• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
sporitelna to je dalsi kapitola.kdyz menis trv.bydliste tak ono to nestaci jednou.to musis na spor.uctu pak na karte a na stavebnim sporeni.bonus program to je taky zvlast.proste oni jsou propojeni.proto tolik zamestnancu vsude :slight_smile:
8. bře 2007 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to mas pravdu, ale zase se mi nechce prechazet k jine bance, za prve: abysme meli nejake penize i v jine bance( manza ma KB), kdyby nahodou neco a jak rikam, ted po posledni zmene vse OK

Me napada, ze nas ceka pekneho vyrizovani potom s miminkem, prihlasit na pojistovnu, zmena obcanky, nahlasit na mest.urade, ze je nas vic...no to bude :fearful:
8. bře 2007 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
nam taky vyhovuje sporitelna.to nebyla stiznost na banku spis na jejich system.no my to mame este o nieco lepsie tym ze som slovenka to nas caka cudzinecka policia.a co nejdriv hlavne vybavit mimcu vlastny pas.ja sem si ted prave delala seznam tech institucii ktere musime navstivit po narodeni :slight_smile:
8. bře 2007 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
...z jineho soudku...
dneska nam prisel konecne ten zvlhcovac, tak ho v noci vyzkousim :dizzy_face: Pravidelne uz asi mesic se probouzim kolem jedne a do trech pul ctvrte koukam do zdi a snazim se zas usnout.Mame v panelaku dost suchy vzduch, hlavne pres zimu, tak treba to pomuze...
8. bře 2007 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
zvlhcovac je fajn akurat kdyz mas na 9litru jak sme meli my tak si to nedavej doplna.ja poprve nechala plnej a mneli sme mokri i zdi.to byla moc mala mistnost.my mame taky ted v domecku trosku vic suchy vzduch 50-60%vlhkosti.v panelakach je tak kolem 40% a to je fakt sucho.
uz mas vsechnu vybavicku kony?
8. bře 2007 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
zvlhcovac mame parni na 5 litru, no jeste uvidim, jestli ho zprovoznim sama, radsi pockam na manzu, kdyby neco, tak at za to muze on :sunglasses: :slight_smile:

vybavicka - mam vypocitat? Tak jo:
nekolikery dupacky, overalky, body, i nejake kosilky, ponozky, cepicky- prevazne vel. 56 a 62

2 zavinovacky, deku,15 plinek latkovych, postylku,povleceni, prosteradla,kocarek, autosedacku, lehatko polohovaci, vanicku, lehatko do vanicky, prebalovaci pult - chybi mi jeste mantinely do postylky, uvidim, asi si je usiju

osusky, zinku, mydlo Nivea, nuzky, kartac a hrebinek na vlasky, bunicite ctverecky,teplomer, lih na pupik, rybilku, bepanthen, odsavacku hlenu, odsavacku na mleko, vlozky do podprsenky, normal vlozky( na sestinedeli pro me), kojici kloboucky - ochrana bradavek, vlhcene ubrousky na zadecek mimi, podlozky Fixies, jednorazovky plinky...

A co ty, androna?
8. bře 2007 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
..tak to jsou takove ty zakladni veci, ted rychle nevim, mam jeste nejakou kosmetiku od Nivei do koupele a na telicko...Klokanku dostanu od sestry...
Uz jsem zasobena i Lovelou na prani
Tak snad mame vsecko to nejdulezitejsi, ostatni pak dokoupim
Jen nevim, kdy to vsechno, co se musi, jeste pred pouzivanim preperu, nekdy prvni tydny v dubnu.

Ja mam porad strach, aby to na me neprislo driv, nevim proc
8. bře 2007 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak takovy seznam uz mame i my.akorat nemame to lehatko ani neuvazujem zatim spis uvazuju o satku na noseni,klokanky sme nejak zavrhli no a jeste nemam ty veci z lekarny akorat seznam.kde si sehnala ty bunicite ctverecky?
a taky odsavacku zatim nekupujem akorat eviduju kam po ni kdyz bude potreba
taky uz mame par baliku jednor plinek z ruznych akcii. :grinning:
8. bře 2007 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
lehatko se mi libilo, ze si pak budu moct Verusku prenaset z mistnosti do mistnosti podle libosti i na navstevy se mi libi a nebo na zahradku v lete...

ctverecky jsem koupila v lekarne, je to skoro obri baleni 2x500ks za 70 kc od Hartmanu (presne se to jmenuje vinute bunicite tampony)

plinky mam taky z akci, jeste chci dokoupit nejake ty Tesco-fialove baleni, rikala mi kamaradka ze je pouzivala a vyhovovaly
8. bře 2007 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
z internetu a doporuceni ruznych maminek tak ty tesco fialove vyhravaj.mam je a vypadaj ze nejsou tak umely.
prcek mne ted ale kope :sunglasses:
8. bře 2007 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
andy, ja se budu loucit, mrknu v TV na zpravy,pak sprcha, namazat se a do postylky koukat na Velmi krehke vztahy :sunglasses: Takova moje tehu uchylka, tenhle serial...Tak zatim papa a mozna o vikendu...manza ma ted pa, so a nedeli volno, tak sem moc nepujdu a budu si ho uzivat
Pekny vikend i ostatnim

PS: a malem bych zapomnela, VŠE NEJLEPŠÍ K MDŽ :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2007 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
PSS: me taky mala kope jako diva, chce mi snad to bricho prokopnout a kouknout se, co se deje venku :dizzy_face:
tak ted uz fakt mizim
8. bře 2007 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
pekny vikend i vam.my mame taky manzela o vikendu doma.budem vysevat travnik kdyz bude pocasi.
papa
8. bře 2007 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já když si to tady čtu tak trochu závidím :grinning: že vás to teprve čeká :dizzy_face: myslím, že seznam máte dokonalý ...
oblečky jsem měla a mám od 50 a jsem ráda, že ty 50 mám, protože Dalík je mrňavej teda teď už trochu povyrostl ...takže teď mu je tak 52 :dizzy_face:
8. bře 2007 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte zeny, vsetko naj dodatocne, ....ste sa rozpisali, vidim, ze kecate vzdy vecer, ked mam najvacsi frmol z malym ...co sa tyka tej tehu demence tak s tym nesuhlasim, bolo to krasne, trosku nemotorne, precitlivene , poriadne si to uzite, potom to bude velky skok....musim, maly krici a pokakal sa prave
9. bře 2007 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
k tomu ucetnictvi, som studovala obchodnu akademiu a ucto bolo mojim oblubenym predmetom, chcela by som neskor vysoku zameranu na ucto, ale este si trosku pockam v lete to nevyslo, ale teraz mam toho dost...
9. bře 2007 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vybavicku mate naozaj skvelu, myslim, ze vas neprekvapi nic :D my mate cisticku vzduchu, a kedze sme nedavno prerabali mame este vlhke steny, tz zvhlcovac napotrebujeme, no ta cisticka je fajn, ...
9. bře 2007 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím ženský,..
nevítě o nějaké postýlce na Kladně za šikovnou cenu? :wink:
jináč ještě vznáším dotázek -ty čtvercové buničité tampóny budete používat na očíčka? :confused:
9. bře 2007 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
skype mame doma, aj kameru, kvoli tomu som chcela hlavne doma net, tak komunikujeme so slovenskom a znamymi, a maly rad telefonuje :D travacbr je nase uzivatelke konto
9. bře 2007 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj berruna, my sme kupovali postylku v ikea za velmi dobru cenu, je z masivu tak som ju este natrela olejom na take drevo a krasne stmavla...viac sme investovali do matrace, tiez ale ikea, kukni na nete....

ja jsem ty ctverecky pouzivala na cisteni pupiku a nosanku, uz ale pouzivam vatove tycinky, maly mal v pupiku infekci ale uz je pupik zahojeny, ma ho vraj enormne maly.....o to vacsie brusko :D
9. bře 2007 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kony, tak velmi krehke vztahy kukam aj ja, bo ma na to naucil manzel, ten to sledoval uz davno,
9. bře 2007 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
draga, ako sa ma malicky, posloucha te? spinka ti v noci? taky malinkaty, nas uz po tyzdni mal skoro 54
neviem po kom, bo obidvaja sme nie vysokansky, ja skor drobunka..dnes ideme k doktorke, pretoze sa malemu uz velmi supe hlavicka, olejcek nepomaha a trosku mu to mokva, dufam to nie je ekzem
9. bře 2007 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Kladeňačky a okolňačky :grinning:

beruna já ty buničité čtverečky používám na nosík na tahání holubů :slight_smile:) a na pupíček jsme měla čtverečky z gázy, postýlku jsme kupovali v Praze vyšla nás na 1500,- nemá teda sundavací bok ani vyndavací příčky ale je fakt dobrá, typ je to Bára přírodní , pokud na ní nespěcháš koupila bych jí přes net postýlek je plno a za dobré ceny..jinak jak píše Ikuška taky ta z Ikey je dobrá a cenově ok

ikusko malý je tyránek piřád by byl jen s námi a nosil se, dneska v noci trhl rekord spal od 24 do 5:50 neuvěřitelný ale asi to byla nějaká náhoda
je prcek, protože se narodil trošku dřív ale manžel jako mimi měřil při porodu 55cm a teď není vůbec vysoký, takže délka si není rozhodující ...k jaké chodíš doktorce? Já k Plavkový a řekla mi, že jí stačí když mimíse uvidí až v šesti týdnech, takže jsme tam naposledy byli před 14ti dny ...jo a co kyčle? taky balíte do látkové preventivně? Tady na Kladně na to nějak moc kladou důraz...a k té prochajdě jsem ti psala v tom druhém tématu ale určitě můžeme zajít probrat problémy a pokecat na sletišti jsem ještě nebyla ale stejně tam chci chodit na brusle tak budu ráda...
9. bře 2007 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj draga, prave som prisla z prechadzky a kupila som si knizku "dite place, co delat" uz zhavo citam, a vyzera to byt dobra knizka,...dedo je na prechadzke, tz chvilka pre maminku...no ja ho balim do jednorazovej pleny, potom latkova a na to ortopedicke kalhotky, nestoji mi za to, aby musel mat kvoli zle vyvinutym kyclem nejake zelezne veci na sebe ako sa to stalo znamym...tz prevence je dolezita...ja chodim k doktorce janouskouve hned pri nemocnici, mam to z domu na skok...dnes som tam bola za tu hlavicku, ale zmenila si harmonogram, tz smola...
co by si povedala predbeznej prechadzke v stredu?
9. bře 2007 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ikus.tak sa tu konecne dokazeme stretnut.dedo pekne kocikuje? :grinning:
9. bře 2007 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som bola v praci vratit veci a s kamoskou v ikei a mam toho plne zuby.som rada ze uz som doma.kedy si zhanala detsku doktorku?uz pred porodom.dnes sa o tom holky bavili ze niekde to chcu uz v porodnici vediet.
9. bře 2007 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
drago - tak to je dobrý, k Plavkový jsem chodila už i já.. :grinning: jestli to ovšem není jen shoda náhod, nebo jestli to není třeba dcera..
9. bře 2007 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak asi si citas co?
9. bře 2007 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj androna, citala som si, vylozila nohy na gauc vsetko vypla, a v tom tichu citala, citim sa akoby som si schrupla 2 hodky...maly je uz tu, nie a nie sa zobudit, ...a co bude v noci...ta knizka ma ukludnuje, ked ten detsky plac je taky stresujuci pre maminu kazdeho dietatka...
9. bře 2007 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja som si doktorku vybavovala pred porodom, bol to aj koniec roku, tak pre istotu, mne chodili aj mejli o mojom brusku, a ted uz o chlapeckovi, kazdy den pocas tehotenstva a teraz kazdy tyzden, su tam zaujimave informacie, co robi a tak, a rady samozrejme, aktivovala som si to na www.rodina.cz, mrkni sa na to, odporucam, dalsi zdroj info...no ale k tej doktorke, ja mam VZP tz vela doktorov neprijma uz novych pacientov, tz zohnat si doktorov bol pre mna celkovo problem, prislo mi to akoby som sa im mala prosit, aby ma prijali...no hroza...ale malickemu som hladala iba telefonicky, a po par volaniach sa ma ujala pani doktorka janouskouva, je zlata a je to u nej ako v ordinace v ruzove zahrade, peknucke a prijemna je velmi...hladala som hlavne podla bydliska, co najblizsie...
9. bře 2007 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek