• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
silvi já ti Dalíka půjčím když už ten ječák znáš tak jsi zvyklá :slight_smile:) on je ale normálně fakt nebrečavý dítě, asi to na něj bylo fakt moc, navíc mu rostou ty zuby a i včera v poledne ho to trochu chytalo...jinak fotečky nádherný až na mě :slight_smile:) jsem psala ikuske, že já tam vypadám jak dementka :slight_smile:) budu muset už se sebou něco udělat...jo a sehnala jsem ten kruh hurá hurá hurá a už jsme ho objednali, tak moc děkujeme za tip mě to fakt nadchlo :grinning:
6. říj 2007 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte holky, tak dnes sme boli v aquaparku so sebikom :slight_smile: aj my vlastne prvykrat, tz zaujimava skusenost, mame pernametky a deti neplatia... otestovali sme viacere bazenky a najteplejsia bola vo whirpulke pisali 33 , sebik sa cudoval ale potom sa mu tam pacilo, ...kde kupujete plienky na plavanie? asi v dm, ze my sme na ne zabudli a tak sme boli este vcera ku veceru v tescu a mali tam jedine huggies take male balenie 11 ks za 199,-...este idem mrknut na stranky kurzov plavania pre deti v aquaparku od 1.roku.... :slight_smile:

silvi, my by sme ti ho bez okolkou pozicali uz tento vikend, ale viem ze mas toho vela tz to odlozime :wink:

dragus, nech tie zubky dalika tolko netrapia, nam prisli aj horucky pri ocnych, tak nech su uz von, a na tychfotkach si nahodou v pohode, kazdy sa vnima inak, ja ked som sa dnes videla na kamere, tak som to chcela zmazat :confounded:

a inak kde je kony? vsetkym som vam poslala fotecky a kony nebola prihlasena na skype, tz som jej este nemohla poslat... :sweat_smile:
7. říj 2007 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
já jsem teď byla "v jednom kole" a navíc Jarda stahoval a vypaloval DVD z kamery, trvalo to dloouho,no, potřebujem asi lepší PC...

Silvi, přidávám se k holkám a musím Tě taky pochválit jako hostitelku, i když jsme nijak dlouho nepobyly ( s Věruš), tak to bylo moc fajn, tolik dětí po hromadě :slight_smile: :dizzy_face: upřímně, já bych si na to netroufla teda...

Dragi, jsi zbytečně moc sebekritická, málokdo vypadá na fotkách jako modelky :wink: :slight_smile: já se sama sobě nelíbim skoro nikdy... :rolling_eyes:

Iko, Sebik je tedy "pěkné číslo" a šikula :wink: v IP máš muj mail...nevím, kdy zas budu na skypu...

tak zatím papa, pádim k lékaři a na soc. vyřídit si rodič. příspěvek, jinak budu nahraná.
pusu všem dětičkám :zipper_mouth: :slight_smile:
8. říj 2007 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus kočky :slight_smile:)

Irčo já plínky kupovala v DM mají balení myslím po 12ti a stojí asi 105Kč a jsou fajn sice na nich nejsou takové obrázky jako na těch huggies ale jinak nám vyhovují, takže aqváč dobrý, tak to je super, chystá se tam i kony a my pak taky, jak chodíme na to plavčo tak to Dalíčka ve vodě baví ale spíš takové blbnutí jako spadla lžička apod., to co musí posilovat ho vyloženě otravuje :sunglasses: :grinning:
8. říj 2007 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no fotky super trvalo mi dlho kym som ich dala do pocitaca.tiez mam asi slabsi PC alebo spis pomalejsi net.a na aquapark sa tiez tesime ale este chvilku pockame.
papa dievcata
8. říj 2007 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile:

vsetko najlepsie Veruske k svatku :dizzy_face: . teda dufam, ze ma dnes meno, ze neexistuje este nejaka ina verzia alebo iny datum :dizzy_face: . Bolo mi napriklad povedane, ze taky Petr, Pavel, Petra, si mozu vyberat, kedy budu oslavovat, ze su v kalendari dvakrat :confused: . Tak neviem, nekontrolovala som to :sweat_smile:

Ikuska, my tu tento vikend nie sme, zajtra vecer letime do Anglicka a vraciame sa v nedelu vecer. Uf! Neviem, ako to zvladnem! Este nie sme pobaleni. dokonca som musela zrusit svoje dnesne vecerne hodiny, dievcatam bolo zase zle, pred chvilou prisiel Jozo a ja mam vsetko rozrobene, ale nic neurobene a som uplne grogy :rolling_eyes: . Zajtra este rano ucim a potom poobede letim s dievcatami k doktorke a 18.45 nam uz ide autobus na letisko. Takze dnes mam nocnu a v nedelu pridem z dovolenky jak zbity pes, to uz vidim, lebo sesternica sa chysta na nocne hovory :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Draga, mne prides na fotkach uplne normalna, len patris k vacsine ludi, ako aj ja, ktori su zo seba zhrozeni, ked sa vidia na fotkach alebo videu :unamused: . Ale je to len tvoj subjektivny pocit.

Inak, uz dopredu hlasim, ze tu nebudem ani od 1.11. do 4.11., tak si rezervujte iny vikend na hlidani :sweat_smile: Dievcata sa kazdy den pytaju, kedy zase pridu babatka a navsteva, takze dvere mate otvorene :dizzy_face: A odkazuju vam, ze ked budu plakat, tak im dame mliecko (vraj mamka ma :sweat_smile: , ale to sa teda seredne mylia, uz nevytlacim ani kvapku, prisaham :grinning: ) a budeme ich mojkat :dizzy_face: .

No, uz som sa trochu ukludnila, idem pokracovat v baleni, lebo dnes nepojdem spat :rolling_eyes:

pa pa zatial :slight_smile:
8. říj 2007 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a draga, ten kruh super, urcite ho Dalik uzije. Nasa Emka v nom dnes poo spala ako miminko. Casto to tak robia, vyhovuje im ta poloha, vylozene nohy, opreta hlava. Takze to nie je ziadna kratkodoba zalezitost, neboj, nase dievcata sa s nimi naozaj intenzivne hrali v kazdom veku az doteraz a este ich neprestal zaujimat.

Tak prijemne chvilky Dalikovi s playing nest :wink:
8. říj 2007 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Silvi, Věruška děkuje za přání, strefila ses správně, Věra je v kalendáři jen jedna a to právě 8. října :slight_smile: Přeju šťastnou cestu do Anglie :wink:

Jak tak čtu, jak jsou holky Emka a Lea spokojené s kruhem a Dalík si ho za chvilku taky vyzkouší, začíná mě to taky "nahlodávat" k nákupu...
Dragi, kdes ho našla?
A co brejle??? jsou na www.brejlicky.cz a mají celkem výběr za cca 400,- mimo dovozné, to je celkem ok, když vezmem v úvahu tu ochranu před UV :slight_smile: :sunglasses: Koneckonců, my si taky kupujem sluneční brejle, že...
9. říj 2007 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj
no mna tiez zaujima ten kruh.Draga kde ho najdeme?
Silvi uzite si anglicka a nasla som autosedacku recaro za dost dobru cenu
http://www.babyportal.cz/autosedacka-recaro-young-sport-trendline-vzor-2007?var=3
9. říj 2007 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: ..
tak se hlasim po hooooooooooooooodne dlouhe dobe,ze zijeme..
meli jsme potize s pc..atd a nejak taky nebyl cas..pres leto jsme zustali na Vysocine..vim neni to dostatecna omluva..snad me prominete a nevyrazite nas!..
Jinak se mame dobre..Esterka je drak:slight_smile:)..uz stoji a zacina se poustet..takze doma obchazi vsechen nabytek..uz mame za sebou i par bouchancu..ale dobry..zase sbira nove zkusenosti..a ja taky:slight_smile:))
..
taky jsme se stihla vdat..prave na te Vsocine v Jihlave..takze uz je ze me panicka..hihi..svatba se povedla...bylo to podle nasich predstav..
..
koukala jsem ,ze jste probiraly plavani a chozeni do aquaparku..
tak my chodime plavat do Tuchlovic uz od 6.mesicu..uz se i potapime je to naprosto super!!!...krasne teplej bazen..malinkej takovej jakoby rodinnej..chodi nas asi 10 maminek s mimcama a plavou i tatinkove..muze se tam jit kdokoliv z rodiny podivat..takze babicky,dedeckove..atd..doporucuju..myslim,ze se da pochopitelne domluvit i to plavani od 1.roku..
a co se tyka plavecek..my meli taky huggies..ale ted jsem u Kauflandu v Babete koupila normalni latkove..takovy s volanky..moc hezky..

...dodatecna gratulace Verusce..posilame pusinku:slight_smile:

my za chvili ficime na Zlicin..potrebujeme do Ikei..dodelavame obyvak.(uz me to ani nebavi) a chybi nam asi jen milion veci..:frowning2:...

Ja doufam,ze jste na nas nezanevrely a muzemes vami kamaradit dal:slight_smile:..a ja se zase prihlasim...tak pa
9. říj 2007 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ten kruh najdete tady:
http://www.galt-pro-deti.cz/index.php?cat=91
odkaz dávala pap kvůli jiným hračkám do května a bylo tam i tohle :wink:
9. říj 2007 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
romano diky vidis ja som sa divala na tie kocky a kruha si nevsimla :grinning:
skorn to vies ze sa s nami mozes dalej kamaradit. :sunglasses:
9. říj 2007 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
silvi, tak prijemnu nocnu a nech to vsetko dobre dopadne a vydari sa vam vylet a ty neprides ako zbity pes, ale aspon macka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kony, ajja dodatocne veruske cmucik, :astonished:

skorn, som rada ze si opat medzi nami a dotatocne prajem vsetko dobre do manzelstva, vela lasky, porozumenia, vzajomnej toleralcii, dovery a vsetkeho co je v nom dolezite :grinning:
esterka je teda skoro ako sebik, podla opisu, :wink: rada by som vas stretla, aby mal sebik dalsiu kamaradku, ked sme von tak by za detmi aj utekal keby uz mohol, zatial len pomalicky za rucicky :slight_smile: a co zubocky? my uz mame 4 a asi ide nejaky dalsi :confounded:

to plavani ponechave v aquaparku, cenovo a aj tym ze to mam blizko my to vyhovuje,... a inak som vam chcela este holky, ze ten aquapark nie je az tak prisposobeny malickym detom, satne su oddelene, tz ho pri sebe mal manzel zatial sme nenasli ani pultik , ale vraj by tam mal byt, ....si to neviem tam sama s nim zatial predstavit.... to skor ked su tam dve zeny, alebo muzi hihi

uz koncim, som nejaka bolava, unavena az chora, a to cez vikend cestujeme, a sebik zlobi...tak sa majte, papapa :wink:
9. říj 2007 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak kruh už dorazil a Dalí je z něj úplně vedle ale ještě je takovej nedofouknutej, protože jsme s manželem oba ochořeli a nestačíme s dechem a pumpičku nemáme :sunglasses: :grinning:
nakonec jsme ho kupovali přes net ze stránek detskyraj protože tam byl o něco levnější :wink:

tak já jdu zase zalízt do postele mějte se pa pa a všem krásné dny :grinning:
10. říj 2007 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak já jsem pořád chraplavá a smrkavá...začla jsem víc kojit Dalího aby měl protilátky tak to snad přečkáme... :frowning2: ani ven nehcodíme ach jo ať už to je za mnou :angry: :pensive:
12. říj 2007 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,mužu se k vám přidat :wink: .Nejsme teda přímo z Kladna,ale bydlíme kousek od Slaného (v Kokovicích).
Také jsem chtěla chodit s Péťou plavat,ale v okolí nic není a já zatím nemám řidičák,tak je problém z dojížděním :unamused:
12. říj 2007 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar děvčata :slight_smile:

Holky, Věruška Vám všem moc děkuje za přání :dizzy_face: , to je pěkný, že jste si vzpomněly :slight_smile:

Skorn, tož vítej, gratuluju Ti k svatbě a přeju hodně lásky a spokojenosti!A neboj, budem se s Tebou bavit i nadále :dizzy_face: :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Iko, myslím, že Sebiho klidně můžeš mít u sebe i v ženské šatně, švagrová tam chodila i se dvouletým chlapečkem...záleží na Tobě, ale Sebi se ještě asi nebude ptát :wink: a pultík je tam jen jeden, a to úplně vepředu než vlezeš do sprch...no, já jsem to zatím teda ještě nezkoušela s Věruškou, prý nejdříve od 6. měsíců...ale chcem jít, aspoň na chvíli..teda, hlavně Jarda se na to těší, jak půjde s kamarádem, jeho dcerkou a on s Věrkou a budou se rachtat :grinning:
Jinak, já jsem to promýšlela, jak to udělat, když se budu třeba já sprchovat, převlíkat, sušit hlavu a Věrka ještě nesedí...vzala bych asi autosedačku...no, ale to je starost, porád to hlídat...uvidíme :sunglasses:

Dragi, to je děs běs, no co se dá dělat, tak taky hodně citrónu a vit C. a pít a potit, na mě též porád něco leze, ale já dávám přednost "rumové" kůře ( teď když už nekojím :sunglasses: )Brzké uzdravení a zravíme Dalíčka :wink:

Tak holky, mizím, dobrou noc a děťátkům pusinku od "tety" Gabči a od Věrušky :slight_smile:
12. říj 2007 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj andrissek :slight_smile: každou novou "kladeňačku" i "kladeňátko" vítáme :slight_smile: a že jsi od Slaného neva, androna je taky odtamtud...třeba jste "sousedky" :dizzy_face:

Deniska je moc pěkná holčina a Petřík je taky šikula. Zvláště pak se mi líbí Tvůj kočárek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :sunglasses:
12. říj 2007 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragus tak sa nam skoro uzdravte.
Kony no vidis to prave ten bazen s manzelom preberame.asi najlepsie by bolo ist do bazenu dve zenske jedna sa sprchuje a druha dava pozor ze?
Andrisku v tych Kokovicich mate velke zahradnictvo ze?tam sme sa boli pozriet jak sme ho objavili na netu.
vsetky zdravime :sunglasses:
12. říj 2007 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kony,ted jsem zrovna koukala do tvého alba že máte stejnej kočárek.Já jsem s ním strašně moc spokojená,dobře se s ním jezdí a je lehoučkej.
Jo a děkuji za přivítání.Androna mě sem navedla :slight_smile: :slight_smile:.
12. říj 2007 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Androno no to jste se mohli zastavit na kafčo,bydlíme asi o čtyři baráky dál :sweat_smile: :wink:
12. říj 2007 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrisku my sme sa tam boli pozriet to ste tam este nebyvali.este sme boli iba tehu a cerstvo nastahovani.ale az budeme mat cestu tak dojdeme na kafco.alebo budeme chciet nieco do zahrady. :sunglasses:
12. říj 2007 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou noc :wink: :pensive:
12. říj 2007 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zase tady:slight_smile:...
dneska je venku taaak krasne asi vyrazime do lesa..a musime do lekarny..pac Esterina mela v ocicku nejake smitko co neslo vyndat..ocicko cele natekle tak jsme s ni jeli na ocni do nem. tak ji to vyndali a ma ATB mastckiu..ale vypada to dobre.
Andrissku vitej:slight_smile:)

Drago..preju ti brzke uzdraveni!..to je hrozna otrava vid:frowning2:

tak se tady zatim mejte..zkusim dorazit vecer..tak papapa

a diky,ze jste na nas nezanevrely!!!!
15. říj 2007 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
skorn ahoj.tak mi sme boli v sobotu na Krivoklani a videli sme kde su Tuchlovice kam chodite plavat a jeli cez Stochov.to je vasa vesnica ci sa mylim?
15. říj 2007 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
androna ahoj..nene..ja jsem z Kladna do Tuchlovic jezdime jen plavat a Stochov..tam jsem kdysi mela skoro 3 letou znamost:slight_smile:))
15. říj 2007 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, tak som tu chvilu nebola, ale bolo to trosku hekt

ke, mali sme navstevu a sebik mal vcera horecku, a je taky podrazdeny, typujem zubky, ale ma aj sopliky, a este som mu nasla na sulinku asi polcentimetrovu tvrdu gulicku, tz zajtra sa chystam k doktorke, pre istotu :frowning2: inak mne je uz fajn, choroba kosi prave manzela a cez vikend cestujeme, hm... ale nechcem vas zatazovat , aaa prisla nam sedacka recaro , je supeeer :dizzy_face:

andrisek vitaj , vitaj, vsetky nove tvare radi privitame :grinning:

dragus skore uzdravenie :confounded:

dobrou nocku :astonished:

kony ako to dopadlo s tym ockom veruskynim??
16. říj 2007 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ahoj ahoj :slight_smile:

jen na skok, Iko, máš to ale trápení s těma nemocema, viď, tak ať je brzy dobře! :wink: Věruška je ok, nevím, co to bylo, ale asi jí tam opravdu nafoukalo...

Jinak, dneska jsem byla cvičit s Věruškou, ve fitku mají hlídání, tak jsem to zkusila a ona byla hodná! Tak to ještě musím využít, dokud nemá to období "máma" a ještě mě nehledá, když nejsem vidět... :wink: :sunglasses:

andrissek, kočár je fajn na ty kladenské chodníky, co jsou "děs běs", ale s tímhle se jezdí krásně i přes kořeny v lese :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Andy, jak se máte, co pořád dělátě? :slight_smile: :sunglasses: Věruška už má asi 8 kilo :astonished:, obřík jeden :dizzy_face: Se pěkně pronese...

Tak zatím, papa a užívejte babí léto :slight_smile:
17. říj 2007 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!

Ikuska, kam vy zase cestujete? Ja to ani nezvladam sledovat :grinning: Tie choroby su fuj fuj, my sme teraz chvilku zdravi, tak dufam, ze to tak dlho zostane, v skolke je zanet spojivek, tak dufam, ze to dievcata nechytia :frowning2:

Dnes som si bola mordovat telo s Gabcou, som zvedava, ci bude zajtra svalovka :sweat_smile:

andrissku, mas dobru kombinaciu deti, miminko k vacsine tunajsich miminiek, aj ked o nieco mladsie, ale o chvilu sa tych par mesiacov strati a kamaratku pre nase slecny :slight_smile: musis to nejako vymysliet s tym cestovanim, ze by sme sa niekedy stretli :slight_smile:

My sme boli vcera na trojrocnej kontrole u doktorky a nase dievky sa rozhodli, ze budu v mierach dokonale dvojcata, uplne na chlp presne 12,6kg a 89cm :dizzy_face: . Ale Leuska nechcela citat obrazky, takze nevieme, ci ma v poriadku ocicka. Ale dokotorka ich chvalila, ze tie tri roky su celkom obtiazne pri prehliadke, ze nie vsetky deti chcu spolupracovat a ukazat, co vsetko uz vedia :sunglasses:

Zase ma dnes rozculuju s poobednajsim spankom, Lea spi a Ema len teraz zaspava, ked sa Lea bude pomaly budit :unamused: , klasika, nebudu naraz spat a nebudu :angry: . Este furt nemam vybalene z Anglicka, dnes som konecne doma skor, nez vecer, tak snad s tym uz pohnem :sweat_smile:

Tak krasny jesenny den, zajtra sa vraj ma zoskaredit :frowning2:
17. říj 2007 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kladenky!

no ja to asi nestiham kontrolovat.ja som myslela ze Ikuska je niekde mimo a Silvia v tom anglicku.to uz sa vsetci vratili?a ako bolo?
Ikuska rychle sa uzdravte nech vas mozme navstivit.a chcela som sa spytat na tu sedacku aka je a uz mi odpovedas. :grinning:
Kony ja tak nejak este stale mam co robit.dom je dom.malujem vonku ploty,vyberala som mrkvu a davala do mrazaku.a teraz uz od vcera nerobim nic pretoze som vyhrabala listie a zdvihla Danyho a pekne mi ruplo na chrbte takze neotacam krkom ci hlavou.no des najhorsie to bolo v noci.nemala som sancu vstat na to nocne kojenie.tak si to vyhrievam a masirujem.
skorn tak to sa mi s tym stochovom asi snivalo :grinning: :grinning:
17. říj 2007 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek