• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
Ahoj dneska podruhé :slight_smile:
ikus- tak ať Ti dobře, rychle poradí, snad to bude ale jen tím vypětím a brzy se ta mléčná krize spraví :wink:

To já si taky postěžuju, mě Věruška v břiše tak tlačí, jak se tam převaluje, že mám pocit, že mi chce protlačit břicho. Občas, zvláště, když si chci dát dvacet, tak mě dá pěstičkou do třísla, to je paráda :confounded: :sunglasses:
No v úterní poradně mi Dr. řekl, že vše OK, tak už se zas těším za 14 dní...

Taky mi dneska bylo zas tak divně od žaludku, nevím, jako by se mi vracela občas ta nevolnost z 1. trimestru :frowning2: To musím na celý den lehnout a jsem úúplně "odvařená"
14. bře 2007 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ikus prave citam knizku najstastnejsie miminko v okoli.a vies preco place do 3 mesiacov pretoze by este potrebovalo 4trimester v brusku.az 3mesacne miminko sa usmieva.je to zaujimave.miminko potrebuje pocit ako v delohe hluk stiesnene prostredie takze zavinovacka,nieco cucat.lezat na boku alebo brusku a houpani.ale vraj vsetko naraz a dieta do 3 mesiacov sa este neda rozmaznat proste tu lasku potrebuje.zatial som iba u teorie asi na strane 100.tak dam vediet ako to praktikovat ale zaujalo ma to.
14. bře 2007 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
kony to ja mam taky obcas nevolnosti.uz sme zasa v pohode.moje liecba na mna zabera.dnes som zehlila aj plela zahradku.ale dost ma boli chrbat.tak uz si iba citam
14. bře 2007 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj andy, to je dobře, že už jste zdraví :slight_smile: Ti docela závidím Tvoji aktivitu, já jsem fakt dnes proležela den - skoro celý :cry: Měla jsem v plánu jít zaplatit závěsy - poslední záchvěv snahy o upravení našeho bytečku před tím, než se Věruška narodí :slight_smile: , ale budu to muset zvládnout zítra.
Zítra jsou od jedné v naší nemocnici kurzy kojení, tak se půjdu podívat, manža mě tam odveze, pač se bojím jezdit autobusem- ty otřesy mě nedělají dobře :frowning2:
Když to tak po sobě čtu, tak jsem dost přecitlivělá, budu se muset polepšit :sunglasses:
14. bře 2007 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
kony ono to vyzera ze jeden den makam a druhy prelezim.akosi sa to strieda.tu zahradku to iba po troskach aby som bola na vzduchu.zajtra sa chystam dokoncit natieranie postielky.manzel nejak nestiha a mna to bavi.ale dni su dlhe a mna to nebavi len tak lezat :frowning2:
14. bře 2007 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak som zvedava kto z nas bude rodit skor.
14. bře 2007 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: tak jsem zvědavá, na kterou to přijde dřív :slight_smile:
jsem zabrousila do Květnovek 07 a holky včetně Tebe už mají zabaleno do porodnice :astonished: To jsem teda pěkně pozadu! Věcičky jsem taky ještě neprala, nechávám to na první týden v dubnu, ať se do nich moc nenapráší(i když budou ve skříni)
14. bře 2007 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
chtěla jsem napsat, "TAKY jsem zvědavá...
14. bře 2007 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to bola moja prva cinnost dnes rano.ta taska :sunglasses:
a prala som priebezne.my jak sme sa stahovali tak som sa bala ze toho bude na mna vela.a nejak som moc sikovna.ale myslela som celkom spravne pretoze teraz sa uz moc na nakupy a tazke prace necitim
14. bře 2007 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tak, já mám všecko už nashromážděné doma, jen to pobalit, vyprat atd... Asi se ale do toho dám dřív... :slight_smile:
Nedovedu si představit, že bych teď někde lítala po nákupech
14. bře 2007 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
na velke pradlo doporucuju sobotu a nedelu.podla lunarneho kalendara je mesiac v rybach vo vodnom znameni a este je ubudajuci.to znamena vyperies lepsie a s polovicnou davkou prasku.len tak pre spestrenie.
14. bře 2007 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dobrá :slight_smile: :slight_smile: , teď jsi mi připomněla moji mamku, ta mi taky občas radí, co kdy je podle měsíce nejlepší :slight_smile:
14. bře 2007 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz mam zase paleni zahy.tak si dame mliecko
14. bře 2007 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě mlíčko nezabírá, jedině ty rennie, ale zjistila jsem , že je to lepší, když jím hodně zeleniny a ovoce celý den a pokud možno žádné maso
14. bře 2007 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja to tiez nastastie nemam kazdy den.bola som v diskusii vidia deti duchov a celkom napinave
14. bře 2007 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem viděla, ale bojím se tam, tohle je pro mě "citlivé" téma, jsem strašpytel
14. bře 2007 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
kony tak ahoj ja se odpojim ajdu umyt nadobi a divat se na televizi a cist si.hezky vecer
14. bře 2007 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pa, a pěkný večer
14. bře 2007 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte kocky, celkom zaujimava diskusia, vy ste take snazive tehulky, ale ja som bola taka ista, uzivajte si to aj ked su to uz trosku starosti...

s tym mesiacom, ma to zaujima, my sme mali doma lunarny kalendar a tak, celkom som sa o take veci zaujimala, tiez som sa naucila nieco z numerologie, podla datumu narodenia...zaujimave to je, a nasla som aj netovu stranku, tz to nemusim vsetko pocitat sama :D
15. bře 2007 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
inak mliecna krize je uz asi za mnou, dufam....:D s tymi detmi a duchmi si myslim, ze je to asi tak, pretoze deti do 3-4 let vnimaju aj trosku iny svet ako len ten skutocny, su viac vnimavejsie...tiez som sa uz bala ci maly nevidi duchov, nebolo mi vsetko jedno, ...totiz ako tehotna som sa sama bala v nasom byte....ja som tiez taky strachopud, a to som pocas tehotenstva musela prestat pozerat horory a take skarede filmy, aj teraz radsej neriskujem, pretoze potom mam skarede sny a stale na to myslim a tak...
15. bře 2007 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kladeňačky :slight_smile:
tak nám to první setkání nevyšlo...navíc teď bude Ikuška asi pryč jak psala tak snad potom a taky už nebude snad taková vichřice :slight_smile:

hezkou neděli a těhulky držte se :slight_smile:
18. bře 2007 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
to je pravda, trochu to nevyšlo,ale to určitě nebyla poslední příležitost :wink:
dneska je teda fakt venku hnusně :confounded:

jsem měla teď nějakou uklízecí mánii, ten "hnízdící reflex" nebo jak se tomu říká :dizzy_face: mám už i sbaleno do por. pro všechny případy :sunglasses: tak jsem zas trochu klidnější

tak přeju taky pěkný zbytek neděle, žádnou krizi, žádné duchy, mamčám hodná a spokojená děcka :slight_smile: :slight_smile:
18. bře 2007 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky je tady nejak mrtvo posledni dobou?
21. bře 2007 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj andy, to máš pravdu :dizzy_face: užívám poslední chvilky, kdy si můžu pospat do sytosti - v noci se budím, tak aspoň přes den... počasí taky nic moc, přestože už máme jaro :unamused: to mi taky na náladě moc nepřidá a vůbec, radši si jsem "sama pro sebe", protože jsem nějaká nevrlá porád, manža je teď skoro pořád v práci, tak jsem sama doma celé dny :frowning2:
A co Ty Andy? Jak to těhulkování pokračuje u Tebe?
21. bře 2007 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte zienky domace, :grinning: , chvilku mam tak ze vam nieco napisem, mali znovu buva, ja som uz po kupeli manzel isiel kupit dobre ranajky, dnes ostal dlhsie rano, tz som rada,...No uz som skoro pobalena, teda tak na polku...uz zajtra rano cestujeme ako som vam spominala, najprv do prahy a potom na obed na moravu, zevraj je tam snehu furu, a to ma uz manzel prezute letne gumy, no vraj sa to topi, tak som napata aj z toho ako to dopadne a co maly a cesta....potom v pondelok asi vyrazame na slovensko, to pojdu so mnou moji rodicia, to bude este dlhsia cesta, ...no ked budem na sk, ked budem mat cas tak vam napisem ako to vsetko dopadlo...
22. bře 2007 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a ako si inak tehulkujete? v tomto pocasi musite asi len doma kysnut a gulatiet :slight_smile: ja by som sa zabalila do deky a cely den buvala,....no viem ze ked som bola este tehulka, tak som stvarala co sa len dalo....
22. bře 2007 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj iku, tak přeju, ať se cestování vydaří a nemáte po cestě nepříjemnosti se sněhem :slight_smile:
Jak to mám s těhulkováním, jsem už psala výše - nálada nic moc v tomto počasí :frowning2: - mám připravené nějaké šití(mantinel do postýlky a "dečku" na TV stolek), pak chci udělat jarně-velikonoční výzdobu...no, moc se k tomu nemám :cry: uvidím, jak dnes, kouká trochu sluníčko, třeba to bude lepší :wink:
Taky mě je doma trochu smutno, manža je teď skoro pořád v práci... :unamused:
22. bře 2007 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kony.tak sa divam ze i ty mas pocasickove deprese a manzela stale v praci.som na tom rovnako.obcas ma nebavi ani zapnut ten pocitac.tiez to na nas pada smutna nalada a hlavne ked vies ze niesu ziadne plany na najblizsie dni ze nemusis nic urobit staci zajtra ci pozajtra.vsak to neutecie....
ale snad sa vycasi a bude to lepsie :slight_smile:
22. bře 2007 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja uz mam i tu jarnu vyzdobu hotovu.ja by som mohla pracovat v zahradke ale ked to pocasie je tak hnusne...
ikus stastnu cestu a kony dufam ze sa nam ta nalada vylepsi :sunglasses:
22. bře 2007 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj andy, no to jsou ty naše "těhu" nálady. Fakt, že když nemusíš prakticky nic dělat ,je pěkná nuda. Né, že bych byla nějak přehnaně aktivní před těhu, ale přeci jenom, teď, když sedíme ráno s manžou u snídaně(jediných pár minut, kdy jsme teď spolu :confounded: ), tak mu nemám co vyprávět...popřípadě:.."dnes mám v plánu celý den proležet, možná jít na procházku... :rolling_eyes: " ani návštěvy u kamarádek mě teď nic neříkají - proti mně jsou to už "zasloužilé" mamči s vic jak ročnima dětma a moc společnou řeč nenajdem
22. bře 2007 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek