• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
Ahojky,moc se omlouvám že jsem tu hrozně dlouho nebyla. Koukám jak se to tady pěkně rozjelo :wink: ,spoustu vás tady ani neznám :wink: .
Náš Peťulka začal chodit,všude vleze (do stěny ,na gauč atd.),takže už není ani chvilka klídku(jen když usne). Zase je s ním hrozná sranda.
Deniska ta je konečně už zase ve školce :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: (už to potřebovala jako sůl).
Vzbudil se mi malej tak musím jít pápápá určitě se objevím.
15. zář 2008 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andri - z toho si nic nedělej, že mě neznáš, určitě budeš mít dost času na to, aby jsi mě poznala :grinning: :grinning: Všimla jsem si této diskuze, že jsou tady mamušky z Kladna, tak jsem si říkala, že by nebylo špatné roztáhnout trošku sítě a poznat další holčiny s dětmi, to není nikdy na škodu:grinning: :grinning:
Co říkáte tomu počasí? To je síla, co? Malej mi spinká a tak jsem ho musela ještě přikrýt dekou, aby chudák neprochladl, je fakt klendra a netopí se :confounded:
15. zář 2008 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anta, čím více tady bude maminek a i nemaminek tím lépe :sweat_smile: :wink: :wink: ,ráda poznám nové tváře :wink: .
Je to fajn že se to tak pěkně rozjelo :wink: .
Počasí je na prd ani se nedá jít ven ach jo
15. zář 2008 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
Zdravím hlavně nově přidavší se :wink:
Musím se Vám svěřit, píšu Vám z práce :sunglasses: CHodím pondělky a úterky, zatím jsem potřetí, ale je to faaajn. Zpátky se vracím dost regenerovaná a stráááášně se těším na Věrku...
15. zář 2008 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě zase nepřijde, že by tady byl nějaký bordel, to co je tady je v každém městě. Jak píše Anta jsou tu lesy a zeleň. A hlavně tu není takový hluk z aut smog a tak.

Andrissek - volali jsme na Tepo a prý začnou topit dnes dopopoledne, nejpozději odpoledne :wink:

Kony - gratuluji k práci :slight_smile:
15. zář 2008 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kony tak to ti trochu závidím,taky bych někdy nejradši šla do práce.Já se vůbec děsím jestli po mateřské něco seženu :unamused: .
gabčo-já už jsem si zatopila :wink:,uhlím v kotli :wink: :slight_smile: :slight_smile:
15. zář 2008 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrissek -ty se máš, že si můžeš sama topit :grinning:
15. zář 2008 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to my si tady zatopit bohužel nemůžeme, bydlíme v paneláku a parkety tady žádný nejsou :grinning: :grinning: Balím malého do deky jako malou mumii a je to vyřešený, teď mi zrovna spinká, což je fajn a ani se tomu nedivím, když se člověk podívá z okna, tak je to jasný :wink:
15. zář 2008 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, pochopila jsem dobře, že autobusu pro 1 maminku s kočárkem jsou zdarma? Já jen abych se někam nehrnula a pak na mě řidič nepořvával, jak to, že jedu zadarmíko :grinning: :grinning: :grinning:
15. zář 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
anta - asi to tak bude, koukala jsem na čsad kladno http://www.csadkladno.cz/vlastni/tarif_SID.htm .Já tedy zatím nejela.
15. zář 2008 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky k jakému chodíte dětskému zubaři :slight_smile: a kdy jste šli poprvé. Díky :wink:
15. zář 2008 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda... jj jízda po kladně s kočárkem či holema je grátis :o) děvčata poraďte začla jsem koukat na kočárky... vůbec nemám tušení :o(
15. zář 2008 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já právě taky zatím nejela, proto se ptám. :slight_smile:
Bublinka9 - máš sympatickou přezdívku, tak jsem říkala našemu Honzulákovi, když byl ještě v bříšku :slight_smile: :wink:
15. zář 2008 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mu říkám špuntík :o) jo a asi jsem si vybrala http://www.darababy.cz/zbozi/dorjan-spring-cool-2008
15. zář 2008 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky já teda chodím k pediatrovi do Loun,tak to ti asi moc nepomůže.Na Kladně to vůbec neznám,bydlíme tu krátce a asi bych zabloudila :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Budu si muset udělt výlet :wink:
U zubaře jsem byla s malím asi před dvěma týdny.
15. zář 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
těším se na vaše starosti a trápení s mimčem... já si zatím jen lámu hlavu s tím výběrem kočárku...
15. zář 2008 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bubli - užívej klidu, dokud to jde, je fakt, že malé dítě je velký zápřah jak fyzický, tak ze začátku i psychický, budeš muset trochu zabojovat, kolikrát s láskou vzpomínám na to, jak jsem seděla s velkým balónem vepředu u PC a malej tam do mě kopal a kopal, ale byl klid a neřval :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2008 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jelikož jsem dneska přesně v 16 tt tak zítra začínám 5 měsíc a to prý ke konci bych už mohla začít cítit kopání... těším se na to :o)
16. zář 2008 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..jj busem po kladně s kočárkem je zadara i pro maminku..výhoda...nevýhoda, že většinou tam už kočárky jsou takže buď vás řidič vezme nebo taky ne...

anta nám už v paneláku topí zkus to :grinning:

k zubaři chodíme přímo dětskému jmenuje se Hasan a ordinuje kousek od Náměstí v takovém hezkém průchodu je to tam moc příjemný a on taky :wink: prvně se máš jít ukázat s děťátkem v roce :wink:

bubli já jsem začala cítit pohyby kolem 21tt nejdřív to bylo takový bublání jako když se ti honí střeva :slight_smile: ale pak to ybl mazec :wink:
16. zář 2008 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám taky topí, vedou nám bytem společné trubky a včera večer jsem na ně sáhla a hurááááá, už topíííí, nemusím vytrhávat parkety na ohníček :grinning: :grinning: :grinning:
Bublinko, máš se na co těšit, je to super pocit, když víš, že tam to mimí je spokojené a spokojeně tě okopává, já jsem si tedy občas připadala jak okopaná brambora :wink:
16. zář 2008 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to se mám na co těšit :grinning: bude ze mě okopaná brambora ale ještě nejdřív se mi budou honit střeva :grinning: :grinning: :grinning: ale i tak se těšíííííííííííííííííííííííííííím
16. zář 2008 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé amě jak bolelo levý žebro to bylo hroznýýý ještě asi měsíc po porodu jsem to tam cítila...ale se přiznám,že se mi po mimí v bříšku stýská...je to fakt zvláštní pocit :wink:
16. zář 2008 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
proč zrovna levý žebro???
16. zář 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak mi v pondělí udělala doktorka další odběry, dle cytologie je změna laktační, takže musím počkat na výsledky (měly by to prý být snad v pořádku) - pokud ne, musím na další odběry a do poradny, kde by mě sledovaly a podle průběhu by se rozhodlo.Jsou to HPV viry , budu doufat, že se s tím moje tělo srovná samo bez nějakého zásahu.
Jinak ty pohyby...děsně legrační je pak jak to břicho mění tvary a poskakuje, to jsem se vždycky zasmála...Tom byl akční v bříšku a zůstalo mu to.Zítra jdeme na vážení a měření.
17. zář 2008 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bubli - máš se opravdu na co těšit, jak píše draga, taky se mi po tom okopávání stýská. Nejlepší to bylo vždy na monitoru, to jsem myslela, že se Honzík v tom bříšku zblázní, to byly rány :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2008 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny,byla jsem s malím nakoupit ve vedlejší vesnici a jsme pěkně zmrzlí BRRRRRRRRRRRR :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Co vaříte?já asi udělám masovou směs s rýží a k večeři houbovou omáčku s knedlíkem.
Iris moc držím palečky ať je vše v pořádku. Taky se mi stýská po kopancích :wink: :slight_smile:
Dala jsem do alba nové fotky jestli se chcete podívat.
17. zář 2008 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli asi proto, že se tam v bříšku uložil už na porodní polohu a pořád kopal nožičkou jen do levýho žebra :grinning:
17. zář 2008 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jsem teda zvědavá... hned vám pak napíšu až to ucítím poprvý :wink:
17. zář 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
je plocha na ležení 34x85 pro dítě málo???
18. zář 2008 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli myslíš v kočárku? oni snad ani o moc větší nejsou :wink: já schválně kouknu jak to bylo u toho našeho
18. zář 2008 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek