• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
Ahoj děvčata kladenská :wink:

Ami, no jo, naklizeno, vydrhnuto, ale nevim,jak se mi to přihodilo, ale mám z toho angínu jak brno. Od pátku ležím jak lazar, Věrku jsem skoro neviděla, přes víkend byl manža doma, tak v poho, ale dneska chudák už musel do makárny, tak Věrka opět u tchánů, přespávala tam. Dnes ráno jsem tchyni volala, co a jak , jestli se Věrušce nestýská po mamince a prý jako vůbec :astonished: :sunglasses: No už se na ni moooooc těším, chudinku, no i když, chudinka jsem /byla/ spíš já s 39tkama teplotama žádnej med...

K tomu buzení Pepína, to fakt nevim, jak poradit, možná koupit špunty do uší a mít dostatek trpělivosti( ty špunty , jakože Tě aspoň nevzbudí, když po chvíli zas usne...) No neber to špatně, vlastně už jsem taky uvažovala, že ty ucpávky do uší koupím, nejenom že i můj manža občas krutě zachrápne, ale já jsem se vlastně skoro od porodu Věrušky taky pořádně nevyspala, i když už dlouho Věrka spí celkem v pohodě a celou noc(ty občasné excesy, či bolest zubů nebo větříky nepočítám...) Jak říkáš, jsem prostě "na trní" a budím se přibližně ve stejnou hodinu, kdy asi tělo předpokládá, že Věrka zapláče a ona většinou fakt zapláče...

Dragi, mám antibiotika ještě na šest dní, ale počítám už zítra budu asi muset vyrazit koupit co je třeba :angry: vůbec se mi nechce, když koukám a venku nasněžíno :confounded: :rolling_eyes: Takže prochajdu s Váma podniknu asi až za těch šest dní, abych Vás nenakazila, tyjo, doma nosím roušku, kvůli Věrce, a ona zatím v pohodě! To čumím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A jinak dám k dobru svoji nedělní historku(ona to vlastně žádná historka není, ale musím se svěřit :wink: ), ráno jsem se vzbudila a říkám "Jardo odvez mě na pohotovost"( bylo mi skoro na umření, čekat na svoji Mudru jsem už nemohla...) tak jsme jeli, po hodince čekání vejdu do ordinace a tam sedí v sněhobílém plášti úúúúúúúúúúúúplně černočerný doktor André Francisco, to jsem se ale lekla, jsem to nečekala, a když mi řekl"svlekněte košili" no, to se mi moc nechtělo, ale dobře to dopadlo :grinning: , předepsal prášky a hotovo...toť vše :grinning:

tak brzy papa
24. bře 2008 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabčoooo co se tit o přihodilo :slight_smile:) no hlavně se z toho brzičko dostaň :slight_smile:) ty jo na tom Kladně jsou samý černočerní doktoři co? No ale jsou šikovní :slight_smile: tak se drž a pusinku Věrušce ať dá za mě radši Jarouš :grinning:
24. bře 2008 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zas tu :wink: Po těch prášcích je to už o 100% lepší, jen se teď modlím, aby to nechytla Věrka, takže si mám mýt ruce a jíst a pít jen ze svého...,,

Dragi, díky, Jarouš už ji opusinkoval :wink: a k těm doktorům, jestli si vzpomeneš, napiš mi prosím tel. na toho zubaře, prosím prosím...

Tak zatím všem papa a pusinky(ale jen virtuální, ty bez bacilů :wink: :sunglasses: )
25. bře 2008 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi,
tedy ty sis prožila volno :frowning2: Doma vypulírováno, ale žádná rodinná pohodička, což. Ale hlavně, že je už lépe. Nic nezanedbej, odpočívej a dopuj se vitamíny. Určitě se na Tebe za těch šest dní těším, ale uvidíš, jak Ti bude. Venku je stejně tak hnusně a ještě týden dle předpovědi bude, tak nemusíš být smutná, že Ti nějaké bezva akce utečou.

Stejně nejsme zvyklí na ty černoušky a vůbec cizojazyčné doktory. Já taky byla kapku vyvalená, když jsem řešila poporodní potíže na urologii a tam se na mě vrhl ruský lékař. Moc jsem mu nerozuměla, ale navíc byl děsně namistrovanej. Docela jsem byla ráda, že už jsem ho tam příště nepotkala.

Závidím Ti ochotné tchánovce. Je fajn, že máš takovou oporu, já vůbec nevím, jak bych svoji případnou nemoc řešila, radši nepřemýšlím. Tchýně je na jednu stranu nešťastná, že ji Pepíno moc nemusí a nechce k ní, na druhou stranu, když jí manža navrhne, ať si ho tedy na víkend vezme a zvyknou si na sebe, opáčí, že by ho vlastně už ani neunesla, jak je těžký...

Já mám za sebou vcelku pohodové tři dny. Na dva dorazila mamina, docela jsme se užily. Je to hranice, po více dnech už máme na sebe alergii, obě jsme dubové palice a máme jednoznačně vyhraněné názory. A vznikají střety. Včera jsme chtěli původně na velikonoční akcičku na Křivoklát, ale byla zimuše a navíc je mi jasné, že by tam člověk vyházel spoustu peněz za blbovinky. Tak jsme to střihli do Ikea a já si ještě proběhla Baťu. Jenže s chlapama v zádech jsem si to moc neužila. Už si plánuji samostatný výjezd někdy za čtrnáct dní. Budu mít na obchůdky dost času a zařádím si.

Tak kdyby byla náladička, ženský, příští týden můžeme zopáknout Kulihracha, nebo Vás pozvu na kafčo já k nám, mrňousové by měli prostor a můžou řádit jako divoši. Promyslete to.
25. bře 2008 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo, to bylo teda volníčko, to Ti povim :angry: :sunglasses: ...

...k těm doktorům, pravda, nejsme zvyklí, ten na pohotovosti naštěstí namachrovanej nebyl, ale stejně...a to jsem "za mlada" řádila s černouškama na parketu salsu... :grinning:

Tchánovci jsou k nezaplacení, jen musím teď Věruš trochu srovnat do laťě, je nějaká vykolejená, chudina :confused:

Já bych taky taaaak vyrazila po obchodech, když jsem ještě dělala na Floře (v Praze), tak jsem byla v obchodech každý den :wink: teď to trochu chybí...uvidíme, co se vyklube z té stavby u Mety...prý obchodní centrum, byty a možná i Globus...

Když bude hnusně, asi Kulihrach, i když pozvání na kafe zní taky lákavě :slight_smile:

Ikusko, co Ty? Už máš Sebika doma? Docela by mě zajímalo, "v jakém stavu" se Ti vrátil od babi a dědy. Jak jsem psala, Věrku jsem teď v nemoci v podstatě neviděla tři dny a je úúúplně mimo. ..

...a asi jí lezou další zuby, bo v noci řev jak blázen, dvě hodiny uhoupávání v náručí a nakonec, když mi kousala prst, tak jsem jí šoupla dávku sirupku proti bolesti a usnula až do rána...

zatím papa a holky, ať už je venku jarooooooooooooooo!!!!!!! :wink:
25. bře 2008 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak divam sa ze sa tu pisu cele romany.a dokonca i Kony na netu???
zdravime Kladno. :sunglasses:
ja tak nejak stiham docitat ale nestiham prispievat.Dany uz ma za sebou prve krucky samostatne takze uz iba dojde chytne za ruku a mamo pod.a pochodujeme po byte.uz mame spustu prace na zahrade za sebou,tak sa nenudime.len co sa otepli tak dorazime.a skusime s vami i ten kulihrach znie to dost dobre.tak zatial papa :slight_smile:
25. bře 2008 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Andy, no to víš, Věruš spí a já na Koni... :wink: Gratulace Danymu ke krůčkům :slight_smile: Věrka nám taky dělá první samostatné krůčky a povídá o 106,umí "bác" tik tak" "toto" a pobaví , když řekne "ježiši", no nevysloví to jak to píšu , ale je tomu rozumět a říká to tak jak se má, teda bác, když něco spadne apod... no, ale abych se moc nechlubila :sunglasses:
Mě práce na "zahrádce" teprv čeká, ale už se na to strašně těším, už chcu to jaroooooooooo!
Tak Andy, až bude teda to "hezky", tak Vás tu čekáme a s námi i Kulihrach :wink: :grinning:

PS: se omlouvám, že s tím přivoláváním jara(aaaaaaaaaaaaaaaa) tak otravuju, ale už je ta zima fakt jako drzá,no ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. bře 2008 v 06:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky vidím, že Gabča jak je marod tak má více času na net :slight_smile:)

Káťo určitě někam vyrazíme, klidně Kulihrach klíďo kafčo u vás ještě se domluvíme :sunglasses:
26. bře 2008 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!

Môžem sa k vám pridať? :wink: Mám 25 mesačného syna Aurelka a som v 38 tt. Sťahujeme sa z Prahy do Kladna - Kročehlav, kúpili sme si tam byt. Chcela by som z pôrodnice ísť už do nášho bytu....to sťahovanie ešte bude sranda :grinning:
Aj ja už chcem jar :frowning2: :frowning2: toto počasie je katastrofa....
26. bře 2008 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj emona vítej mezi námi :slight_smile:)
připomínáš mi jak jsme se stěhovali před rokem...já těhu a jak jsme se přestěhovali jela jsem rodit :slight_smile:))
tak ať ti vše dobře dopadne a ozvi se :wink:
26. bře 2008 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky,

vítej Emona, jasně, že se k nám můžeš přidat. Tedy doufám, že mluvím za většinu kladenských "bab". Z Kročehlav a navíc přistěhovalců od jinud se nás tu najde víc. Jak jsme se s holkama shodly, byť reference na Kladno nejsou obecně moc pozitivní, nám se tu líbí. S prckama je kam vyrazit, do města to není odnikud daleko. Snad budeš stejného názoru.
Jsi odvážná holka, 14 dní před porodem se stěhovat to chce energii. Nebo možná bude dobré to nechat na manželovi, až budeš opravdu v té porodnici. Tak ať to všechno zvládneš a až vás bude o jednoho víc (mimochem jméno Agátka je moc pěkné) a budeš zabydlená, určitě se ozvi.

Gábi,
Tvoje Věruš je tedy šikulka, takovou slovní zásobu v necelém roce, no, to je paráda. Babička ji při hlídání asi kapku rozmazlila, když ji musíš srovnat do latě, že? Hlavně ale že nezapomněla na svoji maminku. Zrovna včera jsem četla v příloze mf, že když jistá čtenářka svoji rok a půl starou holčičku dala poprvé na víkend k babičce a v sobotu ji volala, tak když jí babička chtěla předat telefon s tím, že volá maminka, holčička se zeptala s očima v sloup: Kdo?
Tak ty jsi nadšená zahrádkářka? To přijď i k nám. Já si vztah k hlíně teprve buduju. Ale Mičurin ze mě asi fakt nikdy nebude.

Dragi,
díky za tip, jak odbourat chrápání. Hned ty kopy prubnu. Jenže manža usíná vždycky tak strašně rychle, já se sotva přikreju. A pak jsem ve stresu, že musím rychle, rychle zabrat, a samo to pak nejde.
Kafčo platí, nebo ten Kulihrach, jak se Vám bude chtít. Hoďte sem návrhy, jaký den je pro vás ideál. Mně je to zatím fuk.

Děsnej pohled z okna, tady už hoďku nepřetržitě chumelí, fuj. Ať už se dovalí to jaro, sakraaaaaaaaaaa. Přidávám se do bandy přivolávaček.
26. bře 2008 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ďakujem za privítanie...

Kladno veľmi nepoznám...ale Sletiště, Aquapark a tak....to už sme vyskúšali :wink:

K tomu sťahovaniu...tak to aj plánujem: ja v pôrodnici a manžel s celou rodinou budú sťahovať :confounded: Tak nám to vyšlo, čo už......mali sme to zvládnuť skôr, ale chytila nás črevná viróza / ja som mala teraz cez sviatky/ tak nás to pribrzdilo.....ale už je dobre :wink:
26. bře 2008 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabčo to *ježíš* se naučila Věruškaod Dáli ne? :grinning: :sunglasses: :grinning: jinak je to teda holka šikovná, Dála teď sice něco kecá ale rozumím mu prd už ani to máma neřiká jen si mele tou svou babyřeč :grinning:

kačí...ty kopy vyzkoušej ale pro jistoru si kup i špunty do uší :slight_smile:) mě osobně se asi zase nejvíc hodí středa :slight_smile:

emo já to měla úplně akorát, nastěhovali jsme se, já večer vybalila poslední věci do skříněk a ráno ve 4 mi rupla voda...dětský pokojík už dodělával manžel když jsem byla v poro :slight_smile:) rodit budeš v Praze?
26. bře 2008 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ahoj
tak to kladno sa nam pekne rozrasta.
vitaj emona :slight_smile:
dalsia slovenka na kladne.to uz nas je skoro viac nez cesiek :grinning: :grinning:
tak drzim palce nech stahovanie prebehne bez problemov a porod tiez.
26. bře 2008 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj maminy, tak ja ani nestiham vsetko docitat, jaro a tu to ozilo :D

emona, vitaj, dalsia slovenka do party, no super :wink:

andy ja mam pocit, ze okrem nas dvoch su vsetky z krocehlav.... :sunglasses: a Dany uz prve krocky, no super, to sa mi zda byt uz davno ked takto zacal Sebik, ale Dany ide v jeho slapajach :slight_smile: a Veruska urcite nezaostava, ...pockajte, v lete uz ich budeme vsetky nahanat po preliezkach :grinning: my uz chodime, ale vzdy len z pomocou, sameho by som ho este nenechala, je to nezbeda :angry: :wink:

inak dnes ideme k doktorke, a Sebik ma asi nejaky ekzem alebo co, ale vzdy mal taky fliacik na licku ale teraz to ma na brusku a tak, no uz to neni cervene ale su to take vyrazky, som velmi zvedava co nam povie doktorka,....ked sme boli teraz na sk, tak mu moja - detska- vravela, ze mu dobre netravi mlieko a mliecne vyrobky, pretoze ma aj problemy z kakanim...tak to teraz skusam so sojovym mlieckom a zase rozmackavam alebo mixujem...dost ma to trapi, ze nevieme z coho to ma, pretoze su to vsetko len dohady, ze to je mak, vajicko , alebo drozdie...a take...tak drzte palceky... :frowning2: :sweat_smile:

taaak a este kym spi idem nieco popocitat, vecer sa tu stavim...a buduci tyzden by sme sa mohli stretnut na sletaku, mohlo by byt uz krajsie, hm.....
27. bře 2008 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahj holky :slight_smile:
Káťo, no nezapomněla na mě, díkybohu :wink: a NEVIM NEVIM, JAK TO TAM vlastně bylo u té babí :grinning: :sunglasses: Jinak zahradník moc nejsem, to jen tak asi vypadá, jak pořád mluvím(píšu) o zahrádce :grinning: Ta je zatím ještě pořád tchánů a Ti se o ni přepečlivě starají s trochou té mojí občasné pomoci :sunglasses:

emona, vítej do "klubu", to je fajn, že budeš mít čerstvé miminko, to nás budeš inspirovat k dalším pokusům, což :wink:

Dragi, "ježíš" nevim, kde se naučila, ale je možný, že si to na některé návštěvě s Dálou sdělili babyřečí a te´d to oba používají :grinning:

Iko, Věruška teď měla asi měsíc takové fleky červené , rudé nebo světlé(jak kdy) po rukách a nožičkách, doktorka to viděla a řekla, že to může být exém, no já jsem jí to mazala indulonou, při koupání nepoužívala mýdlo, a už to mizí, skoro to není vidět...no, ale jestli má Sebi alergii na mléčné výrobky, tak prý taky můžeš zkusit kozí mlíko, každopádně držím palce, ať přijdete na to, čím ty problémy jsou způsobené...
...a jo jo, sleťák určitě, když bude hezky, taky jsem zvědavá, jak Sebik vyrostl...

PS: Káťo, Dragi, i mně vyhovuje středa - 3.4. :wink: :slight_smile:
29. bře 2008 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabčo ahoooj už je ti líp holka?
Teda já neměla angínu už přes 20 let :slight_smile: tak snad jsi se už z toho dostala....včera jsem byla venku sama a tolik mi bylo smutno...a dneska asi zase půjdu tak se už koukej dát do kupy :slight_smile:)

takže pro mě středa 2.4. předběžně platí :slight_smile:)) (Gabčoooo středa je 2 :slight_smile:) ale máš omluvu jsi marod :dizzy_face:
29. bře 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky a kampak sa chystate v stredu? :dizzy_face:
29. bře 2008 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, hlásím se po delší době..

Byt máme koupený a max. do konce června bydlíme..
Jinak jsme byli v Kladně na zápisu do školky.. HOTOVO.. žádná místa ale prej se otvírá nová školka.Tak třeba za rok, no.
29. bře 2008 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,omlouvám se že jsem tady dlouho nebyla. Nějak to nestíhám :wink: . Dočítání vzdávám ,prosím jen ve skratce co je tady nového.
Já si od Dubna začínám dělat autoškolu,tak snad budu konečně mobilní :wink:
29. bře 2008 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
naxi fakt jsou školky naplněný??? no jsemzvědavá jak budeme schánět místa pro ty naše bobísky :astonished:

ikuska asi kulihrášek nebo kafčo u aminy :wink:
29. bře 2008 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj naxi, andriss :slight_smile:

Dragi,jj, už chodíme po venku, tak písni...pardoooon, tak středa 2.4. ok :sunglasses:
29. bře 2008 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabčo tak to je dobře že už venčíte...zítra by mělo být krásně tak co nevyrazíme? teda pokud nebudete mít doma tatínka? Náš si dneska zapomněl doma klíče tak čekám kdy Dálu vzbudí až se bude chtít dostat domů ?))
29. bře 2008 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem,

Dragi,
středu vedu v patrnosti, čas v úterý doladíme, ale klidně můžeme zůstat u té třetí hodiny. Je na Vás, kam se chcete vrtnout, já se tedy Kulihrachu nebráním, když nebudou zrovna padat trakaře. V případě nouze nebo naší nechuti jít kamkoli daleko pěšo, jsou Vám k nám dveře otevřené. Taťka chodí kolem půl šesté, ale jak ho znám, rád se vrtne někam do dílny, kde bude bez výčitek cosi tvořit. Takže tady no problem.
Ono je to na jednu stranu stejně fuk, jak nám funí prckové na záda, stejně jsme stále ve střehu a lítáme za nima. Už aby se společně sesedli a něco kutali aspoň hoďku v kuse. No, to hrozí tak za pár let, co?

Už máš mužíčka doma? Mělas ho navigovat, ať Tě prozvoní na mobil a ten mít jen na diskrétně. Já bych také vždy ve chvíli, když někdo probudí mrně, vraždila. Jsem na vinika vždy děsně naštvaná. Manža ale na mě vždy hledí, jako když jsem spadla z Marsu, tohle chápou jen maminy, které jsou šťastné, že si mohou po celém dnu konečně svobodně vydechnout...

Pokud jde o školku, já už uvažovala, že tam zajdu nyní a zarezervuji si nástup někdy nejpozději v lednu 2010. Ale nevím, jestli to tu lze, někde to možné je.

Gábi,
budu se těšit na středu :wink: Je fajn, že už se Tě choroba pustila.
Jestli zítra někam razíte s Dragi, tak si to asi užijete, má být božsky, tedy jestli rosničky nežvaní. My asi rodinně hodíme špacír někde pod Okoří.

Ikuško,
jestli se Ti bude chtít, připoj se v tu středu. V úterý upřesníme plán. I kdybys měla zajet ke mně, pak skočíš na náměstí na bus číslo 6 a pár stanic popojedeš, navigovala bych Tě, je to kousek.
Taky se s Pepínem trápíme s flíčky a nejspíš jde o alergii na kravské mléko. Musím sledovat, kdy to přesně naskakuje a hlídat jednotlivé stupně. Dostali jsme u mudry fenistil kapky a nějaký čípek na těžké projevy dušení, no, vyděsila mě.
Tuhle měl lučinu a osypal se kolem rtů a navíc mu vyskočil puchýř jako hrom. Měla jsem strach, aby nějak neotekl i zevnitř. No, jsou to nervičky s těmi našimi špunty. Držím palce, ať se to u Vás ztratí a je líp, nic jiného si nepřeju ani já. A to přitom nejsme nikdo na nic alergický. Co u Vás, vy s mužem s něčím podobným bojujete?

Andriss,
odkud jsi? V pase máš že z Kladna, tak to na srazík přece ani auto nepotřebuješ, tady je to všude kousek. Tak až budeš stíhat, někdy pa.
29. bře 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amino já nejsem přímo s Kladna,bydlím kousek od Slaného v Kokovicích.Hrozně ráda bych se s váma sešla (skoro nikohu tu neznám a nemám tady žádnou maminku s mrňouskem),ale nemám se jak na Kladno dostat. V Dubnu začínám,tak mi držte palce. Mám s toho děsnej strach :confounded: :wink:
29. bře 2008 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Z toho :angry:
29. bře 2008 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy,
neboj, bude to dobré, v autoškole jsou určo zvyklí na nervíky žáků. Až poprvé vyjedeš, uleví se Ti a pak už to půjde jako po másle.
Mě autoškola bavila, jen jsem zpočátku začínala v Praze a měla jsem děsně protivného učitele, na třetí jízdě chtěl, abych napoprvé zaparkovala mezi auta podél chodníku, trvalo mi to déle, než čekal, tak ječel. Změnila jsem učitele a dojezdila jsem to u nás na okrese (dříve jsem žila v Nymburce). Tam jsem byla za hvězdu :slight_smile: Pak jsem jezdila běžně Nymburk - Praha a klíďo i centrem metropole. Jenže pak jsem změnila práci a jak teď počítám nesedla jsem za volant skoro deset. A teď mám strach. Uvažuji, že si zaplatím kondiční jízdy. S nikým z rodiny se mi jezdit nechce, asi by to přežili jen s prsty před očima :grinning:
To víš, já si blbě přečetla, že nejde o místo bydliště, ale o okres, proto jsem Tě automaticky řadila do Kladna.
Tak ať jsi brzy pojízdná a dorazíš. Nebo to zkus někdy busem, i když chápu, že to je akce na celý den.
29. bře 2008 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amin díky moc za podporu,to potěší :wink: :slight_smile:
Já bych i autobusem jela,ale potom kde přebalit nakrmit atd. a vubec to na Kladně neznám. :wink:
30. bře 2008 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, tak vam sem neco pisnu, :slight_smile:

amino, tak u nas ale neviem prisudit z coho to mal, teraz tiez pouzivame indulonu a je to uz uplne super, uz ma iba sem tam vyrazku, ale citit ich iba na dotyk...tz super....bolo to asi zmena znacky mlieka, ked sme boli na sk, do toho lieky ktore uzival na nachlazeni, tak vsetko dokopy...este ma taky fliacik na puse, a na ten nam dala masticku imazol a uz to tiez mizne, neni to ziadny drasticky krem s kortikoidy :sunglasses:

holky,
pokial ide o tu stredu rada sa pridam, tak sa este v utorok dohodneme, tesim sa na vas :wink:

andrissek , pridaj sa tiez, este som ta a ani aminu nemala cest vidiet, ani vase drobaky... :dizzy_face:

k tej skolke, sme si zistili, ze sa treba o nu zaujimat uz skor, my uz mame skoro zaistenu, v rozdelove, a je to ekologicka skolka - zamerana aj na prirodu, co sa mi ako skautke paci :grinning:

pekny zvysok nedelicky, papa :slight_smile:
30. bře 2008 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ikuško já bych ráda,ale nemám se tam jak dostat :frowning2: :wink:
31. bře 2008 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek