• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
kony a lapagerie: já se pro tento týden musím z návštěvy Pelíšku taky omluvit. Čeká nás ve čtvrtek pohřeb a během dopoledne musíme zavést děti k babičce a pak absolvovat tuto smutnou záležitost :frowning2:

Mé pozvání platí ale dále a doufám, že se brzy setkáme.
14. říj 2008 v 19:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Japonko, to je jasný... Určo se brzo uvidíme...
Pikkumyy, neva, třeba se budem potkávat přímo tam
14. říj 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikku my taky jdeme 4.11. plavčit na kolikátou to máte? my od 10:30 :wink:
16. říj 2008 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak nám dneska na gennetu řekli že se to rýsuje na holčičku :o) jinak máme všechno vpořádku, už jen vymyslet jména :slight_smile:
16. říj 2008 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragus - my jdeme od pul 12., tak to se mozna potkame

bubli - tak to je fajn, my jsme se nechavali prekvapit, ale ten pan doktor to tam asi jasne videl, pac si tam neco hrozne fotil, ale laik je rad, ze pozna rucicku od hlavy :slight_smile:
a vymysleni jmen to je velka zabava
16. říj 2008 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mi povídej... jména... to není zábava ale trest :unamused: když jeden z nás řekne jméno, ten druhý to zamítne :angry: :grinning:
17. říj 2008 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme udelali seznam a z nej jsme pak vyskrtavali... z holcicich jmen tam nakonec nezbylo nic :grinning: a Simon ma nakonec svatek 3 tydny od narozek a vsichni mu rikaj Stepane :angry: , ale jinak myslim, ze mu to jmeno slusi :wink:
17. říj 2008 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikku Dálovi zase všichni říkají Dalibor :slight_smile:)) jsou někdy ty lidi trochu natvrdla... :sunglasses:
17. říj 2008 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a já dtále opravuju lidi, že nemám Veroniku ale Bereniku :slight_smile:

To byla dneska kosa, co... ještě že už mám ten nánožník i na golfky...
17. říj 2008 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ženský, kde to vázne??? :angry:
19. říj 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
v patek byla kosa strasliva, ale vikend byl moc pekne prochazkovej
my jsme si na vikend vymysleli nejaky zvelebovani bytu, takze nam tu ted visej novy dvere, ktery zatim nejdou zavirat :unamused: , ale zato jsme uspesne postavili ohradku a Simonovi se v ni zatim libi - kdyz je vedle ni na koberci, tak dovnitr aspon strka nohy a ruce
jo a tenhle tyden delal mladej pokroky - naucil se mavat - nejdriv jen na me, ale ted obcas i na tatu nebo nekoho a dneska vymyslel schovavaci zabavu, kdy si pretahuje hadr pres hlavu a pak vykoukne a chechta se :grinning:
19. říj 2008 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem si konečně upravila svůj profil a dala aktuální pracovní foto :slight_smile:

Dnes jsem vyrazila na nějaké nákupy a chtěla jsem navštívit nově otevřený Outlet v Tuchoměřicích a pěkně mě naštvali, protože když jsem tam dorazila,tak mi chlapík řekl, že je to nákupní centrum ještě zavřené. Přitom jsem držela v ruce letáček, kde bylo napsáno , že otevírají 15.10.

Tak jsem vyrazila do Šestky a nakoupila nějaké knížky dětem na vánoce a koukala jsem i po aktovce pro Elišku. Možná to necháme ale až na jaro, kdy bude mít narozeniny.

Chtěla jsem se zeptat, jestli nemáte někdo zkušenosti , odkdy mohou děti jezdit na bruslích na led???

Myslíte, že třeba ve dvou letech není brzy, kvůli nožičkám. Náš Honzulín je úplně posedlý pohybem, už tři měsíce jezdí naprosto bezproblémově na kole i na velké koloběžce,tak jsem si říkal, že bychom pod stromečk koupili brusle. Eli už jezdí celkem bez problémů, tak nevím :unamused: Ta ale začala až ve třech letech.
19. říj 2008 ve 23:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

tak pozdě, ale přece, se omlouvám, že jsem o sobě nedala vědět, hlavně kvůli tomu "domluvenému" Pelíšku...šly jsme s Věruš na očkování a představte si, mudr. byla nemocná, tož jdem tento čt...

Japonko, taky jsme se byli podívat v tom outletu (galerie MODA), a to samý, chlápek řek, že ani neví, kdy se to bude otvírat, pač "ti Italové jsou tak namyšlení, že ani nám nic neřeknou, a to jsme jejich ochranka..." takže kdo ví, možná za čtvrt za půl roku???

bubli, to je krásný, vybírat jména, i když, jak píšeš, taky trochu "dohady" okolo toho, tak ať vyberete pro Vaše mimi to nejkrásnější jméno :slight_smile:

jinak, mě se zas hodně lidí ptá, jestli Věrka je zdrobnělina od Veroniky :sunglasses: (není) a když na ulici na ní hlasitě zavolám, občas se otočí nějaká paní hooodně v letech a "jé, já se taky jmenuju Věra :dizzy_face: " :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2008 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky mamči :o) mám pocit že tu jsem jediná těhule... aspoň mám koho prudit po narození... myslím jako že budu chtít rady :o) teď chci radu kde se dá koupit nějaká levná skříň, koukala jsem i na netu ale nějak nic nemůžu najít :o(
21. říj 2008 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
ten náš šmudla teď pořád volá mama, mami :dizzy_face: Ale taky se po mně pořád šplhá :slight_smile:
Bubli, vybírat jména je někdy těžké, my jsme napsali každý seznam a pak jsme vyškrtávali, na klučičích jsme se celkem shodli, ale na jménech pro holčičku...děs :wink: Ještě, že je to kluk.Teda, my bychom se i shodli, jenže jména typu Kateřina, Veronika... jsou k příjmení moc dlouhá, chudinke, než by se podepsala :grinning: Talže jsme pak měli Elišku a Nellu
21. říj 2008 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli, my jsme skrin pomerne za levno koupili v Idee - http://www.idea-nabytek.cz/ - koupili jsme takovou, co ma jenom policky, aby byla na mimini veci (myslela jsem si, jak se mi to tam vsechno vejde, ale tech detskych veci je fakt hodne :wink: ) Ale jinak od Idey mame v posledni dobe i jiny nabytek a jsme s nim spokojeny :slight_smile:
21. říj 2008 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky máme věci z Idei a dobrý :slight_smile:

Holky, tak jsem dnes byla po půl roce na preventivce u zubařky. A přišla jsem rovnou o jednu osmičku :frowning2: Bolí bolí...
21. říj 2008 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
au... nesnáším zubaře... moje dětský zubařky (3) mi zničili zuby a tady ta kladenská zubařka mi to dávala rok dohromady, jsem u ní byla jak doma, ale zato mám uř tři roky klid... :slight_smile:
22. říj 2008 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bubli a ke komu chodíš? Já jezdím k tý svý do Příbrami, tady mě zatím nikdo nehcetěl vzít...

Jo holky, kam chodíte k zubaři s dětma?
22. říj 2008 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
chodím u nemocnice do tý kliniky myslím že p. Sobotková ale ta tě nevezme už rok chci přihlásit přítele ale furt to nejde :frowning2:
22. říj 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo zubar, tam bych taky mela - ja mam pani zubarku jeste od vejsky, tak doufam, ze dokud delam ten doktorat, tak me nevyhodi, je v Praze a je dobra.
Btw. kdyz jsem u ni byla poprve, tak mi vytrhla jednu osmicku a dalsi hned priste a s tema dvema, co jeste nekoukaly, me poslala za nejakym silenym zubnim chirurgem, kterej mi je vyrizl, protoze rostly nekam na stranu... Brrr!
23. říj 2008 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
lapgerie Dalí chodí k MUDr. Hasanovi ordinuje kousíček od náměstí...má to super moderně vybavený a je dobrej...teda asi podle toho jaké má reference :wink:
23. říj 2008 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se rozhodla pro skříň na zakázku z masivu, kelikož mám špatné zkušenosti s dřevotřískou... objednala jsem komodu a skříň kombi ale obráceně než ji vyráběj, že budu mít tyč jen v 1/3 a v 2/3 poličky... viz foto v albu, ale je to jen orientační foto z netu, v reálu jsem si objednala světlejší a vypadá to nádherně. Výrobce je šindelář, ale ta cena uff... a kočárek bych taky mohla objednat ale nějak se ho bojím tak to nechávám na dýl a dýl... :confounded:
23. říj 2008 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a taky jsem se objednala na gennet na 4D ultrazvuk... jdeme tam až v prosinci... a už teď se nemůžu dočkat... a dneska se mi stal trapas... volala jsem mojí mamce a přála jsem ji k dnešním narozeninám ale ona je má až 23 listopadu... jsem to trošku poletla... :grinning:
23. říj 2008 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

jsem tady nová, právě jsem Vás objevila na netu a doufám, že mě vezmete do klubu. :slight_smile: Bydlím ve Družci, kousek od Kladna a mám dvouměsíčního chlapečka, bydlím tu teprve krátce a bohužel tu skoro nikoho neznám a nějakou maminu už vůbec ne a na mateřský je smutno. Moc ráda bych se seznámila s nějakou mamčou v okolí a zašla na kafčo apod. :slight_smile:

Martina
23. říj 2008 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bubli, taky jsme byla na 4D v Gennetu, jenže Berenka stávkovala a ukazovala nám většinu času zadeček... :unamused:
Marti, každá mamča je vítaná :slight_smile: A máš se jak dostat z Družce? Ráda tě uvidím... A pro ostatní to platí taky!
Pikkumyy, jak se těšíte na plavčo?
Drago, díky, zkusím se zeptat u toho Hasana...

Jo holky, s tím Pelíškem to zatím vidím bledě... Příští týden jedem ve čtvrtek k našim, ten další jsem v práci, tak asi až pak...
24. říj 2008 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bubli nejsi ty těhotná :grinning: :grinning: :grinning: to omlouvá to spletení datumu...já zase tuhle před barákem vyhlížela kontejner ten velikej čelta jsem že ho přiistaví 20.tého (ne že bych do něj hupsala a přehrabovala se ale chci tam hodit starou vysloužilou mikrovlnku) :grinning: nojo ale nedočetla jsem že až 20.11. mě zase omlouvá mateřská :grinning: :grinning:

lapi on bere malý děti...teda doteď jsem neslyšela, že by někoho nepřijmul :wink:

marti ahoj vítej mezi námi ... my jsme tu vesměs směska přistěhovalkyň :grinning:
24. říj 2008 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti : vítej mezi námi děvčaty :slight_smile:

S Pelíškem to nevadí, vždyt na to máme spoutu času, stejně ted bude hodně ošklivo, tak si na to čas uděláme, pokud budeme chtít.

Když jsem četla vaše příspěvky na téma zuby, tak se mi naježily všechny chlupy na těle :unamused: . Já jsem si docela užila. Mám za sebou dvě náročné operace a navíc jsou zuby důležité pro mé povolání, tak mám o ně i strach.

Holky, chtěla jsem se zeptat, kam chodíte na to plavčo. Já jsem s Honzíčkem zkoušela kurz miminek na čtyřobvodě a moc se nám tam nelíbilo, tak ted zajdeme někdy dopoledne do Aquaparku. Je to tam fajn. Máte ještě někdo i jiné typy ???

Mějte se mamky krásně a zase někdy.
24. říj 2008 ve 22:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drago, díky,v pondělí mu brknknu
Japonko, my chodíme do Elma baby clubu, jinak bohužel nevím..
25. říj 2008 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
tak zuby, to je téma :astonished: :sunglasses: od té doby, co mě moje jinak dobrá zubařka v Praze "vypekla"( jela jsem tam na jednu, jak jsem byla objednaná, a ona mi řekla, že mě nevezme, pač tam má nějakého VIP a hodně práce, že prý až o půl páté ten samý den, já v Pze z Kladna, dítě hlídala babí-tchyně, tož jsem se naštvala a poslala milou zubařku slušně někam...) jsem i s Věrčou u Mudr. Hasana.

Japonko, plavání na čtyřobvodě, to bude ta Elma, že...no my jsme tam taky chodily a po druhém kurzu jsme to vzdaly.. Co plavčení v Tuchlovicích?

Marti ahoj :slight_smile:

k nábytku z Idey- známí ho taky mají skoro plný byt a moc si ho chválí, já myslím, že je podobný jak z Ikey, je to snad taky nějaký skandinávský výrobce, ne???

No a ten podzim, zima a co s dětma? Tuhle jsme taky s Dragou přemýšlely , co , jak, kam...já nevim, ty mateřský centra budou asi celkem plný,někdy teda MC, ven, po návštěvách, do bazénu, já nevim???
26. říj 2008 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek