• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
no tý brďo a to celý je jen o botičkách? začínám se toho mimča bát že to nezvládnu :unamused:
jinak moc děkuju za uvítání... no pomaloučku roste a 8.9. jdu k doktorovi tak se nemůžu dočkat, pořád mám strach aby to bylo v pořádku a bojím se i začít vybírat nějakou výbavičku... :sweat_smile:
28. srp 2008 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
dnes jsme měli hroznou noc. Julinka se vzbudila ve 23 hodin a do 2 do rána plakala. Přebalená, napapaná, napitá. Dečku jsem jí dala, zima nebyla. Ale pořád plakala ani nechtěla dudlíček. Asi zoubky :confounded: Myslela jsem, že mě trefí.... Fakt hrozný. Už má 4 zoubky tak asi lezou další :pensive: :pensive: :pensive:
Bublinko - já výbavičku nějakou měla, ale stejně jsem nejvíc nakupovala až po narození, kdy jsem viděla co opravduje potřebuje :wink:
28. srp 2008 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabčo(kony) já to šlohla holkám z AP postřehů tohle je docela dobrý článek mi pomohlo to, že má dítko klíďo běhat bosky...německý značky nevím :(

bubli kupuj si jen co tě zaujme nebo nebudeš mcot odolat, ostatní pořídíš časem :slight_smile: taky až budeš vědět jestli to bude holčička nebo chlapeček ...dneska je těch věcí tolik, že nemusíš mít strach že bys něco nesehnala, pokud můžu doporučit zkoušej i bazárky, net a pod. je to o dost levnější a taky určitě plno věcí co jsem *musela*mít se pak moc nevyužilo :wink: a neboj všechno bude v pořádku :slight_smile: kam chodíš k doktorovi a rodit chceš v Kladně?
29. srp 2008 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabča1 to je mi líto že Julinka tak plakala nejhorší je ten pocit když nevíš proč pláče viď? no snad jsou to ty zoubečky tak se držte holky :dizzy_face:
29. srp 2008 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Draga - no dneska už to bylo lepší tak asi ty zoubky :pensive:
Tak jsem zvědavá jaký bude víkend, já mám stejně manžu v práci, ale někam vyrazíme s kočárkem.
Co budete všichni dělat o víkendík? :slight_smile:
Od příštího týdne občas budu chodit do práce tak jsem zvědavá jak to zvládnu...
Musím říct, že se mi vůbec nechce :confounded:
29. srp 2008 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
chodím k doktoru Voráčkovi...
jinak děkuju za typy a asi to opravdu nechám až na poslední chvíli... já jsem teď vyhnala bratra od počítače a šel mi nakoupit a ještě mi uvaří... dostala jsem chuť na dušenou mrkev :slight_smile:
na tyhle trápeníčka se těším, až porostou zoubečky a tak :grinning:
29. srp 2008 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj vespolek:slight_smile:
tak jsme po velkem pruzkumu trhu vcera vyrazili pro golfky do Prahy - ty, co jsme si vyhlidli na netu - Silver Cross Pop-, nas dost zklamaly, takze jsme nakonec koupili Jane Energy, ktere naopak ve skutecnosti vypadaj jeste lip nez ve vsech recenzich... uz se tesim, az je vyzkousime
29. srp 2008 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
drago - supr clanek...v tejto dobe sa vela veciam uz neda verit hlavne cinskym obchodom a inym vyrobkom...ten clanek si skopíruju a uložím...

kony - tak o botickach z nemecka taky nic nevim :frowning2:, ale nejake info urcite na botickach by malo byt, a pokud se zeptas tych obchodnikov, na nejake certifikaty a tak, asi si tu uz ale skousela, ze.... no , velmi rada sa s vami stretnem, idem si prave dobit kredit a cez tyden, se muzeme sejit, hm? :wink:

bublinko - tak tehu ti uprimne zavidim a prajem zaroven, je to krasne, aj ked miestami tazke obdobie, hlavne tie hormony a na konci uz nemotornost kvoli tomu, ze sa uz citis ako mala velryba :sweat_smile: suhlasim s dragou, moc nenakupuj, to nejnutnejší, hlavne nemůžeš vědet co a jaké velké to bude, a dokúpit sa dá vždy, odporúčam kupovat velikosti 62, ty jsou najlepsi...nas maly nosil napr. 56 iba na ceste z porodnice, inak v porodnici mas k dispozici kosilky, a vsechno, ja jsem to plne vyuzivala, kedze to bylo vsetko peclive vyprane a tak...
Dusenou mrkev jsem delala cez tyzden, malemu, k ryzi, bo mal trosku ridkou stolici...No , urcite sa tesis na vsetko spojene s mimcom...nas prave trosku trapia zubku, ale iba trosku, ved uz je vacsi, ked to boli prve zubky, bol to des...horecky, v noci nespal, moc nam ty masticky nezabirali, ale zvladli sme to... :grinning:

pikkumyy - tak vela stastia s golfkami, nech vam vydrzia, ...my sme spokojny s chicco...
31. srp 2008 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
inak holky, nemate chut na stretko na sletaku zitra??? poobede cca o 15 tej alebo 16stej??? :slight_smile:
31. srp 2008 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ikusko - ja bych se nekdy sesla, ale zitra musim do Prahy s podkladama ke zkousce z anglictiny :confounded:
jinak Simonovi ted zacinaj ty prvni zoubky, ale on je docela klidas... uvidime, jak ho to rozhodi
31. srp 2008 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak se Tomáškovi konečně prořízl třetí zoubek, jednička nahoře :wink: ale plakal a byl dost protivnej :cry: Jinak pořád stojí a snaží se chodit kolem nábytku, dneska zase spadnul na hlavu :confounded: Ale naštěstí ne z moc velké výšky, je to neposeda.
31. srp 2008 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
bublinka :grinning: tak to chodíme ke stejnýmu doktorovi :slight_smile:) my jsme zase měli malýho prcka a nosil dlouho 50 (což se skoro ndá sehnat a pak 56 snad do půl roku :grinning: takže fakt nespěchej a uvidíš až podle mimíska :dizzy_face:

iku zítra nemůžu nestíhám :astonished:

iris ty pády ty ještě přijdou tak se držte a vykliďte mu vše nebezpečné z cesty :slight_smile: u nás to v obýváku vypadá jak když tu nikdo nebydlí všechno je odstrkaný pryč :grinning:
31. srp 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přeju vám krásný dnešní den :wink:
Tak si tak nějak chci poklábosit a nikdo tu dneska neni :frowning2:
1. zář 2008 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si včera udělala po dlohý době výlet... šla jsem na kulečník :slight_smile: bylo to úžasný ale už zas dlouho nepůjdu... budu radši doma v teple a klidu... jinak jsem objednala křeslo k pc takže už nebudu muset surfovat z postele ale z křesla... :slight_smile: jinak jsem se rafla s přítelem protože jsme si objednali novou koupelnu a už skoro 2 měsíce je jenom na lodžii a on není schopen se k tomu dokopat... tak snad teďka o víkendu... no jinak mi je dobře ale dneska jsem zas vybžuňkla snídani asi mi nesedla ta šunka... příště si dám chleba s porkem :o) tak se tu mějte a zas někdy :o)
2. zář 2008 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte holky, maminy, chcela som sa opytat, ktora z vas ma doma detske chuvicky - vysielacky....No a ci by nebola ochotna mi ich pujcit na vikend, ideme k znamym na moravu, maju velky dom a v zahrade na druhej strane bude oslava narodenin, ...iste chapete, ze by som chcela byt aj na oslave, ale aj mat istotu, ze maly je ok....Dakujem za ohlasy, papa :wink:
2. zář 2008 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Ikuska, my sice chůvičky máme, ale používáme je každý den, hlavně v noci, protože malá spinká sama v pokojíčku. Tak Ti asi nepomůžu. V nejhorším, kdyby jsi je nesehnala tak jsem koukala v Ikee je teď mají a za slušnou cenu 799,- myslím, že je využijete i jindy. Já si to bez nich neumím představit :slight_smile:
3. zář 2008 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Gabi, dik za typ, ale kvoli vikendu ich kupovat nebudem, ....skoda, ja bych ti i za vypujceni zaplatila....my mame malinky byt a pocujem vsetko velmi dobre... :slight_smile:
3. zář 2008 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdybych mohla půjčím a samozřejmě zadarmo. Ale fakt se bez nich neobejdem :slight_smile: Zvyk je zvyk. Třeba se tu najde někdo kdo je může na víkendík postrádat :wink: Je to fakt zbytečný kupovat, když máte malinkej byt.
3. zář 2008 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Iku, my mame doma jen monitor dechu - zatim jsme mrnouska samotnyho nenechavali. Ale koukala jsem na mimibazaru, ze chuvicky jsou z druhy ruky uz od 350, tak to uz neni takova investice. A kdyztak ji pak zas muzes prodat :wink:
3. zář 2008 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
iku my chůvičky nemáme, byt máme 3+1 a obešli jsme se bez nich asi jako i vy :slight_smile: ten víkend je na prd a nedají se třeba někde zapůjčit jako pronájem nebo tak?
3. zář 2008 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dik holky, tak se mrknu na nejaky "pronajem" ale kupovat to nema cenu....ste hodne :wink:
4. zář 2008 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.hodila jsem do alba pár fotek z dovči http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=131453&vReferer= :grinning:
4. zář 2008 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris, jste protáhli nový golfáčky? :slight_smile: Hezký :slight_smile:
4. zář 2008 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny,

spolupracuji se společností C.Lay a rozšiřujeme své řady.
Nabídka spolupráce

Cristian Lay je rychle se rozvíjející firma, která na českém trhu teprve rozbíhá svůj obchod. To je pro Vás velká příležitost úspěšné spolupráce, staňte
se součástí našeho týmu. Nabízíme spolupráci na pozicích:

Reprezentant

Jedná se o přímý prodej konečným zákazníkům za výhodných provizních podmínek. Doručení objednaných výrobků zdarma do místa vašeho bydliště. Žádná povinnost pravidelného odběru.
Bez vstupního poplatku.
Zkušenosti s prodejem koncovým zákazníkům výhodou, ale ne podmínkou. Vhodné pro stávající prodejce, kteří mají zkušenosti s přímým prodejem, matky na mateřské dovolené a všechny, kteří si chtějí přivydělat prodejem našich výrobků.

Více info zde nebo na sarka.beran@centrum.cz
5. zář 2008 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi, protáhli, vydržely :grinning: Díky!
5. zář 2008 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, používáte některá nosítko na záda pro mimčo? Chceme si něco pořídit, abysme mohli chodit na houby a tak...
8. zář 2008 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabco, ted zacinam nosit Simona na svislo v satku, konecne se mu to zacina libit. Porad si planujem, ze koupime nejaky ergonomicky nositko, co se da nosit vepredu i vzadu, jako je ergo nebo manduca, tak ted se to snad i vyplati. Ale myslim, ze jestli mala sedi, tak uz muzete nosit i takovy ty normalni sedaci krosnicky.

Jinak jsem zjistila, ze kvuli tem zoubkum vydrzi to nase hodnoucky miminko rvat i 2 hodiny v kuse :angry: Jak dlouho to tak trva, nez se ty zoubecky proriznou?
8. zář 2008 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikumyy - nám se klubal dolní zoubek asi měsíc, pak začal růst druhý dole a dva nahoře najednou. A ty byli venku asi do týdne všichni tři. Je to různý.
Malá moc nechtěla být v šátku tak právě uvažuji o krosničce.
9. zář 2008 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já to mám jednoduchý zatím je v bříšku :slight_smile: jo a jinak jsem byla u doktora na 2 poradně a už jsem viděla na ultrazvuku rýsující se hlavičku a jak si cucá asi palec :slight_smile: prostě jsem se tam rozplinula :slight_smile: jinak pokud chcete skusit schánět nějaký věci tak skuste www. aukro. cz (bez mezer) někdy je to tam výhodný :slight_smile: fotečky z ultrazvuku se pokusím dát doalba v nejbližších dnech... tak zatím :slight_smile:
10. zář 2008 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
bublinko, super, mimi je akční :wink: V kolikátém jsi týdnu?
Holky, náš Tomík nevydrží nikde upnutej, musí mít možnost volného pohybu :confused: Ale musím hlídat jak ostříž, aby nevylezl z kočáru, už si stoupnul i v golfkách :angry:
10. zář 2008 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek