• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
ahojky holky :wink:
Dragi, povoluje se :wink: :grinning:
Andy, čáááu, no, nějak jsem se pak vypařila... :astonished: Jinak já už jsem snad zdráva, Věrka je -zatím- bez rýmy, tak bysme i mohly na plavčo...ale nevím, nevím, jestli to stihnem do vánoc, mám hromadu úklidu a pečení atd. atp.... :rolling_eyes: znáte to, že :sunglasses:
tak zatím papapa, zdravíme všechny maminky i miminka ( nebo už velké "rošťáky" :wink: )
3. pro 2007 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, musim sa pochvalit, mojej sestre sa dnes rano o 2hej po skoro 6 hod trapeni, pri ktorom sa jej roztrhol aj krcok maternice :frowning2: narodil nakoniec maly Radek , ktory meria 53 cm a vazi 3,44 kg :astonished: tz sme radi, ale je mi luto ze tak trpela, no uz to ma aspon za sebou :sweat_smile:

jej manzel mi posiela fotky cez skype ale este stale ich stahuje, ...tz cakam uz od rana, aby som ho videla :unamused:
4. pro 2007 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak jak se všichni máte? :slight_smile: :wink:
Ikusko moc gratuluji k synovci :wink: :sweat_smile: ,to si taky chudák vytrpěla :unamused:
5. pro 2007 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já byla včera s Petou v poradně,dostal třetí píchanec a má 8,30kg :sweat_smile:
5. pro 2007 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, chtela bych pozdravit. jsem tu nova na teto strance a hned jsem si vsimla vaseho odkazu. nejsem sice z Kladna ale z Loun, zijici v Novych Zamkoch na Slovensku.
5. pro 2007 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andrisek, tak sikula je to, ... :wink:

charlinka, vitaj, som trosku zmatena, ze kde vlastne byvas??? ja som rodena zvolencanka a zijem uz tu v kladne.. :sweat_smile:
5. pro 2007 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj charlinka vítám tě tady :wink:
Já taky nejsem přímo z Kladna,bydlíme mezi Louny a Slaným (Kokovice)
5. pro 2007 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ikuska, bydlim zrovna ted posledni rok a pul v Novych Zamkoch na Slovensku, ale jsem puvodne z Loun.
Andrisek, Kokovice mi vubec nic nerika a to jsem jezdivala do slaneho dost casto. ale jenom po hlavni ne po vesnicich tak asi proto.
5. pro 2007 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak zase po nějaké době zdravím Kladeňačky :sunglasses: a jednu novou kočku do Nových Zámků :slight_smile:)

dala jsem do albíčky fotky z návštěvy Věrušky jak byly u nás s maminkou Gabčou :wink:

ikuska tak to je krásný další maličký miminko v rodině :slight_smile:) že už si to ani nepamatuješ, když byl Sebíček takový prďolka..mě je to tak někdy líto jak to utíká, ale zase jsem úplně "hotová" z toho jak to postupuje, s Dálou je čím dál tím větší sranda, už si i hrajeme prostě každé období má něco do sebe :sunglasses:

ten aquáč vidím až po svátkách až to všechno opadne mohly bysme s prckama vyrazit
5. pro 2007 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
charlinka, tak dik, uz v tom nemam hokej :wink: sme si to vymenili, ja slovenka tu a ty ceska na slovensku, hm...

andrisek, tak kokovice, to som teda este tiez nepocula....

holky, tak to plavco teda az po sviatkoch, no my cestujeme akurat na sebikove narodeniny 6.1. spat do kladna, a este musim premysliet, kedy vas pozvem na malu oslavu, nieco ako mali ema a lea, bude to prilezitost sa vsetky - ci stretnut, a trosku pomaskrtit, ale neviem ci to stihnem hned ten tyzden po navrate... :unamused:
6. pro 2007 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nevím jak bych to vysvětlila.
Když se jede z Loun do Slaného,tak po pravé straně je Třebíz a po levé odbočka na Klobuky a za nima jsou Kokovice :grinning: :grinning: :sweat_smile: :wink:
6. pro 2007 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, zdravim vsechny. ANdrisek Trebiz poznam i tu odbocku na Klobuky, tak uz mam tak oko, kde ty kokovice jsou. Do slaneho jsem se najezdila strasne hodne, mam tam dobreho kamarada ktery ma na Kladne i restauraci, jmenuje se Restaurace na starem Kladne, poznate ji?
KOukam ale, ze v CR je vic slovenek nez naopak. ja tu zadnou cesku nepoznam a domu se vzdycky tak tesim. Chystam se na vanoce, tak se mi to uz blizi.
6. pro 2007 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
charlinko a ty jsi se tam provdala?
7. pro 2007 ve 02:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrissku ty jsi ale nocni sova :wink:
Vdana nejsem, ale ziju tu s pritelem, ktery je slovak a mame spolu 15timesiční dcerku. Je tu fajn, ale doma je doma :dizzy_face:
7. pro 2007 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj zdravim charlinku.
tato diskusia je fakt zaujimavo poskladana zo sloveniek v cechach a cesky na slovensku.
no my sa mame dobre ale uz nic nestiham.mam doma nejake moc akcne dieta.Dany sa rozhodol ze uz to na styroch zvlada lavou zadnou tak uz sme na dvoch a pekne sa chytame vsetkeho co sa da a stoji na dnes mi predviedol i nejake tie kroky.tak sme sa boli pozriet dnes v Kladne tam medzi kauflandom a tescom v tej detskej obuve a zistili sme ze to nebude len tak objavit nejake vhodne boticky pre Danyho pretoze ma dost baculatu nozicku.mali sme dodavku v autoservise tak sme sa trosku flakali vo vasom prostredi.ale boli sme s manzelom tak to velmi nebolo na nejake stretnutie.tak nabuduce.na to kupanie po sviatkoch sa tesime i na to stretnutie u ikusky.
a inac co mate vsetci nove?
7. pro 2007 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, co je s vama?

ja som mala vcera vypadok- teda bolo mi fakt hrozne, musel prist manzel domov z prace, cez vikend sme boli na mik. besiedke a na druhy den na navsteve tz som asi pojedla co to a od vecera som chodila len na wc blinkat, slusne povedane :sweat_smile: zachranil ma manzel a smecta, heh, dnes je to uz oveela lepsie...ale bolo to dost zle no dobre ze to preslo tak rychlo...
11. pro 2007 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ikuska a nejsi tehu??? :wink:
tak my jsme se přidali do klubu soplů a frkání...Dalíček má strááášnou rýmu, už jsme musela 2x vynechat plavčo, odsáváme tak 3x do hodiny, v noci mu to chručí v nosíku, nemůže spinkat budí se ze spaní...no snad už to bude lepší...jinak máme za sebou 10m kontrolu váhu překonali jsme magickou hranici 7kg, váží 7,36kg ale asi budeme mít problém s pindíkem :frowning2:
tak zatím pa pa a ať je vám fajn :dizzy_face:
11. pro 2007 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj drago, tak brzké uzdravení, nám pomohla obyč. vincentka a ručník, alebo sušit prádlo dnu - vlhký vzduch, to ti asi doktorka vravela...ale aj venku na čerstvý vzduch, to se pustí ven samo... :confused:

S tým tehu som už dávno premýšlala, robila si test, ale bol negatívny... a teraz mám aj ovu - tz to by asi neprišla nie? no očakávam MS, akurát cestou na vianoce na SK, tž to bude ešte zaujímavé, hm... :sweat_smile:

Blahoželám k prekonaniu mag. hranice, :wink: s pindou sme mali problém na začátku, ale natierali sme framykoinom a bolo to ok, teraz tam ma tie "biele perličky" ale to je vraj dobre...ale preťahujeme kůžičku od 3 mesiaca a uvolnuje sa to postupne... :wink:
12. pro 2007 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ikuska a framykoin vám na to napsala doktorka? nám zatím neřekla nic, ale přetahuju jak to jde a ono to prostě nejde :slight_smile:) tak třeba to taky uvolníme...ach jo :frowning2:
tak MS na cestu to ti teda moc nezávidím...ale třeba nepřijde :grinning: chtěli byste druhé mimčo? My chceme nějak začít v létě se snažením :wink:
12. pro 2007 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
draga, prave včera vecer sme sa o tom bavili, ak príde tak bude, ale ja chcem ešte skúsit výšku v lete sa dostat, tak neviem teda... :astonished: ale ja by som chcela urcite dievcatko,a urcite nech ma surodenca,no teraz ked sa okolo nas rodia v rodine dalsie mimi tak som tak namakko z toho :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a dneska som tu nasla krásny pokojíček pre dievčatko Ellu- to meno sa mi velmi pači...no ako naschvál :sweat_smile:

framykoin nam napisala doktorka veru, ono to obsahuje antibiotika, vonkajsie pouzite samozrejme, radsej pockaj co ti da, ak ti nieco da, hm... pretahovanie ma na starosti manžel ,ho aj kúpe, ja sa mu to bojím ... a čo vám povedala, že bude obriezka?
12. pro 2007 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pozeram ze sa ani nenazdame a budeme riesit dalsie mimco.My chceme tiez este jedno tak do 2rokov.Dragus my by sme chceli zacat niekedy na podzim :grinning: :grinning:
dufam ze to budete mat ok s pindikom.vcera sa nam podarilo malemu kupit tie prve boticky.tak som rada.
Dany mi prave skoro odkusil palec jak ma ostre tie zubky.
uz sa tesim az bude po tom vianocnom sialenstve a budeme moct niekam vyrazit.nemam rada tie davy v obchodakoch.
Ikuska tak si snad stiahneme ten skype a konecne trosku pokecame.icq sme uz odstranili.asi vsetci maju ten skype :frowning2:
12. pro 2007 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj andy, tak maly už takto tapá, a kusá, to je skoro ako sebi :grinning:

ja musim ešte na sociálku kvoli tej zmene rodičáku, musím znovu požádat, vy ste už žádali??? včera sme sa trebali do rozdelova a oni sa stahuju tak nemali uradne hodiny a znovu uraduju v pondelok v budove uradu prace, no tam bude ludi, to bude des, kedze tam mam íst s malým... :angry:

super na skype som stale, icq ani nezapinam už...tiež som ho chcela včera vymazat...mam ho len kvoli svojej dobrej kamošky, ale aj tak sme si tam už dávno nepisali, tz ho zruším... :pensive:

majte sa holky, ja dnes musim na katastr a na cez kupili sme totiz garaz, hm...
13. pro 2007 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ikuska no ja som to pochopila ze staci ziadat az v 21mes ked chces na 3roky.alebo tam musim este raz.ja by som to stejne urobila pisomne a nechodila tam osobne.
15. pro 2007 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj andy, no mne prisiel 3 stranovy list o tom rodicovskom prispevku a tmavo vyznacene tam bolo, ze : pokud rodic, ktory v soucasne dobe rodicovsky prispevek pobira , jej chce pobirat i nadale od 1.ledna 2008 , musi o nej ZNOVU POZADAT.duvodem jsou nove skutecnosti vyplyvajici z nove pravni úpravy...
:angry: :confused: :fearful:
Rozhodovat sa budeme az potom, ale nechcem ho stratit uplne... radse tam zajdem, teraz sa stahovali a uz 4 mesiace nam neplatili pridavky, aj ked som tam v sept. bola tz neviem co je vo veci... :angry: :unamused: :frowning2:
15. pro 2007 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ikus no vlastne to tam je ale ja som sa na to uz tu na konikovi pytala aspon 10x a vsetci ma ukludnili ze staci az potom.tak ja to posielam a je to.urobila som to aj s pridavkami.ja si tam nepojdem vysediet zadok.
tie pridavky vam asi od septembra vzali nie.nam to prislo postou.vlastne podla noveho zakona maju narok na pridavky asi iba ludia co maju prijmy do 10000 mesacne ako cela rodina.oni strasne znizili to minimum.
a dufam ze nechcu i to potvrdenie od zamestnavatela ked to uz raz maju.to by snad pridali i ten formular keby to chceli.
15. pro 2007 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já už na sociálce byla s těma papírama začátkem prosince, nemusela jsem znovu dokládat to od zaměstnavatele :wink: ale holky v Praze a Brně s tím problém mají chtějí to znovu, já tam volala a řekli mi že nemusím, že už dávky pobírám, a osobně to taky nikdo nechtěl :wink:
16. pro 2007 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, vy ste sikovne,...no nam poslali aj ten formular...tak neviem teda...myslite, ze by stacilo kebyze to tam poslem? vyplnene? ten na ten rodicak...nic nepisali ze znovu to musim vsetko dokladat...to by bolo perno, v piatok cestujeme na sk,...

nasadili ste mi brouka do hlavy...a kebyze tam idem a iba to tam necham, zavolat uz nestihnem, pretoze tak chcem byt rano medzi prvymi...

andy dik za vysvetlenie za tie pridavky...ze sme to nepostreli a spravy divame pravidelne.... :unamused:
16. pro 2007 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky :slight_smile: tak i já už mám ten rodičovský příspěvek vyřízený. Příspěvek na dítě je bohužel, tak jak píše Andy, přiznaný jen těm, co mají ty minimální příjmy... :angry: Takže asi i my budem mít smůlu...

Jinak Iko, já raději vše vyřizuju osobně, i kdybych měla čekat a sedět a sedět...vím, že to prostě dostali a nemůžou mě pak obesílat, že to či ono chybí. Papír od zaměstnavatele nechtěli, když ho tu už mají...Tak přeju dobré pořízení všem, co jste se ještě nezapojili do "byrokratického kolotoče" :wink:

Andy, koukám, čumím, padám na zadek! DAny už se staví "na zadní" :astonished: :dizzy_face:Gratulace a jen tak dál!!! No, Věruška je zatím na kolínkách a plazí se píďalkovitými přískoky, je to děsně srandovní :grinning: Jinak se máme všichni dobře, vánoční a vůbec sváteční pohoda u nás panuje, mám uklizeno, napečeno, teď už jen čekám, až se letos na návštěvách a u stromečku sejdem konečně jako "celá" rodina. Je to krásný, nádherný, až se mi z toho chce brečet, loni ještě bylo bříško a teď už je Věruška s námi, holky, už se začíná projevovat její osobnost, bude to pěknej Ďáblík... :wink: :sunglasses:
17. pro 2007 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminky
tak ja som to poslala postou a stejne tak pridavky a asi preto mi to aj pekne doporucene poslali ze na ne nemame narok.a ked sa tam ide osobne tak asi vediet nedaju no to je divne.a vlastne by mi nevadilo tam cakat a sediet ale v Slanom to je az na 4 poschodi stareho baraku bez vytahu a asi nejakych 100schodov kamennych takze s malym horsie nez posilovna a kocar by som asi dole stejne nenechala.Kony no Dany uz ma za sebou i prve krocky a dokonca sam u gauca.ja sa ho snazim este v tom nepodporovat.ale zabranit sa neda ked si vzdy najde nejaky kus nabytku a tiez v postielke.no mame plno modrin a uz i prve boticky.tiez uz mam napeceno a ciastocne i zjedeno ale nas trosku trapi prva ryma a zuby.a ja som z toho tiez nejaka hotova a boli ma v krku.no ja stale plne kojim takze je to narocne.A Dablik sa prejavuje uz i u nas. :grinning:
tak vsetkych krasne a hlavne kludne sviatky. :dizzy_face: :dizzy_face:
17. pro 2007 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak parada holky, akurat som tu napisala skoro roman a prisiel sebik, a siahol mi sem a hned to zmazal...ako on to robi :angry: :frowning2: tiez je to maly diablik, ...a navyse ma dnes skaredy prujem, dufam to neni znovu viroza, tu mal manzel cez vikend a ja predtym...v pia cestujeme tak nech sme ok, a nemusim stale zastavovat, ach jo..

tiez sa tesim budu to nase prve vianoce , co je sebik na svete, min. rok to bolo este z veeelkym bruchom :stuck_out_tongue_closed_eyes:

inak som to na tu socialku nakoniec poslala a vybavila si ine veci, maly bol v skolke u tety, deti ma velmi rad a tam ani nepostrehol, ze tam nie som a bol cely stastny z deti, bo nacvicovali divadielko a pesnicky...zajtra ho chcem tiez dat, na chvilku, bo idem k zubarke, a nechcem ho brat zo sebou, ale uvidime, ci to nezrusim, ak mu ten prujem neprejde a zhorsi sa mu to... :rolling_eyes:

andy, sebik sa tiez ponahlal a teraz uz tape aj sam ked chce...on sa posadil v 6 mesiaci a uz o tyzden na to sa staval...tiez som ho nepodporovala, ked uz sam zacal viac stat a chodit, zo zaciatku iba stal a drzal sa niecoho, a kusok presiel, ale este mu to potom trvalo, kym nato prisiel ze ako...ale som rada, ze viac liezol, pretoze nie je dobre, ked deti preskakuju vyvoj,...som mu vravela , ze ma cas, nech sa neponahla, este sa vela v zivote nachodi :grinning:

no musim koncit mamicky, zase niekam zdrhol...majte sa, pilne pripravujte :wink:
17. pro 2007 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek