• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
ikuska este ze mate maly byt to ti daleko nezdrhne. :grinning: :grinning:
u nas to bude zaujimavejsie.vely dom so zahradou.a za nim les.a pod nami dalsi chlapec u susedov.Dany ho uz dohnal vo vyvoji.a je medzi nimi 6mes rozdiel.a som rada ze si to na socialku poslala aspon dostanes pisomne potrebne informacie.
17. pro 2007 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andy, dik za radu, nenapadlo by ma to poslat... :sweat_smile:

dany je rychly, no, ale to vravia ludia aj o sebikovi, tz dany je potom 2x rychlejsi :grinning: :grinning:
uz sa tesim ked sa stretneme v januari, ale este presne neviem datum, bude trosku chaos po novom roku ked sa vratime, ale rozmyslam, ze to spravim okolo 20.1. vtedy ma sebik aj meniny nech je to naraz, hm :dizzy_face:
17. pro 2007 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny,takl jak se těšíte na vánoce :slight_smile: ?
Taky jdu zítra na socialku,na přídavky asi taky nebudeme mít nárok :unamused:
Náš Peťulka má za sebou seznámení s mrkvičkou(foto v albu :sweat_smile: )a docela mu to zachutnalo. Pořád otvíral papulku a sápal se mi po lžičce :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .
18. pro 2007 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veselé Vánoce ,hodně štěstíčka do Nového roku přeje Andrissek s rodinou :wink: :wink: :slight_smile:
22. pro 2007 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
...teda, jsem já to ale :sunglasses: ...psala jsem přání do květnovek a Vám sem ne...takže všem veselé Vánoce, š´tastný Nový rok a hlavně hodně zdraví, štěstí, pohody a taky penízků, ať nám dětičky rostou do krásy a ať nám to prostě "klape" :wink:

Teď se asi neukážu, možná až v novém roce, ale nic nového u nás, skončilo nám plavání...máme možnost jezdit do Tuchlovic, je tam mnoooooooohem tepleji na bazeně než tu na Kladně, dám pak vědět, co a jak...
tak se loučím, papa, jdu dělat bramborový salátek, ten prostě milujuuuuu, no tak snad to na štědrý den moje "linie" přežije, hodlám si dát od všeho kus :grinning:
22. pro 2007 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte holky, nedalo sa mi vam poslat to do posty, tak si mrknite nase album vianoce tam je vianocnapohlanica pre vas.... :slight_smile:

my sme uz na sk, ale po viroze, este mi je tak trosku blbo, maly uz je lepsi, a manzel ma asi nieco s plucami, tz sme taky lazary tu... :confounded:
24. pro 2007 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky přeju vše nej nej nej a krásné vánoce ...dávala jsem do albíčka přáníčko ale nenapadlo mě sem hodit odkaz tak s omluvou a dodatečně :wink:
25. pro 2007 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
vsetko najlepsie v novom roku nech sa vam vsetko splni a nech ste zdravucke :dizzy_face: :dizzy_face:
1. led 2008 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vše nejlepší do Nového roku :wink:
Dneska jsme byla s mladou na rybníce bruslit a jsem hotová,asi pujdu do pelíšku :sweat_smile:
2. led 2008 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak kde jste všechny Kladeňačky...už je po svátkách začíná opět rušný každodenní shon :slight_smile:) tak se ukažte :sunglasses:
5. led 2008 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny,tak jaké byly svátky. U nás se marodilo tak nic moc.
Už je dobře,chodíme bruslit na rybník, no bomba. Dendu nemužu dostat z ledu :sweat_smile: :sweat_smile:
5. led 2008 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, až dneska jsem objevila Vaši diskuzi, jsem z Kladna - Rozdělova. Mám 3,5 letou Viktorku a dumáme nad tím kdy jí pořídíme kamaráda, malá by chtěla hned, ale my to zvažujeme. Jak jste na tom s dětmi? Monča
5. led 2008 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vítám tě Vikulko :wink:
Já mám 5 letou holčičku a pulročního chlapečka. Manžel by chtěl ještě jedno,ale to teda odmítám :sweat_smile:
5. led 2008 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
viku ahoj my se známe :slight_smile:) posílala jsem ti ty fotečky z časáku :slight_smile:) tak vítej mezi náma :wink:
my bysme chtěli druhé mimi tak vprůběhu 1-2 let ale zatím se ani nesnažíme mám co dělat s Dálou :grinning:
6. led 2008 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahooooj holky, tak hlasim navrat zo SK, prisli sme v nedelu o 2hej rano pocas cesty sme si pripomenuli narodky Sebika, ktory pred rokom uzrel svetlo tohoto sveta... :sweat_smile: :slight_smile:

Ako som vam hovorila, ze vas pozivam na -sebikovu party- aneb stretko, ...teraz ho nemam ako stihnut a este mame na navsteve aj deda a pride aj babicka, ale chcem to spojit okolo 20. ledna, pretoze vtedy bude mat sebik aj meniny, rozmyslam nad pondelkom co je den po tom, hm? co vy na to , cez vikend sa chcete asi venovat manzelom, ze?...kedze sebik uz tortu mal na sk, tak bude druha len taka provizorna, made by me :DDD a samozrejme obcerstvenie, ale hlavne sa tesim ze sa stretneme, v co najvacsom pocte, ak nie aj vsetky, hihi...

Dnes som poriadila, bo sa to uz ziadalo, pretoze pred odchodom sme boli vsetci nemocni, ako lazari.... sama viroza, no hnus ked si spomeniem aj malicky :frowning2: ale uz je to za nami, na SK mal aj teplotu a kasel, teraz uz len sem tam soplik,...
:slight_smile: :wink: :wink:

Inak dragus, vsetko naj Dalikovi k meninam, a o mesiac bude rocik, tesite sa, hehe :grinning:
7. led 2008 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ikuska jé Sebík už měl narozky, já myslela, že je někdy později v lednu...no tak dodatečně přejeme vše nej nej nej...utíká to vi´d? Nedávno to byli takový prckové :dizzy_face: a na stretko bysme rádi dorazili tak se pak musíme domluvit :wink:
8. led 2008 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ikuska já su blb vždyť vím, že Sebík je 6.1. přesně o měsíc než Dála teď mi to seplo :sunglasses:
8. led 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj
Ikuska tak ja neviem kde budeme toho 20.1 pretoze manzel ma dovolenku od 19.1 a chystame sa na chalupku do Krkonos za snehom a cerstvym vzduchom.ale urcite by sme radi prisli.nam by vikend teda nevadil.ale vecsina rozhodne.tak daj vediet :sunglasses:
8. led 2008 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ikuska malému všechno nej,nej,nej k narozkám :wink:
10. led 2008 ve 04:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cawte, dakujeme za priania :slight_smile:

nejak to tu nezije, co sa deje, to tym ze tak blbne konik?

este dam vediet ohladom tej party, bude to bud toho 20teho alebo 21. ...zalezi aj na vas, tak sa ozyvajte, hm :wink:

majte sa, ja idem robit presnidavku, papa
10. led 2008 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Iko, předně vše nejlepší k Sebikovu ročku! :slight_smile:
...nežije, kůň je herka líná, stávkuje poslední dobou a mě neba pořád čekat, jestli se stránka otevře, nebo neotevře...

a k té párty, my 21 odjíždíme na Šumavu, příjezd 27, tak se pravděpodobně nezúčastníme :frowning2:

tak zatím holky, papa, mějte se krááásně Vy i Vaše dětičky :slight_smile:
11. led 2008 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak zmena holky co tak magicky datum 2.2.2008 hm? to uz potom bude mat maly Dalik za par dni ročik....

co vy na to? :slight_smile:
15. led 2008 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
opravujem sa , prepacte, zle som pozrela kalendar...tz 3.2. poobede, andy a silvia a ich deturence potvrdili zatial ucast.. :wink:
15. led 2008 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ikuska jj 3.2. poobědě bysme mohli... to je síla jak to letí viď...Sebík už načal 2.rok života :sunglasses:
15. led 2008 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, 3.2. zatím nic nemáme, tak uvidíme, Věrce se začal nějak měnit denní režim, myslím jako spaní a tak...
ty děti tak rostou, a čas táááák letí :wink: zatím papapa
16. led 2008 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny,jen nakukuji při večeři. mám zánět prudušek a horečky,tak se snažím bejt v postely.
Plánujete sraz,tak si ho užijte.Já bych měla problém s dopravou. :wink: :wink: :slight_smile:

m
16. led 2008 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš co to je,omlouvám se :grinning:
16. led 2008 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andrissek, prajem skore uzdravenie, :frowning2: ja sa tiez tak nejak liecim, mam asi zanet vajecniku, tiez by som mala byt v klidu, ale to sa pri sebikovi fakt neda :confounded:

kony, to tak leti, ze uz mala ma 8 mesicu, ujujuj....tesim sa na vas, uzite si tie hory...nech vam vynde...a s tym spanim sa to meni este aj sebikovi stale,z toho si nerob tazku hlavu, nechaj to na nej....

drago,...veru leti to hrozne.... uz si aj pekne hraje a tak, no sranda...musim koncit uz po mne lezie hore na gauc...tak uvidime sa,...

pa holky, tz 3.2.2008 u nas zatial cca o 14stej - 15stej, hm,....majte sa :sunglasses:
17. led 2008 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak tak koukám to, že jsem i já marod s Vikčou není vyjímka. Malá je mrzutá, já utahaná. Jdu "dopatlat" večeři, jukneme na večerníček - škoda, že skončili krysáci ty měla malá ráda, pak kouká na Simpsnovi a do postele s pohádkama. Spí tak v devět, to kolikrát usnu i dříve. Pa Monča
17. led 2008 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, pokud se Vám fotka Vikči bude líbit prosím dejte jí hlas na www.mamca.cz je tam fotosoutěž. Je tam fotka na téma: Andílek nebo Viktorka, pod ní je moje jméno Monika Kellerová. Pokud Vás moje šmudlinka zaujme budeme moc rádi za Váš hlas. Moc děkuju Monča
19. led 2008 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek