• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
ahoj holky tak srázek se včera vydařil :slight_smile:

Kačí moc díky za pozvání máte to doma fakt moc fajn :slight_smile: akorát se ještě jednou omlouvám za to dřevo...no holt dřevo ke dřevu :slight_smile:) kdyby manžel nadával tak písni já to tam dojdu složit :wink:

a děti byly nadšený ... jsem to doma manželovi vyprávěla jak Dála snědl na co přišel a že to vypadalo jako když mu doma nedám najíst... :grinning:

Dála usnul hned jak jsem ho doma uložila do postýlky, pak se vzbudil po hodině a v sedum už zase spal až do rána...on byl fakt unavenej trochu mě to mrzí, že jsem nezůstala až do *zavíračky* :grinning:
3. dub 2008 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragi,

to jsem ráda, že se vám to včera líbilo.
O nic jsi ale nepřišla, když jste to zabalili jako první. Jen jsme o chvíli dýl drbaly. Ale stejně furt oči na šťopkách a poletování tam, kam se zrovna drobci vrhli.
Pepča se kapku přetahoval se Sebíkem o hračky, tak oba trošku dulili. Ono stejně asi bude chvilku trvat, kdy se společně v pohodě všichni zabaví a my si v klidu vypijeme tu sklenku vínka :sunglasses: Ani jsme vlastně ve čtyřech nezvládly tu sedmičku, fakt vtipné, když si člověk vzpomene, jak ji vyžunkl sám a třeba ne jedinou, že?
A pokud jde o dřevo, tak manža byl rád, že jsi ho vlastně donutila přestěhovat polínka do garáže. Chystal se na to nějaký čas a takhle fakt musel, neboj víkendová brigoška nehrozí :wink:
Máš kliku na spavce, Dalík je sladkej. Jen chrupe, nebo se živí, zlaté dítě.

Sajmoník,
jak sis užila včerejší oslavičku? Vše nej k Ríšovu svátečku. Myslím, že na příští týden zase něco vymyslíme, já bych se jinak doma unudila. Klíďo hoď nějaký nápad.

Andriss,
držím palce, ať zvládneš autoškolu co nejdříve a občas zajedeš. A vy jste v těch Kokovicích noví, jak je to velká obec, žádná mamina v dohledu? My než jsme se nastěhovali do domečku v Kladně, tak jsme taky řešili, zda raději zůstat v bytě, nebo jít někam něco stavět na vidiek. A já se zrovna bála toho, že bych na vesnici byla moc odřízlá. Kdyby nám nevyšlo to bydlení v Kladně, zůstali bychom v bytě. Já nějak potřebuju mít ten městský ruch poblíž.
3. dub 2008 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ami, to je super, že se vám to tak povedlo :dizzy_face:
kolik se vás sešlo?
Oslavička super, "krtek" chutnal :slight_smile: díky za přání, Ríšánkovi vyřídím :wink: :sweat_smile:
Nápad nemám, ráda se připojím :dizzy_face: , Sleťák super, cukroška...prochajda...
Kde bydlíš, Ami? Docela ulice znám, napiš kdyžtak do IP, čtu, že tu bydlíš chvilku?Odkud pocházíš?
3. dub 2008 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sajmi,
krtka taky milujeme, vyrábím ho docela často. Je to rychlé, nenáročné, ale hlavně výborné. V létě ho měl prcek i k půl roku s půlkou svíčky :slight_smile:
Včera jsme se sešly čtyři baby a čtyři mrňata. Bylo to fajn, sice se mrňousové ještě společně moc nezabaví, každý si hrabe na svém písečku a samozřejmě si vyhlídnou stejnou hračku a nastává boj, ale i tak jsme stihly příjemně podrbat.
Na Kladně bydlím tři roky, ale pocházím z okresu Nymburk. Na nové adrese jsme ale teprve 3/4 roku, dříve jsme bydleli v Rozdělově v bytečku, teď v Kročehlavech v domku. Je to kousek od Haciendy - velmi dobré mexické restaurace, jestli znáš. Kde bydlíte vy? Nás se nejvíce sešlo právě z Kročehlav, dvě holky z koníka mám skoro na dohled.
Tak příští týden dle počasí, ale jak jsem koukala na předpovědi má být hnusně, asi něco jako dnes. No, já cukrošky můžu, nebo třeba ten Kulihrach, ráda bych konečně i mrkla do toho Nextíku, minule jsem to nestihla.
Budu se těšit :wink:
3. dub 2008 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ami- Haciendu znám až moc dobře :dizzy_face: :dizzy_face:
Já bydlím v centru, naproti Kulihrachu :wink:
To je žůžo mít baráček, my jsme v bytě :frowning2: už teď se těším
3. dub 2008 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,to je super že se vám to vydařilo :wink:
Já jsem se do Kokovic přistěhovala s dcerou za manželem před rokem. Čím dál více zjištuji že mi schází město. Když byla Deniska malá tak jsme se scházely s kámarádkama co měly stejně staré děti (jsem z Ml. Boleslavi) a bylo to super a moc mi to chyb .
3. dub 2008 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačí tak příště mi rovnou řekni co manžel chce už dlouho udělat a já to zase nějak zařídím :slight_smile:)
My byli venku s Gabčou a nakonec bylo celkem pěkně...
tak se zase těšíme na nějaký kladenský srázek :slight_smile:)
3. dub 2008 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Výhled z okna je dneska fakt hnusnej... Vůbec nikam se mi nechce a hlavně ani doma se mi nic nechce.
Navíc mi děsně třeští hlava a paralen nezabírá. A brufen nemůžu najít...

Dragi,
včera se mi zdála nějaká pekelná zima, jen jsem zaběhla do Tesca pro pleny a šup domů, foukalo to jako v zimě. Asi jsem nezvolila dobrý čas, měly jste s Gabčou kliku.

Sajmi,
příští týden se mi zatím nic důležitého nerýsuje, ale hlasovala bych pro čtvrtek, ono se totiž má i od toho dne nějak zásadněji oteplovat, teda prý...
Srazily bychom se klidně někde v centru a samo bereme asi i ostatní unuděné maminy, že?
Od 14.4. na týden mizím k našim, takže pak by to šlo až po 20.4. Chystám se vydat na sraz základky po 20. letech!!!! Děsné číslo, ještě donedávna chodila na srazy po desítkách let moje mamina a teď už i já. Snad tam všechny poznám :sunglasses:
4. dub 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ami - jasně, srazíme se hned jak bude líp, to je počasí na spaní, viď? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
Ty jo, po 20 letech....já sem od základky 15!Fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :zipper_mouth:
Ami, pošleš mi nějakou fotečku? Tebe s Pepíkem? Napíšu ti mail do IP, jsem zvědavá víš...ehm... :pensive: :confused:
Se snad dneska unudim, Brufen mám...kdyby bylo nejhůř...papa
Jsou nějaké fotky ze srazíku?
4. dub 2008 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!

Tak ja som stále 2v1 :wink: Mám naplánovanú sekciu 9.4., to budem 2 dni pred termínom. Takže ešte stihneme tento víkend vymaľovať v Kročehlavoch a niečo už presťahovať. Všetky vás pozdravujem a asi sa ozvem už ako dvojdetná a z Kladna :grinning: :grinning:
4. dub 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Emona,
držím palce, ať vše dobře dopadne a co nevidět je Agátka na světě. Musíš se s ní pak brzy pochlubit. Čerstvá miminečka jsou stejně nejkrásnější.
Tak se držte holky a brzy někde na vycházce.
4. dub 2008 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :wink: Emono moc,moc držím palečky :wink:
4. dub 2008 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoooj hooolky, tak ja som mala kratucku odmlku, ale naplno som sa venovala matike....a vcera som bola v skole a z testu som mala 6prikladov z 10 dobre :slight_smile: tz som happy...

ale chcela som este Amine podakovat za skvely zrazik u nej, mate fakt pekny domcek a maly Pepino je trvdohlavy ako Sebik :sweat_smile: Rada som ta Kaci aj Pepina spoznala, tesim sa na dalsie setkani,...a ozaj ako ste na tom z ekzemom? nam to na licku nejako nemizne, aj ked mazeme imazolom, ci ako sa to vola....a na brusku je znovu cerveny....ja som sa chcela spytat, si spominala nejake stupne alergie, a tak, a ci nejako nahradzujes to kravske mlieko...akurat bola v telke reklama na blesk,...som manzelovi vravela o tom "zakulisi" tohoto bulvaru, tak len tak cumel a bol tak isto prekvapeny ako ja.... :dizzy_face:

emona - drzim palceky nech vam to vsetko dobre vynde...a nech ste zdravucky....nam sa sebik narodil a este ten tyden manzel s dedom dokoncovali loznici....tz viem o com hovoris,. a z bruskom som aj malovala, bola to fuska...aa sebik pri tom riadne kopal :wink:
6. dub 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sajmonik, ty bydlis naproti kulihrachu, tak to bydlite asi k nam nejbliz, my bydlime na CSA financak mame kousek... :wink:

Uz sa tesim na stretko, dufam to pocasie sa zlepsi, lebo teraz ani mi ked nemusime radsej von ani nejdeme..a to sme si zabudli plastenku na kocar na sk, a poslali nam ju doporucene, a uz vyse tyzdna a este to nedoslo... :frowning2:
6. dub 2008 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:)

ikuska taky jsem doma vyprávě o zákulisí bulváru .)) jo a stou poštou na Kladně to se vůbec nedivím, že ti to ještě nedorazilo...nám už ztratili i balíček :cry: :cry:

prosím tě až budeš mít nějaké fotečky pošli mi :slight_smile: děkuju :grinning:

Kačí tobě jsem posílala smsku s prosbou o přesný postup na tu tvojí domácí dobrůtku, tak doufám, že jsem ti to nějak nezavařila a že se nezlobíš :slight_smile: já to chci zítra upéct, sice jako vím co a jak ale chci to mít tak dobroučký jako ty :grinning:
6. dub 2008 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,tak nám maroděj obě děti :unamused: ,takže nic moc. Jinak mě štve to počasí už aby bylo teplo.
V nedělu jsme byli s manželem na Kladně v Baumaxu,ale já bych tam sama zabloudila :grinning: :grinning: :wink:
7. dub 2008 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím na Kladně že bych zabloudila :grinning: :wink:
7. dub 2008 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kladenacky :grinning: Dneska jsem na plavani dostala tip na centrum Kulihrasek :slight_smile: A jak jsem tak hledala info na netu, najdu naseho spoluplavacka Dalika :slight_smile: Tak mam vyridit pozdravy od Johanky Ani jsem nevedela, ze existuje takovyhle forum maminek na Kladne.... :sunglasses: Mejte se pekne, s dovolenim zase nekdy nakouknu Kaca
8. dub 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Kačko :slight_smile:) teda na plavču si vykáme co? No tady to docela frčí a dokonce i naživo, děláme sem tam nějaký srázky...tak se přidej budeme rádi, že jo holky a Johance Dalíček moc děkuje a taky pozdravuje... :wink: :sunglasses:
8. dub 2008 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky hezké ránko :wink:
Vítám novou maminku :wink:
9. dub 2008 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky sportovní maminky,
konečně se nám podařilo od příštího týdne otevřít půjčovnu a prodejnu vozíků za kolo ( na in - line, běh, na tůry do terénu a do lesa)značek croozer a chariot.
Kočár pobere až 80l krámů důležitých pro vaše prdelky.
Aderesa: Belmond, Bavorská 856, Praha 5 - pobočka praha západ
nebo i od příštího týdne : www.belmond.cz
nebo piště na můj email a nebo tel 777344335
10. dub 2008 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: i "nová! kladeňačko dojclandova :wink:

Baby, dneska bude nádherně, tak to vidím na sraz na sletišti kolem třetí hodiny, což? My tam budem :slight_smile:
11. dub 2008 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabčo to asi koukáš z jinýho okna než já co? :grinning: no ale na prochadju bysme mohli v kolik vyrazíte?
11. dub 2008 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dobrá nádherně je asi nadnesený, ale má být teplo a polojasno, ale až odpoledne, teď to fakt ještě nevypadá, tak snad "rosničky" nelhaly :sunglasses:
11. dub 2008 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, vitam tiez novu maminku, nech sa tu citi, ako doma :D

a inak dufam aj ja holky, ze dnes bude pocko super...vcera sme sli von az vecer, bo chodime na prechadzky poobede a to akurat prsalo..hm...som zvedava na tych 21 stupnov :dizzy_face: pekny vikend prajem, papa
11. dub 2008 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!

Tak už som doma z pôrodky. Pôrod sa spustil po tej sťahovačke v nedeľu 6.4.....ale urobili mi sekciu. :wink: Máme Agátku, 3130 g, 47 cm :wink: Od štvrtka sme doma /už v Kladne/ a vlastne som sa nezastavila...vybaľujeme atď....Malá je strašný pažroš...len by papala a potom vygrciava a bolí ju bruško :confounded: Bude to s ňou náročnejšie ako s Aurelom :unamused: :wink:

Prajem všetkým krásny týždeň!!!

A otázka...bývam na Hřebečskej....už som objavila ihrisko pri Mete nové....je tu ešte nejaké blízko, keď budem s deťmi sama a nebude sa mi chcieť ďaleko od domu? /vhodné pre 2-ročného neposedného diablika :grinning: :slight_smile: :slight_smile:
14. dub 2008 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,Emon strašně moc gratuluji k holčičce.
Takhle já to měla zase obráceně s Dendou když se narodila to bylo šílený(kolikrát sem prochodila třeba 4 h. v noci s ní v náruči) a Péťa byl celkem v pohodě.
Agátka se jistě srovná a bude to dobrý :wink:
14. dub 2008 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Emonko - velikej gratulec- Agátka je krásný jméno! :slight_smile:

To je dneska hnusně, co? Snad už bude líp.... :dizzy_face:
15. dub 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky,

emono - srdecne blahozelame k malickej, taka nahoda, sa narodila akurat na moje meniny v sk kalendari :wink: pekny datum si vybrala....tak nech sa vam dari, a inak Sebik tiez vela grckal, skoro do 1 roku, ale teraz je to uz ok, vraj to je reflux, ze ta priklopka medzi zaludkom neni este dobre vyvinuta, ale to je uplne normalne....je to narocne, co sa tyka prania, ale drzim palce, museli sme davat potom tuhsie prikrmy a ked som prestala kojit tak do UM nutrilon na zahustenie... :confused:

andrisek - to si clovek urcite nevyberie, ake bude dietatko, ci bude andilek, ktory bude spinkat v kuse, alebo to bude napr. blinkac....ale o to je to krajsie ked su asi rozne, nie?

sajmonik - tak to pocasie je fakt hnusne, zajtra cestujeme na moravu v nasom novom aute, tak dufam bude vsetko ok.... :sweat_smile:
16. dub 2008 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
emona gratulace :slight_smile:)

Hřebečská je docela dost vzdálená od nás :slight_smile: a abych pravdu řekla tam to neznám i když josu to pořád Kročehlavy :astonished: ale na prochajdě něco určitě objevíš a ať Agátka rychle roste ať můžeme chodit pořádně v létě ven :slight_smile: pusinku :wink:
16. dub 2008 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek