• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
Androno taky se nijak nestresuji :wink:
Prťulka ten má něco okolo 8 kg (už se pěkně pronese :sweat_smile: ),jdeme k doktorce za týden,tak jsem zvědavá.Měl by dostat druhou dávku očkování.
Tak hlavně ať to máte brzo v pořádku.
Zítra jdu s Deninkou do Slaneho do cirkusu, už se nemuže dočkat :wink: :sweat_smile: .
30. říj 2007 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké Ránko všem Kladeňačkám,Kladeňátkum a všem z blízkého okolí :wink: :sweat_smile:
31. říj 2007 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
andri tak si uzijte cirkus.a az budem mat niekedy vyletovu naladu tak sa ozvem a prideme sa na vas pozriet ked ty si bez auta.ale momentalne malujeme tak som si zas neco vymyslela.
31. říj 2007 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky samozrejme vas vsetky klikame :slight_smile: a drzime palce

andy, tak my sme si vybrali tento, z praktickych dovodov, ako jedna rucka, je lepsia na manipulaciu, a velky kos na vozenie malej motorky, je velmi skladny a vhodny na cestovanie co vyuzijeme..ten vas je moc pekny,mne sa ten nas az tak nepaci, ale ako hovorim beriem to z tej praktickej stranky a hlavne dufam ze sa nam podari predta tu kombinaciu, hm vsak aj na konovi mame inzerat...

http://www.babyexpert.cz/produkt/kocarek-sportak-ct-03-discovery/
31. říj 2007 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy to bude fajn,určitě se ozvěte :wink:.
Ikusko je to hezký kočárek :wink:
31. říj 2007 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dik andrisek,idem vam vsetkym opat poslat hlas ok, zachvilu pride konecne manzel z prace, musel ostat dlhsie nemal dokoncenu pracu a je koniec mesiaca a bol tyzden doma kvoli zadam, tak dohanal... :confounded: a celkom sa bojim tu sama a este haloween, aj ked na to neverim, sama sa nedobre citim, malicky spinka aspon mam klud :sweat_smile:
31. říj 2007 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se tu v noci bojím sama :unamused:.Máme okna z obejváku a ložnice do ulice a dost nízko je to nepříjemný.Petr si šel s Denulkou lehnout a vytuhnul taky :grinning:
31. říj 2007 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, tak co je s vama, vidim pridane fotky, ale ako sa mate, co porabate, ako rastiete :slight_smile: ale fotecky su pekne :grinning:
4. lis 2007 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak vás jdu aspon pozdravit.
To byl víkend,Zabíjačka,teď Denda do toho včera zvracela a bylo jí blbě.
Ted už jí je dobře,Peta spinká venku tak jsem na vás koukla.
Jakej jste měly víkend?
4. lis 2007 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj andrisek, si tu piseme poslednou dobou len my, co :wink:
no veru perny vikend ste mali, my sme dnes boli v aquaparku a inak v sobotu som riadila byt, tz tiez trosku unava dopadla...a ta kosa von do toho..nas maly tu este pari, pozerame slovensku superstar , chytame slovensku markizu :slight_smile:
tak nech malickej dende je lepsie, mozno aj pocity a dojmy zo zabijacky to mohli byt, :sweat_smile:
4. lis 2007 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ikusko
Deniska už snad bude ok :wink:
Taky bych šla do aquaparku,jééééééééé to by bylo něco pro denulku :sweat_smile: :sweat_smile:
Zítra asi pojedeme do Prahy(Petr něco potřebuje zařídit),tak pokoukáme(vánoce se blíží,tak potřebuji inspirac ) :wink:
4. lis 2007 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky abyste neřekly že jste tu pořád jen vy dvě :slight_smile:)
my se sešly s Gabčou (Kony) v sobotu a udělaly si bezva dámskou jízdu dětičky hlídali tatínci...vyrazily jsme ve dvě a vrátili se v pět...no připadaly jsme si jak když nás poprvé rodiče pustili na odpolední diskošku :slight_smile:)

ikuska taky se koukám na markízu já zase sleduju srdeční záležitosti...mě to úplně dostává jak jsou tam některý přesvědčený jak jsou nej nej

andrissek zabíjačka jo? hmmmmm mňammm .... Deni ať je líp a do aquaparku bysme někdy mohly vyrazit jako výprava maminek s dětičkama :grinning:
5. lis 2007 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
do aquaparku bych sla taky moc rada..aspon se muzeme ohrat ve virivce..kdyz je venku tak nevlidno..a nebo co nejake to kaficko???

Drago.. :grinning: ..uplne si dovedu predstavit,jak jste se skvely citily..ja byla takhle zatim jen jednou jedinkrat..a to vecer..sice jsme prisla uz za 2 hodky..ale bylo to super!..

Andrissku..tak zabijacku jsem nezazila uz silene dlouho..naposledy jako mala holka..ale mnam!..prdoline at je lip

no jinak my meli moc smutny vikend..bohuzel jsme meuseli jet s pejskem na veterinu na injekci..uz byl hodne stary..a v sobotu jsme ho jeli zakopat na chalupu na Vysocinu..poradne jsme to obrecela..a jeste ted se nejak neumim srovnat s tim,ze uz neni..byl moc hodnej..a mela jsme ho od 11 let..je to nespravedlive,ze ty zviratka odchazeji takhle brzy.. :frowning2:

no a jinak..zase jsem pridala par fotek..nevim jestli mam pridat nejakou svatebni..abych se moc neodhalila:slight_smile:))))

tak zatim pa a promyslete nejaky ten srazik..moc rady Vas s Esterkou konecne pozname..
5. lis 2007 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
skorn hoď tam svatebku ať se pokocháme :slight_smile:)

s pejskem to mi je moc líto, my takhle nechávali uspat pejsky dva...to bylo vždycky hroznýýý a několik kočičáků...všechny je máme na zahradě :frowning2: je to prostě život smutnej :pensive:
5. lis 2007 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak teda Esterka je krááásná a jak ti pomáhá s praním :grinning: :sunglasses: výborná fotečka
5. lis 2007 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drago :grinning: moc dekuju..
takj ja tam tu svatebni jdu hodit:slight_smile:))))
5. lis 2007 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj vsetky maminky :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
Dany vam posiela vsetkym velku pusinku.a uz sme domalovali a uklidili a este mame nejaky ten benzin v nadrzi kym zase zdrazi tak by sme mohli dorazit.kamkolvek a nejak sa zase stretnut.kludne i jednotlivo.tento tyzdem mame este doktora a kamosku na navstevu ale ten dalsi uz by sme fakt nekam dorazili.aquapark je dobry napad.
takze 12.-13.11 navrhujem nieco.a co to uz necham na vas Kladnomaminkach i to kde.
5. lis 2007 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja se pridavam k Adrone...aquapark nebo kavicka..dojdeme pesmo kamkoliv..

joo a omlouvam se za preklepy,ale ja to snad ani jinak neumim :grinning: :grinning:
5. lis 2007 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ahojky, tak to tu ozilo, no, ja som asi za ten aquac, ale je tam iba jeden maly prebalovaci pult, hi, tak dame na zem velku deku a budu tam vsetky mimi, :DDD chodime so sebim iba do whirpoolky, tam je voda 33 stupnov inde je chladnejsia... :unamused:

viete co, ja by som rada ten zraz napr. v piatok??? okolo vikendu mi pride mamina, tz sa budeme venovat jej, tz nechcem aby mi zraz usiel
a navyse v aquaparku je to lacnejsie, aspon na cipovku, co mam, mimi su zadara, vzdy :wink: sme tak vo vode najviac 20 min, potom ideme nastridacku na tobogan, manzel potom ja, alebo si vymiename sebika a poplavame si, heh...

ale na kavicke by sme si zase viac pokecali, ale taka kopa ked sa nas zide, to neviem cinajdeme taky velky plac takto v zime, hm..

:confounded:

tak dufum nieco vymysleme spolu.... :confounded: bola by som za ten aquac, cez tyzden doobeda tam nieje vela ludi, tz aj vyrivku by sme mali mozno pre
seba:stuck_out_tongue_closed_eyes:

a skorn, je mi luto psika, ja som mala vela zvieratiek, skoro kazde som oplakala :frowning2:
5. lis 2007 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
aquapark je fajn uz sme prekrocili 6mes tak uz mozme do bazenu.a urcite dopoludnie nech mame klud pre seba.
5. lis 2007 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mamči,tak dneska jsme byly u do ktorky a náš malej má teda 7.80 kg a 63cm.
Taky bych se s váma ráda sešla,ale musela bych se domluvit s manželem jestli mě tam bude moct odvést.Do aguaparku já bych mohla zatím jen s Dendou.
5. lis 2007 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Iko,, přiznávám se bez mučení, já teď už moc nekoníkuju, nestíhám :grinning: Věruška je občas jak z divokých vajec...no vlastně jen,když je tu se mnou sama, jak je tatí nebo návštěva, nějaké ty bybí nebo tety, tak je HOOOODŇOUČKÁ, že ji ani nepoznávám :grinning: :sunglasses:

jak psala Draga, jsme byly "zapařit" , dostaly jsme "odpolední vycházky", tak jsme si to užily, bylo to suuuuupeeeeer, musíme se domluvit a jít nás víc, ale bez dětí, pač s dětma to jaksi nejni vončo :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Stačí fakt na ty dvě hodinky, ale ten relax stojí za to :wink:

Aqáč tento pátek?? no my bysme i mohly s Věruš...na přebalováku se budem muset nějak vystřídat, ale zas ve sprchách si můžem podržet ještě nesedící dětičky :wink: to by mohlo být zajímavé :dizzy_face:

taky mě napadá, když nebude nějak vyloženě ošklivo a nebude hrozit déšť , vichr, či sněžení, tak by naše velká parta kladensko-slánská mohla vyrazit s dětma na Čamrdu ( hospodo-restaurace ve Hřebči s venkovním prodejem , dětským hřištěm a je to pěkná procházka)místa je tam dost a dosti, takže se tam všechny určitě vejdem :wink:

skorn, my měli taky asi osm let pejska-kolii, byl hrooozně hodnej a chytrej a my jsme ho milovali, byl to člen rodiny, ale bohužel, taky musel na "injekci", měl špatné ledviny, tenkrát jsem to taky dost obrečela, ale je v psím nebi a je mu tam dobře :slight_smile:

andri, tak zabijačka, hmm, taky jsme "kdysi"( rozuměj před porodem) dělali, to muselo být dobrot :stuck_out_tongue_closed_eyes:

...taky zdravíme a pusinkujem Daníčka :wink:

tak holky, zatím papa zas se loučím a snad se teda brzy všechny( nebo skoro všechny?? :wink: ) sejdeme!!!
:zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: pusinky dětičkám, G.
5. lis 2007 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ránko :wink:
Tak já ze zabíjačky skoro nic nejím :unamused:
Na srazík se moc,moc těším,ale moc neporadím,protože to tady ještě moc neznám.Ted jdeme na poštu sice prší,ale musim.
6. lis 2007 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já teda tento pátek nemůžu, dorazí nám tchýně :wink: navíc je fuj fuj počasí :frowning2:
7. lis 2007 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak pocasie je teda fakt hnus...uz druhy den asi nepojdeme von, ale do takeho pocasia.... zajtra musime k doktorke... :pensive:

no neviem ako s tym piatkom, na camrdu a prechadzky je hnusne, tak neviem holky, tak mozme skusit ten aquac, aj ked to rychlo ubehne, nam by sa doobeda dalo asi cca o 8,30 - 9,00 ale potom mame svacinku a priblizne o 10,00 uz spinkame...tz dost na perno...alebo poobede o 13,30 - 14,00 a o 15,stej uz znovu spinkame, ale to uz kratsie, tz by vyhovovalo skor tak, lenze to som poobede grogy zase ja, heh,...my sme boli tak vecer okolo 16,30 - 17stej a bolo to fajn...

tak si povedzte vy, no... :wink:
7. lis 2007 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja som pisala ze tento tyzden nestiham.takze az ten dalsi.piatok mame doma manzela a cely vikend my az ten dalsi tyzden. :sunglasses:
7. lis 2007 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tz to asi pada, ze ...no ja zase nebudem moct ten dalsi, bude tu moja mami... viete co kocky, ja vas potom pozvem k nam na kaficko, ok... majte sa :slight_smile:
7. lis 2007 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj devcatka,
tak nam ten srazik padnul?...no tak nekdy ten pristi tyden..kdo budete chtit muzeme treba do koutku u Kauflandu..do te Opavie?..sice ten koutek neni nijak svetovy,ale kaficko a dorticek tam zvladnem ne??...
ja bych tento tyden aqua asi bohuzel, nedala jelikoz jsem poprve od porodu dostala MS.. :confounded: ..a musim rict,ze me teda ale vubec nechybela..,ale co nadelam ze.. :frowning2:
..
..tak a zase padim..tak se mejte moc pekne a zatim ahojky...
8. lis 2007 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no cawino, tak vidim ze s piatku nic nebude :frowning2: , tak si to buduci tyzden uzite, fnuk... ale nie sak sa stretneme aj potom...
tak my sme dnes boli na kontrole a meriame 74cm a vazime 10,10 kg, tz sme za dva mesiaci pribrali 1,25 kg a 4 cm , sme zdravi a vyvin je v poriadku :grinning: :grinning: :grinning:

inak skorn mame podobnu fotku s tou prackou, som ju sem uz davno chcela dat, ale nejako nebol cas, tak na tom maknem...a inak mate krasne fotecky skorn, ty ich nejako aj upravujes, to myslim, ze su tak okolo esterky rozmazane, fakt parada... :wink:
8. lis 2007 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ikuska neboj my uz mame objednane plavecky a urcite sa dohodneme na buduce to ti nemusi byt luto.
skorn no ja uz som mala MS 2x.a ten utorok popoludni na to kafco to by bolo fajn.to by sa mohla pridat i emalea pondelky je v praci.no uvidime podla pocasia a co sa este zmeni. :sunglasses:
8. lis 2007 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek