• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
ahoj
pozeram same nove tvare :grinning:
tak vitajte medzi nami.
trosku vas zanedbavam ale akosi sa to neda stihat.
Dany uz by chodil a jak sa zacina oteplovat tak okolo domceku je prace habadej.tak makame.ale urcite sa tesime az sa otepli ze sa zase konecne stretneme na sletisti.aj na to plavanie sme chceli s vami vyrazit a nic.tak mozno v lete a rovno na kupalisko co?my sme este na bazene s malym neboli akosi neni cas.tak sa majte pekne a piste :grinning:
ikuska rychle sa uzdrav
27. únor 2008 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky kde jste všechny???? :grinning: :sunglasses:
8. bře 2008 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauves,
já jsem po nevyspalých nocích tak utahaná, že mi nezbývá mnoho energie na psaní, nejraději jen tupě čtu. Tak stále čekám, že tam některá hodíte výzvu k procházce, třeba už konečně ten Sleťák, ale taky toho nejspíš máte dost.
Tento týden jsou jarňáky, takže my máme program docela zajištěný, taťka si bere dovku, neb moje vyvdaná dcerka potřebuje nějaký program, plánujeme výšlap na Říp, případně pražskou zoo atp.
Ale příští týden se budu nudit, tak co nechcete se někdo někde srazit?
Holky a chodíte někdo s mrňetem do Spirály nebo jiného mateřského či rodinného centra v Kladně? Já ještě nikde nebyla, ale ráda bych vyrazila, tak si nechám poradit kam a na jaký program.
Na plavčo nechodíme, já na tu vodu moc nejsem. V létě se koupu jen, když už i mouchy padaj vedrem a je čtyřicítka, jsem zimomřivka.
Tak zatím.
10. bře 2008 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
amina ahoj tak příští týden můžem vyrazit na prochajdu teda pokud nebudou padat trakaře :slight_smile:) my byli ve Spirále jednou na úvodní hodině hrátky s robátky a už mě tam nikdo víc neuvidí bylo to strašnýýýý :grinning: ale prý je teď nové centrum Kulihrášek někde přímo v centru u finančáku referovala mi Kony a už jsme byli i na cestě tam ale nějak jsme pak nedošli až tam :grinning: no a jinak s Dalím chodím na plavčo už od 3. měsíce do Elmy a to je jediný program co máme :grinning:
11. bře 2008 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragi,
dnes jsem byla vyřídit něco ve městě a při té příležitosti zašla i do toho Kulihrášku. Vypadalo to tam dobře, jsou to celkem velké prostory, kromě herny byla v provozu i kavárna pro maminy, obchůdek Next, nějaká živá zvířatka v kleci. Dětí tam bylo tedy celkem dost. Jsou tam od pondělí do pátku od 9.30 do 17 hodin a vstup na celý den je 55 Kč..
Tak kdyby bylo příští týden fut takhle hnusně, můžeme vyrazit tam. Jestli se mi podaří vyhrabat fotku, hodím Ti ji do IP, já jsem na techniku pako, stále se mi nedaří v daném formátu nacpat foto do vizitky.
Zatím pa
K.
13. bře 2008 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem maminkam, omlouvam se, že sem dávam něco takového, ale také jsem maminka a třeba by vás to mohlo zajímat.

Také jste maminka na mateřské dovolené a nebo si jenom chcete přivydělat nějakou tu korunku? Já jsem to zkusila na http://www.snama.cz/jel-1 a i když to zatim nejsou závratné výdělky je tam možnost postupu. Pracovní dobu si určíte sami a hlavně, nikomu nic neplatíte!!! Stačí jenom vybrat pracovní zařazení a vyplnit dotazník. V případě dotazů mi klidně napište na SnehurkaM@atlas.cz a nebo icq 455596494.

Přibrala jste po miminku par těch kil navíc a nevíte si s nimi rady? Nechcete nebo nemůžete cvičit? Byla jsem na tom podobně. Zkuste http://www.snama.cz/jel-active1 Stačí se jen na zkušební týden zapsat zdarma a uvidíte. Funguje to.
14. bře 2008 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ami tak to je super jsi akční )) tak uvidíme jak se povede počásko...já se dneska chystám do zámecké zahrady na medvědy, Dála ještě chrní tak až se probere dostane obídek a mažem :slight_smile:

tak dej vědět a můžem v týdnu (kromě po a út a ještě v pá máme návštěvu) tak co třeba středa?
15. bře 2008 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragi,
tedy ty to máš nabitý, tak když Ti zbude síla na výlet do Kulihrášku nebo jen tak ven, budu se středou počítat. V úterý si písnem do IP, kde a v kolik.
Já mám teď dvouhodinu jen pro sebe, tchýně si vzala Pepína ven, moc k nám nechodí, tak je to pro mě velký svátek. Načnula jsem bonboniéru a vesele ji vyjídám.
Tak hezké dny a snad brzy ahoj.
15. bře 2008 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, bavite se tu o kulihrasku, ?? co to je?

inak ja som bola na slovensku a teraz som este chora, tz na nete velmi neni som...a inak maly ostal na sk, prvy krat bez mami a tatina, je tam uz 3 den...ale je uplne v poho, dost bol zvyknuty v poslednom case na moju sestru a ma tam opatrovnikov :D ale chyba mi juj... ja som dnes bola na doucku matiky v prahe na prijimacky, tz som mimo...

a co mate nove vy? papa
15. bře 2008 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
amina tak se středou počítám :wink: ty jo dej si i za mě bombošku bych šežrala celou ale žádnou tu nemám :cry:

my dneska byli s Gabčou (kony) na těch medvídkách a jeden byl venku :wink:

ikuska kulihrášek je nové dětské centrum kdesi u finančáku, prý je to tam pěkné amina popisovala o pár příspěvků hore :wink:
15. bře 2008 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ikuska teď to teprve dočítám tak Debík je takový chlapeček statečný...no už nemáme miminka ale chlapy :sunglasses:
15. bře 2008 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky :wink: tak jsem zas dnes po dloouhé době zapnula PC, tak jdu sem k "nám" , na Kladno...
tak ten dnešní "výlet" s Dragou byl fajný :slight_smile: no, jen to počasí kdyby bylo už pořád jak dnes... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Iko, jarní choroby - to je boj, my jsme stonaly obě, na střídačku, ale už jsme taky ok :sunglasses:
jinak gratulace Sebikovi, že je tak šikovný, to j e dobře, že ho takhle zvykáte..no, my jsme už taky nechali Věrušku přes noc u tchánů, a "prý" taky v klidu, tedy já tchyni věřím, takže asi opravdu Věrce nic nechybělo, dokonce, když jsme si pro ni druhý den po o jeli, tak na mě ani nijak moc nereagovala, a prý "baba, baba" :astonished: :sunglasses:

Ami, Dragi, co chystáte za spiknutí? Jestli Kulihracha, já chci taky :grinning: Tedy , jestli se můžu tak trochu "vtírnout" :wink:

PS: ani slovo o bonbonech, natož o čoko, jsem "v tréningu"...hubnoucím... :sunglasses: no, ale teď se nějak nedaří...mám jarní chutě :grinning:

tak papa
15. bře 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabčo to je jasný že jdeš s náma vždyť jsem ti o tom včera říkala :slight_smile:) zrovna jak jsem šla včera domů jsem potkala maminy co si o Kulihrachu povídaly ta jedna říkala: Tak jsem byla vyzkoušet to nové dětské centrum, no ale bylo tam teda docela strašně moc dětí a lidí...No a pak už jsem jí neslyšela i když jsem značně zpomalila a našpicovala uši :grinning: :sunglasses:
Tak nevím abysme se vůbec vešli :wink: :grinning:
16. bře 2008 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragi, tak to jsem asi měla "klapky" na uších nebo co, to se teda omlouvám...Ale že se předpověď na dnešek "vydařila", co :angry:
Jinak , dnes jsem dost grogy, Věrka měla o půlnoci ráno , vstala v postýlce, mlátila o šprušle, smála se a chtěla si hrát, no to jsem měla radost...spala jsem asi tři hoďky...doufám, že dnešní noc bude lepší...

No, ten Kulihrach bude asi buď moc pěkný nebo jak je to nový, tak ho zkouší moc maminek.Snad budeme mít štěstí, stejně se už moooooooooc těším na teplo a hrátky na naší zahrádce pod Průhonem :wink: škoda že ten příchod jara nejde nějak urychlit, i když si doma jaro "dělám" o 106, venku pořád fuj fuj fuj :sunglasses:
PS: to včerejší "přejezení" nemělo drastický dopad, kromě toho, že mi bylo trochu těžko, na váze se to neprojevilo :dizzy_face:
16. bře 2008 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
to je fajn, že je nás na příjmu zase víc.

Kony,
to já se spíš k Vám vetřela a zblbla Dragu. Jasně, že půjdeme všichni. Já jsem ráda, že jste mě vzaly mezi sebe. Doufám jen, že se tam fakt vejdeme. Ale co, tak to okoukneme a kdyby bylo nejhůř, tak už nás tam příště nikdo neuvidí. Já se tam stavila ve čtvrtek dopo a docela se mi tam líbilo, ale neprošla jsem všechno, navíc děti byli rozptýlené po celém prostoru, tak to zase tak hrozivě nevypadlo. No, uvidíme.

Dragi,
bonboniéry jsem snědla půlku a pak dva steaky z grilu. Jsem čuně. Jste měli kliku s těmi medvědy, Pepíno zatím žádného chlupáče neviděl, vždycky byli zalezlí.

Ikuš,
fakt je Sebík báječnej. My zatím toto netestovali, neb u nás se hlídací babičky neurodily. Jsou moc akční, mají svůj program a na vnouče moc nejsou. Ale co, nějak to přežiju. Takže Pepíno je na mě furt děsně závislej, maximálně vydrží den s tatínkem.
Ikuško, máš můj obdiv, pokud jde o Tvé plány se studiem. Já dálkově dostudovala před dvěmi lety (už jsem pěkně stará páka, bude mi 34, vejšku jsem zvládala s vypětím všech sil a navíc mez drobka). Ale fandím Ti, se Sebíkem v zádech to bude tvrdá práce. A hlavně mně nikdy nešla matematika, takže smekám před každou babou, která tomu rozumí. Jsem ráda, že jsem se naučila sčítat a odčítat:slight_smile:)) Až se Ti vrátí malý, ozvi se, ráda Tě také poznám.

Hezký zbytek víkendu všem.
16. bře 2008 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabčo tak včerejší přežrání jsem taky přestála a váha se kupodivu nehla směrem nahoru :wink: naštěstí :grinning:
Jj dneska jak jsem ráno viděla počasí z okna, vzala jsem Dálu nasměrovala do Baumaxu a koupila ty tapety a pustila se do toho *hajzlíku* jenomže se projevila moje demece a špatně jsem propočítala m2 tím pádem mi na jednu stěnu chybíííí :grinning: :grinning: ale Dalíček mi pomáhal moc se mu líbilo jak to šustí a pořád mi lezl pod ruce...šikula :grinning: já chci už takýýý jaro a plejt záhony u průhonu (kde to vůbec je :grinning: :grinning: :grinning: )

Ami tak to ve středu zkusíme a uvidíme, myslím, že by to mohlo dopadnout ok, Jinak u mědvědů jsem takly byla 100x a teprve včera byli vylezlí :dizzy_face: jo a o závislosti na mamince mi ani nemluv, Dála prakticky nezná nikoho než mě ...jsme spolu pořád, moje mamka umřela a tchýně sice jezdí pravidelně ale zatím ho sama nehlídala :sunglasses: tak je to samé mamama mamamama jak pravila Mudra mamánek :sweat_smile:
16. bře 2008 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Kladno maminky
tak vy mate novy babyclub.tak okuknite a potom by sme sa niekedy pridali.my samozrejme nemusime cakat na jaro my na zahradke uz usilovne makame. :sunglasses:
Ikuska drzim palce nech to so skolou vyjde.a cakam az bude teplicko ze vyrazime na to vase super sletiste.a sme hlavne zvedavi jak vam vyrastli deticky. :sunglasses:
16. bře 2008 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahooojky, tak trochu to tu na jar aj ozilo :slight_smile:

amina - dik za obdiv, ale zatial je to len snaha, a po sobotnom teste, som na tom trosku psychicky horsie, pretoze, mi priklady doma vychadzali a na teste tom porobila chyby aj z nepozornosti,....a dopadol dost zle....je to sice len doucko, ale tie testy su ako prijimacky, hm....ale dnes uz pocitam a pocitam.... a stara paka? moj manzel bude mat zachvilu 35 a obcas sa tak tiez citi, teda ako stary pako :grinning: kde v kladne bydlis? sebik by mal kamosa skoro rovnakeho veku, hm....a inak co si studuvala ak sa smiem spytat? tych dialkovych - kombinovanych studii na ponuke vela neni., ja idem skusim CZU v prahe....

draga - demence to hadam nebude, kazdy sa raz prepocita....ja to teraz snazim napilovat....ako sa vravi 2xmeraj a 1 rez, hm :zipper_mouth:

kony - juuj, tak veruska uz sa stavia v postielke, to ale leti, si pamatam ako ste boli u nas a polozila si ju vedla sebika a ten sa chcel na nu vrnut, hihi...s tym spankom to je vzdy rozne u tych deti, ako si zmyslia ... :dizzy_face:

andy - dik za palceky, bude potrebovat, prijimacky mam v juny, tak uvidime...no sletak to isty...dany je rozkosny risulka :astonished:

omrknite teda ten kulihrasek, a podajte potom spravu :D a uz sa tesim ze vas hadam skoro uvidim, ked sa mi vrati dieta, a budeme zdravi, majte sa, papa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2008 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky,

Dragi,
zatím to na středu vypadá dobře. Tedy doufám jen, že mrně bude třeba líp spát, v poslední době to nestojí za nic. Každé ráno si už přeji večer, závidím všem, kterým drobci chrupají předpisově. Já musím zítra ještě zaběhnout s daňovým přiznáním na finančák a na poštu, ale to je vše poblíž. Jak jste na tom během dne? Kdybychom vyrazily dopo, tak nejdříve v deset, lepší by to však bylo odpo, tak třeba mezi druhou a třetí? Asi bude nejlepší, pokud se sejdeme přímo tam, neb já se předtím pokusím zvládnout ten finančák. Ale taky můžeme jet společně busem, když se nalodíme, jezdím šestkou. Tak dej vědět, jak to vidíš.
Jinak jsi dobrá s tím tapetováním, já bych na zeď asi přilepila i Pepína, kdyby se mi motal pod nohama. A hlavně se svými matematickými znalostmi a sklonem kupovat všeho spíš víc než míň bych stopro mohla polepit kromě wc i obývák :frowning2:

Kony,
taky mám trable se spaním prcka, kdybys znala osvědčený trik, dej vědět, kolikrát padám na ústa a bulím z nevyspání. Taky se připoj a napiš, jak bys to zítra viděla. Je tedy zimuša a vůbec počasí nic moc, ale to bychom přeběhli, jen jestli nebudou mít podobný nápad všechny kladenské maminy:(((((

Ikuško,
já jsem z Kročehlav, bydlíme poblíž Haciendy, to je ta profláklá mexická restaurace, jestli tušíš. Jinak já mám za sebou tři roky novinařiny v Olomouci a dva roky marketingu ve Zlíně. Docela se divím, že jsem vytrvala, neb jsem od přírody lenoch, ale měla jsem tahouny, studovalo nás víc z práce. Vím, že toho na výběr dálkově moc není, zvláště v našem okolí, tak jsem musela vyrazit na opačný konec republiky. Jsem ráda, že je to za mnou, nejhorší byly nekonečné seminární práce a pročítání stohů knih. Držím palce, ať zvládneš přijímačky. A nenech se rozhodit dílčím neúspěchem, pokud jde o ten přípravný kurz v Praze. Bude líp!!!!

Zatím pa
18. bře 2008 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
amina tak uvidíme jak to vyjde časově, pro mě je mezi druhou a třetí ok pro kony určitě taky bo Věruška papá v půl druhý...tak my se tam asi projdeme a myslím, že kolem třetí bysme bysme mohli být na místě co myslíš Gabčo...haloooo jsi tu??? :grinning: :sunglasses:
18. bře 2008 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragi,
dopo potvrdím, třetí by byla fajn, dojdu též. Asi se k Vám přihlásím, určitě vás poznám.
18. bře 2008 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně tak dopo to dopilujem :slight_smile: mě poznáš určitě...však mě znáš z porodky :grinning: :grinning:
18. bře 2008 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ami tak my jsme s Gabčou domluvený kolem 3.tí bysme v Kulihrachu měly být, teda pokud nebude vánice a tak :slight_smile:)
19. bře 2008 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragi,
dobrá, budu tam. Snad se moc nezdržím na finančáku. Kdyby tam byla velká fronta a já měla zpožďo, zabydlete se beze mě a já dojdu. Hodím Ti do IP svůj mobil, kdybychom se nějak minuly, nebo se cokoli změnilo. Prozvoňte mě, ozvu se. Tak zatím. Těším se na Vás, holky.
19. bře 2008 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já jsem tak ráda, že jsme nakonec byly v tom kulihrachu...teda všem ostatním...dneska jsem se sešly kony, amina a já...ale já nejdřív chtěla setkání zrušit bo bylo hnusnýýý počasí ale Gabča (kony) mě ukecala a jsem fakt moc ráda, že jsme šly...je to tam moc hezký nový, čisťoučký...jediná nevýhoda je , že jsou naše děti ještě malé a musíme je hlídat, bo ty starší by jim za chvíli skákaly po hlavě :grinning: ale jinak fakt pěkný a amina je příjemná *baba* takže Kladno se rozrůstá :grinning: :wink:
19. bře 2008 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano ano, i já jsem moooc ráda, že jsme nakonec vyrazily, a Ty Dragi, že ses dala přemluvit :wink: :grinning: Bylo to moc pěkný :dizzy_face: , i když trochu víc hluku, pravda, hodně strarších dětí, tak jsme musely naše "miminečka" přeci jen hlídat, tudíž jsme moc nepokecaly, ale to si vynahradíme, což :wink:

Jinak Ami, tak trik nějaký bys chtěla :wink: :sunglasses: No, já nevím, nejlepší je- za prvé:utahat, za druhé: nepovolit, jakmile mimi vycítí, že si nejsi jistá, že má spát, tak neusne= tím myslím, nebrat ho z postele zbytečně, moc na něj nemluvit, aby se nerozjančil,prostě mu dát jasně najevo, "teď budeš spát" a taky to chce nějaký rituál, to mi na Věru platí, no ale realita je - u nás - taková:

poslední dobou uspávám večer na ruce u TV( většinou do 10-15 min vytuhne jak ťuhýk :sunglasses: ), když v noci buzení - většinou vím, že má větry, rostou jí zuby - tak přijdu k postýlce, dám dudlíka, pohladím, případně pomasíruju, tak někdy dám nahřátou plínu, případně dám sirup proti bolesti zubů ..toto celé opakuju tak 2-5x a je klid.

Když ani výše uvedený postup nepomůže, a dítě řve jak o život (mě většinou pláče a to vím , že má bolest) vezmu z postýlky do náruče a prostě uhoupám, říkám "hm hm, Věruška"...a většinou po dlouhém houpání, když už i já mám co dělat, abych nespadla z křesla únavou, usne :dizzy_face:

Párkrát se mi ale taky stalo, že se vzbudila v noci ( bylo to po změně prostředí- byli jsme na dovče-) , vždycky ve stejnou dobu asi tři čtyři noci za sebou a pláčem mě přivolala, jenže jakmile jsem přiběhla, Věrka nasadila úsměv viditelný i v té tmě a chtěla si hrát, stála v postýlce, prskala, chechtala se a povídala...na moje řeči, že má spát, že je noc, nedala a smála se mi s prominutím do ksichtu - to byl tvrdší oříšek - tady jsem se musela přemoct a sedět u ní (povídala jsem maximálně šeptem) v tichosti, dávat dudlík, pokládat zas a znovu , když v postýlce vstala...Vždycky do půl až hodiny usnula...ty následující dny ale stály...víš za co, že :angry: :sunglasses:

Panebože, to jsem se rozepsala, snad tu Kladno opět nenudím svými výlevy, ale co naplat, nějak to holt na mě dnes v té radosti přišlo, tak se holky nezlobte, no :wink:

PS: Věruš mi během psaní asi třikrát békala, ale po chvíli to ustalo, tak jsem tam ani nešla...taky možnost :dizzy_face:
19. bře 2008 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
téda, to je strašný, kdo to bude po mě číst :astonished: :grinning: No nic, jdu spat, zítra musím být fit na ten jarní úklid, tak papa
19. bře 2008 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj kony, nahodou, ja som si to rada precitala, .. s tym spankom sa stale nieco deje, a trochu som si pripomenula to obdobie, ked sa tak casto budil a tak, hm... :angry: :slight_smile:

drago, tak ste boli, no parada, uz sa tesim ked tam pojdeme spolu, myslim si, ze Sebik by bol stastni medzi detmi, ma ich velmi rad, a hned by sa objimal a daval pusinky, ... to vidim aj na bratrancovi malom, ako sa k nemu sprava, a ako objima aj babiku :D uz vie aj pohladit, ale sem tam to neubrzdi, hm.....on je z deti a spolocnosti proste hotovi....a na druhej strane ma trapi, ze tie ostatne deti nie su vzdy take nadsene z neho ako on z nich....myslim, ze casom pride sklamanie, myslim, ze deti - vacsie - dokazu byt krute....ale tomu asi nezabranim, len ma to mrzi... :frowning2:

amino, dik za podporu, inak hacienda fakt neviem kde je, ja byvam skoro v rozdelove....blizko centra..hm....rada by som ta uz videla, tak musime vsetky nieco spachat, ale nech sa to pocasie vyjari, len to bude asi zase kulihrach, hm

andy, aj ja som zvedava na danyho a vsetkych, hm....nech uz je jaro ako ma byt :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
20. bře 2008 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy,

Kony,
díky za rady, ale on Pepíno usíná úplně v pohodě, zamáváme si, dostane plyšáka a za pár minut chrní(takhle jsem ho drilovala od narození). Noční dobrodružství začíná za 3-4 hodiny. To se budí co hodinu s pláčem, mele se v postýlce, bouchá se o žbrdliny, kňučí. Ať vstanu nebo ne, trvá to pár minut, usne a za chvíli znovu.
Zatím, ač máme domek, není kam mrně nastěhovat, máme otevřené podkroví, kde se spí, s parcelací prostoru na menší pokojíky počítáme nejdřív v létě (nejsou prašule). A dolů jsem odstěhovala manžela, děsně v poslední době chrápe. Nebo si to asi teď víc beru, mám spaní jako na vodě a všechno mě ruší. Dokonce uvažuji, že ho pošlu někam na orl vyšetření, třeba by se to dalo operativně odstranit. No, jenomže to nevím, jestli by ten zákrok drahouš absolvoval. Stačí přece rýmička a chlapi jsou psychicky úplně rozložení:slight_smile:))
Jak máš doma naklizeno, co Věruška, zvládla hlídání? Moje okna vypadají úděsně, jenže já po těch nočních hororech jsem ráda, že uvařím a absolvuji krátkou procházku.

Dragi,
tak co malej šmudla, už Tě určitě nepotřebuje ani doma. Byl to vážně odvážnej drak, ten si Kulihrach užil asi nejvíc. Co jinak v té slotě děláte, já se vždy přemáhám, abych mrně oblíkla a někam na chvilku vyšla.

Holčiny, ještě jednou díky za vřelé přijetí do party, středa se fakt moc vydařila. Přišlo mi, že Vás znám léta a to se mi vážně často nestává, jste obě moc fajn.

Přemejšlím nad výmluvou, proč má Pepíno zase bouli jako tenisák, všechny nehody se stávají vždycky jenom mě. Drahouš bude rejpat, ach jo.
Loučím se, Pepča tu cestuje se šňůrou od vysavače, pa, opatrujte se, kočky.
21. bře 2008 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak já se zase dostávám na koně :slight_smile:)

ami buď v pohodě náš Dála se zase včera třískl o postel má modřinu už si říkám co mi poví mudra má hlavu otlučenou jak boxer :slight_smile:)

jinak já jak je hnusně skoro ven nelezu jen na nutné pochůzky nákup a tak :slight_smile:)

a s tím chrápáním...Mialn taky chrápe ale jen některé noci ale nejvíc ty kdy já nemůžu usnout...ale já jsem drsná vždycky do něj kopnu a on se chudák probudí, přetočí a já se snažím usnout rychle mezi tím :slight_smile:)

Dála naštěstí noční buzení nemá, sice sem tam něco bručí ale já už tam ani nejdu jen když vyloženě pláče a to sy myslím, že se mu spíš něco zdá tak ho jdu pohladit a uklidnit...dát dudu ale to je fakt vyjímečně...(radši to tu klepu)

Gabčo jen popisuj vše se hodí, někdy když už člověk neví coby tak rychle hledá rady :grinning:

Ikuska jasně že vyrazíme do Kulihráška všechny to bude mazec si to tam asi zarezervujeme pro koníkářky :slight_smile:)
22. bře 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek