Sejděme se
ikuska26
23. únor 2007

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

Ahojte maminky, hladam spolocnicku na kocarovanie, vymenu skusenosti, alebo len pokec a prechadzky v kladne. Budem velmo rada, ak sa nejaka najdes, bo chodit stale sama s kocarkem je smutne a kedze mam vsetkych priatelov a rodinu na SK, aspon takto hladam... Som sa sem prestahovala v lete, no myslela som ze nahoda je blbec a ja sa zoznamim s nejakymi tehulkami a potom maminkami, ale stale nic.... :-S
andrissek
15. zář 2008
Ahojky,moc se omlouvám že jsem tu hrozně dlouho nebyla. Koukám jak se to tady pěkně rozjelo 😉 ,spoustu vás tady ani neznám 😉 .
Náš Peťulka začal chodit,všude vleze (do stěny ,na gauč atd.),takže už není ani chvilka klídku(jen když usne). Zase je s ním hrozná sranda.
Deniska ta je konečně už zase ve školce :-N :-N :-N (už to potřebovala jako sůl).
Vzbudil se mi malej tak musím jít pápápá určitě se objevím.
anta
15. zář 2008
Andri - z toho si nic nedělej, že mě neznáš, určitě budeš mít dost času na to, aby jsi mě poznala 😃 😃 Všimla jsem si této diskuze, že jsou tady mamušky z Kladna, tak jsem si říkala, že by nebylo špatné roztáhnout trošku sítě a poznat další holčiny s dětmi, to není nikdy na škodu😃 😃
Co říkáte tomu počasí? To je síla, co? Malej mi spinká a tak jsem ho musela ještě přikrýt dekou, aby chudák neprochladl, je fakt klendra a netopí se :-S
andrissek
15. zář 2008
Anta, čím více tady bude maminek a i nemaminek tím lépe :-N 😉 😉 ,ráda poznám nové tváře 😉 .
Je to fajn že se to tak pěkně rozjelo 😉 .
Počasí je na prd ani se nedá jít ven ach jo
kony
15. zář 2008
Ahojky holky 🙂
Zdravím hlavně nově přidavší se 😉
Musím se Vám svěřit, píšu Vám z práce 😎 CHodím pondělky a úterky, zatím jsem potřetí, ale je to faaajn. Zpátky se vracím dost regenerovaná a stráááášně se těším na Věrku...
gabca1
15. zář 2008
Mě zase nepřijde, že by tady byl nějaký bordel, to co je tady je v každém městě. Jak píše Anta jsou tu lesy a zeleň. A hlavně tu není takový hluk z aut smog a tak.

Andrissek - volali jsme na Tepo a prý začnou topit dnes dopopoledne, nejpozději odpoledne 😉

Kony - gratuluji k práci 🙂
andrissek
15. zář 2008
Kony tak to ti trochu závidím,taky bych někdy nejradši šla do práce.Já se vůbec děsím jestli po mateřské něco seženu :-| .
gabčo-já už jsem si zatopila 😉,uhlím v kotli 😉 🙂 🙂
gabca1
15. zář 2008
andrissek -ty se máš, že si můžeš sama topit 😃
anta
15. zář 2008
Tak to my si tady zatopit bohužel nemůžeme, bydlíme v paneláku a parkety tady žádný nejsou 😃 😃 Balím malého do deky jako malou mumii a je to vyřešený, teď mi zrovna spinká, což je fajn a ani se tomu nedivím, když se člověk podívá z okna, tak je to jasný 😉
anta
15. zář 2008
Holky, pochopila jsem dobře, že autobusu pro 1 maminku s kočárkem jsou zdarma? Já jen abych se někam nehrnula a pak na mě řidič nepořvával, jak to, že jedu zadarmíko 😃 😃 😃
gabca1
15. zář 2008
anta - asi to tak bude, koukala jsem na čsad kladno http://www.csadkladno.cz/vlastni/tarif_SID.htm .Já tedy zatím nejela.
gabca1
15. zář 2008
holky k jakému chodíte dětskému zubaři 🙂 a kdy jste šli poprvé. Díky 😉
bublinka9
15. zář 2008
ahojda... jj jízda po kladně s kočárkem či holema je grátis :o) děvčata poraďte začla jsem koukat na kočárky... vůbec nemám tušení :o(
anta
15. zář 2008
Já právě taky zatím nejela, proto se ptám. 🙂
Bublinka9 - máš sympatickou přezdívku, tak jsem říkala našemu Honzulákovi, když byl ještě v bříšku 🙂 😉
bublinka9
15. zář 2008
já mu říkám špuntík :o) jo a asi jsem si vybrala http://www.darababy.cz/zbozi/dorjan-spring-cool...
andrissek
15. zář 2008
Ahojky já teda chodím k pediatrovi do Loun,tak to ti asi moc nepomůže.Na Kladně to vůbec neznám,bydlíme tu krátce a asi bych zabloudila 🙂 :-p . Budu si muset udělt výlet 😉
U zubaře jsem byla s malím asi před dvěma týdny.
bublinka9
15. zář 2008
těším se na vaše starosti a trápení s mimčem... já si zatím jen lámu hlavu s tím výběrem kočárku...
anta
16. zář 2008
Bubli - užívej klidu, dokud to jde, je fakt, že malé dítě je velký zápřah jak fyzický, tak ze začátku i psychický, budeš muset trochu zabojovat, kolikrát s láskou vzpomínám na to, jak jsem seděla s velkým balónem vepředu u PC a malej tam do mě kopal a kopal, ale byl klid a neřval 😃 😃 😃
bublinka9
16. zář 2008
no jelikož jsem dneska přesně v 16 tt tak zítra začínám 5 měsíc a to prý ke konci bych už mohla začít cítit kopání... těším se na to :o)
draga
16. zář 2008
ahoj holky..jj busem po kladně s kočárkem je zadara i pro maminku..výhoda...nevýhoda, že většinou tam už kočárky jsou takže buď vás řidič vezme nebo taky ne...

anta nám už v paneláku topí zkus to 😃

k zubaři chodíme přímo dětskému jmenuje se Hasan a ordinuje kousek od Náměstí v takovém hezkém průchodu je to tam moc příjemný a on taky 😉 prvně se máš jít ukázat s děťátkem v roce 😉

bubli já jsem začala cítit pohyby kolem 21tt nejdřív to bylo takový bublání jako když se ti honí střeva 🙂 ale pak to ybl mazec 😉
anta
16. zář 2008
Nám taky topí, vedou nám bytem společné trubky a včera večer jsem na ně sáhla a hurááááá, už topíííí, nemusím vytrhávat parkety na ohníček 😃 😃 😃
Bublinko, máš se na co těšit, je to super pocit, když víš, že tam to mimí je spokojené a spokojeně tě okopává, já jsem si tedy občas připadala jak okopaná brambora 😉
bublinka9
16. zář 2008
no to se mám na co těšit 😃 bude ze mě okopaná brambora ale ještě nejdřív se mi budou honit střeva 😃 😃 😃 ale i tak se těšíííííííííííííííííííííííííííím
draga
16. zář 2008
jééé amě jak bolelo levý žebro to bylo hroznýýý ještě asi měsíc po porodu jsem to tam cítila...ale se přiznám,že se mi po mimí v bříšku stýská...je to fakt zvláštní pocit 😉
bublinka9
16. zář 2008
proč zrovna levý žebro???
iris
17. zář 2008
Ahoj holky, tak mi v pondělí udělala doktorka další odběry, dle cytologie je změna laktační, takže musím počkat na výsledky (měly by to prý být snad v pořádku) - pokud ne, musím na další odběry a do poradny, kde by mě sledovaly a podle průběhu by se rozhodlo.Jsou to HPV viry , budu doufat, že se s tím moje tělo srovná samo bez nějakého zásahu.
Jinak ty pohyby...děsně legrační je pak jak to břicho mění tvary a poskakuje, to jsem se vždycky zasmála...Tom byl akční v bříšku a zůstalo mu to.Zítra jdeme na vážení a měření.
anta
17. zář 2008
Bubli - máš se opravdu na co těšit, jak píše draga, taky se mi po tom okopávání stýská. Nejlepší to bylo vždy na monitoru, to jsem myslela, že se Honzík v tom bříšku zblázní, to byly rány 😃 😃 😃
andrissek
17. zář 2008
Ahojky holčiny,byla jsem s malím nakoupit ve vedlejší vesnici a jsme pěkně zmrzlí BRRRRRRRRRRRR :-p .
Co vaříte?já asi udělám masovou směs s rýží a k večeři houbovou omáčku s knedlíkem.
Iris moc držím palečky ať je vše v pořádku. Taky se mi stýská po kopancích 😉 🙂
Dala jsem do alba nové fotky jestli se chcete podívat.
draga
17. zář 2008
bubli asi proto, že se tam v bříšku uložil už na porodní polohu a pořád kopal nožičkou jen do levýho žebra 😃
bublinka9
17. zář 2008
no to jsem teda zvědavá... hned vám pak napíšu až to ucítím poprvý 😉
bublinka9
18. zář 2008
je plocha na ležení 34x85 pro dítě málo???
draga
18. zář 2008
bubli myslíš v kočárku? oni snad ani o moc větší nejsou 😉 já schválně kouknu jak to bylo u toho našeho

Začni psát odpověď...

Odešli