• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
ikusko středa by šla :slight_smile: pokud nenastane nějaká nepředvídatelná situace, chce totiž dorazit kamarádka z Prahy a ještě neví kdy se jí podaří "uniknout" z práce :slight_smile: já bych chtěla mít gynekologa jako je v ordinaci v růžovce :slight_smile: ale takový asi neexistuje :slight_smile:

já jsem pořád odkládala přihlášení k dětské doktorce a pak jak jsem rodila dřív jsem jí volala už z porodnice, že se mi narodilo mimi a zda nás vezme, dostala jsem na ní typ od kámošky tak to asi bude pořád ta samá Plavková, protože i ta kámoška k ní chodila jako malá, ale mě připadá, že je jí tak 45 maximálně...řekla mi, že nás vezme ale že musíme mít VZP nebo nějakou jinou větší pojišťovnu, že už nechce s těma malejma nic mít
9. bře 2007 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím Vás všechny :slight_smile:nově i berrunu!
Tak jsem si dala chvilku u PC, manža se šel bavit do zakouřeného lokálu :confounded: a tak můžu něco zase připsat...
Koukám, že už plánujete sraz na Sletišti :slight_smile: Kdyby bylo hezky, tak bych se taky přidala, jede mi tam pětka přímo od domu...
Se těším, až tam dostaví tu budku s občerstvením u těch dětských hřišť :grinning:

Drago - brusle mi teď dost chybí, jsme na "sleťák" vždycky jezdili s manžou a dávali závody :slight_smile:

Ikuska- můj manža je na "Vztahy" alergický, ale já se u toho vždycky sqěle pobavím :grinning: Jinak díky za pochvalu výbavky :wink: určitě se najde něco, co chybí, ale neva, dokoupíme potom...

berruno - nevím, jestli mají i tenhle sortiment zboží, ale nám se osvědčil kladenský TOPP nábytek - prodejna je u Energie...
Jakože s tím ještě nemám zkušenosti,plánuju používat ty čterce buničité na očíčka, pupík, nosík, uši, no asi na všechno ze začátku, mám strach, že "ušátkem" bych zajela, kam nemám....

Dětskou Dr. jsem zařizovala na radu kamarádky asi dva a něco měsíce před TP..
a budem chodit k PLAVKOVÝ :grinning: , nemám sice skoro žádné reference, ale mám to asi 5 min od domu, tak kdybyste se k ní Drago nebo Berruno chtěly vyjádřit, tak budu ráda...
10. bře 2007 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ikuska, kameru zatím nemáme, naše konto je taboraci73, z,usím si Vás přidat, snad se mi to povede...nejsem ještě moc zběhlá

k těhu demenci - stěžuju si, ale spíš ze srandy, taky už mě napadlo, žese ani nenaděju a těhu skončí a já budu "hozená do vody" úúúplně jiných "starostí"
a hlavně velké zodpovědnosti, někdy mám z toho trochu obavy, ale to je asi normální, že :slight_smile:
10. bře 2007 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
uff, tak jsem si do PC pres email od rodicu dopravila nejake to foto, at se muzu taky predvest :grinning: :sunglasses: Je skoroaktualni - z lonskeho rijna, jeste bez viditelnych zmen :slight_smile:
Tak ja se zas loucim, nadchazi "moje hodina" - hura do postylky, dokud muzu
Mejte se :slight_smile:
10. bře 2007 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kony ahoj :slight_smile:) já zatím moc referencí nepodám ale doporučila mi jí kamarádka tak jsem u ní, zatím je docela v pohodě, je taková trochu od rány, žádný
"no ty ši krášný mimi" ale to já potřebuju žádnou takovou co by nás strašila s každým prdem...a prý je hodně důsledná...poprvé byla u nás, podruhý jsme k ní šli my a pak řekla že jí stačí vidět malýho až mu bude 6 týdnů, takže žádný týdenní kontroly, navíc řekla, že nemá smysl se týrat vážením a až přijdeme tak uvidíme kolik přibral, pak jsem taky měřila trubka teplotu jak nás to učili v porodnici a ona řekla, že měřit nic nemáme, že když mimísovi bude špatně tak to poznáme , tak uvidíš sama :grinning:
10. bře 2007 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminky.
tak mi si skusime obvolat detske doktorky tady ve Slanym.je jich asi 6 tak uvidime jak dopadneme.tu stredu to bych asi taky mohla dorazit.akurat Kladno vubec neznam ale k baumaxu bych mohla trefit.tak dejte vedet nejaky cas a presny navod kde to je. :sunglasses: :sunglasses:
11. bře 2007 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ještě pořád nevím co bude chystají se za mnou 2 kámošky ale určitě dám vědět...
11. bře 2007 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte zeny, som uz dlho nepisala sem, bo som mala nabity vikend, to viete prisla sestra domalovat malickemu nad postielku postavicky z medvidka pu a samozrejme nas kuknut a potom sa jej manzel, moj manzel a dedecek vybrali do hospody, to si viete predstavit ako to dopadlo, aspon ze maly zaspal vecer a mala som klud...potom prisli opitucky, milucky si tak vyrozpravali vsetko, vraj sa bavili aj o vareni, a hlavne o svojich zenach, ...no a v nedelu sme boli s malym prvy krat na velkom vylete v prahe, u sestry a potom na letisti v letnanoch sa pozriet na motorky, bolo kraaaasne, tak ako teraz...dedo uz zajtra odchadza, tz na budem mat zase este fofry, ale aspon ziadnych doktorov, tych na tento tyzden stacilo, som obehala vsetky prehliacky "mamicky po sestinedeli" a este aj s malym...
12. bře 2007 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a s tou stredou, som necakala ze sa hned vsetky stretneme, ale prijemne ma to prekvapilo, teskam sa na pokec :D hm,

draga tak nam daj este vediet, a rozmyslam ako by sme to naplanovali...

mohli by sme to spravit tak, ze draga a androna sa stretnu pri baumaxe, kony dofici na sletiste a ja tiez...len taky napad, vsak to mozeme rozdebatovat..

mohlo by to stretko byt urcite tento tyzden, bo potom tu budem mat znovu navstevu na tyzden a potom odchadzame na moravu a na slovensko ukazat malickeho :DDD
12. bře 2007 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ikus
ja som trosku nachladena tak neviem ci sa ukazem.asi mi to rapidne teplo neprospieva.ale boli sme dnes u doktorky a mame1900g a vsetko o.k.
12. bře 2007 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj adus, no prave prisiel manzel a povedal mi ze predpoved na stredu nie je velmi priazniva na prechadzky...tak uvidime, ...no ak si nachladnuta tak to preliec, ja som mala chripku a zapchaty nos asi cele tehotenstvo, skoro, no...ale ten zapchaty nos bol strasny, som nemohla skoro vobec dychat niekolko mesiacov, ved tehotnym dovolia iba morsku vodu a tak, no ja som musela tie otriviny a olynty, lebo sa to nedalo....ale bala som sa aby som tym nejako neohrozila mimi...:D
12. bře 2007 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte vsecky!
drago - tak jestli je ¨Dr. Plavkova takova, tak to je OK, nemam rada, kdyz se na kazde pichnuticko bere hned prehnane prasku...

K tomu srazu, tak se pojdme domluvit, ja jsem dnes mela "lezici" den, se az trochu stydim, ze jsem tak lina, ale mimi je taaaak tezkee :wink:
12. bře 2007 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
...az mi to bylo lito, ze se valim doma, kdyz je venku tak hezky!

ikusko, ja mam taky cele tehu ucpany nos, ale nic jineho k tomu, tak nevim, jestli je to jeste z prace z klimatizace..nekde jsem cetla o tehu ryme, ale moc si z toho nepamatuju...a kapu Olynth od zacatku, dokonce mi ho doporucila Dr. z nemocnice, tak to snad nemuze byt skodlive :dizzy_face:
12. bře 2007 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
andy, tak at je Ti brzy liip!! ja jdu do poradny zitra, posledne jsem byla na UTZ v tom 32. tydnu a vazily jsme 1980g a tez vse ok
12. bře 2007 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kony,ja som to mala v lete tiez z klimatizacie z prace, no hroza ked si spomeniem...ale ze by vobec kapky byly skodlivi se nepreukazalo...snazim sa aj ja cvicit cestinu, ale este mi to moc nejde....tak mne kludne opravte...dik:D skor to bude ceskoslovencina
12. bře 2007 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ikus, ja jsem to psala o tom olynthu, protoze Tys psala, ze tehulkam dovoli jen tu morskou vodu...ale pochybuju, ze ta by ucpany nos nejak procistila. ja to uuplne nenavidim, kdyz nemuzu dychat nosem, tak jsem byla za ten olynth rada. jinak jsem ale zadne leky nebrala. Az na RENNIE, ty me zachranujou ted... :slight_smile:
cestinu procvicime pri srazu :wink: , me se zas libi slovenstina, me hrozne bavi, jak ta moje kamaradka z Polianky vzdycky zacne cesky, pak treba mluvi o domove, co jeji rodina na Slovensku a tak a zacne hned mluvit slovensky :slight_smile:
12. bře 2007 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kony,ten ucpany nos bude fajn, sama som tomu uz neverila, musela som to striedat, lebo mi nezaberali uz skoro, a kedze som taka citlivejsia, a ako tehulka som sa casto rozplakala a to sa nos upchava este viac...hm, tak sa uz tesim, mozno ti zajtra brknem cez skype, uvidis aj drobecka mojho, sice ho mam aj v albume..
uz je vecer a ideme zachvilu kupat...pekny zvysok vecera, papa :wink:
12. bře 2007 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ikusko, tesim se, ten skype nechavam na Tobe, pac nechci rusit pri kojeni a nebo jine cinnosti :slight_smile: jen Vas bohuzel neuvidim, jeste nemame kameru :frowning2:
tak papa a i Tobe a Sebimu pekny vecer
12. bře 2007 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kony pálí tě žáha? :stuck_out_tongue_closed_eyes: to jsem zažívala na konci těhu pořád hnus...ale hned jak jsem porodila hned to přestalo tak vydrž :dizzy_face:

ikusko mě se taky moc líbí slovenština takže mluv a piš klídně slovensky je to fajn a třeba já jsem ještě z generace, kdy jsme se slovensky učili měli jsme vždycky jednu hodinu týdně místo češtiny :slight_smile:

jinak s tou středou nevím, sestra dorazí zítra ale ta kámoška mi ještě vědět nedala
a také přeji všem krásnou dobrou noc ..těhulkám ať se dobře v posteli leží, málo chodí na wc a žáha ať nepálí a nám s mimískama ať dobře spinkají a moc se nebudí na kojení :grinning:
12. bře 2007 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragus,tak na wc se můžu rovnou přestěhovat, zvláště teď v posl. týdnech :grinning:
a žáha pálí příšerně :confounded: občas mě to probudí i v noci, mám u postele rennie a manža si ze mě dělá srandu, že je dlabu jako bonbóny :zipper_mouth: Jsem četla, že tyhle problémy můžou vymizet i během posledních týdnů, když už mimi sestoupí a tolik netlačí na žaludek a střeva...uvidíme, každopádně - díky za podporu :slight_smile: už to sice říkám poněkolikáté, ale stříhám metr do konce a stráááášně se těším na Věrušku :slight_smile: :slight_smile:

mě bude v červenci 28, taky jsem ještě zažila "hodiny" slovenštiny...škoda, že dnes už děti tak nerozumí a některé ani neznají slovenskou hymnu :frowning2: - to je zjištění z nějakého pořadu, co tuhle dávali v TV...

prozatím se taky loučím, za chvíli mažu do poradny, pak se stavím na "nákup" v kauflandu, ať má mužíček ráno dobrou snídani :wink: , kouknu se po kojící podprsence a nějaké látce na ty manťáčky do postýlky Věrušce a odpol se zase zkusím připojit
tak zatím papa

PS: andy, jak jsi na tom s nachlazením? už je to lepší???
13. bře 2007 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
snazime sa vyliecit.tak ked tak velmi chcete precvicovat tu slovenstinu tak vam budem pisat slovensky.dneska nikam nepojdeme aby sme rychle vyzdraveli.ale vonku je tak krasne. :frowning2:
manzel je v praci tak nebudeme nic robit iba lenosit. :grinning: :grinning:
13. bře 2007 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte zienky, tak s tou zahou som to mala aj ja, musela som sa ist vzdy v noci napit kolko krat, alebo som to riesila cukrikmy...a wc to ma trapi aj teraz, bo pitny rezim je pocas kojenia tiez dolezity...

adus, ja som bola chora ked boli v lete tie horucavi, tz tiez som sa musela dnu lieckat, ..

kony, cez ten skype nas uvidis, bo my mame kameru, ked ju nemas ty, to znamena, ze mi neuvidime teba :( zachvilu pride manzel a ideme von na motorku :D a s malickym von, na vzduch....majte sa..
13. bře 2007 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ikus tak uz sa nam vytvorila aj diskuse Slany a okoli.sla som si do knihovny po nejake knizky aby som sa nenudila.a pozrela som sa aj na tie detske doktorky a jedna ordinacia sa mi velmi pacila tak skusime ci nas tam vezmu
13. bře 2007 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je super adi, tak skusaj, drzim palce.je nova diskuse? kuknem...hm, nuda, co to je? to uz po porode nezazijes...tak skoro...
13. bře 2007 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
boze baby, mam pocit, ze som stratila mliecko, to je moja nocna mora, kedze maly nechce ani dudlik, ach uvidime do rana, to bude noc...bojim sa toho... :cry:
13. bře 2007 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
Ikusko, nemam sice zkusenosti abych Ti poradila, ale kdyz Te to moc trapi, napis si o radu treba sem http://www.kojeni.cz/poradna.php, tady Ti poradi a vse zas bude OK :wink: Co Ty na to?
Taky mam z toho obavy, ze nebudu mit dost mlicka, sestra ma pulrocniho klucika a prestala kojit asi po mesici :frowning2: i kdyz si myslim, ze u ni to bylo z jineho duvodu, nemela moc dobrou zivotospravu a tak...
14. bře 2007 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj kony, tak som tam napisala, tak uvidime, este v noci som volala s maminou cez skype a ta ma upokojovala, ze kedy bol hladny zobral by si aj s flasky, ale on zaspal znovu s prsom v ustach...mam pocit, ze ho bolelo brusko. Bola som z toho vcera uplne mimo, intenzivne myslim na to ako sa mi tvori mlieko, pozitivne myslenie treba...juj dufam neskoncime na nejakom sunare...
14. bře 2007 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ikus hlavne zachovaj chladnu hlavu a nestresuj sa.drzim palceky.ja nudu nepoznam iba som hrozna a robim potom strasne vela veci a vecer nemozem ani chodit tak sa takto knizkami brzdim.som taka motorova mys ako ma nazyva moj manzel.ale keby si videla co tu mame za spustu prace tak nemozem hovorit o nude.ja sa len nechcem prepinat kvoli mimcu.
14. bře 2007 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky moc se omlouvám ale měla jsem návštěvu - tchýni a tak jsem nestíhala koníka

ikuško proč si myslíš, že ztrácíš mlíko? Mě se někdy dělá víc a někdy míň někdy když vybalím prso tak mi mlíko úplně stříká...a odsáváš? Já průběžně tak 3x týdně a taky piju ten čajík na prdíky on podporuje tvorbu mléka, a taky jsem četla, že je dobrá melta :slight_smile:
14. bře 2007 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte baby, tak dufam ze je to uz za mnou, to bola si taka kriza mliecna, nieje to uplne este super, ale to chce par dni, asi som pila malo tekutin alebo stres urobil svoje...Sebiho plac a vztek ma niekedy privadza do sialenstva...aj teraz blaci, to vzdy vecer tak vyplavuje energiu a bol by len na rukach, co je dost fyzicky narocne...a o tom ze skoro nic som dnes nespravila tiez....idem po nho, dlho to nevydrzim pocuvat...
14. bře 2007 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek