kafe, čaj i nádobí, tak si tam uvedené můžete udělat ve varné konvici nebo ohřát jídlo pro prcka v mikrovlnce. Přikládám fotečky z herny. Vstup 40,- Kč.
4. dub 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kladenacka : v té Rose to vypadá dobře :slight_smile:, je fakt, že je to něco jiného než Beruška nebo Kulihrášek

já jsem se dnes nahlásila na čtvrtek do Labyrintu a pak se s paní domluvíme na určitém dni, kdy bych tam Anetku dávala. Ta se těší už teď :slight_smile:, tak jsem zvědavá jak to bude probíhat :slight_smile:
4. dub 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, je to něco jiného.. dokonce i tam má vždy nějaká maminka službu - chodí otvírat těm, kdo přijdou (zvoní se na zvonek, vybírá vstupné, pak uklidí hračky atd...) Ale zajímavá je tam třeba ta Hračkotéka, že si tam můžeš půjčit nějakou hračku za určitý poplatek, třeba i trampolínu, i když ta by se nám do bytu nevešla :slight_smile: , stejně tam i má být knihovna . http://www.spod.cz/main.php?menu=8

Já do té Spirály zkusím asi taky na nějaký den prcka dát, ale až asi příští měsíc... my je občas potkáváme buď v lese anebo v pátek byli s prckama na hřišti u pošty...bývá tam ve skupince do deseti dětí, myslím.
4. dub 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kladenacka : jj, to mi paní říkala do telefonu, že je skupinka max. 15 dětí a jsou na ně dvě vychovatelky. Proto se to musí nahlásit dopředu, aby nebyl překročen limit ;)
4. dub 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
kladeňačky ... u Vám přišel rodičák???
6. dub 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste ne
6. dub 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo, už je to na účtě :wink:
6. dub 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, jo, dneska :slight_smile:
7. dub 2011 v 00:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě včera také ... jinak dnes je Anetka v Labyrintu na to dopoledne, tak jsem zvědavá až si pro ní přijedu, jak to bude probíhat :wink: - aby mě neumačkala :slight_smile:
7. dub 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, prosím vás, můžete mně poradit, kde je na Kladně obchod C A ? Na letáku je Shoping JIH, to je někde u Tesca? Díky moc. :slight_smile:
8. dub 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek