• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
tak oprava, Idea je česká, to jsem se zas ukázala jako inteligent :sunglasses: no ne nadarmo se říká, když se mozek nepoužívá, tak zakrní... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. říj 2008 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky muzu se k vam pripojit, ale nejsem maminka o mimco jsem prisla a snazime se o 2 dite. Pristehovali jsme se do Kladna pred par mesicema.
26. říj 2008 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
adajar jasně že nevadí že zatím nejsi maminka...třeba už brzo budeš :grinning: a moc ti to přeju...

my chodíme plavčit do Elmy což je čtyřobvod...ale právě přemýšlím, že už to tam asi zapíchnu...je to fakt drahý a zrovna teda na tom našem kurzu dost chaotický...pořád nám měnili instruktorky a jedna nevěděla co dělala druhá...
26. říj 2008 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim Martinu i adajar:slight_smile:

no to mi nedelate moc radost s tou Elmou, ja uz se tam tesila :wink: teda tesim se furt, tak snad to nebude nejak spatny :confounded:
26. říj 2008 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky můžu k Vám?jsem z Kladna a jestli vše půjde tak jak má za 7 měsíců budu maminka :dizzy_face: :dizzy_face:
26. říj 2008 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
mury ahojky kocko jak se vede???

drag treba ano zatim nam to ten nahore nedopral a vypadalo to tak slibne no. A jake jsou tady moznosti plabvani z deti moje mamka je totiz instruktorka v praze tak se ptam jak jsme natom tadyk.
27. říj 2008 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
zdravím nováčka Martinu :wink:
jinak máme z idey stůl a židle a jsme moc spokojení, teď musíme nuttě pořídit komodu a mrazák :astonished: , to zas bude peněz před Vánoci...
holčiny, co 13 ti měsíčnímu dítěti jako dárek? Přemýšleli jsme o mluvícím nářadí od FP, akorát že tyhle hračky jsou drahé a obávám se, že si s nimi nebude Tom hrát...asi nakonec koupíme bubínek, ten ho nadchne určitě!
27. říj 2008 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky... nějak se nám to tu rozrůstá... vítejte... :wink: já dnes jedu do prahy ukázat mamce ten kočárek co jsme si vybrali... furt mi hledá nějakej lepší... :angry: :grinning:
27. říj 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris ahojky.

Bubli a kam do Prahy???
27. říj 2008 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli me mamka taky furt mluvila do kocorku a nakonec zadnej nemam no, ale to je jedno,.
27. říj 2008 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris, my jsme rocnimu synovci davali k narozkam takovy to dreveny zatloukani a docela ho to bavilo, ale je pravda, ze nejvic nadsen byl z predelany pocitacovy mysi, ktera po zmacknuti blikala:slight_smile:

My jsme meli stesti, ze jsme kocarek podedili, vybirali jsme az ty golfky... Ale myslim, ze bych byla nakonec koupila Inglesinu...
27. říj 2008 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj nové maminky, těhulky i snažilky :slight_smile:

Pikkumyy, my jsme s Elmou moc spokojené, teda až na tu cenu :grinning:

Iris, no, to je dobrý téma - dárky. Vůůůbec netuším. DOstane nočník, chuděrka, pak vodolepky, prstový barvy a svůj talířek s příborem. My máme od FP pejska a malé se moc líbí, taky se osvědčila Tamburínka od Chicca a dřevěný xylofon.

Adajar, tady se dá plavčit pokud vím jedině v Elma baby clubu nebo v Tuchlovicích.
27. říj 2008 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím všechny nové maminky i snažilky.

Murynko, zdraví tě japonka z Buštěhradu - tak jsem koukala na beremko do DR, že jste si krásně užli dovču. To je príma, že jsi v pořádku a máš se s mimískem dobře.

pikummy, lapagerie,kony - plavání - jasně že Elma je čtyřobvod. Konečně mi to došlo. :frowning2: Já jsem tam měla z toho divný pocit, hlavně z té instruktorky, která to dělala absoltně s nezájmem a taky jsem byla zklamaná, že naás čtyři maminky " NARVALI " do toho nafukovacího bazénku.Žádný prostor, prostě nám to nesedlo.
Mám zkušenost z plavání se starší dcerou, kdy jsme chodili do Letnan ( Lagoon). Tak to bylo jiný kafe a cenově to nebylo ani tak drahé.

Holky, nebojte se k nám do toho centra - přeplníno tam rozhodně není. Dnes jsme tam byly jen dvě maminky a byla to pohodička - děti si modelovali, keslily, jezdily na klouzačce atd. Doporučuju pondělky, nebo čtvrtky - vstup 30,- Kč.

Dárečky už taky nakupujeme - objevila jsem v Popronu - mýdlové barvy do vany - 99,- Kč - myslím, že je to bezva nápad i pro nejmenší děti i dospělé. Dá se malovat na tělo, dlaždice i na vanu.
27. říj 2008 ve 14:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky moc děkuji za přivítání :wink:

adajar ahojky s tebou sem dlouho nemluvila :frowning2: jak se vedé Tobě?u mě to docela jde ale nevolnosti zesilují a ted mě hodně bolí bříško v pondělí jdem na kontrolu tak jsme zvědavá hlavně aby bylo vše o.k.

japonko ahojky pak k Vám budem jezdit moc rádi Buštík máme za rohem :grinning: :grinning:
jinak dovča byla naprosto neuvěřitelně úžasná.......nejlepší co jsem zažila :dizzy_face:
27. říj 2008 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Murynko, kde ty přesně bydlíš, že máš Buštík za rohem? Já na Buštík taky skoro vidím :slight_smile: Třeba jsme kousíček od sebe...

Já doufám, že za 14 dní bychom se do Pelíšku mohly dostat...
27. říj 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

všem děkuji za přivítání. :slight_smile:

Lapagerie, mám auto, takže se ze Družce dostanu kamkoliv bez problémů... :wink:

Mrzí mě, že máte špatné zkušenosti s plaváním miminek, já jsem se na to dost těšila, až mi ten můj povyroste a začneme chodit, tak asi zkusím spíš ty Tuchlovice než Elmu.
Dneska jsem si koupila DVD - cvičení po porodu, jsem po porodu dost obtloustlá a potřebuju shodit 10 kg a sama sobě se dost nelíbím, tak jsem dnes začala proces - zpět k původní postavě. :slight_smile: Je tam i cvičení s miminky a je to legrační, Davídkovi se to hrozně líbilo a pořád se na mě řehnil. :slight_smile:

Murynko, ty nevolnosti ti nezávidím, taky jsem jimi hodně trpěla a ještě si to moc dobře pamatuju. Zvracela jsem všude, v autě při řízení do klína, v metru, na ulici, pytlíček jsem měla vždy s sebou, ale bylo to strašný.
V práci jsem dlouho těhotenství tajila, protože jsem měla za sebou potrat a nechtěla jsem moc předbíhat a tak jsem se snažila nedat na sobě nic znát a bylo to dost náročný, protože jsem ráno kolikrát nemohla ani vstát z postele. Po ukončeném 12. týdnu jsem to oznámila, vzala si neschopenku a hodila se do klidu a nevolnosti jako mávnutím proutku ze dne na den přešli. Myslím, že za to taky mohl hodně stres. Z 3 týdny jsem se zase vrátila do práce a to už byla docela pohoda. :slight_smile:
27. říj 2008 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
laparegie bydlím na vesnici v Dřetovicích :wink:

v práci chci skončit co nejdříve :grinning: :grinning:
27. říj 2008 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
martynna : tak já bych se taky ráda vrátila zpět k původní postavě :frowning2: ach , jo!! Nemám ale vůbec žádnou vůli a místo toho pořád chutě na sladké. Už nevím co si počít. Já mám nahoře po dvou dětech asi 20kg, což je naprosto příšerný, fuj !!! Holky, jak to mám provést, miluju strašně sladké!!

No samozřejmě - nežrat, to je jasný, ale ono je to tak těžké!
27. říj 2008 ve 21:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, dlouho jsem tu nebyla a koukám, že se to tu rozjelo. To je dobře :slight_smile:
Musím nahlédnou častěji :slight_smile:
28. říj 2008 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mury neboj vsechno bude v poradku. Ja porad nic, ale uz to neresim mam doma prace dost a resim ted jine veci se nemuzu nejak zastavit a hlavne tes mam zdravotni problemky. A uz jsi doma na neschopence???
28. říj 2008 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
japo no ja mam nahore 10 kilo po necelem tehotenstvi a hodne nervu takze jsem tlusta jako verliba a to chudackovi verlibe asik skodim.
28. říj 2008 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
adajar-ahoj ne ne ještě makám :angry: :angry:
28. říj 2008 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak koukám dnes je tu mrtvo ( neníse čemu divit,když je venku tak ošklivo), asi jsou doma všichni zalezlí v postýlkách ,nebo si hrajou s dětičkama :slight_smile:

Já mám ve čtvrtek koncert v Lidické galerii,tak se musím připravovat a dětičky hlídá manžel. Alespon si je ted užije než mu začne zase práce na Stardance.

murynko, koukala jsem do albíka, že tam máš portrétek potencionální holčičiky. Jak si to vytvořila???
28. říj 2008 ve 14:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mury tak to ju jsem si rikala jestli uz nejsi doma hezky.

japo to je tady na Kladne ja se jen ptam bohuzel spousty veci tady neznam. :wink:
28. říj 2008 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
nahodou - my se Simonem jsme byli dneska s kamosema na vylete - jeli jsme do vlackem do Kacice a pak pesky zpatky na Kladno, sice trochu prselo, ale bylo to prijemny a aspon jsme vyzkouseli nas novy stary kocar v terenu :slight_smile:
28. říj 2008 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
japonka já ti nevím :grinning: vytvořila mi to kamarádka a poslala já tyhle věci nějak neumím :grinning: hlavně tomu nerozumím
28. říj 2008 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Murynko, tak to koukáš na Buštík asi z druhý strany než já :slight_smile:
Pikkumyy, jakej kočár jste zkoušeli?

Teda dneska bylo extrahnusně, ale stejně jsme byly venku dopo i odpo. Taky se vám mimísci pořád budí na starý čas? My dnes vstávaly v půl šesté... uááááá... :confounded:
28. říj 2008 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdedili jsme po nejakych brnenskych pribuznych sportak ABC Design -Focus Air. Je uz trochu jety - po dvou detech, vypada krapet rozskripane, ale ma nafukovaci kola a dneska vesele zdolaval koreny a vetve v lese, tak snad bude na zimu OK. Ja jsem si taky rikala, ze ty golfky nejsou na zimu moc teply, tohle se zda lepsi.

My jsme vstavali v pul 8., protoze jsme jeli na ten vylet, Simon si tam neco brebentil driv, ale vystacil si sam...

Pred chvili jsme mu tahali nejakou trisku zpod nehtu... docela sila - chudacek plakal a rval, ale snad je to venku :unamused:
28. říj 2008 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja vam ty starosti trosdku zavidim. :grinning:
29. říj 2008 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jej, chuděrka malej :( Berenka si včera o něco rozrazila ret, no hned měla pusu plnou krve, jak bečela, tak si to rukama rozmazávala po obličeji, no úžas :(

Dnes jsme vstávali až v půl osmé, juchů! Ale teda na plavčo se mi v tom počasí vůbec nechce... no, asi to budu muset přežít
29. říj 2008 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek