• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
tak 86x33 ...
18. zář 2008 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak máme 8350g, 75 cm, hlavička 43 cm.Tomík je drobnější, ale paní doktorka je spokojená a prý máme výhodu na zimu - nebude tak těžkej :wink: Je akorát, ani hubenej, ani tlustej. :grinning:
18. zář 2008 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris, to jste šikulky :slight_smile:. My jdem k doktorce až v roce.
Hokly mám docela obavu z té žloutenky... Jste očkovaný?
18. zář 2008 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, dozvedela som sa o dobrej, lacnej a hlavne zdravotne sposobilej obuvy je to stranka

http://www.aminabotky.cz/

tak mrknite, su tak aj pekne tie boticky...a vyber je tam dobry, .... :wink:
18. zář 2008 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
inak my teraz mame sopliky a kasel, tak dufam to rychlo prejde a pride aj to babi leto, lebo takato kosaa, brrr :angry:
18. zář 2008 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
my zatím očkovaný nejsme, ale přemýšlela jsem o tom...
iku...výběr tam mají dobrý, některé botky jsou vážně pěkné. :slight_smile: A brzy se uzdravte!
Gabi, my tam půjdeme pak taky v roce.
19. zář 2008 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jste přes víkend umřeli? :grinning: nebo se věnujete svým drahým polovičkám? ten můj spí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. zář 2008 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bublinka - já jsem o víkendu sama a věuji se miminku :slight_smile: Jaktože nespináš, užívej si spánku dokud to jde :grinning:
21. zář 2008 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli já mám od rána pohotovost...jak byl Dála marod tak má opruzenou celou prdku tož jsme si řekla bude bez plínky (na nočník to ještě nezvládá...chytaj ho hysteráky jen se k němu přiblíží) ráno jsem vypravovala manžela do práce a najednou šílený radostný křik z pokojíku..jdu se tam teda podívat, co že to můj synáček zase objevil za krásu a tam posraná celá kožešinka z beránka...takže jsem už prala a uklízela :grinning: :wink: no je to radost :grinning: :grinning:
21. zář 2008 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky , tak ja jsem vcera uklizela ako diva.....az trosku dodrete rucky, ale za to lepsi pocit,...manzel spravuje garaz, ale presvedcila som ho nech si dnes oddychne a spravime si pohodu, kedze je nedela... :wink: uz dlho sme ju vlastne nemali, ...

drago, tak to mas teda radost, me to rozsesmalo, Sebik sa tiez nechyta toho nocnicku, vzdy len vidim ze uz kaka a je neskoro, alebo mi to povie ked je uz po, ale par krat sa mi to uz podarilo, ale nejavi zaujem, tak neviem....
21. zář 2008 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, mně v pátek roztrhal pes knížku z knihovny :angry: Tak jsem musela sehnat novou...Navíc jsem ji ani neměla dočtenou :rolling_eyes: , no , zítra dorazí poštou :wink: Nevím, co jí to popadlo.Asi byla naštvaná, že jsme jí s sebou nevzali na návštěvu.
Draga :slight_smile:
Včera jsme byli později odpoledne chvíli v lese, viděli jsme jelena i laně s kolouchama :dizzy_face: A jinak jsme odpočívali.
A po dlouhé době se u mně stavila kámoška a obdivovala naše krásné dítě :grinning:
22. zář 2008 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem objednaná na gennet... tak snad to najdu :o)
22. zář 2008 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bubli - gennet se da najit docela dobre, akorat se tam ted trochu hur dostava, jak je Letna rozkopana... Hezky si to tam uzij, pro nas to byl skvely zazitek, kdyz jsme tam naseho fazolina poprve videli v cele krase

My jsme byli ted na tyden v Treboni - pocasi se nam opravdu nevyvedlo, zato si Simona vsichni v hotelu oblibili kvuli jeho nocnim zoubkovym produkcim :wink:

Draga - to jsem rada, ze slysim (vidim), ze taky nekoho v tehotenstvi bolelo zebro, me bolelo pravy a bylo to dost hrozny
22. zář 2008 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bubli, gennet najdeš , neboj a je to vážně super zážitek :wink:
Pikkumyy - my se chystáme do Třeboně už asi 3 roky a ještě jsme tam nebyli. A náš Tomík měl být původně taky Šimon :wink:
22. zář 2008 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris - Trebon muzu opravdu doporucit, i v tomhle silenem pocasi tam bylo pekne. Napr. tam maj vyborny bazen s teplouckou slanou vodou a spoustu kavaren.
A procpak jste nedali Simona?
23. zář 2008 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Měli jsme termín porodu v prosinci - tak by chudák slavil případně narozky , svátek i Vánoce :wink: Nakonec se narodil o 3 týdny dřív - 12.11., ale Tomáška už jsme neměnili :grinning:
Doufám, že Třeboň vyhraje jako místo nadovču příští rok.
24. zář 2008 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iris, moja mamina ma presne narodeniny na vianoce, a este k tomu ma aj meniny, tak to ma vsetko naraz a je spoko.... :wink:
24. zář 2008 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
a může se mnou na tom gennetu na ten ultrazvuk dovnitř přítel?
24. zář 2008 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris - nas Simon se mel narodit 8. brezna, tak jsme si rikali, ze je to od toho prosincovyho svatku dost daleko, ale narodil se driv o 2 mesice - 14. 1., a to tak rychle, ze jsme byli radi, ze jsme vubec meli nejaky jmeno pripraveny:slight_smile: No tak holt bude slavit mesic v kuse :grinning:

bubli - na genetu s tebou pritel urcite bude moct dovnitr, myslim, ze tam po domluve muzou i deti nebo jini zvedavci:slight_smile: - to uz zavisi na doktorovi, ale jsou tam hrozne mili, tak se vubec neboj
24. zář 2008 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli já byla v genetu úplně unešená, z prostředí, z přístupu, z toho jak vidíme prcka a pak na konci nám doktor řekl, že je to kluk tak to už jsem úplně bulela a manžel byl totálně naměko ...přítel tam může určitě bude se dívat na telku na stěně a všechno krásně doktor vysvětlí :wink:
24. zář 2008 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
iku :grinning: Dobře, přiznám ještě jednu věc, která rozhodla - máme sousedy - příjmení Šimonovi, no a oni nás děsně vytočili, takl manža přišel a povídá - Šimon to nebude :wink:
pikkumyy: ten teda pospíchal na svět :confused:
bubli: do gennetu přítele určo vezmi, je to vážně super zážitek, manža si tam stoupnul chvíli před tu obrazovku, totálně unešenej,já nic neviděla :grinning: , tak jsem ho musela posadit :grinning:
24. zář 2008 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu tam 16.10 to je za dlouho... jinak jsem nachcípaná :o( a nemůžu to vyléčit... fňuk :rolling_eyes:
25. zář 2008 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli, to chce hodně čaje s citronem a vyležet :wink: Držím palečky!
25. zář 2008 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se musim pochlubit, zvladla jsem tenhle tyden 2 zkousky - je pravda, ze zkousejici byli moc hodni, ale to se dopredu nikdy nevi :slight_smile: ... a ted koukam, jak to tu za ten tyden neuklizeni vypada, takze misto abych dohanela spankovy deficit, tak tady vytiram a zehlim... :angry:
25. zář 2008 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky jdu vás zase pozdravit :wink:
Taky jsme všichni nastydlí a prskáme ach jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Naš Peťula se taky narodil o 3 týdny dříve (TP byl 30.7.a narození 10.7.) a měl 4,13kg ,tak nevím kolik by měl kdybych ho donosila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .
Pikkumyy moc gratuluji k uspěšným zkouškám :wink: .
Já jsem ve čtvrtek udělala řidičák :sweat_smile: :sweat_smile: .
27. zář 2008 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
andri: gratuluju k řidičáku :wink:
pikku: gratuluju ke zkouškám :wink:
27. zář 2008 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, srdecne blahozelanie uspesnym holkach, nachladnutym vela zdravicka a vsetkym veeela podzimneho slunicka :wink: :wink: :wink:

pikkumyy - ty delas nejakou skolu?? mne ceka uz za 2 tydny...a tiez si iste pamatam ako som sa pripravovala na prijimacky, tak som tiez proste nestihala a prah sa v byte vyril, ale vzdy sa snazim aspon raz do tyzdna povysavat , a tak.....

andrisek - si sikula...brzke uzdraveni....
28. zář 2008 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočenky,
tak se zas hlásím po dlouhé době :slight_smile: Ani se nepokouším vás dočíst... :wink:
28. zář 2008 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jste se dohodly na nějaké té slezině? :sunglasses:
28. zář 2008 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co u Berunky nového: 4 zuby, pochoduje kolem nábytku a zkouší se pouštět (no, vydrží tak 5-20 vteřin, pak se kácí),taky se dost vzteká a výlety v kočárku začínají být mňamózní - nechce v něm sedět dýl jak hodinu...

JO, konečně máme golfky, pořídili jsme Jané Energy a super!
28. zář 2008 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek