• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
Ahojky, Kony - já jí ukládám také kolem 8 hodiny, dávám ještě mlíčko, vždycky usne, ale budí se ještě kolem jedné hodiny a chce ještě mlíčko, jinak nezaspí, tak zkusím snižovat dávku toho mlíčka jestli si odvykne úplně. Vstává kolem sedmé, jen to noční krmení a je to OK :slight_smile: Měli jsme období kdy se budila i 5x za noc a plakala takže toho je už pohoda :sunglasses:
1. črc 2008 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Ikusko, gratuluju!
Manža do mne taky rýpe, ať jdu na vejšku, že se budeme učit spolu (dělá dálkově ĆZU), ale mně už se nechce....chtěla bych pak druhé dítě.
Tomíka taky ukládám kolem osmé, už zkoušíme večer tak kolem 18.h kaši, ale není z toho nadšenej...a v noci se stejně budí pořád mezi 1 -2.A nechce mi pít...ani čaje ani šťávičky, jak nedostane nakojit, řve jak pavián.
1. črc 2008 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vejšku nee, nestíhám, ale chtěla bych si konečně udělat řidičák :confounded:
Iris kaši už dáváme okolo 18h, dávám Sunarku na dobrou noc docela jí zasytí, pak ještě ve 20 hodin mlíčko, ale v noci se vzbudí a chce prostě papat a řve také jako pavián :slight_smile: Čaj má nejraději malinovej Sunárek, pije dost, ale jestli kojíš tak to je prý nejlepší a nemusí být ani čaj :wink:
1. črc 2008 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi, řidičák naštěstí mám, ale nejsem moc vyježděná, takže třeba do Prahy by mě nikdo nedostal :grinning:
Já taky kaši dávám tak kolem 18.h a mlíčko - kojím pak kolem 20.h...v noci má navyknuto se vzbudit a i kdyby si jen cucnul, tak bude prostě vzhůru :wink: Napije se jen když má opravdu žízeň, ale zdá se mi to málo.Čajík máme bylinkovej pro celkovou pohodu, zkusím koupit ten malinovej a jinak mu ředím ty šťávičky od Hami s vodou.
3. črc 2008 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris - taky máme čajík pro celkovou pohodu, ale toho nevypije tolik jako malináče :grinning: To jsi šikovná, že máš řidičák, já se nějak nemůžu odhodlat... :pensive: :confounded:
3. črc 2008 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Zdravím Iris :slight_smile:
Gabči , jestli chceš Julinku od nočního mlíčka odvyknout, zkus jí místo toho dát třeba ten malinovej čaj nebo jen vodu. Já jsem takhle "odnaučila" Věrku. Od čtvrtého měsíce jsem ji už (bohužel) nekojila, a tak byla na UM, jednou jsem si prostě "spletla" lahvičky a bylo to :wink:

Holky, to se nám to počasí mění jako v dubnu, což... :angry: Zítra ráno vyrážíme na dovču, tak už mám cestovní horečku. :grinning:

Mějte se krásně Vy i Vaše detičky :slight_smile:
4. črc 2008 v 06:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris, ještě jsem si vzpomněla , kolem sedmého osmého měsíce ani u nás nebyla kaše oblíbenou stravou, dávala jsem Hami banánovou, ale už jak Věrka viděla misku, začala mávat rukama , kroutit hlavou, špulit pusu a "nenene", když jsem si dovolila jí dát trochu do pusy, okamžitě ve chvilce mé nepozornosti letěla miska i s kaší na zem...

...znovu jsem zkusila dávat kaši až kolem roku, to už bylo lepší, ale taky ji nesní vždycky...

A co takhle na noc nějaké to vydatnější mlíčko? Něco jako "Hami Hajaja"? Ale jestli ještě kojíte, tak to je jiná, a navíc, dětem tyhle mlíka nemusí moc chutnat(viz. náš případ- stejné jako s kaší :confounded: )
4. črc 2008 v 06:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Kony - krásnou dovču přeji. Od zítřka má být zase krásně, ale je to fakt aprílový :wink:
S tím čajíkem jsem to jednou zkoušela, ale napila se spinkala a za hodinku byla vzhůru a zase chtěla papat. Ale ještě jednou to vyzkouším teď už je starší tak by to mohlo klapnout :slight_smile: Já také nekojím od 5. měsíce tak je to i složitější s noční přípravou stravy. Mám vodu v termosce, ale pořádně na to nevidím jak jsem ospalá a nechci malé svítit tak bych fakt byla šťastná, kdyby se to noční papání odnaučila. Podle mě ani nemá hlad, ale je to zvyk.
Nám kašičky chutnají všechny :grinning:, ale někdy do ní pro zpestření dávám i přesnídávku a to jí jede ještě víc :grinning:
4. črc 2008 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Kony, užij si dovču :wink:
Jinak kaši už Tomík papá, máme banánovou od Hami - jednou jsem mu do ní přidala přesnídávku a od té doby to papká :grinning:
Pořád kojíme, ale ten čajík stejně koupím a zkusím.
Gabi, ten řidičák určitě zkus, uvidíš, jaká to pak bude výhoda, až budeš moci s prckem vyrazit někam pryč.
6. črc 2008 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ještě mám dotaz, koukám se po golfáčích, lehkých, dobře skladných, za rozumnou cenu,neporuchových,prostě aby sew s nimi dobře jezdilo a aby se do nich Tom vešel co nejdýl...můžete nějaké poradit, příp. kde mají na Kladně nejlepší výběr?Díky!
6. črc 2008 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Iris tak já zrovna kupovala golfky v Pompu na "Šestce" v Praze a koupila jsem Cam portofino, hned ten den nám vypadávalo kolečko tak jsem je jela vyměnit a nakonec tam zjistili, že vypadává kolečko všem těmto typům. Tak jsem tam vyzkoušeli snad všechny golfáče co tam majía nejvíc se mi líbili Buggy moon. Výběr tam mají opravdu veliký a přístup prodavaček super. Ceny stejné jako na netu. Zkus tam zajet.
6. črc 2008 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak mna uz prijali prisel mi dopis a buduci stvrtok idem na zapis, som happy :D
8. črc 2008 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iku, jsi fakt šikulka, ještě jednou gratulace :slight_smile: G.
8. črc 2008 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tady to fakt nějak vázne :confounded: :slight_smile:
9. črc 2008 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabčo to víš léto :slight_smile:)

Ikusko moc gratuluji k přijetí...jsi šikula a odvaha :slight_smile: :dizzy_face:
9. črc 2008 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj maminy, dakujem za gratulace, mam obavy, ale nejak sa s tym budem musiet poprat, aj z tou cestinou :sweat_smile: , uz o tyzden ideme na sk, tak vam sem tam pisnu....dufam pocasie sa vylepsi, hm....

Iris - manzel na czu- tam ma prijali, co studuje? ja idem na provoz a ekonomiku...tiez som zvazovala vodicak, ale necitim sa zatial...mozno by som chcela aj chodit tancovat, ....kedy ked uz teraz nie, neviem ale este....

Tak sa tu majte krasne, vela zdravicka a pohodove leto :sunglasses: :wink: :slight_smile:
10. črc 2008 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
manža dělá lesnickou fakultu - provoz a řízení myslivosti :wink:
22.7. nám začíná plavání s miminky, tak se těším...jen se bojím, jestli Tomík nebude řvát.Ve vaně se sice koupe rád, ale když jsme to zkusili do bazénku, tak řval.
Roste nám první zoubek :dizzy_face:
11. črc 2008 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, můžu s k vám připojit?
12. črc 2008 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris kam budete chodit plavat? my s Dálou chodíme od 3 měsíců a vodu úplně miluje, i tu ledovou venku v bazénku, dneska jsme zrovna byli v aquáči a super úplně se tam odrovnal a pak spal 4 hodiny :slight_smile:

lapagerie jasně přidej se a písni něco o sobě :wink:
12. črc 2008 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminy :grinning:

iris - my už máme jeden zoubek a leze nám druhej, ani o tom nevím. Jen někdy večer nemůže pořádně usnout. Co Vy? Jak to probíhá u Vás? :slight_smile:

Kam chodíte plavčit holky?

Lapagerie - ahojky, odkud jsi? :slight_smile:
12. črc 2008 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabčo mi chodíme do elmy je to na 4.základní škole je tam plavání od 3.měsíců...přes léto ale neplavčí tak musíme sami a po prázdninách zase začnem :wink:
12. črc 2008 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem přímo z Kladna, bydlím kousek od Bažantnice. Kladeňačka ale nejsem, bydlím tu teprve 2 roky :slight_smile: Mám holčičku Bereniku, příští týden jí bude 10 měsíců...

Drago, chodíme taky plavčit - teda v pondělí jdem naposled...
12. črc 2008 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tedy jde přítel, já klušu do práce :wink:
12. črc 2008 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
lapagerie - už chodíš do práce? Jak to zvládáš? Taky o tom uvažuji, alespoň na částečný úvazek.
13. črc 2008 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
My budem jezdit plavat do Rakovníka :wink:
A ten zoubek se nám v pátek už prořízl...malej byl ve čtvrtek protivnej, řvavej,ale jinak ok :grinning:
Zdravím Lapagerie :slight_smile:
13. črc 2008 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, já chodím vždy jen v liché týdny, to je přítel doma (on pracuje v ty sudé...). Takže máme něco jako střídavou péči. Dělám od května, ale musíím říct, že bych dalkeo raději byla s malou doma... No, ale peníze potřebujem, tak se nedá nic dělat.

Iris, první zub? Berunce se asi klube druhej, prořvala noc.. :unamused:
13. črc 2008 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych chtěla chodit tak 1x týdně víc ne a zbytek z domova. Manža dělá směny tak, abysme se také viděli... Taky bych nejraději byla doma, ale jak píšeš penízky jsou potřeba. Musela jsi někde nahlašovat, že pracuješ při rodičáku?

Iris - gratulace k prvnímu zoubku, nám už se klube druhý a ten první ještě není ani venku :slight_smile:
13. črc 2008 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to nikde nehlásila. teď už není výše přivýdělku omezená, tak se to myslím nikde nehlásí...

Ach jo, Berunka je dneska šíííleně ufňukaná, noční konzerty pokračují. Dala jsem ji spát, ale už zas bečí... a to běžně v poledne spí tak hodinu a půl.. teď sotva 20 minut...
13. črc 2008 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj iris :slight_smile:
13. črc 2008 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem jí dala Panadol, pořád ještě křičí, snad brzo zabere... Určitě je to zub, už prosvítá...
13. črc 2008 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek