• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
autor
ahojky, tak my by sme zatial mohli, neviem ci presne o 14stej, ale radi vas uvidime vsetcky...

inak btw nam vraj, manzel vravel, co je doma, ze prisla pozvanka na vitani obcanku na 18steho o 13.45 nedostali ste ju nahodou tiez?
no, mali sme prist okolo stredy, ale kedze je to v utorok, tz sa vratime o nieco skor...

tak pocasie sa dufam vycasi a bude lip, Sebik sa uz aklimatizoval a razi sa von dalsi 3. a si aj 4.ty zubok, ale poklepem zvladame to super, ja mam novy uces a farbu, tz si to tu tiez uzivam...

majte sa, papa :slight_smile:
12. zář 2007 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej, ikuska, no som zvedava na novu hlavu. :grinning:

ja myslim, ze toho 4.10. ani andy nebude o 14 este hotova, to snad len zacinaju, nie?

A Draga, co vy? Uz si nas zapis do kalendara :slight_smile: . Uz mi inak len ty chybas v skype alebo icq, tak poslem do ip :wink:
12. zář 2007 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holčinky, tak 4.10. si píšu do kalendáře :slight_smile:
Iko, tož to i já jsem zvědavá, jak Ti to bude slušet. :slight_smile:
ani já nezůstanu pozadu, někdy koncem září mě přijede ostříhat "osobní" kadeřnice- moje kamarádka, tak taky budu na tu párty "kočka" :sunglasses:
jinak Věrka ještě žádný zub, ale papá mrkvičku a brambůrek a špenátek ajiné,moooc jí chutná :slight_smile: mám radost :dizzy_face:
12. zář 2007 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my mame o 14.00 este iba tu rehabilitaciu.takze pocitam ze az okolo 14.45 najskor dofrcime a to este nevieme kam.ale k tescu uz trafim.to Kladno ma vytaca s tym ze ma vzdy 2 pruhy a ja som samozrejme vzdy v tom blbom smere.Ikuska ty nemas icq? to si musim este stiahnut skype????
13. zář 2007 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
andy, tak mi nebyvame daleko od Tesca, len zalezi odkial presne prides. Parkujes pri nemocnici? No vysvetlim ti to potom niekedy na icq. :wink:
13. zář 2007 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uz viem kde byva Kony.a parkujem u sletiste.
13. zář 2007 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky,tak ja mam icq v pc, ale zapinam ho fakt len vynimocne, skype sa mi lubi viac, a pride mi zbytocne sledovat to aj to..

maly sa rano zobudil s horuckou skoro 39, dala som mu paralen cipok a lazkali sme si, potom sme isli k najblizsej doktorke do susednej vesnice... dostali sme diazepan a nurofen, pomaly ustupovala, ale sebik skoro cely den prespal, chudacik iba vzdychal a kunkal, ale vecer sa aj hral a teraz uz spinka, pojdem si lazkat aj ja, spal skoro stale, ale vzdy nie viac ako polhodinku a potom strasny plac, neviem ci to je zo zubkou, bo su uz skoro 4 vonku a skor asi ochorel od babicky...trosku aj kasle sem tam, tak dufam to prejde cim skor :frowning2:
13. zář 2007 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
och ikuska, drzim palce, nech to nie je nic vazne, nasej Lee tiez furt vyskoci teplota,a j Emka uz parkrat mala a to su naozaj najhorsie stavy pre matku aj dieta. Hlavne pozor, ked bude horucka naozaj vysoka, cez 39, musite ju za kazdu cenu znizit, to urcite vies, zabaly, sprcha alebo kupel vlazny. Nic sa neboj, vzdy to vyzera hrozostrasne a ze to nikdy neskonci, ale prejde to a Sebik sa bude tvarit akoby mu nikdy nic nebolo. Drzim palce, nech to naozaj rychlo pominie. :slight_smile:
13. zář 2007 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ikuska moc držím Sebíčkovi palečky ať je brzičko fit, diazepam dávají na ty křeče viď? Jsem se tomu divila ale prý je to běžné

jinak 4.10. můžeme ale vidím to spíš až kolem třetí Dalí spinká po obídku akorát jsem jaksi nějak nepochopila kam máme dorazit :slight_smile:) na sletiště???

Silvi až budeme potřebovat poradit hned se na tebe obrátím ty už máš dvojnásobné zkušenosti jsi naše matka poradkyně :dizzy_face:
15. zář 2007 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ikuska tak sa rychle uzdravte.Draga ja myslim ze Silvia nas pozyva k nim domov.
Silvi tak mam nastudovane na mape ze ste vlastne vedla benzinky ESSO.tak by som tam mohla trafit.
16. zář 2007 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: super androna! urcite trafis. Od tretej sa moze parkovat na hlavnej, ked prejdes tu krizovatku pri Esse. No a len prejdes cestu a ten prostredny nizky, stvorposchodovy blok pri ceste je nas :dizzy_face: .

No Draga, odo mna sa toho asi vela nepriucite, ja som taka matka pohodarka, ja veci velmi neriesim, u nas skoro vsetko ide, jak pride :sunglasses: Ani tie horucky sme super neriesili, len viem, ze som sa vzdy hrozne bala, hlavne pri tej prvej. Ale niektorym detom proste skor vybehne teplota, aj ked to nemusi byt nic vazne, je to sposob, ako sa telo vysporiadava s problemom. Napriklad Ema na horucky netrpi. Lea castejsie. :frowning2: A okrem toho som priserne skleroticka :grinning: . Zijem pritomnostou a obcas mi pride, ze minulost nikdy nebola. Uz som zabudla, ake to bolo pocas kojenia, prebdene noci :rolling_eyes: Dnes sa cudujem, ze som to prezila, ked nespim 9 hodin, tak som nevyspata :grinning:

Tak sa tesim, ze to zatial vyzera 4.10. na hojnu ucast :wink: Len dufam, ze vam do toho na poslednu chvilu nic nepride. Ocakavam vas u nas doma, ako povedala Androna a pocitam s tym, ze niekedy medzi 3-4, ked sa deti vyspia a napapaju, :dizzy_face: to je jasne
16. zář 2007 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte maminy, tak my sme uz doma, horucky presli, kasel este pretrvava, ale sebik je v pohode, a zivy a aktivny viac nez dost, akurat pozeram na nete, nejaku velku ohradku, na morave na neho 2x spadla stolicka ako sa staval, on je tak rychly....vylakalo ma to vzdy, ale vyzera dobre, ostali sme pri tych 3 zuboch a po navrate domov pekne spinka celu noc...tz super... :grinning:

len ta jeho aktivita, nestiham uz nic pri nom, a este k tomu som chora, teda antibiotika som nedostala, ale soplim a kycham a palia ma oci a skriabe hrdlo a celkovo som taka mimo...ale nebojte do 4,10 to bude urcite ok, my sa tiez hlasime o ucast, ...tiez som najprv nevedela ze kde sa stretneme, a silvia viem kde byva tz parada :wink:

musim koncit maly rozobera puzzle ktore ma ako podlozku, tak zatim, majte sa papa dakujem za podporu :sunglasses:
19. zář 2007 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky pěkný večer :slight_smile:)
tak nám dorazila pozvánka na vítání občánků na 2.10. ve 13:15

Silvi těšíme se na oslavu narozenin (co bys pro ty svoje sluníčka chtěla? řekni si a´t nekoupím nějakou kravinu nebo něco co máte 4x) :slight_smile:))
19. zář 2007 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ikuska jaké jste měli to vítání myslím, že jste byli včera???
19. zář 2007 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj draga, tak vitanie bolo pekne celkom, az na to ze sme mali prist 13,45 nechali sme kocar dole, tam ho strazi straznik a potom na poschodie no hned sme isli do toho salu, a tam sme chvilu boli a potom nam povedal jeden pan ze sa mame ist nahlasit kusok vedla,...a ked sme prisli tak akurat bolo 13,55 a uz boli nastupena jedna skupinka rodicov s detmi...tz nas posunuli az na 14,30 a se bik tak bol s detmi o 6 dni mladsimi, ale v pohode.... tz tam pridte radsej skor!!!nam povedali ze ked sme boli na 14stu tak sme v pozvanke urcite mali 13,30 ta polhodinka na rezervy a nahlasenie, potom sa ta pytaju ci chces fotky alebo video, my sme mali aj kameru aj fotak tz sme nechceli, ktovie kolko za to pytaju, a je to taka chvilocka, dostali sme potom kvietok, knizku a taku karticku , ktoru sme podpisovali, celkom sranda, vsak ked zmensim fotky dam do alba....zaujimave bolo ze vsetky tie deti pekne kludne sedeli na rodicoch a sebik bol hyperaktivny este ze len v tej cakarni... :grinning:
21. zář 2007 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my sme mali vitanie obcankov este v sestinedeli a ked spievali deticky tak Dany bol vysmiaty jak beruska ale ked urobil starosta nejaky prihovor tak sa pogrcal jaka to bola nuda.expert.dievcata zajtra ideme na slovensko tak sa tu majte pekne. :sunglasses:
21. zář 2007 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ikuska tak díky za info to jsem zvědavá jak to bude Dalího bavit čekat půl hodiny :sunglasses: myslím, že bude také hyperaktivní a bude možná i vykřikovat :sunglasses: to je docela hodně dětí narozených v Kladně, že? Jsme zvědavá s kým se tam z porodnice potkám :wink: ale máme to akorát po plavání takže možná usne to bude trapas :slight_smile:) až bude chrnět nebo bude naštvaně bručet :wink:
22. zář 2007 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky kde jste všechny kladenský? :sunglasses: :grinning:
27. zář 2007 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj! Ja som bud v skolke, v praci, v obchode alebo zavalena domacnostou :grinning: :grinning:

Dnes bol manzel objednat na buduci tyzden torty. Ale dojdu uz v utorok, tak neviem, ci do stvrtka nieco zostane :grinning: .

Eminka nam nejak vaznejsie pochorela :frowning2: Poobede spala strasne nekludne, cela sa hadzala a za dve hodky zaspala zase, ale znova len na chvilu a velmi nekludne :frowning2: . Ani sa mi nezdala horuca, ale ona sama si chcela zmerat teplotu a mala 38,3, tak som zvedava, aka bude noc :frowning2:

Mna to pocasie tiez nici, strasne mi odcerpava sil. Prave som dozehlila a idem spinkat, dievcata. Pekny predlzeny vikend :sunglasses:

Ozaj, kony, bola si cvicit? Nejako sme sa nestretli na skype a ja som od stredy pomotana, mam o jeden den viac. Stale sa mi zda, ze je piatok, tak som na to uplne zabudla :confounded:
27. zář 2007 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj my sme boli na slovensku a este do konca tyzdna ma manzel volno tak tu niesom a to pocasie nanic.a to sme chceli nieco robit na zahradke.tak makame vo vnutri.uz sa tesime na dalsi tyzden ze sa stretneme.pekny vikend :sunglasses:
28. zář 2007 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
joj, sa tesim, len dufam, ze nam do toho nic nepride, hlavne choroby :frowning2:
28. zář 2007 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:

Silvi, teď jssem ani cvičitnebyla, Jarda je pořád v práci, babí jsme na hlídání už několikrát "zneužily" a to víš, nechci to zas přehánět...

...počasí no comment, na mě jakoby též něco leze, tak si jen přeju, ať to Věruš nechytí ode mne, jinak období "bez tatinka" pokračuje, už zas pracuje jak divý...ach jo :frowning2:

jinak se už ani k tomu PC moc nedostanu, Věrka mě zaměstnává, taky ta domácnost atd...

tak zatím papa a pusu dětem :zipper_mouth: :slight_smile:
28. zář 2007 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte maminy, tak ja nejako nestiham pisat, mala som tu aj maminu a predtym som bola chora, teraz je to uz ok, dnes ideme na ultrazvuk sebikovho bruska, kvoli blinkaniu, .... inak sa mame celkom fajn, tesime sa na party :grinning:
este neviem ako nam vynde spinkanie ale urcite
dorazime, ...

draga, neboj to dalik urcite zvladne, sebi tiez mal pred spankom a vykril to ani nekrical, dival sa a cudoval :wink:
2. říj 2007 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
iku my už jsme to zvládli, Dalík si prozpěvoval s dětičkama pak začal likvidovat dřevěné obložení obřadní síně, brnkal si na něj a vykřikoval a pak se tvářil důležitě jako by to celé bylo jen pro něj :grinning:
jak dopadl utz bříška? Doufám, že vše v pohodě :dizzy_face:

holky tak v kolik a kde zítra????
3. říj 2007 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
zrovna som tu bola :slight_smile: . jak to, ze nie si zapnuta na icq, draga? :slight_smile:

Tak na zajtra sme dohodnute, ze pridete rovno k nam, ako vam to vyjde, medzi 15-16.00. Akurat nam nefunguje zvoncek dole, dokonca som si vsimla, ze uz tam nemame ani menovku :angry: , tak mi musite prezvonit, ja vykuknem z okna.

Tak sa tesim :dizzy_face:
3. říj 2007 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj silvi, tak este neviem ako nam vynde poobedny spanok, ale dam sebika spinkat do kocika, a pomaly pojdem, ale malo by nam to urcite vynst medzi 15-16stou, tesime sa na vsetkych, zatial papa :grinning:
4. říj 2007 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, tak fotky su celkom fajn, neviem ako si ich poposielame, silvii a gabci mozem po skypu a oni by to mohli poslat dalej, alebo mejl???

inak silvia si skvela hostitelka, bolo to vyborne a skvela ucast, skoda ze to tak ubehlo a nestihli sme sa ani poriadne porozpravat, no co ako sme sa so silviou zhodli musime sa stretavat castejsie, pekny zvysok dna, aj ked v takomto pocasi je to asi tazke, majte sa :grinning:

a inak uvazujem dost intezivne, v januari spravim party na sebikov rocik aj u nas, co vy na to :dizzy_face:
5. říj 2007 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauko, no na fotky sa uz hrozne tesim, aj stretavat by sme sa mohli castejsie, ale bolo to vcera uzasne, ako sme sa vsetci stretli, ani sa mi nechcelo verit :dizzy_face: . S tym hostitelstvom nic moc, ziadnu skodu ste nenarobili :frowning2: a ja som si dnes po prichode zo skolky dala miesto cvicenia druhe ranajky chlebickov, tak sa hnevam :angry:

Este raz velmi pekne dakujem za krasne darceky pre dievcata a ja som si to naozaj krasne uzila, tolko babatiek :dizzy_face:

No, este pride zajtra Jozova rodina z Jihlavy, brat s manzelkou a dvoma detmi a este mamka, zrovna je u brata na navsteve, tak bude veselo, uf :rolling_eyes:
5. říj 2007 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky jj bylo to fajn ale jak my máme ty děti takové "lezací" tak si ani pořádně nestíháme pokecat co? :sunglasses:

Silvi moc děkujeme za pozvání bylo to všechno mňam jen já jsem si vzpomněla, že jsem ani nedopila ten džusík jak jsem furt hlídala Dálu...ten teda měl náladu...normálně se takhle nespolečensky nechová :sunglasses: :grinning:
5. říj 2007 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi to nanho bola prilis velka a rusna spolocnost, najistejsie sa citil u maminky. Ale mal jacak uplne ako nasa Ema, celkom by som si ich bola zmylila, to by ma nenapadlo, vzdy som si bola ista, ze by som svoje dieta poznala, dievcata vzdy plakali kazda inak, od prveho momentu.

No Ikuskine fotky su krasne, tu spolocnu si normalne niekde vystavim, skoda, ze tam nie je aj ona. Ika, este to chce stojan a nastavovat samospust :wink: :sweat_smile:

Inak az teraz na fotkach som si poriadne vsimla, ze Veruska je poriadne dlha, Dalik sa teda medzi tymi babatkami straca. Ale to nic, nase tiez boli vzdy prtave, aj to ma svoje caro. Som zahlasila Ikuskinmu Honzovi, aka som bola vcera stastna v oblozeni tolkych miminiek a ze som si chcela Sebika nechat, tak si daval obklady na celo :grinning: Tak dievcata, ktora mi poziciate dieta? Nehlaste sa vsetky naraz :grinning: Alebo hej, nech je sranda :slight_smile:

Tak si este raz popozeram fotky a idem do hajan :dizzy_face:
5. říj 2007 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek