• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
vikulko,chtěla jsem hlasovat,ale nejde mi odeslat hlas :frowning2:
19. led 2008 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokud ti nejde odeslat hlas, není to tím, zda tam nemáš již registrované svého prcka nebo jsi již hlasovala? Z každého počítače to jde jen jednou. Monča
20. led 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja hlasujem vcera i dnes.
20. led 2008 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoooj holky,
tak ja som sa aj so Sebikom uz tak na vas tesila na to stretko party - 3.2.2008 ale musime to zatial zrušit pretože dnes mi volo zdelené, že Sebik ma campilobaktera, je to vraj nieco podobne ako salmonela, preto mal aj tie virozy, o mesiac ideme na kontrolne odbery a vyteri, tz nechcem riskovat, že by ste to vy a hlavne vaše dietky chytili, inak je živý a všetko je ok, až na tu stolicu teda... a zajtra idem na vyter aj ja, pretože u dospelých sa to nemusí vobec prejavovat...vraj to mohol mat z kuracieho masa, ale ja som mu začala dávat doma varenú stravu na slovensku a teraz od roku, tak neviem... :frowning2:

skoda no, tak sa stretneme až potom, teším sa na jaro a tak budeme moct chodit na sletak , Sebik už bude montovat preliezky.... :sunglasses:
21. led 2008 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ikuska hlavně ať je Sebíček v pořádku o té nemoci jsme slyšela od kamarádky měla jí tady na Kladně asi před měsícem od číňanů z oběda...ale tos asi těžko Sebíkovi dopřála co? :grinning: :grinning: tak se uzdravte a pak někdy se sejdeme třeba už bude pěkně jarně rovnou na sletišti :grinning: :wink:
21. led 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: tak jsme zpátky z hor, bylo krááásně

Iko, co to čtu :frowning2: Sebi je marod... Tak přeju hlavně brzké uzdravení, ať je líp!!!Ty bakterie jsou ale potvory...
a party počká, to se ví :wink:

Musím říct, že jsme se měli suprově na Šumavě, první den sice "no sníh", poslední den zas vichr skoro orkán a vánice, ale jinak sluníčko, běžky, snížek, prostě boží, lituju, že je konec... :frowning2: :sunglasses:
Věrka až na první den, kdy přivykala změnám, v pohodě...akorát, když jsme chodili na jídlo, seděla s náma u stolu, pořád musela mít taky něco v puse, ta tam snědla sušenek a rohlíků a chlebů! :grinning: :sunglasses:

Tak zatím papa a těším se, že se brzy uvidíme :slight_smile:
27. led 2008 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kony závidím,taky bych jela :slight_smile:
Ikusko přeji brzké uzdravení :wink:
27. led 2008 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ikuska dufam ze sa sebik rychle uzdravi.Kony na horach sme tiez boli ale iba 2dni a sli domov a k doktorke.maly odo mna chytol rymu a kasel a ten sa nam nezdal.ale uz je to pomaly ok.akurat to chytol i manzel tak sme stravili jeho dovolenku liecenim.takze tak u nas
27. led 2008 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj maminy,
dakujeme za priania...sebik je v pohode, az na ten prujem, ale teraz este berie sirupcek na zelezo... to ma po maminke, pretoze ani ja ho nemam vela a som chudokrvna....este rok pred porodom som bola aj na transfuzii krvi, pretoze som jej mala malo... :confounded: ale ani nezistili z coho, ...zaskatulovali to, ze to budu zenske veci,...a s tymi mam aj momentalne problemy....a 15.2. idem na operaciu ruky...mam tam taku bulvicku...a tiez sa musim zacat ucit na prijimacky...a zacnem chodit na doucko do prahy..v soboty...tz to bude
.... :frowning2:

potrebujem este uplne zahnat tu nejaku moju jarnu depku, ale bojujem s nou a manzel mi pomaha... :slight_smile:

andy, uzdravte sa vsetcia..my sme boli vsetci lazari pred sviatkami....

kony, tak sebik toho tiez spapa....ked nas vidi jest, tak vzdy musi nieco dostat, ....je to velky zrut, fakt :grinning:

andrisek, - ja by taky jela...ale dockame sa dovolenky az lete, aj ked to pojdeme na sk k nam a mozno nejake vylety do tatier a tak...tiez sa moc tesim.... :dizzy_face:
30. led 2008 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ikuska tu boulicku měla moje sestra taky na zápěstí nechala si jí říznout a už je v poho :slight_smile: měla to z práce jak nosila těžké talíře a půllitry v hospodě :grinning: :sunglasses:
30. led 2008 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ja ju mam este na pravej ruke, ktorou pisem, a teraz budem potrebovat, dufam, to bude do max tyzdna dobre.... :frowning2:
31. led 2008 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, neznáte nebo nevíte o nějakém sexuologovi na Kladně, popřípadně v Praze? Ale někoho dobrého, Weiss z Prahy je hroznej. Monča
3. únor 2008 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj vikuldo, tak priznam sa , ze naozaj neviem... :unamused: Snazite sa uz o surodenca pre Viktorku? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. únor 2008 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, tak co je s vama? :frowning2:

inak drago, malemu dalikovi prajeme vsetko najlepsie k rociku !!! :grinning: :slight_smile: :wink:
6. únor 2008 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.. Do konce července se máme stěhovat do Třebusic (8 km. od Kladna) .. Chtěla jsem se poptat na školky a na kamarádku se kterou bych mohla venčit kočárek.. :wink:
6. únor 2008 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ikuska moc moc děkujeme :slight_smile:) letí tooooo strašně rychle :slight_smile:)

Viku sexuologa neznám, kamarádka chodila ke Šmolkovi, ale prý byl hrozně protivnej...což třeba v TV vůbec tak nepůsobil :wink:

naxi venčit můžeš s náma když dorazíš na Kladno :wink:
6. únor 2008 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga : Gratuluju k roku!!!

Tak my rádi přijedeme.. Zatím bydlíme u Brandýsa nad labem.. akže to máme daleko ale jakmile se přestěhujeme, ozvu se..
6. únor 2008 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj naxi, tak radi sa pridame, mame tu super sletiste, kde je to idealne na prechadzky a aktivity s detmi... :slight_smile:

vidim, ze mas uz chlapceka a cakate dalsieho, tak nech mas bezproblemove tehu a vsetko dobre dopadne aj stahovanie a tak...
7. únor 2008 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
naxi u Brandýsa kousek mám babičku :wink:

tak hezký stěhování a pak dej vědět teda můžeš tu být s náma už teď ať nás poznáš :slight_smile:)
7. únor 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj "kladeňačky" :slight_smile: tak se po dlooooouhé době hlásím "do klubu", musela jsem nám to tu trochu zas oživit, pač porád koukám koukám a na Kladně se nedebatí :sunglasses:

No, tak aspoň přidám svou trošku do mlýna. Právě jsem přežila Věruščino prorážení obou horních jedniček(zoubků), bylo to děsnýýýýý...gelík nepomáhal, přidala jsem paralen, nepomáhal, koupila jsem Brufen sirup, nepomáhal,"mražený" kousátko, nepomohlo, to bylo uplně zoufalý, jak jsem nemohla nic dělat, jen ji držet, hladit a počkat až ji bolest přejde, přitom ten pláč byl víc než srdcervoucí... :cry:

Ale jinak je Věruš v pohodě a dobré náladě a už se těší na výlety s "tetama" :wink: Má teď být teplo, dokonce snad i zima má skončit, což by mě velice potěšilo...

...tak jak? :wink: Co nejdřív na Sletišti?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

zatím papa, doufám, že jsem Vás svými výlevy o Věrčině bolesti neunudila, ale musela jsem se svěřit :zipper_mouth:
20. únor 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy,
na koníkovi brouzdám už nějaký ten měsíc, ale zatím jsem měla pocit, že dny plynou tak nějak rychle, mrně je nevyzpytatelné, takže bych na nějakou kamarádku neměla moc času. Jenže léto se blíží a dlouho procházky sólo mě neba. Navíc roční Pepíno by určitě potřeboval nějaké vzory, je totiž děsně línej. Vaše šikovná dítka by ho třeba mohla vyburcovat k aktivitě. A samozřejmě není nad popovídání s fajn holkama. Kdyby to nevadilo, ráda bych se mezi vás někdy vypravila.
21. únor 2008 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ami :slight_smile:) tak to je super to je Pepíno jako Dála a Sebík roční dítko :slight_smile:) rádi tě vezmem do klubu kladeňaček :slight_smile:) ale až se všechny domluvíme a vyrazíme na sletiště tak ho tam asi celý zabereme jen pro nás :slight_smile:) odkud jsi?

Gabčo ahoj taky sem nakukuju a nic nového tak jsem byla i líná něco psát ...jsem hroznáááá...Věrušce pusinky ty zuby to je fakt něco...ale hlavně že jsou venku mršky :slight_smile:)
21. únor 2008 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milá Drago,

jsem z Kročehlav, na Sletiště to mám kapku z ruky, ale moc ráda dojdu. Mám takový pocit, že si Tě i trošku pamatuji z porodnice, tedy jestli jsem se nesekla. Byla jsi tam ještě po 12.2.? Připomínáš mi někoho, kdo měl prcka na jipce a pravidelně mu nosil mlíčko, pochodoval tam s odsávačkou atd. Ale možná se i pletu.
Každopádně díky za přijetí do klubu, samotné by mi z toho už trochu hráblo.

Chystám se vložit svoje foto, ale nějak furt neumím zmenšovat, aby se mi nahrálo k vizitce (ale měla bych, abyste taky věděly, s kým máte tu čest:slight_smile:))

Zatím pa, mrně je děsně protivné, tak ho jdu zabavit.
22. únor 2008 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
amina no jasně to budu já :slight_smile:) v porodce jsme zkejsli až do 16.2. takže super už mě znáš já možná tebe taky ale jak tu nemáš fotos tak se nechytám navíc v té porodce jsem už měla asi taky trochu nervy na pochodu tak nevím jestli sis o mě nemyslela že jsem cvoklá :slight_smile: jinak jsme taky z Kročehlav a na Sletiště to je pěkná prochajda lesem :slight_smile:)
je asi nějaký divný období bo Dála je též upištěnej a protivnej mamamamama babababa písk písk tak jsem ho uložila už před obědem a čekám že budeme mít *super* odpoledne :slight_smile:)

My jsme se tady na Kladno přestěhovali krátce před porodem nikoho jsme neznala a MK mi pomohl najít kámošky tak se přidej a uvidíš že to bude lepší... mě hrabe skoro pořád :wink:
22. únor 2008 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
amina ještě mě napadlo když máš toho únorovce zajid někdy na pokec k nám do únorovek :slight_smile:)
22. únor 2008 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky ami, dragi!!!!

amino, klidně se přidej, bude sranda :wink: pochodíme, pokecáme... :wink: a bude nás ještě víc :grinning: sleťák bude letos v létě prostě náš :grinning: :grinning: ...Moje Věrka je sice mladší roku, ale to určitě neva, viď :sunglasses:

Dragi, to víš, potvory to jsou, ty zuby, a ono to nebylo vsjo, ony se tlačí už i dvojky nahoře i dole a to vlevo i vpravo...holt, užijem si pěkné noci :frowning2: Hlavně Věrka ať už to má za sebou, ji to musí děsně bolet, chuděru... :cry:

tak pápá, a taky posíláme pusiny, fešákovi Dálovi, šikulovi Sebikovi, i Daníkovi a taky dvojčátkám Emičce a Leušce( o Vás už dlouho nevíme...)a vůbec všem! :zipper_mouth:
22. únor 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky..

Takže max do dvou měsíců se budeme stěhovat.. Ale budeme tam ze začátku bez netu.Tak se pak pokusím ozvat od našic...

Jinak do Kladna asi přihlásím oba prcky k dr.. Mám dojíždět do Brandýska nebo do Kladna.. to je už asi jedno.. Máte nějaký typ?
23. únor 2008 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dragi, kony, naxi,

Kony,
díky i Tobě za vřelé přijetí. Ty zuby to je vážně peklíčko (a hlavně se to ještě pár měsíců potáhne, co?), já už skoro měsíc blbnu min. 4x za noc. Pepíno se budí s pláčem, tak nevím, jestli zuby (ty se klubou stále), nebo sny, prdíky, ale prý by mohl i hlad. Navíc stále kojím, takže si mrně žádá své. Už jsem pěkně vysátá po všech stránkách, přemýšlím o jeho skončení, jenže to asi teprve bude divočina :angry:

Dragi,
si mě rozesmála. Cvoklé jsme byli v porodce asi všechny, neboj ty o nic víc :slight_smile: Naopak přišlas mi vždycky taková upravená, sympatická, příjemná. Mě si asi nepamatuješ, byla jsem na nadstandardu a Tebe jsem míjela, jen když jsem si šla pro čaj. Nebo možná jo, protože mám takovej chladnej ksicht, který působí tvrdě a někdo si ho pamatuje (bohužel blbá maska, se kterou se člověk narodí :unamused: )
Já taky nejsem ryzí Kladeňanda, proto tu nemám kámošky. Sice tu už tři roky žiji, ale do loňska pro mě toto město znamenalo jen noclehárnu a každé ráno jsem mizela do Prahy do práce.

Naxi,
my chodíme k MUDr. Kosinové, je to starší paní doktorka, ale vždy milá a příjemná. Sídlí v domě, kde je hned několik pediatriček, tak můžeš vybírat. Je to v Kladně poblíž tzv. Václaváku, to tu zná každý, najdeš v poho. Všimla jsem si, že jsi z okresu Nymburk. Já se také odtamtud přistěhovala. Odkud jsi?

Už se na Sleťák těším, příští týden mi tedy dorazí ségra s dětma, tak se jim budu věnovat, ale pak mám zase času fůru. A to bychom už mohli něco vymyslet, když se tedy udrží těch báječných 15 stupňů.

Dobrou, maminy.
23. únor 2008 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
amina tak já teda rozhodně moc upravená nebyla ale spíš uřvaná :grinning: ...když jsem se dozvěděla, že budu trčet v porodce dýl byl to můj nejhorší den...na nadstandartu ještě byla jedna mamča co taky měla malýho na fototerapce měla syna Adámka ta tam taky tvrdla jako já...a na tebe si možná vzpomenu až tě uvidím... :grinning:

naxi jj pediatrů je tu docela dost a jak píše amina tam v tom baráku jsou snad zrovna hned 4 ale záleží kde budeš bydlet přesně možná to budeš mít blíž někam na druhý konec :sunglasses:
24. únor 2008 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahooojky hólky, tak predsa to tu trochu zije....ja som cerstvo po operaci ruky, tz som´nemohlapisat a este to boli, ale uz dobry...mala som tam tu boulyna zapasti...prepacte za pisanie, ale ide to len tak tak..

vitam nove kladenacky,...inak na sletak uz chodime par krat do tyzdna, mam tu vy
pomoci pretoze okolo sebika z lavou rukou to nejde :grinning:

majte sa krasne, nabuduce potrenujem ruku viac, dufam sa coskoro stretneme, a nech deticky , posluchaju, ci uz v brusku alebo uz na svete...... :astonished:
27. únor 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek