• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
drago to můžeme :slight_smile: Už je to ale kapku větší mimi :wink: alespoň mně přijde obrovský, když vzpomínám jak mi ho poprvé přinesli...
4. kvě 2008 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co to je změnili nám název? :astonished:

marfus a počkej jak to uteče, mi to je tak někdy líto, pořád koukám na starý fotečky jak byl Dalís maličkej tak si to pěkně užívej :dizzy_face:
5. kvě 2008 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauk, tak to je něco :sunglasses: Hledám naši "původní" diskusi a jsme teď Kladno-maminky! :astonished: :sunglasses:
tak oukej teda :slight_smile:

marfushko, to Ti tak přijde, jak dny utíkají, mimi roste jako z vody, mě po roce ani nepřijde možný, jak mohlo to obří dítko být stočený u mě v bříšku( i to břicho se mi teda trochu rozrostlo do obřích rozměrů :grinning: )

Jinak oslava krása, jedli jsme, pili, hodovali, už se těším za rok zas! :wink: Fotky dodám jak to bude možný, i když tu při těch osmi dospělých a dvou dětech byl trochu zmatek a moc jsme nefotili, ale něco tam bude :dizzy_face:
5. kvě 2008 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahooj holky, tak a ja som si myslela, ze uz sem ani nepisete, ale tiez som prave zistila, ze sa zmenil nazov, ja som to vzdy hladala podla toho otazniku, hm...

ale k veci, vonku je krasne, deticky rastu, maminky sa dufam raduju, a mna skoro za mesiac cakaju prijimacky, tz musim makat....drzte mi palceky, ....Sebik uz riadne beha a opakuje slova ktore mu hovorime, sem tam poslucha, je to zlaticko, ....teraz spika tak sa idem znovu uckat...ako sa vsetky mate? aj nove tvare som zbadala..
:slight_smile:
15. kvě 2008 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Iko, tak my Ti budem s Věruškou držet palce, ať přijímačky zvládneš, přinejmenším na jedničku :wink:

My se máme moooc dobře, teď je vše relativně v pohodě, nic nás netrápí(zuby, nemoci) a tak si užíváme právě toho sluníčka.

Věruška se nám pořádně rozchodila, rozmluvila a roste do krásy, kdekoli jsme, tak se s ní paní i páni a dokonce i děti chtějí bavit a hrát. Takže já už mám nos do nebes :slight_smile: :sunglasses:

Přemohla jsem se a přidala po dloooouhé době zas fotky a zítra jdem Prčice , tak možná zas nějaké přibudou :wink:
16. kvě 2008 v 06:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Kladenačky,koukám nové téma :wink:
Tak co je tady nového a jak se všichni máte? Náš Péťa byl nemocnej,ale je už zase dobře.
16. kvě 2008 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
kto nam to zmenil ten nazov.vsak sa to neda najst. :frowning2:
ahoj Kladno.slovensko mame uspesne za sebou a ja som trosku chora.takze az vyzdraviem tak prideme na sletiste skusat skluzavky.pieskovisko ma doma.kony veruska uz je fakt velka.pekne fotecky.
ikuska pekne sa uc. dufam ze sa stretneme este pred skuskami.
16. kvě 2008 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak co jste dnes dělali? Anetka nám od pátku chodí, velká sláva :slight_smile: . Je to prdelka, už je všude :grinning:
22. kvě 2008 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kladeňačky :slight_smile: tak my zdárně zvládli chřipajznu..v úterý už konečně půjdeme plavat...snad to Dála nezapomněl jsme nebyli 3x ...a už by snad mohlo být hezky tak nkdy na sleťáku bysme mohly uspořáídat slet :slight_smile:
25. kvě 2008 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
kladeňačky, poradíte? :wink:
v tématu "Porodnice Kladno" bych měla nějaké dotázky na kladenskou porodnici...
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=51619&vOffset=0&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end

Děkuji.
26. kvě 2008 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky co je s váma? my uzdravený, natěšený na prochajdy a tady nikde nikdo :grinning:
28. kvě 2008 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragus tak my mozme pristi tyden asi 5.6 sletiste by bolo fajn.tak dufam ze sa prida i niekto iny. :sunglasses:
28. kvě 2008 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš a já zrovna 5. nemůžu :frowning2: mám návštěvu :wink:
28. kvě 2008 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoooj holky, tak ja sa stale este ucim, prijimacky mam uz 19.6. Sebik mal nedavno prujem, a ja mam zase zanet na palci na nohe, teda vraj mi zarasta nehet, vraj pozostatok z nosenia lodiciek...boli to priiiiiserne, chodim ako krivulka....my sa chystame na sletak na den deti, bude tam nieco pre deturence, tak sa mozeme uvidiet, hm?
musim koncit sebik je hore, papa
30. kvě 2008 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, nějak se nám to tady pozastavilo-kde jste všechny!!!!!!!!!!!!
9. čer 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi všichni běhají venku s kočárky, když je tak hezky :grinning: Chystáme se Tomáškovi koupit malej bazének, aby se mohl čachtat, do velkého ho budu brát až budeme mít aspoň po jednom kurzu plavání :wink:
10. čer 2008 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny :wink: ,tak u nás žádné větší novinky.Trápěj nás zobky(mrchy jedny).Jinak se děti taky pořád rochněj v bazénu,Denda to je taková potápka,neustále pod vodou :slight_smile: .Petulkovi se taky líbí ve velkém bazénu :wink: .Máme prostě doma kachny :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
10. čer 2008 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, no je tu nejako mrtvo, mna napadlo co tak si dat nejaky den v tyzdni kedy by sme sa stretavali napr na sletisti, kto pride , pride, hm??? takto sa uvidime asi 2 do roka ako to je teraz....mna napadol utorok alebo streda, ??? hm, co vy na to? prijimacky sa blizia, aaa...tieto dva tyzdne este nemozem velmi na slnko a budu tie prijimacky ale dufam ze sa dovtedy nejako dohodneme, alebo mozeme aj na kupalisko - auquaparkove, ale ma sa ochladit, tz sletak :D
10. čer 2008 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm tak srázek by byl bezva, my v neděli letíme na týden na Rhodos, tak pak když něco bude tak se na Sleťáku můžeme sejít ;)
20. čer 2008 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mamky :slight_smile: tak jsem měla skoro měsíční výpadek PC , ale už jsem zas online... :sunglasses:

Iko, my jsme na sletišti s Dragou skoro pořád, ale nikdy jsme tam nikoho z Vás nepotkaly :frowning2: Konec měsíce slibuje tropické teploty , tak klidně aquáč, tedy koupák...

Mirko, to se mááááte! :slight_smile: My letos budem dovolenkovat v Maďarsku v Büku, mooc se těším. Mmch, vy jste byli na vítání občánků 30.10.? My taky , matně si Vás s malou pamatuju, i když jsem moc přes slzy dojetí neviděla :grinning:

Andriss, máme taky zubní trápení, Věrka je trochu protivka, ale jinak zvládá moc dobře. A vodu též miluje...tak jen čekáme na ty vedra, až dáme na zahrádce bazének :wink:
20. čer 2008 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj maminy, tak uz mam po prijimackach, uz len budem cakat na vysledky :sweat_smile:
mirko - peknu dovolenu, ziadne tazkosti, poriadne si to uzite... :wink: my sa chystame na slovensko, tiez sa hrozne tesim, tatry a tak....

kony, tak aspon viem, preco si tu dlho nebola...tak to je zvlastne ze vas nestretneme, a o kolkej chodite? my sme tam okolo cca 16. - 17.35 :sunglasses:

ten koupak bude fajn, ja mam este zavazany palec na nohe, dufam to bude uz ok...
22. čer 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, jsem z Kladna, můžu se přidat? :slight_smile:
25. čer 2008 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj gabco, no jasne, ale poslednou dobou to tu nejak vazne....a z ktorej casti kladna si? ja som z centra, cs. armady....bydlis tady uz dlouho?
25. čer 2008 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo, já tu bydlím od narození :slight_smile: Bydlíme na Sítné.
25. čer 2008 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Gábi, matně si pamatuju, žes to možná byla Ty, kdo se ptal na kladenskou porodnici a já jsem taky odpovídala... :wink: ...a teď už máš osmiměsíční Julinku :slight_smile:

Budem rády, když se přidáš, jasně, možná to tu vázne, chodíme hodně ven, "miminka" nás zabaví po celý den, tak trochu nestíháme pokec, ale jak už tu navrhovala Ikuška, můžem se vídat třeba na sleťáku...a taky rády poznáme rodilou kladeňačku, my jsme ve většině "přistěhovalkyne" :sunglasses:
28. čer 2008 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau kladenky :slight_smile:) tak my zítra valíme pryč ale jak se navrátíme něco určitě spácháme...s Kony (Gabčou) jsme opravdu na Sletišti často...takže my se setkáváme :slight_smile:

gabca1 vítej :wink:
28. čer 2008 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ahojky,
díky za uvítání :slight_smile:
Jo jo Kony pamatuji se na infáč ohledně Kl. porodnice :grinning: Hrozně to letí co?
Já se také sakra hodně nalítám okolo Julinky tak sem chodím v rámci možností.
Jinak na Sleťák také občas chodíme :wink:
29. čer 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, ja sa musim pochvalit, ze som splnila limit na prijatie na vysku, a uz len cakam na dopis o prijati :slight_smile:

my sa uz druhy den bazenikujeme na balkone, je to super, kedze sa este nemozem kupat s palcom...

gabca1, hm, sitna, tak to ste skoro vsetky z okolia krocehlav, .... :frowning2: ale som rada, ze si tu...dufam sa stretneme na tom sletaku, hm

kony, drago, ...mate uzasne deticky, sikovne a ako vyrastli, rada som vas aspon na skok vidiet...som rada, ze ste sa vdaka konikovi nasli :wink:
30. čer 2008 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ikuška - gratuluji k přijetí na vejšku, super :slight_smile: Co to je za školu, jestli se smím ptát?
Jo jo také se občas koupáme v bazénku v těch vedrech je to super :grinning:, na Sleťáku se s Vámi ráda uvidím, až budete chtít tak se domluvíme.
Teď jsem uložila malou, usnula celkem v pohodě, ale ještě se vzbudí na papání, v kolik dáváte spinkat miminka holky a budí se Vám?
30. čer 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:
Dragi, tak si to mooooc užijte a "poté" už se těším :wink:

Iko, gratuluju k přijetí! :wink:

Gábi, když měla Věrka těch osm devět měsíců, ukládala jsem ji do postýlky bdící kolem osmé, vždycky po koupání, mlíčku...kolem desátého měsíce začala vyvádět jak šílená, když jsem ji uložila a odešla a tak chvíli trvalo, než jsem vychytala, že jí ještě přečtu pohádku a počkám než usne(většinou do 10min) a když ji nebolí zuby nebo není nemocná, spí celou noc a vstává kolem sedmé půl osmé ráno...
1. črc 2008 v 06:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek