• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
@power700 : je to za Tescem směr Růžové pole před kulaťákem
8. dub 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka755 děkuji moc! M. :slight_smile:
8. dub 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nevite o nejake skolce kde jeste berou? :frowning2:
Nechteji nas nikde vzit.
Jo a mam dobry tip, byla jsem na hlavni tride a otevreli tam novou hernu pro deti. Je to tam moc fajn.
Maji kryte piskoviste, skakaci hrad a dobre kaficko :slight_smile:
stranky jsou www.ostrovpokladu.com
Kdyztak to zkuste a dejte vedet.
Stepka
14. dub 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bude tu i nová soukromá školka
www.malickov-jesle.cz/
15. dub 2011 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepka71 : co jsem tak zjišťovala tak neberou zatím nikde ... byla jsem přímo na odboru školství a tam mi bylo řečeno, že shánějí ještě 25 míst pro předškolní děti a až pak teprve dají dohromady volná místa, které teda vůbec nejsou. Takže zkoušet pak od začátku šk. roku až se to prostě uklidní a školky budou vědět, kam vlastně maminky dali děti (které byli přijaté co X školek) a některé děti určitě třeba ani nenastoupí. Teď se prostě nedá nic dělat, i jsem se snažila posílat emaily ředitelkám a samy žádají o zvýšení kapacit
15. dub 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terkaaa : na pár hodin to ještě jde, ale dávat tam dítě celý měsíc by musel být člověk Onasis :wink:)
15. dub 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nemá někdo k prodeji oblečky pro kluka vel. 98 na léto? Podívala bych se na něj (mohly bychom se sejít třeba někde na hřišti nebo v herně) na Kladně a po výběru bych i něco koupila, co by se mi líbilo? Bez flíčků, bez žmolků či jen minimálně? Kraťásky, trička, kalhoty spíš 92 ... atd... kdyžtak mi prosím napište zprávu, díky
17. dub 2011 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kladenacka : bohužel :(, také budu shánět pro Ondráše
17. dub 2011 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
kladenacka taky bohužel, Jiřík má zatím max 92, ale dnes jsem byla na Kladně v dětském Bazárku, je naproti novému Kulihrášku, paní mi tam zrovna nabízela třeba plátěné kráťásky Next 98, krásné barvy a myslím, že za 80,- , má tam toho hodně a není to anglie, funguje to tam na komisním prodeji, já tam ráda chodím a občas se tam narazí opravdu na super kousek za pěknou cenu. Jo a taky tam prodávám, docela to tam jede :wink:
18. dub 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, nevím jestli jste slyšeli rozhovor Jiránka na Relaxu, ale po Všech součtech a vyřízení přijetí dětí do školek je konečné číslo nepřijatých dětí 3 a více letých 57 ... tudíž Kladno se snaží navýšit kapacity školek, aby se do konce roku přijaly všechny tyto děti. Uznali, že nepočítali s tím, že by bylo tolik dětí, které budou mít odklad školní docházky a chtějí prostě všechny děti přijmout! Tak jsem zvědavá, jestli to tak dopadne ;)
19. dub 2011 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klubo Díky v pátek vyrazím do města a juknu tam :slight_smile:
19. dub 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka755 no, to jsem teda taky zvědavá... tady u nás v té jedné školce berou (brali po zápisu) 23 dětí, ale má je pokud se nemýlím, jedna učitelka na starost, ale možná se pletu... No jestli jich bude víc, tak to bude mít ta úča těžší... peníze asi na zaplacení dalších učitelek mít město (školka) nebude
19. dub 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, jinak info z mimibazaru o plánované květnové burze:

14.5.2011 V KUL­TURNIM DOME
KLADNO,nam.Sitna od 13.00 do 18.00 H. opět bude dětská burza oblečení, hraček apod. A PAK KAZDA
2 SOBOTA V MESICI
Pokud by někdo chtěl věci sám prodávat, tak poplatek 50,– za stůl a bude si sám na burze prodávat uvedené.

Kdyžtak kontakt na organizátorku burzy: adzimovaj@seznam.cz

A prý se tam nechodí hlavním vchodem, ale odněkud zboku....

19. dub 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsem neslyšela, bylo by to dobré, ale v mém případě konec roku nic neřeší, když mám v říjnu nástup :unamused: Ale bylo by to fajn :wink:
19. dub 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kladenacka : Jiránek právě říkal, že nejsou peníze a ani čas vybudovat další školku (y), proto se chtějí vynasnažit, aby zvýšili kapacity.
@klubo : Andrej, určitě bych zkusila konec léta, v září zajít do školek a zeptat se jak jsou na tom ... ono dost dětí třeba ani nenastoupí
19. dub 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kladenacka určitě mrkni, neříkám, že pokaždé, ale dá se tam narazit na hezké věci :wink:
19. dub 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
mirko, určitě to zkusím, ještě si chci domluvit schůzku s p. Smetanou, to je vedoucí odboru školství, tak uvidíme - asi se mu tam rozbrečím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. dub 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kladenacka já mám něco po Tomíkovi..ale on jak není moc velkej, tak všechno nosí dlouho..mám pocit, že to, co měl v loni, mu bude ještě i letos...ale mám v inzerci letní košili a jedny rifle, jinak bych to musela ještě prohrabat, já to schovávám Emče aspoň an písek, ale určo tam ještě bude něco vyloženě jen klučičího :slight_smile:
20. dub 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klubo : určitě zkus vše, já byla právě u zástupkyně p. Smetany ... tenkrát na odboru
20. dub 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme nakonec koupili odrážedlo Davídek, ale se samolepkou Honzík, ale moc se prckovi na něm nechce jezdit... Spíš když už ven, tak s motorkou Enduro.
24. dub 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojda, holky kdo byl na vitanií obcanku na Kladne chodej tam jen rodice nebo mam vzit i babci a dedy?? Diky:--)
10. kvě 2011 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek2000 ahoj, můžeš vzít koho chceš, ale v předních řadách je místo max pro Tebe a manžu(nebo jednoho čl. rodiny)já měla vedle tchyni, ta na klíně Věrku a manžel to natáčel ze zadu, neb ze předu se prý nesmí :angry: :sunglasses: Ti ostatní pak sedí nebo stojí vzadu, ale když jsem byla já min týden, tak jsme byli troje rodiče, poloprázdný sál :wink:
10. kvě 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kony Tak to pujdem sami, na to prdim:slight_smile:) jak dlouho to trva cca?:slight_smile:
10. kvě 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek2000 : já tam měla při Anetce moje rodiče a sestru navíc, při Ondrovi jen mamku. Pak jsme se všichni společně i fotili :slight_smile:. Trvá to cca 20 minut - zpěv, proslov a focení ;)
10. kvě 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kony díky za věcičky :wink: jsou pěkné a určo je využijeme

my měli vítání občánků teď v sobotu na Křivoklátě, na hradě..bylo to moc fajn, těším se na fotky :dizzy_face:
25. kvě 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, nevíte jaká je školka v Habešovně? Neznám nikoho kdo by tam chodil. Díky
26. kvě 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iris tak to jsem moc ráda :slight_smile:

@klubo ani já neznám :frowning2:
26. kvě 2011 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klubo : mám tam dvě kamarádky a jsou moc spokojené. Také se tam budeme hlásit příští rok, kromě školek v Rozdělově
27. kvě 2011 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně tam vzali od září Jiříka, jsem neskutečně šťastná, protože jdu od října do práce, tak to dobře dopadlo, ale musela jsem se o to místo dost rvát :unamused:
27. kvě 2011 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, máte tady někdo úplně malýho prcka? Naší Aničce budou příští týden 3 měsíce a rády bychom drandily s kočárem ve společnosti někoho alespoň podobně starého :wink:
1. čer 2011 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek