• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
autor
vsak ja som len tak vtipkovala, viem, ze sa stretneme... :wink: idem spravit novy album sebikovi.... inak to vam holky zavidim s tou MS uz necely mesiac po porode, tz som si musela zase hned zvyknut...a doteraz musim povedat, ked ju mam tak ma boli aj jazva po nastrihu, dufam to uz prejde, ved to je uz 10 mesiacov

ok, holky drzte sa, papa
8. lis 2007 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: tak plavčo padlo :frowning2: :sunglasses: a já v úterý nemůžu, jdu na chir na odstranění pihy :astonished: Jinak, na MS pořád čekám... :rolling_eyes: a začínám být trochu nerv, i když teda mě nijak nechybí :grinning: PS: sakra, Věrka má zas rýmu :confounded:
11. lis 2007 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky, tak my chodime celkom pravidelne kazdy vikend aj s manzou.. tento tyzden tu budem mat aj mojich rodicov tz pojdeme urcite, su tam aj masazne bazeny... aj ked na moj vkus je tam celkom chladno, ako v arealy a voda najteplejsia je vo vyrivke 33 stup.musim koncit, sebik ma nejaky problem, tak ahojky, inak kony na tu rymu nam pomohla vincentka sme strekli rano a vecer, a vycistili tycinkou,sebikovi stale tiekli sopliky, ale uz je to prec

tak ahojky :wink:
12. lis 2007 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Iko, díky, zkusíme :wink:
12. lis 2007 v 17:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holčiny,tak co pořád děláte když je takhle ošklivo?
13. lis 2007 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
andrisku nic moc nedelame a i dnesny pokus vyrazit do Kladna do tesca a za dvojcatkami dopadol blbo.nenastartovala som auto asi mi odisla baterka.takze asi pojdeme na prechadzku prestalo na chvilu prsat.
13. lis 2007 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Androno ahoj tak to naštve :angry: . Já byla s dětma dopoledne asi hodinu venku a to byla taková chumelenice,přišly jsme tak vymrzlý že se nám už nikam nechce.Péťa ted usnul a Deninka kouká na pohádku.
Večer jsem měla jít do Slaného na cvičení,ale kamarádka je marod tak to padlo.
Zítra ráno musíme do Slaného (musím koupit Dendě boty a na poštu),Petr jede k doktorovi,tak se s ním svezu.
13. lis 2007 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
andrisku az pojdes do Slaneho tak daj vediet mozme prist do mesta a stretnut sa.zajtra tam asi tiez budeme s manzelom ale na stretnutie to asi nebude.inac minule som bola v knihovne a potom sa tula mestom a objavila babyclub a tiez tam kde bola realitka cez ktoru mame domcek tak je teraz predajna obuvi a maju tam detsku obuv so zirafkou.tak ma to prekvapilo.
13. lis 2007 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Androno tak fajn někdy se dohodneme :wink:
13. lis 2007 ve 22:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahooooooooooooooj ,hezkej sněhovej den :sweat_smile:
14. lis 2007 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky maminy, fu tak to bol v celku narocny den...boli tu aj moji rodicia a tak sme si to uzili, a vsetci sme boli unaveni...cez vikend sa narodil Sebimu bratranec na morave , tz buduci tyzden cestujeme tam, ale este uvidim, bo sebik ma zase sopliky a kasle a na morave je este vacsia kosa, tz nechcem aby ochorel...dnes som mu kupila konecne odsavacku na vysavac, tu v blizkej lekarni za flexipassy, ktore dostava H v praci a stala 310,- ale lutujem ze som ju nekupila skor, je perfektna... :sweat_smile:

Kony, neviem tento tyzden by som to plavanie asi nedala, ked je taky zasopleny ale buduci , co ty na to? nepridate sa niektore?
19. lis 2007 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj maminky
Ikuska my sa chystame do Kladna v stredu 21.11 a uz sme dohodnute s Emou a Leou.pretoze nam to minule nevyslo a Emuska plakala ze neprideme.vraj nam chcela pozicat svoje auticko aby prislo babetko.zlaticko.tak sa k nam mozete so Sebikom pridat.niekedy pooobede okolo 15.00.Ikuska na sopliky je najlepsie studeny a vlhky vzduch co je vonku.takze co najviac chodit von.odsavacka na vysavac sa da urobit i z tej obycajnej za 18Kc.
19. lis 2007 v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí
čauky :slight_smile: Iko, příští týden to můžem zkusit :wink:
Tak my taky máme pořád "mužskou smrtelnou nemoc na 7..." :grinning: :sunglasses: . tz rýmičku, obě, já se toho nemůžu zbavit...jinak ten příští týden už se budu moct i "cákat", bo mi zítra vyndavají ty stehy po "operaci" :sunglasses:

Andy, a tys to zkoušela smontovat? Já jo a vůbec mi to nedrželo, asi mám blbou lepicí pásku,navíc jsem málem Věrce vysála i to, co jsem neměla, pač ta gumovka za osmnáct má na to lux-odsávání podle mě "nebezpečný" konec hadičky... takže mám taky lux-odávku za 310,-Ká :stuck_out_tongue_closed_eyes: a je výborná, rychlá a učinná...

jinak, nevim kde tu rýmu porád chytáme, ven chodíme a doma jede zvlhčovač o 106...takže co to má jako znamenat!! :sunglasses: :wink:

holky a mimí papa, G. a V. :zipper_mouth:
19. lis 2007 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,taky jsme neustále nemocní. Já mám penicilín,S Dendou jsem taky dneskla byla u doktorky.
Peťulka se celkem drží ťuk,ťuk,ťuk. taky máme odsávačku na vysavač a je vážně výborná.
Tady se mužete podívat na našeho broučka http://www.stream.cz/video/16352-petanek
19. lis 2007 ve 22:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj holky, tak andy, s tou co neni urcena na vysavac, by som to na sebim veru neskusala, som spokojna :wink: dnes som bola kupit druhu pre sestru ktora ma o tyzden TP. no rada , by som sa pridala, ale okolo 15-a neskor sebik ma poobedny spanok, tz skor okolo 13.30 - alebo 14stej by to neslo? von chodime, ale ma aj kasel taky skaredy, chudacik , vzdy ked si lahne spinkat, sa drhne skoro...tak som dnes dala sirupcek ambrobene...nech to sa na to vykasle :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kony, ja som si spomenula, ze ma cochvila caka menstruace, ale aj keby tak to zvladneme, sa uz tesim, co tak utorok alebo streda? ak teda vam bude lepsie, a nam tiez, stale len odsavam, ten ma teda soplikov...ja som ok, tz sa cudujem, byvam totiz tiez casto nemocna, musim poklepat... a ako tehu som mala rymu asi cele tehu...to bol des a nemohla som ziadne spesl kvapky... no nakoniec mi pomohol nosny sprej s morskou vodou, a posledne ked som bola chora, tak mi tie bezne kvapky, ako otrivin a olynth nos este viac zapchavaju ked ich zacnem pouzivat nejde to prestat...tak mi v lekarni poradili Beclomet Nasal Aqua a ten mi pomohol...
20. lis 2007 v 16:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj andrisek, tak peta je rozkosny a ako si vyprava, podareny :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2007 v 16:57  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky tak jak vás čtu tak vidím že se vás chřipajzna a rýma pořád drží to je tím hnusným počasím, venku lítaj bacily o 106 :wink: tak ať se z toho honem rychle všechny a mimískové obzvlášť dostanete :wink:

gabčo my jsme ani včera nešli plavat, bylo to poprvé co jsem to "zrušila" ale kvůli mě :sunglasses: dostala jsem MS a fakt to mám teď nějak moc tak jsem si ani s tamponem neriskla (holky sorry, že tot u tak popisuju...ale od porodu mi není při MS blbě jen mi připadá nějak moc silná) tak doufám, že až se vymarodíte tak někam zase zajdem :wink:
čtu žes už byla na tom řezání tak doufám, že tě moc netrápili a máš to ok :slight_smile:

osávajdu máme taky na vysavač a jednoznačně jí musím vychválit...ale jak to čtu už jí tu máte asi všechny :sunglasses: nám jí přímo doporučila doktorka...k té jdeme zítra na druhou injekci pneumokoka tak snad budeme v poho :grinning:

kdyby aspoň venku bylo pěkně tak můžem někam na prochajdu ale tohle se fakt nedá fuuuuj tma, vítr, zima brrrr
21. lis 2007 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoooooooooooj,hezké ránko.
Ikusko děkuji,teď má Peťula nějaké špatné dny od rána řve jako tur :slight_smile: .
Dneska to zatím vypadá že to snad bude lepší.
22. lis 2007 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj děvčata, tak my už máme zbaleno a zítra jedeme brzy ráno...na víkend na moravu, oslavovat Sebikovho bratranca Tadeáška :astonished:

sa tu opatrujte a budúci týžden v aquáči???, majte sa , papa :grinning:
22. lis 2007 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
čauky mamky :slight_smile:

holky, andy a Dragi, omluva, ale musela jsem zrušil ICQ, pač máme na PC nedostatek místa...tak jsem teď pouze na skypu...

Iko, když bude líp, tak spíš uterý, ve středu chodíme plavat do elmy...zatím teda ale nic moc, ven sice porád chodíme, ale jen nachviličku, a zas dom, no, dám vědět...

Dragi, to je mazec, ta MS je teda pěkná MRCHA, no vidíš, a já furt nic, jsem z toho čekání začala brát zas "anču", pač manža to porád chce a já jsem jako čekala, že začnu pilulky brát až zas dostanu MS, ale jak porád nic, tak teda pilule...to jsem se do toho zamotala :fearful: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak piha už je na pižím ( nebo jak se to sakra řiká :sunglasses: :grinning: ) hřbitově, a je to v pohodě, tak zas za půl ročku další, tedy pokud se to nezačne platit...mmch, nemáte některá tu příručku "pata a mata" s MF dnes???? Já jsem ji "nestihla", by mě zajímalo, co se tedy bude platit atd...dneska ve Zvonečku, kam chodime s Věru na rehab mi Dr. řiká, paní Táborská, tak my tedy pořád nevíme, jestli se za prohlídky(neurologická ambulance) bude platit nebo né, páni Julínek a Cikrt nám vynechali dětičky do jednohoo roku...

takže, buhví, co se ještě vyvrbí...

holky, za 14 dní rodí má kamarádka, já jí taaaaak závidím, že TO má před sebou, jí píšu ať se nebojí, že porod je sice bolestivá věc ale s nádherným koncem, no nebudu ji strašit, že to bolí jak sviňa, trvá to a tlačení je opruz...

tak zatím papapa, a snad se tedy brzy uvidíme...
23. lis 2007 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Gabčo já tu příručku mám ale jsem z toho docela vyjevená sice jsem to pročítala jen tak v letu ale moc tomu nerozumím, píšou, že např. logoped se platí ale když chodíš na procvičovací hodiny tak ne??? No prostě to je boooordel :wink:
25. lis 2007 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahooojky hooolky, kde ste? my sme sa zdrzali na morave este v pondelok, bo sme boli spolocensky unaveny, okrem zapijania sebikovho bratranca sme boli na katerinskej zabave, takej pravej vesnickej, no parada, som mala dokopy asi 4 fernety ale som to vytancovala a vysmiala, po dlhej dobe nejaky alkohol, aj ked som dost tazko preglgavala, maly spinkal a babicka bola pri nom,...vse ok... :wink:

inak som dost unavena este teraz, tak vsetko dokopy..

idem do hajan, a inak gaby, ten aquac este nedam, je tu este menzes a tak som nejaka napuchnuta a nevydepilovana, a doma bordel, musim makat...

majte sa zatial, papa
27. lis 2007 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj hezké ránko. Taky jsme byl na zábavě v sobotu (ale bez alkoholu,teda já s manžou se to pěkně motalo :grinning: )
28. lis 2007 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
čauky mamky :slight_smile:
Iko, tak zapíjení, hmmm... :grinning: , 4 fernety, jo :confused: , a nevydepilovaná :astonished: ...to neřeš :wink: , v pohodě :grinning: my jsme byli teď v úterý s Jardou plavat a je tam děsivá zima, málem jsme zmrzli, museli jsme vždycky na chvíli do sauny, takže dětičky by nám tam asi zledovatěly :angry:

Tak zatím papa a mmch, kamarádce, co jsem tu o ní psala se před dvěma dny narodil chlapeček, tak jsem s nostalgií zavzpomínala, jak jsem to samé prožívala já před sedmi měsíci...to tááááááááááááááááák letí!asi už budem dělat Věrce bratříčka :dizzy_face: :sunglasses:
28. lis 2007 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky

andrisek, je to prijemne sa tak obcas odviazat, aj ked clovek mysli na to male skoro stale, ze :wink:

kony, tak neviem neviem, ja som chcela mat pauzu na par rokov, ale teraz mam iste pochybnosti, to vies bujary vikend, hadam este v mojom vnutri nepracuje na sebikovom surodencovi, asi buduci tyzden zajdem k doktorke :sweat_smile:
a v tom aquaci je sebik spokojny, aspon ich mozeme otuzovat, no nie, imunitu budovat je dobre, :stuck_out_tongue_closed_eyes:

draga, tak to musi byt chaos ta prirucka, na slovensku sa plati uz par rokov u doktora a tak, ale tiez kvoli tomu boli vlny nepokojov... :confounded:
29. lis 2007 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Iko,tak to je pěkné, no to víš, jak se člověk trochu "utrhne ze řetězu" to je hned :astonished: :sunglasses: No, hlavně, ať to pro Tebe dobře dopadne :wink: ...to já jen tak "straším"... docela bych taky ráda po tom dubnovém výkonu nějaký čas oddech :slight_smile: :wink: a bujaré noci u nás - bohužel- mnohdy končí předčasným usnutím jednoho z nás :grinning: :sunglasses:

a v tom aquáči byla opravdická nefalšovaná kosa, někde měli pootvírané okna a dovnitř fičel studený vzduch, to by se dětem nelíbilo :frowning2: jinak jsem za, otužovat, procházkovat...ať si zvykají, doma máme nějakých 20oC, takže žádný přetopený panelák
tak papa
30. lis 2007 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
kony ti si normalne na koni :grinning: :grinning:
30. lis 2007 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky dneska jsme s Dalíčkem měli návštěvu dorazila Gabča s Věruškou a když Gabča dovolí dám fotečku do albíčka :wink:
30. lis 2007 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Gabca tu uz asi neni.a ja myslela ze podiskutujeme.uz mame plavky tak uz by sme dorazili na to plavco.tak az vyrazite dajte vediet.i MS mi skoncila.
30. lis 2007 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj holky, tak my sme dnes mali ist do prahy na jednu vystavu moto, ale sebik dostal prave ked sme mali odist teplotu, tz sme ostali doma... :confounded: skoda, mohol vidiet aj rozsvietenie vianocneho stromceku v prahe...manzelovi som spravila melir, hm prvy krat, no este cakame na vysledok, vecer bude farbit on mna, hm :confused:

no uvidme ako bude sebikovi, tz neviem kedy bude aquapark, buducu sobotu ideme na sebikov prvu mikulasku besiedku do prahy, z H prace, tak dufam uz bude vsetko ok, inak uz aj prestaval kaslat a sopliky su prec, tak neviem, no... :confounded:

majte sa krasne, :slight_smile:
1. pro 2007 v 17:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek