• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
Ahojte!

Tak sme sa trošku zabývali :wink: Keď som vybaľovala veci, som zistila, že mám strašne veľa chlapčenských vecí po Aurelovi....cez MMB sa mi veľmi predávať nechce :confounded: Neviete o nejakom bazáre s komisionálnym predajom tuto v Kladne?
17. dub 2008 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
emona u nás kousek od baráku je bazárek a myslím, že se minule bavily maminky, že berou do komise :sunglasses: ale adresu přesně nevím...:(
17. dub 2008 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mamky, diky za pekne privitani :slight_smile: Snad nam vyjde i nejaky ten srazek s vami :grinning: Momentalne mam napilno - pristi tyden odevzdavam diplomku, tak to mame s Johankou trosku hekticky. Potom uz budeme mit vic casu. Vcera jsme byly vyzkouset Kulihraska - parada. Johana si uzivala balonky i vyber kocarku. Takze diky za skvely tip. Pekny den
18. dub 2008 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Emona, moc gratuluju k Agátce. K tomu prodeji oblečků, určitě vykupují v secondhandu ul. Francouzská (číslo nevím, ale je tam jediný sekáč v bloku domů)

Dojclandova Katko, to je pěkné, jsi tu další "studentka", vás holky obdivuju, já se "nutím" k nějakému letnímu sebevzdělávacímu kurzu a pořád to odkládám...tak držím palce, ať obstojíš :wink:
18. dub 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
emona gratulujeme k narodeniu agatky
:sunglasses:
zdravime Kladno. :sunglasses: especially Verusku,Sebika,Dalika.a uz by sme asi mali na to Kladno vyrazit co??????
18. dub 2008 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:) to je zase účast :slight_smile:

Katko stejně jako Kony obdivuju maminky co stíhaj ještě školu...to budu muset asi taky něco vymyslet, mi připadá, že na té mateřské mi zakrňuje mozek :grinning: tak přeju též štěstí a ať se diplomka podaří :dizzy_face:

androna díky za pozdrávek jj měli byste vyrazit ať už je hlavně hezky a můžem třeba na sletiště :grinning:
20. dub 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zdravím Kladno a okolí :wink: :sweat_smile:
Jak se všichni máte? Naše Deniska byla dva dny v Mostě v nemocnici.Vrazila si ve školce klacek do krku a šili jí to,ale už je to naštěstí dobrý a už zase tady zlobí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ,ale jsou to šoky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2008 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

Andy tedy díky za special pozdrav :wink: taky tak taky tak :dizzy_face: a přijedte konečně, jestliže to počasí dovolí, jak psala Draga, stojí to ted fakt za prd...

Andrissek, to teda jsou šoky, panebože uplně jsem se lekla, jak jsem to četla, teď se pořád dějou dětem nějaký neštěstí, hlavně že to dobře dopadlo, ať to vždycky dobře dopadne!
23. dub 2008 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny, kde jste kdo?
25. dub 2008 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mám dotaz, říkala mi kámoška,že někde na Kladně je velkej sekáč s dětskýma oblečkama, snad někde na Sítné, ale nevím přesně,mají tam prý supr věcičky,nevíte náhodou?Nebo nějaký jiný tip?Nemám to na Kladno zas tak daleko.
27. dub 2008 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: 1.chtěla bych popřát Věrušce ještě jednou krásné 1. narozeniny a mamince Gabče hodně radosti do dalších let :slight_smile:)

Jinak Gabčo bylo to super, Dalí z toho vůbec nechce spát...ale už se snad vyřval...tak ještě jednou díky :wink:
27. dub 2008 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragi, děkujem Ti obě :slight_smile: za přání!

To jsem ráda, si to zas zopakujem, dětičky se řádně vydováděly :dizzy_face: :slight_smile:
30. dub 2008 v 06:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris, na Sítné sekáč neznam, ale velký výběrový sekáč s věcičkama z Anglie je u Výhybky( asi 15min chůze od Sítné), jmenuje se Trendy. Bohužel, nevim přesně ulici ani číslo domu...
30. dub 2008 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kony, díky...to bude ono, doporučovala mi to kamarádka, ale mluvila o Sítné :grinning: Ulice je to Smetanova...musím se tam zajet mrknout :wink:
30. dub 2008 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, to je ono iris, je to takový oranžový domek (je to v takové domkové zástavbě nebo jak to říct...)vedle něj je na rohu hospoda... :wink:
1. kvě 2008 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím,že to najdu a doufám,že pro Tomíka seženu něco pěkného :dizzy_face:
1. kvě 2008 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kony dodatocne vsetko naj Veruske Beruske nasej.boli sme velmi zamestnani oslavou a spustou navstev.7.5 ideme na slovensko tak ked sa vratime tak uz sa urcite ozvem a dorazime na Kladno.pusinku od Danyho vsetkym detickam
1. kvě 2008 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoooj holky konikovske...
tak chceli by sme zapriat k rocku Veruske a Danymu, vseeeetko najsamlepsie, nech sa dari, stasti a radosti :wink:

teraz tu mam na navsteve moju sestru s 5 mes. Radekom, tak mame pilno a pilno mam aj s prípravou na prijímacky, čo sa zachvilu blízia, aaaaa......buduci tyzden cestujeme do olomouca navstivit rodinu, nasim novym autom, kupili sme si Suzuki Grand Vitara....tz uzivame :grinning:
1. kvě 2008 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, můžu se přidat? :slight_smile:
2. kvě 2008 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoooj marfushenka, tak vitaj, aj s malickym, ako sa vam dari? a z ktorej casti kladna ste? my sme z centra, CSA...
2. kvě 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daří se dobře :slight_smile: Konečně už všechno začínám zvládám. My bydlíme v Kročehlavech.
2. kvě 2008 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky :wink:
Dragi :wink: ,Andy, Iko, s Věruškou Vám moc děkujem za přání a Andrej, Daníkovi taky dodatečně vše nej nej nej, ať rostě ve zdraví a je z něj chlap!

Slavíme až tuto neděli, tak začínám právě péct, to bude dnes fuška :dizzy_face: Doufám, že se pak polepším a zas dodám nějaké foto. Mě to totiž moc neba to album dělat :astonished: :frowning2: a nemám na to ani čas... :sunglasses:

Marfušenko, z Kročehlav je nás tu spooooousta :wink: Jasně, že se přidej, můžem pak všechny společně chodit ven... :slight_smile:
3. kvě 2008 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej to je super :slight_smile: Já tu totiž nikoho neznám.. přistěhovala jsem se v srpnu a všechny kamarádky jsou v Praze či ještě dál..
3. kvě 2008 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
marfuško, my jsme taky skoro všechny "přistěhovalkyně" :wink:
4. kvě 2008 v 06:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak jsem dnes našla Vaší diskusi, bydlím na Kladně v Rozdělově. Mám roční dcerku Anetku, nedávno jsme oslavili její 1 rok :slight_smile: . Dříve jsem bydlela na Brandýsku, kousek od Kladna
4. kvě 2008 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se vlastně pořád stěhuji.. A možná mě to čeká zase :frowning2:
4. kvě 2008 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky vítám nováčky a samo budeme rády když se naše skupinka rozroste :slight_smile:

přesně jak píše kony jsme tu vesměs samá náplavka takže přistěhovaný :grinning:

dodatečně musím popřát i k roku Daníkovi :grinning: ať hezky roste a mamince pevné nervy :dizzy_face:
4. kvě 2008 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
A taky koukám, že většina z vás má děti kolem jednoho roku ;)
4. kvě 2008 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to hezký že se tady takhle scházíme, nikde jsem nenašla diskusi s holkama z Kladna :slight_smile:
4. kvě 2008 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
marfushenko ty se máš ty máš ještě mimi :wink: to musíme vyrazit abysme se pokochaly :dizzy_face:

mirka jj tady se to trochu rozjíždí tak doufám, že budem dobrá partička :wink:
4. kvě 2008 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek