• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
Lapagerie - já dávám i gelík na zoubky, dám jí ho na takový ten masážní kartáček a ona si ho rozetře v pusince.
13. črc 2008 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabčo, já mám doma Calgel i Babydent ale bohužel bez úspěchu, všechen ho hned olíže... KArtáček si tuhle narvala až do krku, musela jsem jí hp sebrat
13. črc 2008 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já jsem zastánce že co jde bez léků je lepší...takže já Dálu nechala zuby nezuby jen jsem ho masírovala nejdřív takovým tím návlekem na prstíček a pak kartáčkem a používám doteď citrovital je to gel na bázi grapu a zatím jsme už promasírovali 10 zubů :wink:
13. črc 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draguš, to já bych taky radši bez léků... dávám jí homeopatika, ale tentokrát to je hodně zlý, moc naříká a po hodině, dvou už to prostě nemužu vydržet... Ne teda, že bych jí ten Panadol cpala stále, měla ho zatím za měsíc 2x...
13. črc 2008 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím, že to je hrozný vydržet ale když to jsou *jen* zoubky...no ale chápu že když tak moc naříká dá se to těžko vydržet...Dalí měl u těch prvních 4 pravidelný čas vždycky kolem 8-10 večer...tak jsme ho chovala masírovala a pak usnul ...tak ať to rychle vyroste zuby jedny zlobivý :wink: my teď tlačily 4 stoličky naráz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. črc 2008 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga - já taky dávám citrovital a vypadá to, že je to OK :slight_smile: Ale bojím se stoliček jak je zvládáte?
14. črc 2008 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draguško, já bych jí chovala, jenže ona o to vůbec nestojí! Snaží se vykroutit a radši si naříká sama na zemi... :frowning2: a já bych tak utěšovala a hladila...

a ještě se do toho přidala rýma, ach jo...
14. črc 2008 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...já mu to taky mazala citrovitalem, v noci neřval, jen přes den.Včera jsme byli na prohlídce po 8. měsíci, máme 7840g a 71cm :dizzy_face: A prý máme naběhlé horní patro, takže se nám asi brzy začnou klubat další zoubky.Včera nám přišly z mimibazárku nádherné tahací gagací kačenky :slight_smile:
15. črc 2008 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

iris - gagcí kačenky :slight_smile:, jééé pošli odkaz :grinning:

lapagerie - my taky máme rýmu k zoubkům. Neprve lezl ten první objevila se rýma, pak nic, pak začal ten druhý a azse rýma. Možná to má souvislost... Naše malá se taky nechce chovat. Hned se vykroutí.
16. črc 2008 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, mám dotaz, vaříte dětičkám vepřové maso? A jak jim připravujete třeba lilek?Dáváte jogurty, příp jaké?
Díky za info!
17. črc 2008 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
lapagerie - tak jak zoubečky? :slight_smile:
18. črc 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:

tak jsme zpátky z dovči, bylo úúúúúžasně :dizzy_face:

Iko, tak gratulace největší!

Jinak, přiznávám se bez mučení, že nějak moc nedočítám, ale k těm zubům, to je hrůůůza, to moje "mimi" je nervní přes den, protivná a ukňučená, ale díky bohu v noci tak max dvě buzení. Citrovital tuhle objevila na posteli pohozený a odšroubovala!!!uzávěř a téměř celý obsah vycucla a pak mi přišla ukázat a řekla "mami, papala" :astonished: :sunglasses:

Iris, já jsem teď toho názoru, že libové vepřové neuškodí! rozhodně o mooooc míň než hormonama vyháněné kuřecí(na 10.měs. prohlídce nám Mudra řekla, že má zduřelé prsní žlázy a že to je tím, že jí moc kuřete... :confounded: )od té doby ho měla snad dvakrát třikrát...
Lilek jsem nedělala, pač mě moc nejede...a jogurty jsem dávala výhradně activii bílou do cca roku, teď kupuju třeba Floriana(ale toho moc ne, je to tučný smetaňák :wink: ), už jsem koupila i tesco ovocný, ale activie ovocná vítězí :slight_smile: a nebo dávám lipánka všechny verze a někdy i termix, ale ten moc nejí :unamused: Vybírám ty s co nejmenším obsahem chemie...
Pro Tebe ale budou asi teď nejaktuálnější ty bílé, příp. ovocné jogurty s nějakou tou živou kulturou, což? Pry jsou nejlepší Hollandia jogurty...Tedy, pokud není Tomášek alergik nebo atopik...

Gabi, stoličky : prostě některý den Věrka zprotivněla víc, nekterý míň, slintala, kousala dudlík( Dragi, už jí ale odnaučuju a za příklad má Dálu :wink: :grinning:) , "jedla" Citrouše(Citrovital) a když bylo nejhůř, tzn. noční svíjení se v postýlce bolestí, nechuť ke hlazení, masírování, utěšování a jiným podobným "praktikám", tak přišel na řadu dětský "Brufík" jako ten sirup, a zajímavý je, že jakmile si vysosla svoji dávku z dávkovače, okamžitě zjihla a spala dál!

Tak holky zatím papa, konečně jsem dokončila aktualizace a instalace na našem "znovuzrozeném" PC, byla to fuška a jdu spáááááát :dizzy_face:
18. črc 2008 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
PS: teď nevim, jestli nepíšu kraviny, jestli i atopici mají omezený přísun mléčných výrobků, no nevim, snad si to přeberete...brou,G.
18. črc 2008 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Kony,
tak to je super, že se dovča vydařila :grinning:

Jinak my nesmíme mléčné výrobky do roka, kvůli tomu, že jsem alergik a pyl :confused:
Chtěla jsem se zeptat Dr. jestli už smím dát jogurtek, ale když jsem dorazila po 2. měsících do poradny tak jsem zjistila, že Dr. má dovču až do srpna a zástup nás poslal domů, že máme přijít až v srpnu ke své, když nemáme problémy.

Zoubky jsou celkem OK. Roste nám druhý a nahoře prosvítají další 2 :slight_smile: Ale zvládá to celkem dobře. V noci se budí někdy 2x někdy 1x někdy vůbec podle toho jak jí to moc trápí.

S tím kuřecím to je fakt, je to vyhnaný hormonama...
19. črc 2008 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak i my jsme zpět od babí :slight_smile:

kony vítej zpět a už se těšíme na prochajdu a na vyprávění :sunglasses:

gabčo1 stoličky u nás vyrostly najednou všechny 4 sice tekla krev, v noci se budil a plakal (já si teda celou dobu myslela, že brečí protože nespí doma, byli jsme u dědy :slight_smile: ) ale podle mě nevyváděl tolik jako při těch prvních i když on nevyváděl moc ani tenkrát...a teď mi připadá, že mu začínají lézt trojky...tak jsem na to zvědavá :pensive:
19. črc 2008 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

mě se teď povedl kousek, malá nechtěla nějak usnout, tak jsem dala ještě mlíčko, nic, plakala, pak jsem dala čajík, nic, tak Panadol kvůli zoubkům, také nic.... A ona byla pokakaná jejda to jsem šikulka :grinning: :pensive:

Draga - jak jste se měli? Určitě super :grinning:. A při těch stoličkách se budil a už neusnul? Malá se budí, ale když jí dám čajík nebo mlíčko zase usne. A koukala jsem, že už jí lezou i zoubky nahoře.
19. črc 2008 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabčo usnul, ono to bylo takový divný, my byli u našeho taťky tak jsem to přikládala k tomu, že se bojí spát sám, tak jsme ho vždy vzala k sobě do postele a on usnul okamžitě...tak jsem ani nevěděla, že mu ty stoličky lezou a pak asi 4tý den pobytu koukám a on stoličky celý krvavý napůl přořezaný...
20. črc 2008 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...já mu právě vařím jen kuřecí, jinak ostatní masíčko dávám ze skleniček, ale moje mamka právě říkala, že nám vepřové vařila.
Kony, díky, dnes jsme zkusili bílej bio jogurt od olmy, ale netvářil se na to, odmítal otevřít pusu :grinning: Přidala jsem mu tam borůvkovou přesnídávku, ale neoblblo ho to, prostě to nechtěl :confounded:
Další zuby zatím nelezou.
A konečně jsem si objednala nové plavky :dizzy_face:
20. črc 2008 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak píše kony bacha na kuřecí ...
20. črc 2008 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nevíte, od jakého věku může mimčo těstoviny?Jinak včera jsme byli na tom plavání a bylo to úplně super, Tomík vůbec nebrečel, je to půl hodiny, celou dobu v malém bazénku s teplou vodou, je to pro 5-6 dětí max., v naší skupině jsou samí kluci:o))Instruktorka je sympaťanda, jsem fakt nadšená, škoda, že byl Lukáš v práci a nemohl s námi.Krásně jsme si to užili.
23. črc 2008 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris kam jsi psala že to chodíte? to je fajn, že se plavčo líbí, my máme z Dáli asi malého plaváčka bo jak je někde voda, třeba jen v kaluži už se v ní rochní :wink:
23. črc 2008 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky :slight_smile:
Iris, těstoviny bych řekla tak od šestého měsíce, stejně jako ostatní potraviny s lepkem, ne...? Já jsem to dělala tak, že jsem nejdřív vyzkoušela malé množství přimíchat do stávající stravy a pak jsem dala víc, ale vždycky bylo nejvíce zeleniny, jinak ( tak, že ty těstoviny tvoří asi dvě třetiny jídla...)těstoviny s rajskou nebo se sýrovou omáčkou dávám Věrce až teď po roce věku...zeleninu a ovoce jí čerstvé v kouscích přes den, někdy k jídlu...
24. črc 2008 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jak se pořád daří? Zase se to nějak zaseklo tak oživuji :slight_smile: Holky u koho jste si dělali autoškolu na Kladně? Díky za typy předem.
27. črc 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...V pátek dostal Tomík k papání ze skleničky tuňáka,rýži,cuketu a jak si mlaskal :grinning: Těstoviny zkusíme zítra,snad to bude jíst.
Autoškolu jsem dělala u Gengla, ten je ze Strašecí, tuším, ale jezdili jsme hlavně na Kladně.
28. črc 2008 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris - já už těstoviny dávala a v pohodě, chutnají nám :slight_smile:. Jde jen o lepek jak píše Kony a ten se smí od 6. měsíce. Díky za typ na autoškolu.
28. črc 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak my dopo byli v aqváči...a teď jsme zalezlí ve stínu doma :slight_smile: to vedro je horzný :stuck_out_tongue_closed_eyes:

já těstoviny dávala asi od 8 měsíce ...ale stejně má nejradši nudle v hovězí nebo kuřecí polívce tak jí vždycky navařím hustou, že v ní lžíce stojí

no a kdy uděláme nějaký srázek?
29. črc 2008 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak těstovinky taky spapal, měl je sice dneska ze skleničky, páč jsme pak jeli plavat a vařit jsme nestíhali, ale chutnalo mu :grinning: Na plavču vejskal jak blázen, smál se, cákal na ostatní děti, hrozně se mu to líbilo.Včera jsem ho cachtala doma v bazénku :wink:
A byla jsem se podívat na golfky, líbí se mi od chicca liteway...
29. črc 2008 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme dnes jeli na Sleťák a koukala jsem na koupaliště ten nával je šílenej.
Jinak golfáče máme Moon Buggy Fit 3, jsou lehounký. Zkus se kouknout na "Šestce" Pompo. Maj tam výběr a můžeš si všechny vyzkoušet :slight_smile: Ty Chicco liteway tam také mají, ale přišli mi dost velký.
Sraz bysme mohli uskutečnit :slight_smile:
29. črc 2008 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi, ty liteway jsou právě celkem malé, lehké a skladné, mně se líbily i ty multiway, ale ty jsou větší...navíc na ty liteway mají teď akci a stojí 2499,-- + madlo 350,-- :wink: A líbí se mi barva discovery nebo mistral
30. črc 2008 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris - možná jsem koukala na ty Multiway :slight_smile: No já ty Bugáče koupila za 3000,- taky byla sleva ze 4000,- přímo v tom Pompu. Jinak mě se líbí barvička mistral u těch Chicco :wink:
31. črc 2008 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek