• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
:grinning: no to je akční dítko... že by po mamince? :wink: jsem v 15tt a teď jsem dala ty fotky do alba takže aspoň něco :grinning:
10. zář 2008 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky chci se Vás zeptat, zda by někdo z Vás nechtěl roční fenečku pejska,
je to kříženec pinče. Hnědé barvičky, s bílou náprsenkou.
Darujeme jí do dobrých rukou.
Je očkovaná a odčervená.
Hodila by se spíše na zahrádku nebo k baráčku, dobrý i hlídač to je.
Máme ji v paneláku a není to moc pro ní.
Inzerát mám i na bazaru tady na koníku, tam jsou fotečky.
10. zář 2008 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
bublinko, maminka byla akční dřív, teď pořád běhám za prckem :wink: Tomáš nevydrží chvíli v klidu...
11. zář 2008 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě že tu energii si dala do tomáše... proto ji už nemáš :grinning: mě stačí mimčo a navíc do bytu 1kk by se mi pejsek nevešel :o)
11. zář 2008 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé 1+kk?Aspoň nebudeš muset mimíska nahánět ve velkém prostoru :grinning: My máme 3+1 i s tím psem :wink: Máme fenku jezevčíka - standardní hladkosrstou črnou s pálením.
Nechceš si nastavil aktuální profil tady na koníku?
11. zář 2008 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak to myslíš aaktuální profil? skusím se porozhlídnout a možná něco vykoumám...
12. zář 2008 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sem něco usmolila :o) a odkud si z kladna?
12. zář 2008 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
tak jsem zase přišla na chvilku nakouknot. Jak začala Julinka chodit tak jí jsem pořád v patách, protože všechno tahá, otevírá, vyhazuje věci ze šuplíků :grinning:. Ale je to hrozně roztomiloučký jak běhá :slight_smile:
Co budete všichni dělat o víkendíku?
12. zář 2008 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já asi pojedu do prahy na zličín.. kamarádka si tam chce nakoupit, jenže nevím jest-li zvládnu cestu busem... :unamused: nebo si půjdu zaplavat do aquaparku...
12. zář 2008 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo autobus je blbej, ale je to kousek. To bys mohla zvládnout.
12. zář 2008 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, já bydlím u Křivoklátu, ale vzhledem k tomu, že jsem na Kladno chodila na základku i střední, navíc tam jezdím k doktorce a pocházím z Tuchlovic, tak chodím sem do diskuse :wink:
Gabi, to chápu, Tom sice zatím neběhá, ale posouvá se kolem nábytku a zásadně ho přitahujou samé zakázané a nebezpečné věci...
12. zář 2008 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jasně, hračky jdou stranou, zajímá je všechno kolem nich. Když ještě Julinka lezla a nechodila tak jsem jí vždycky dala na zem deku a zásadně lezla okolo ní :grinning:
12. zář 2008 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
deku už jsem uklidila :wink: mám tu ještě tu hrací, ale taky půjde už do krabice, nechám tu jen ostatní hračky, ale Tom stejně nejradši leze po nábytku :grinning:
V pondělí musím na kontrolní odběry - neměla jsem v pořádku cytologii, tak se bojím bojím :frowning2:
12. zář 2008 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris - určitě to bude v pořádku. U nás se všude válí hračky, kreré baví Julinku akorát občas někam poponášet, ale jak píšeš nejlepší jsou nebezpečné věci a nábytek :grinning:
12. zář 2008 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
doufám...minule byla ta prohlídka nějak dlouhá - dělala i utz - ale pak řekla, že ok...ale pak ta cytologie ok nebyla :confounded:
a miluje kabely a psí granule - naštěstí ještě žádnou nesnědl :wink:
12. zář 2008 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčinky, já jsem též z Kladna a hlásím se na pokec, jestli to nevadí, mám malého synátora Honzíka, což se ostatně můžete juknout v mém albíčku :wink:
12. zář 2008 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Anta, odkud jsi z KLadna? :grinning:
12. zář 2008 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem z Kladna :grinning: :grinning: :grinning: Nene, původně pocházím z Prahy, ale přestěhovali jsme se sem s manžou před 1,5 rokem, bydlíme v Kročehlavech :wink:
12. zář 2008 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to jo :slight_smile: A kde v Kročehlavech, třeba spolu sousedíme :grinning:
12. zář 2008 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem vcera Simonovi vylepsila zeleninku zloutkem, ale zrejme je na vajicko brzo, protoze jsem pak na vlastni oci videla, jak to vypada, kdyz mimino zvraci obloukem... :frowning2: Ale dneska uz mu bylo fajn.

Zdravim Antu, my jsme taky takhle prazsky krocehlavsky :slight_smile:
12. zář 2008 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, omlouvám se, že jsem zde nebyla, ale to víte, mimís je mimís a ten si to nenechá líbit takové vysedávání u PC :grinning: Jsem z Vodárenské ulice :wink:
13. zář 2008 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky zdravím nově příchozí

my strávili noc a den v nemocnici...Dalí začal ve středu večer zvracet a blinka a blinkal tak jsme radši jeli...na příjmu byl takový nemastný neslaný pan doktor pořád říkal, můžete tady zůstat jestli chcete...ale můžete to zkusit i doma...a pořád asi hodinu se nevyjadřoval...pak jsme se rozhodla zůstat bo jedině přijetím udělali Dálovi testy ...byl lehce dehydrovaný tak mu napíchli kapačku a už to jelo...to byl zážitek...ve čtvrtek dopo už byl v pohodě lítal jako ďas, naštěstí neblinkal a tak jsem podepsala revers a šli jsme odpo domů, už jsme nechtěla aby ho nějak trápili další kapačkou co kape 8hodin...doma už lepší ale v pátek ráno byl takový smutný, unavený...měli jsme se hlásit u naší mudry tak jsme tam šli a ta pravila, že mu kapačka rozhodně neuškodila ale že jde o běžnou virozu...že v nemocnici jsou takoví snaživí mladí doktoři.,..ale co už se stalo...příště aspoň vím, že u zvracení dávat kulíška a ledový čaj po lžičkách...

tak se zase mějte a pa pa

anta taky jsme se sem stěhovali před dvěma lety z Prahy, koupili jsme tu byt (cenově dostupný oproti Praze) takže též jak píše pikkumyy pražký kročehlavský :sunglasses:
13. zář 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris moc držím palečky ať máš vše ok... :wink:
13. zář 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
drago, jeje, tak hlavne ze uz je vsetko ok, ja som si to len citala uz ma to vystrasilo, si si musela vytrpiet strachu....my pri zvracani davame aj smectu...nas take "zvracacie a prujmove " virozy chytili pred vianocami, tz si to viem predstavit...sebik par dni len mrncal a nevladal, ja som mala prujem, tiez mi bolo hrozne, a predtym manzel, no traja lazari....

- ja mam tiez pocit, ze sebik malo pije alebo tak, ale posledne som prisla na to ze mu chuti obyc caj, bez mediku, len taky medunkovy...inak ma islo trafit, ked boli tie tepla...a nechcel pit....

dragi, a jak to zvladal tu kapacku a tak, byla si stale asi u neho, hm?
13. zář 2008 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
iku naštěstí jsem s ním byla, oni mu odebírali krev a rovnou zavedli kanylu kdyby bylo potřeba dát kapačku, ptali se jestli chci být u toho a držet ho, samozřejmě jsem s ním byla strašně plakal, bylo to pro mě náročný ...pak mu už jen dali tu kapačku když mu testy vyšly že je dehydrovaný...naštěstí to bylo z větší části přes noc takže to prospal, ráno se vzbudil v šest a kapalo mu to ještě do půl desátý to už ale chtěl chodit a tak jsem mu vozila ten stojánek a on běhal, občas si ho tlačil sám...spala jsem s ním měli jsem pokoj pro sebe a sestřička mi řekla, že ho můžu nechta u sebe ve velký posteli já stejně nespala a on se aspoň pořádně mohl roztahovat, musím říct že se ke mě chovali moc hezky, sestřičky byly příjemné a milé jen ten doktor na příjmu byl fakt divnej...a pak primář se naštval, když jsem řekla, že chci domů, řekl takovým tonem že teda jeslti chci ať jdu ale že se taky můžeme za pár hodin vrátit a riskuju, že ho znovu budou muset napíchávat...(no já ho chápu, ale kdyby to asi nebylo ok tak bych to neriskla, že a navíc si mylsím, že by nás ani nepustili)
13. zář 2008 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draga - přesně tak, tady byly v té době cenově dostupnější byty a tak jsme si řekli, že v Praze se nám stejně nelíbí, nemám ráda ten věčný shon a cestování metrem a autobusem a tu děsnou spoustu lidí :wink: Pracovala jsem ve středu Prahy a ti turisté, co se tam neustále procházeli, mi upřímně řečeno, dost lezli na nervy. No co, Kladno není nijak od Prahy daleko, tak je to v pohodě. Přeji Ti, aby se malej krásně uzdravil :wink:
14. zář 2008 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. zář 2008 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga - tak snad už bude všechno OK. Jak jednou přijdeš do nemocnice tak už Tě nechtějí pustit co? Taky bych šla domu... Je divný, že nepoznali běžnou virozu a nepustili Vás domů sami... Je fakt, že tam jsou jenom takový mlaďoučký doktoři a asi se jistí tím, že tam každého nechávají na sledování.

Koukám samé pražské kladeňačky :slight_smile: Já ne já jsem tu od narození :grinning:
14. zář 2008 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
drago, tak to vis, doktori su najmudrejsi, ...ale niektori su pekne drzi, ja mam na kladensku nemocnicu po porode v celku zle skusenosti, s doktormi uplne super, ale tie sestricky, no hrozna, ale do toho aj babyblues.....

dalikovi vela zdravicka, nech uz nemusi byt napichnuty.... :sweat_smile:

anta - ahojky, vitam ta tu, my sme tiez bydleli v praze, a tiez som tam nechcela vychovavat dieta, a hlavne aj tie ceny su hrozne...aj ked na kladno mam tazke srdce, je tu podla mna iradny bordel, vsade opadky a tak,...rada chodim do prahy na vyletik, ale byvat tam asi ee....skor nejaku dedinku pri prahe, alebo sa prestahujeme niekam ku brnu....uvidime... ty mas take drobulatko, to musis byt este hrozne unavena, nie, a co mimis, ako sa mu darri, hadam nema koliky, ako nas sebik ktory do 3 mesiacov stale rval, a hlavne v noci.... :frowning2:

gabca - ako vidim, drviva vacsina je tu stale z tych krocehlav..hm..
14. zář 2008 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iku, v tom máš pravdu, že tady není dvakrát velký pořádek :grinning: Ale na druhou stranu, máš tady velké lesy, zeleň, moje sestra bydlí v Praze na Vinohradech, no tam bych teda bydlet nechtěla kvůli autům a prachu, a vůbec lidi v té Praze pořád někam spěchají, tady je to takový klidnější :wink: Ani unavená moc nejsem, malý mi v noci krásně spinká a přes den to vždy nějak zvládnu, je ale fakt, že si chodím taky lehnout v 8 hodin, protože toho mám plný kecky. Malej má hlavně prdíky a už mě teda dost nebaví, abych pravdu řekla, čekám, až se to konečně zlomí. Jinak malej je moc hodnej, směje se, žvatlá a je s ním vesměs legrace, 27.9. mu budou 3 měsíce :slight_smile: Beru to s nadhledem a děkuji pánu bohu, že ho mám (neboj, nejsem věřící) :grinning:
15. zář 2008 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek