• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
@monous007 ahoj, nam je 5m. :slight_smile:
8. čer 2011 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kdo nevíte, tam do Zooparku Zájezd se v některé vybrané dny dá dojet z Kladna k Zájezdu autobusem viz odkaz: http://zoopark-zajezd.cz/2011/06/08/do-zoo-autobusem-z-kladna/
9. čer 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mam 9 měsíční holčičku a sháníme někoho podobně starého na prochajdy po Kladně. Často chodíme na sleťák (už na písek) a tak :wink:
7. črc 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,omlouvám se že Vám sem lezu,ale v pátek jedeme na Kladno na víkend a i když počasí zatím nic moc,chtěla bych se zeptat,jestli je někde dětské hřiště,jsem taky rozená Kladeňačka,ale ... :sweat_smile: jedeme k mému tátovi,bydlí u ZŠ (no teď mě vypadl název :sweat_smile: )a je kousek od nás nemocnice,u té školy je hasičárna,tak jestli je někde poblíž hřiště pro dvouleté děti.vím o Lapáku :wink: ,kdysi za nás v tom lese bývali klouzačky a kolotoče,ale to už fakt hoooodně dávno :grinning: Díky Markéta
18. črc 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crca ahoj, to bude asi u Amalky:slight_smile:) Detske hriste je na Sletaku, tam je veliky a pak mensi tam pobliz vas je asi u medvedaria, nebo u nemocnice za tema panelakama smer fotbal. hriste Sparta:slight_smile: Jinak si nic moc nevybavuju...
18. črc 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek2000 Jojo,Amálka :slight_smile: -já věděla že se to jmenuje jak nějaká pohádková bytost :grinning: Holky díky za tipy,všechny tipy vím kde jsou-teda podle Vašeho popisu :wink: Přeci jen si docela pamatuju :sweat_smile: a táta to bude znát tuplem :grinning: Ještě jednou mocinky díky
18. črc 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
pak je taky fajn hřiště v Sítenském údolí - to je kousek pod mostem u hotelu Sítná :slight_smile:
19. črc 2011 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kladenacka joj vidíš to je taky kousek,tam jsme jako děti chodívali,hlavně sáňkovat v zimě :wink:
20. črc 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tam taky chodívala, ale z druhé strany ze strany od GDM. Ale teď už sítenském údolí vypadá úplně jinak :slight_smile:
20. črc 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
a zrovna jsi se trefila na víkend, kdy bude na Sítné vedle kokosu akce s názvem Pouť Dr Klauna.. Dneska jsem procházela po Sítné a už jsou tam postavené kolotoče, autiíčka, labutě a trampolíny, ale zatím ještě nebyly v provozu a všechny rozložené. Kdyžtak program na akci najdeš v Kamelotu červencovém.
20. črc 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kokos ( tak se říká nebo říkalo té budově, co vlevo na Sítné - vypadá jako kniha - a kokos jako komunistický kostel) ..to jen pro vysvětlenou..
20. črc 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminám z Kladna. Jsem ve 33tt, je tu někdo v podobném termínu? :wink:
1. srp 2011 ve 14:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.
Doufám, že sem můžu také nakouknout.
Nejdřív bych chtěla vysvětlit, jak jsem se sem vůbec dostala.
Jmenuju se Věra, je mi 27 a bydlíme na Kladně se synkem Vojtou.
Vojtovi je 18měsíců a je to živý klučina. Napadlo mě se poohlédnout po dalších maminách z Kladna, které by občas rády zabily nějaký volný čas.
Protože kdo má děti ví, že občas je zabavit je pěkně náročné.
Chodíme ven denně. Na písek, na zmrzku, na procházku, nebo podobně.
7. srp 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady to už není tak navštěvované, zkuste se přihlásit na emimino. cz Kladno a okolí , tam chodí více lidí
11. srp 2011 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kladeňačky :slight_smile:zkouším trochu oživit diskuzi :sunglasses:

@kiwi1 ahoj Věruš, mě je 32 a mám Věrušku :wink: 4a1/2 a Járu 1rok, taky teď nemám moc s kým vyrážet, a že bych ráda...obrovský souhlas, že zabavit děti není jednoduché a ráda se někdy přidám na prochajdu...dopo je Věrka ve školce, tak bude čas...
@lcy taky mám roční dítko- Járu a je ho všude plno, bylo by fajn někdy vyrazit...

...tedy pokud jste si to holky přečetly :sunglasses: :slight_smile:

@kladenacka Jsi Hanka, že? doufám, že jo, byly jsme nedávno v Berušce na stejné burze, ale nebyla jsem si jistá a neoslovila Tě, na burzu do Kokosu se chystám, ale teď 15.10. mi to nevyjde, nemám kam dát děti a snima tak jít nechci...
11. říj 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kony ahojda:slight_smile: taky nemam s kym chodit ven, tak kdyby nevadilo a chtela by si muzem nekdy vyrazit spolu:slight_smile: mam 10m kluka:slight_smile:
16. říj 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Kony jsem Hanka. Na burze jsem byla v Berušce, a asi tam příště, pokud ho nepropásnu, budu na bazárku. Mám oblečky po prckovi do velikosti cca 86 a nějak se mi je nedaří udat.. Nehodilo by se ti třeba něco na prcka? Teď jsem včera byla na bazárku v Oáze - organizátorka je ta samá, co dělala ty bazárky na Sítné v kulturáky, ale tady to určitě bude lepší, neb není problém tam zajet s kočárkem :slight_smile: Tady fotečky z té akcičky : http://www.facebook.com/?sk=lf#!/media/set/?set=a.286959101329448.76874.100000460809914&type=1

Prckovi je přes 3,5 měsíce , takže chodí od září do školky, ale jelikož je teď pořád nějaký nemocný, tak jsem s ním doma. Od listopadu zas do školky pošupajdí...
23. říj 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlastně, přidám jednu fotečku z bazárku :slight_smile:
23. říj 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
zase v sobotu teď 17.12. bude bazárek v Oáze od 13,00-18,00 Kladno. Tak jste zvány :slight_smile: Tedy, pokud se ještě někdo z Kladeňaček a okolních nahlíží ...
13. pro 2011 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
založila jsem na FB stránky Kladno a okolí - pro rodiny s dětmi, tak kdyby někoho ta stránka zajímala :slight_smile: http://www.facebook.com/pages/Kladno-a-okol%C3%AD-pro-rodiny-s-d%C4%9Btmi/366939373322887
29. led 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
13. únor 2012 ve 20:25 • lenkut
ahojte, jsem tu dnes poprvé, hledám pravidelné hlídání 11 měsíční dcerky na 3xtýdně. Nejlépe maminku taky s dítětem, ať si můžou hrát. Pokud by jste některá měla zájem nebo o někom věděla, tak dejte vědět. děkuji. Majkaema
18. únor 2012 ve 21:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkaema
uz jsme nasli, diky pomoci kladno a okoli pro rodiny s detmi, Hvezdicka / hlidani v krocehlavech
20. únor 2012 v 10:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
22. bře 2012 ve 13:55 • dcfuture
12. dub 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kladeňačky,
koukám, že už tu dlouho nikdo nebyl, ale tak kdyby náhodou... mám dotaz pže se naší terezce blíží nástup do školy, nemáte někdo zkušenost se 4. ZŠ, ulice Norská? Prosím pište, ať už bbudou info vaše vlastní či z doslechu, pozitivní i negativní. Moc dík
16. říj 2012 v 01:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady to nějak umřelo... :/ Co děláte všechny? Nás opět čeká zápis do školky, loni se Stázka nedostala... A já hledám práci, v květnu mi končí rodičák a :unamused: moji původní zaměstnavatelé už neexistují.
11. led 2013 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsu nakouknout po dlouhé době a jak vidím o nic jsem nepřišla. Mě končí mateřská teď v lednu. Na zápis taky půjdem znova, loni nám rovnou řekli, ať přijdeme za rok. Ale jak přežít bez mateřské půl roku, to už nám nikdo neporadí-- :unamused:
12. led 2013 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nas ceka zapis taky, ale jako 2letak se docela obavam:/ NO uvidime, kdyby malyho nevzali tak fakt nevim co budeme delat.. :/
12. led 2013 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek