• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
ikuska jasně přidej se...ještě to doupřesníme, ve středu už by zase mělo být hnusně :((( ach jo...
31. bře 2008 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj "Kladeňačky" :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Vemete mě mezi sebe? Naposledy jsem se vám ozvala jako těhule, ale teď už mám 4 měsíčního chlapečka :dizzy_face:V Kulihrášku jsem byla na latéčku a medovníku, pak je ještě nově otevřené dětské centrum Koťátko- naproti Gold Chicken u cukrárny Dolce Vita.
1. dub 2008 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj sajmonik :slight_smile:) no vidíš jak ty to máš prozkoumaný to je super a je lepší koťátko nebo kulihrach?
1. dub 2008 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Dragu....jednoznačně kulihrach :slight_smile:
Ještě jsem tam nakoupila malýmu teplákovou soupravičku, fakt super :dizzy_face:
1. dub 2008 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, sajmonik, tak gratulace k detatku :D
o kotatku som ani nevedela a tu cukraren znam velmi dobre :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

akurat sme prisli z vonku, len sme skoro vysli a zacalo prsat, hm.... :sweat_smile:

tak co teda zajtra, hm
1. dub 2008 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kladno maminky.
tak my by sme sa radi pridali a sli s vami do kulihrasku.zajtra nam to ale nevyjde.mame doma manzela.a do 13.4 sme v nemecku tak potom uz urcite.uz som tiez zvedava na aminu a ostatne nove tvare.
1. dub 2008 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
My dnes zmokli dokonce dvakrát, vyrazili jsme až odpo a to byli dvě přepršky.
Zítra má být jen kolem 9 st. a více mokro.
Tak kam se Vám bude chtít? A kdo vůbec všechno se srazí? Já bych se šla tedy vyvětrat a Kulíhrach vítám, ale jestli mě přehlasujete a chcete jen procházkovat nebo si dát u nás to kavčo, neva mi to.
Pište, Dragi, Kony, Ikuška a další nadšenkyně...
1. dub 2008 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
amino, tak ak ma byt chladnejsie a mokro, z prehankami, tak bude asi lepsie byt niekde vo vnutri...ja osobne by som bola asi za kafco u teba, ale nechcem sa vnucovat, v kulihrasku sa plati, ako ste vraveli, a my teraz budeme kupovat auto tak musime priskrtit vydaje....a este k tomu, si myslim, ze v sukromi sa asi viac pozname? hm, tod moj nazor, ... a casovo nam to vyhovuje cca o 15 stej,... :slight_smile:
1. dub 2008 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ikuska platí se tam 55 kč na celou dobu ale mě to nevadí teda pokud to nevadí hostitelce, ono přece jenom když se nás navalí někam cleý Kladno...takže se domluvte v kolik kde a co a já se podřídím ...my byli odpo na písku u opávky (fotky jsem dala do albíčka) a nezmkli jsme :grinning:
1. dub 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :dizzy_face:
Ikuško, děkuju moc :sweat_smile: :dizzy_face:
Ami - ráda bych se srazila, ale můžu až od příštího týdne, nebo ještě tento pátek, OK??? :wink:
Dragi - krásný fotečky :slight_smile:
1. dub 2008 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:
My se taky podřídíme, je nám to jedno, dneska to zas na takový "hnus" venku nevypadá, ale jak bude cHTÍT většina :wink:
a
2. dub 2008 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, trochu mimo téma...kdybyste dětičkám chtěly putit pohádku, tady jsou krásný :wink: http://poslouchej.net/radio627-Pohadka.html
Právě posloucháme Pejska a kočičku :dizzy_face:
2. dub 2008 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj kony, my mame pejska a kocicku a ine pohadky aj na dvd, ale dakujem za typ, mrkneme sa tam.. :wink:

tak co sa teda bude dnes konat? hm, sme zvedavy

draga - piskoviste, hm a maly nepapal piesok?

sajmonik - ja som asi zabudla odkial presne si? ja chodim cez tyzden aj na sletiste, tak sa mozeme buduci tyzden vybrat aj tam, aj s holkami, hm
2. dub 2008 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Iko, tak to jste zásobení, my ne, tož to posloucháme po netu :wink:

Zatím nejsme domluvené, já bych navrhovala dvě varianty, když bude ošklivo a pršet, tak sraz u Aminy a když bude obstojně a nezmokly bysme po cestě, tak bych šla do toho Kulihracha, tak na tu třetí je to ok, mohla by být i druhá ( dávám teď Věrce dřív "oběd")...sletiště taky ok, jen mě zajímá, kdy otevřou ten stánek, Iko nevíš???
2. dub 2008 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky krásné ránko,to se máte že budete mít příjemné odpoledne :wink: :wink: .Tak si to hlavně užijte,nezmokněte a dodejte nějaké fotky :wink:
2. dub 2008 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj andri, to jsme se tu sešly po ránu :grinning: fotky dodáme a neboj, nebude dlouho trvat a budeš nás taky navštěvovat (
jsi1 to Ty, co děláš tu autoškolu, že jo)

pardon za překlepy, Věrka mi tu ťá do klávesnice a občas a
si,,,něco odešlu s
chy
bou...
2. dub 2008 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano jsem,ale ještě jsem nezačla. Čekám na sms s přesným datumem.
2. dub 2008 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
každopádně Ti držím palce, protože já jsem to už dávno vzdala, po pár soukr. pokusech, kdy jsem málem na prázdném parkovišti zajela "chodce"...už nikdy víc :sunglasses:
2. dub 2008 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
mmch, dnes prý má pršet na jižní moravě a na východě čech, NA VYSOČINĚ...
2. dub 2008 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrís já sice řidičák mám už od svých 18ti ale nikd yjsem pak už neřídila...takže jsem totální pako...kdybych si zaplatila kondiční jízdy tak mi snad doporučí abych se toho řidičáku dobrovolně vzdala ve prospěch ostatních účastníků provozu :slight_smile:) jsem prostě pako :grinning:
2. dub 2008 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: Holky já kdyby jsme se neodstěhovali na vesnici tak si to taky nebudu nikdy dělat,ale tady je to prostě nutnost. Jinak jsem tu odřízlá a nikam se nedostanu a to mě stršně štve :angry: :angry: :slight_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Děkuji za držení palečku,budu to potřebovat :wink: :sweat_smile:
2. dub 2008 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iku :dizzy_face: bydlím kousek od Kulihacha :slight_smile: , ale dneska fakt nemůžu :frowning2: :unamused:
Ríša má zítra první svátek a dnes už přijde první návštěva a chci dělat Krtkův dort...nakoupit... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
V pátek můžu....pak taky...na Sleťáku jsem pořád...těším se :dizzy_face:
2. dub 2008 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ikuska to si piš že Dála písek jí a jak...snědl skoro všechen u opávie :slight_smile:) ale nenadělám nic, mu to vysvětluju po dobrým po zlým a nejvíc ho baví když vyhrabe vajgla!!! což teda vůbec nechápu co tam v písku dělaj :grinning:
2. dub 2008 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sajmonik ať se dortík vydaří a Ríšovi vše nej nej k svátečku :wink:
2. dub 2008 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragu - díky :dizzy_face: , ale pěkně si to užijte, papa
2. dub 2008 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky,
do teď venku krása, ale jak tak koukám, začíná to fučet a mračí se to. Teplotně to ale asi furt ujde, jak vidím na oblečení kolemjdoucích.
Tak babule, já teď skočím pro něco ke kavču a ve tři vás budu čekat.
Do IP Vám hodím popis cesty.
Kulihrach ani Sleťák nám neuteče, teda jestli jste pro.
Super naklizeno ale mít nebudu, to se dopředu omlouvám.
Těším se na Vás.
A počítám tedy s Iku, Dragi a Gabčou?
Zatím pa
2. dub 2008 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačí tak super snad to najdu já a popisky cest :grinning: dřív to ještě šlo ale co jsem po porodu :grinning: :grinning: kdyžtak budu volat haloooo haloooo kde tu bydlí kačenka ??? :dizzy_face:
2. dub 2008 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragi,
nepodceňuj se, jsi inteligentní kočka. Já tedy navigátor taky moc nejsem, plete se mi levá s pravou :sunglasses: Tak snad se nebudete dožadovat kavča někde u sousedů :slight_smile: :slight_smile:
2. dub 2008 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
super domluveno zatím a těšíme se :grinning:
2. dub 2008 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, tak teda u aminy, tesime sa, akurat sme sa naobedikovali a dam sebika spinkat...tak zatim, papa :slight_smile:
2. dub 2008 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek