• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
ahojky, nestiham docitat.jen jsem zaregistrovala zminku o centru tulipan. Je to pro deti od dvou let, ale johanka tam uz ted testuje kolektiv. Budu chodit jednou tydne do prace :wink: Prijde mi to fajn a i cenove v pohode (ve srovnani s prazskymi skolickami). Hodina je max za 70 Kc. Mejte se krasne

Drago,kdy dorazite na plavco?? vcera jsme byly jen s Terezkou :slight_smile:
1. říj 2008 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj dojclandova :sunglasses: ani mi nemluv mi naposled jak jsme byli a maminka od Terezky povídala že jí zvracela...to zřejmě chytli a zkončili jsme v nemocnici na kapačce...pak jsme nešli a minule jsme zase byli sami jen s Dalíčkem tak nás nahnali do velkýho bazénu s většíma dětma...Dála okamžitě od mrazu zmodral, začal neskutečně řvát tak jsme museli vylézt a šli jsme do bazénku sami ale Dála už se tak naštval, že to probrečel celý....náhradní hodinu jsme měli ve čtvrtek tam zase soplilo jedno děcko a teď soplí Dalí...takže já uvažuju že na celý plavčo se už vykašlu a budem chodit do aqváče :sunglasses: :grinning:
1. říj 2008 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dragi díky. Já o tom kulihrášku nemám ani ponětí...
Dojclandova, dostala jsi zprávičku na BBN?
1. říj 2008 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
lapagerie kulihrášek je naproti finančáku kousíček od hlavní třídy...je to u takovýho velikýho parkoviště :wink:
2. říj 2008 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak to už vím kde. Díky :slight_smile:
2. říj 2008 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tady už se řeší školky :slight_smile: No je fakt, že to hrozně letí. Je tu nějaké děťátko, které bude chodit do školky někde na Sítné? :slight_smile:
3. říj 2008 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda...
nějak se to tu rozjelo... samá školka... člověk tu pár dní není... já se těším na víkend, jedu za maminkou ale jsem zvědavá jak to přežijeme... navíc mi docela slušně začlo růst bříško... V pondělí jdu zas do poradny a 16 na ten gennet tak se to blíží... o školce zatím neuvažujeme :o) vždyť ještě nemáme ani jméno...
3. říj 2008 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
japonka: mně se tam líbilo, ale už je to děsně dlouho :grinning: byla tam kvalitní výuka, ale jak se to změnilo - netuším

Bublinka:ani předběžná jména? :wink:

náš Tom by měl chodit do školky v Křivoklátě, teda pokud se nepřestěhujeme a pokud ho vezmou, taky nám to ale vychází, že by šel v necelých třech letech, je listopadovej
4. říj 2008 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bublinko, hele, možná by ses měla tou školkou už zabývat :grinning:
5. říj 2008 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris : děkuji moooc za informace, kouknu alespon na stránky školy, protože to může ledacos napovědět. V Buštěhradě je taky škola, ale změnilo se tu před třmi lety vedení školy a povídá se ledacos :unamused: .

Chystáme se na přípravku pro předškoláky, kde bychom měli spolu s dětmi poznat paní učitelku, která bude děti v první třídě učit a děti poznají prostředí školy atd. Zdá se mi to docela šikovné, protože děti nebudou hned od začátku tak vykulení.

Hrozně to ale uteklo.....Před chvílí jsem Elišku poprvé držela v porodnici v náručí a za chvíli půjde do školy. Někdy je mi z toho smutno , jak ten život neskutečně letí.
5. říj 2008 ve 21:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Japonka: leti to hrozne, zrovna jsem si vzpomnela, jak jsem se pred rokem tesila, az budu mit poradny bricho :grinning:

Zitra jdem po letni pauze na brisni tance - melo by to byt s hlidanim deti, tak jsem zvedava, co na to bude Simon rikat, zatim byl beze me vzdycky jen s babickama vecer nebo s tatou pres den...
5. říj 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,teda tady se to rozjelo že za chvilku nebudu stíhat dočítat :wink:
Já jsem začala s malím chodit na plavčo ve Slaným, a zatím se nám to líbí,tak uvidíme :wink: .
Škoda že to máme do Kladna tak daleko hned bych se za váma vydala (vůbec to tam ale neznám,jsme tu krátce).
Letí to strašně děti rostou jako z vody. Tuhle jsem taky vzpomínala když byl Peťa uplně malinkej.
6. říj 2008 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky :slight_smile: zas po dlouhé době se hlásím, samo, že z práce, bo jinak nemám čas :grinning: :sunglasses: ( to se mám, co :grinning: )
školku budem teda asi sledovat už teď na jaře 09, asi pujdem tu v Kročehlavech, ta školka u polikliniky...

...jinak mateř. centra: Kulihrach je celkem ok, ale teď docela "mastnej" tech 68,- na jedno dítě, hmm, no... :rolling_eyes:

Minulý pátek jsem byla v Máje v Rozdělově, což je taky vlastně mateřské centrum a nebo taková malá školička-jesličky, chodí tam maminky s dětma do dvou velkých heren, je tam kuchyň,kde je možno si navařit ze svýho kafičko, čaj a nebo třeba i ohřát oběd pro sebe i pro dětátka... :slight_smile: Jednou za cca půl roku na každou mamču vyjde tzv. "služba", kdy pouští dovnitř ostatní příchozí, dohlíží na pořádek atd...Jsou tam po 9-17, st 9-13.30 a pá 9-12.00, vstup je 25,- a za poplatek asi 10,- je možno si vypůjčit domů rrůzné knížky či hry a hračky rozvíjející motoriku, hud. sluch a rytmus . No byla jsem docela nadšená, taky tam mají různé kroužky, jako třeba grafomotorický(nejaké kreslení) nebo "kolo kolo mlýnský"...
Cesta tam mi sice busem 6 z Kročehlav trvala asi 20min :sunglasses: , ale stálo to za to a teď přes zimu to může být doc ela dobré krácení volného času s těma našima "miminečkama" :wink:

Ten Buštěhrad bych taky ráda zkusila...mají web?

Jinak samozřejmě vítám taky nově přidavší se mamči nebo nastávající mamči :slight_smile:
6. říj 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ten buštěhradský pelíšek už jsem našla :wink:
6. říj 2008 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
kony: My jsme rádi, že tady Pelíšek máme, dojedte se někdy s dětma podívat . Kafíčko si taky můžete uvařit a pro děti je vždy připraven nějaký prográmek. Máme tu klouzačku a spoustu hraček. Ve čtvrtek je výtvarné tvoření pro nejmenší. Nově je ted herna otevřená i ve středu a v pondělí odpoledne.
Zastávka autobusu na Kladno je asi 50m od Pelíšku.
.........a vstupné je opravdu symbolické. Pro členky je 15,- Kč a pro nečlenky 30,- Kč.

Když vás bude něco zajímat, tak ráda odpovím na vaše otázky. Zdravím všechny a přeju hezké i když větrné odpoledne :slight_smile:

Ted jsem to řekla, jako Taťána Míková z počasí :wink:
6. říj 2008 ve 13:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Japonko, to je u zastávky u kahance nebo až na náměstí?

Třeba bychom se mohly domluvit a srazit se tam :slight_smile:
6. říj 2008 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
lapagerie : ano, je to zastávka u Kahance . Není problém, stačí navrhnout nějaký termín a je to. Já za sebe tam chodím ráda v pondělí, nebo ve čtvrtek, když nejsou kurzy angličtiny a v herně nejsou děti na hlídání, to je tam trochu šrumec, ale můžeme i odpoledne, to je tam taky klidněji.

Tak se budu těšit, že poznám zase nové lidičky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. říj 2008 ve 22:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, co tomu říkáte? neuděláme si výlet do buštíku?
7. říj 2008 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak už mám výsledky druhých odběrů - vyšly napůl - půl ok, půl ne, takže musím naklusat pro doporučující papír na COP , jsem ve stresu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak my máme v Křivoklátě taky mateřské centrum, ale ještě jsem tam nebyla.
Tomík teď marodí - teda už je to lepší, ale odsávání rýmy je utrpení pro mne i pro něj, strašně pláče a mně je ho líto :cry:
Jinak nám ten nášničitel stihl zlomit minulou středu konektor k bezdrátové myši a klávesnici, takže jsme museli provizorně připojit manželův služební notebook, než to buď spraví, nebo než koupíme novou sestavu :angry:
8. říj 2008 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris nestresuj se to bude ok...uvidíš...co te´d s tebou budou provádět?
Tomík je chudák my tu rýmu taky vždycky tak prožíváme ale naštěstí Dála našel v odsávajdě konečně zalíbení a odsává si hrdina sám...máme tu na vysavač
8. říj 2008 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky máme na vysavač, ale stejně...děsně se kroutí :frowning2:
draga..netuším, po telefonu mi sestřička řekla jen, že to vyšlo napůl a že si mám přijít pro papír na COP, kde mi prý udělají další vyšetření, víc nic nevím, jen už jsem objednaná předběžně do poradny, to mi dali číslo už při těch odběrech, prý pro jistotu, tak doufám, že dostanu víc info, až půjdu pro ten papír :frowning2:
8. říj 2008 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris já zase chodím do onkologické poradny pro jistotu kvůli prsům...moje mamka umřela na rakovinu tak mě hlídaj :slight_smile: tož se neboj :wink:
8. říj 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

Iris, nestresuj :wink: Cos měla za testy?(promiň za možná nevhodnou otázku...) Jinak Tě ale chápu, je děsný, když člověk neví na čem je, to je fakt stres na druhou :astonished: ale pak většinou ta úleva, když máš výsledky a je to ok :dizzy_face:

Japonko, LaPagerie, no já jsem pro , nejraději ve čtvrtek, bo v po a út jsem v práci. Jinak jsem teď marod s angínou, fuj, ale atb zabraly asi po třech tabletách a já už "juchám" :sunglasses:

PELÍŠEK: Tak co třeba příští čtvrtek? U Kahance? V kolik?
9. říj 2008 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kony, lapageri a ostatní: jsem pro. Poočkám vás na zastávce a doprovodím " k nám do Pelíšku ".

Napište v kolik se vám to hodí. Otevřeno je od 9:00 do 12:00hodin. Pokud bude hezké počasí, přímo vedle Pelíšku je krásné dětské hřiště pro nejmenší, tak můžeme pobýt s dětmi i venku. Budu se na vás moc těšit. :slight_smile:
9. říj 2008 ve 22:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, tak sa tu hlasim po dobe, no trochu som sa venovala priprave na skolu, ktoru uz mam v sobotu - nedelu....zajtra som si dala pauzu na oddych a uklid :D

vy planujete nejake stretko, alebo nieco?

nestiham docitat, tolko info....najde sa dobra dusa, ktora ma enterne do deja? dik

pekny den,

Ika :slight_smile:
9. říj 2008 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
iku nemusíš moc dočítat to stretko se plánuje v Buštěhradě v mateřském centru pelíšek a kdy a kde přesně je hned příspěvek nad tím tvým :slight_smile:
já se teda omlouvám ale stretka se prozatím nezúčastním :sunglasses:
10. říj 2008 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak to v Bustehrade pekne obhlidnete, Simon je na takovyhle aktivity jeste moc miminovatej.
Ja jsem si pro zmenu nejak hnula se zadama ci co, takze skoro nemuzu chodit a rozhodne momentalne nemuzu nosit ani toho sedmikilovyho prcka, takze doufam, ze to do zitra trochu polevi, pac jsme ted zcela odkazany na manzela a on zitra musi do prace :unamused:
12. říj 2008 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga: to je mi líto, s tvou mamkou :cry:

pikkumyy: ať tě záda přestanou brzy bolet, dobře vím, jaké to je :unamused:

kony: byla jsem na cytologii, 2x, nevyšla v pořádku, HPV viry pozitivní, takže 30.10. musím na další odběry, na 2.12. jsem objednaná na COP, doktorka říkala, že tam mám maličkost, nicméně když mě posílá na COP, tak to asi něco bude, nevím, jsem z toho špatná
12. říj 2008 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé holky, já tenhle čtvrtek nemůžu :( Mám už dlouho domluvenou jednu návštěvu...

My jsme teď byly týden u babí, protože nám v domě mění stoupačky a netekla celý týden přes den voda. Úžas. Jsem šťastná, že to máme za sebou...

Pikkummyy, tak to se asi na plavčo mrknout nepřjdeš, viď... Ať je brzo líp...
Iris, určitě to bude v pohodě. Držíme palce...
14. říj 2008 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
lapagerie - no na plavani to zitra opravdu nevidim... Je to sice trochu lepsi, ale zadna pohoda :unamused: Ale uz mi z Elmy volali a 4. listopadu zacnem taky chodit plavat

Iris - taky na tebe budem myslet
14. říj 2008 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek