• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
lapa krasne jmeno ma tvoje dcerka.
29. říj 2008 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
adajar : někdy je to docela náročné , se dvěma dětma, ale je to to nejcennější co mám a jsou to naši miláčci.
Nevím, jestli to není moc osobní, ale chtěla bych se tě zeptat, jestli už se můžete alespon o mimi snažit.
Asi to muselo hodně bolet, přijít o ten malý uzlíček :frowning2: . Moc bych ti přála, at se můžeš radovat z nového mimíska.
Pokud se ti o tom nechce mluvit, tak nevadí, chápu to.

lapa : nám už se časné vstávání, taky ustálilo na 6:45 hodin, sláva !!!
Jak je ale zvláštní, že to ty děti mají takhle naprogramované. :angry:

Mimo jiné, já tady mám asi jediná dvě dětičky, co ,???
29. říj 2008 ve 13:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
japo no to ti verim pro dite bych vrazdila. :grinning:
Jo muzem se snazit uz 4 mesice nam to povolili hned po 3 mesicich od udalosti, ale zatim se nedari spis jsem zablokovana psychicky no. A 2 bych klidne chtela a kde bydlis na Kladne???
29. říj 2008 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!

Ja som sa dlhšie neozvala....to viete 2 deti :confounded: :grinning: :grinning: :grinning: Som rada že stíham žiť...
Vítam všetky nové tváre!
Aurela som začala dávať do škôlky do Buštěhradu, zatiaľ 2-krát týždenne. Znáša to navonok dobre, teší sa tam, ale prestal sa pýtať cikať a vzdor sa tak strojnásobil :frowning2: :angry: :angry: Tak si to užívam :wink: Agátka už mala pol roka, takže začíname s tuhou stravou...teda vypľúvame a prskáme...no hlavne, že má srandu :wink:

Musím niečo prečítať čo ste popísali a snáď budem viac stíhať teraz v zime :confounded:

Japonka - bola som pozrieť Pelíšek a páči sa mi....len keby Agáta už aspoň liezla, lebo na rukách s ňou...
29. říj 2008 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
adajar: no kočárek měl úspěch i když mi tam vyhlídla jiný nakonec se jí libil :grinning: (vybraný kočárek je v albu) a jinak je mi to líto a doufám že druhý pokus vyjde (musíš se přestat snažit)... kontrhel je dobrej, mě pomáhal jako malý proti krvácení z nosu... :o)

jinak cítím už slabý kopání a někdy i cítím jak se obrací, je to fakt zajímavej pocit... ale přítel ještě nic necítí... ta potvůrka je vždycky najednou hodná :sweat_smile:

a co je nového u vás? už máte vánoční dárečky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2008 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
bub nevim to ja vsechno vim kontryhel piju pouzivala jsem ovulacky a tak. No jsem zdravotni sestra takze jsem si to pekne vyzrala a zivot jde dal.
29. říj 2008 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdrav. sestra? a kde pracuješ? na kladně? a v jakým oddělení? jj vím jsem moc zvědavá...
29. říj 2008 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adajar, můžu se zptat, co přesně tě postihlo? Tedy jestli se ti o tom chce mluvit... JInak děkujeme za pochvalu jména - kdyby sew byla Berenika narodila o 2 dny dřív, tak bychom se o jméně dohadovali asi ještě na sále...

Japonko, dneska ráno jsme vstávaly až vpůl osmé... to byla nádhera...

Jo, od včera máme nočník. Teda zatím jen na ozdobu :grinning:
29. říj 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
nočník chceme koupit malému k narozkám, budeme mít ty slavné první 12.11. :dizzy_face:
Ty odběry se konají až za týden, neočekávaně dorazila MS, beru cerazette, takže za celou dobu jsem MS měla akorát v srpnu a teď :angry:
Jinak se musím pochlubit, že už mám nakoupeno několik vánočních darů :wink:
A vstáváme tak v mezi 6:30 7:00
29. říj 2008 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
adajar: bydlíme už tři roky na Buštěhradě , je to tu bezva - hlavně parta mladých maminek a máme děti podobného věku. Jezdíme společně na podzimní a jarní relaxační pobyty. Vybereme nějaký skvělý penzionek pro dětičky, aby se jim tam líbílo, děláme výlety a mamky pak večer paří na bowlingu a děti spinkají pod dohledem chůviček - vysílaček.

emona : to jsem ráda, že se Pelíšek líbí. Už jsem dělala agitaci tady na diskuzi, ale zatím nám to časově nevyšlo, tak snad se tam potkáme.

lapa : no, my s nočníkem slavíme úspěchy jen před a po spinkání, to se Honzíček vyčurá, ale jinak si při hraní ani nevzpomene. ˇuderem druhého roku přistoupím k radikálnější metodě a to pohyb doma bez plínky, aby si uvědomil, že čurá a to způsobí mokrost v jeho minitrenýrkách :grinning: :grinning: :grinning:
U Elišky se mi to osvědčilo, ale ež kolem druhého roku, dřív to podle mého nemá smysl. Naučila se být pak bez plenek během dvou měsíců.
Jo ještě k tomu nočníku, super vynález je hrací nočník. v okamžiku kdy se dítě vyčurá , tak spustí veselá melodie a dítě má z toho radost.

Tak papa, jdu hajat - zítra mě čeká náročný koncert, tak se musím vyhajat.
29. říj 2008 ve 21:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
bub ja pracovala v Praze na domaci peci moc me to bavilo, ale malo penez tak delam ve farmaceuticke firme v rudne u prahy objednavam z lekarnama.
29. říj 2008 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
lapa otehotnela jsem loni v listopadu termin porodu jsem mela 2.8.2008. Zacatek tehotenstvi byl krusnej v praci chteli abych tam zustala a nesla na neschopenku a ja pritom porad zvrace po vanocich jsem byla hotova a neprijimala jsem ani vodu zhubla jsem 7 kilo, ale tehu bylo ok. Od 3. ledna jsem zustala doma na neschopence. Ve 12tt jsem bsolvovala NT scereening a byl v poradku. V 15tt jsem podstoupila tripl testy vysli spatne a tak mi byla silne doporucena amniocentesa. Samozdrejme jsem celou dobu zvracela tedy cele tehu. Podstoupila sjem amnio a 20 dni nato den po mich 23. narozeninach jsem zacala krvacet hned jak to zacalo jsem jela do krce nemocnice prijali me ze je konec ze o mimco prijdu ze potracim. Prej musime cekat no tak jsem si lehla a brecela jsem a brecela. Mamka jeste ten den prinesla vysledky amnia byl to zdravej kluk. Manzel byl celou dobu semnou. Rikali mi ze potratim jeste ten den. Nastesti jsem byla na pokoji sama. No, ale bohuzel bolesti se nedostavovali a ja v noci cejtila maleho kopat uplne nejvic kdy predtim a tak abych ho uklidnila jsem mu zacala zpivat pisnicku (spinkej muj malicky) a tim jsem se s nim loucila. Rano na vizite mi doktor rikal ze zatim musime porad cekat zadnej monitor nic porad sjem krvacela a celou dobu jsem se modlila aby to byl jen zlej sen, ale nebyl. Malej samozdrejme kopal no a vecer prisel jinej doktor strasne neprijemnej. Ale me se nasstesti konecne rozjeli bolesti tak se doktor volal pak mi slibil ze za 15 minut pujdu na sal, ale bohuzel za 2 minuty prisel strasne nastvanej ze ten doktor neudelal ano zapis scim me prijmuli a neudelal ani kontrolni UTZ no nakonec zavolal jeste primare aby to posvetil ze mi ho muzou vzit ze jsem byla ve vysokem stupni tehotensvi. A pak sjem se probrala ze jsem se pozvracela a strasne moc brecela, ale vzivote se mi vic neulevilo.

Omlouvam ze jsem se rozepsala. Vzpominam na maleho krasne mam ho v srdicku.

japo jo to verim musi to byt krasne z tema vsema detma.
29. říj 2008 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adajar - si ma rozplakala :frowning2: :frowning2: :frowning2: Bolo to veľmi ťažké a strašné, čo si prežila. Silne, silne ti držím palce, aby si otehotnela čím skôr a určite bude všetko ok!
30. říj 2008 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
emo uz je to zamnou proste jsem si prosla svim a uz je to dyl teda v breznu obcas na maleho vzpomenu, ale nema cenu brecet musim jit dal.
30. říj 2008 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nevite o nejakem psychologovi dobrem na KLadne???
30. říj 2008 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
vidím,že diskuze se rozjela...

adajar teda musím ti říct že to cos napsala mě fakt rozhodilo...to je šílený...takže tys ta jedna co doplatila na amnio...ježíš to je smutný...ale víš co ber to tak, že všechno se děje pro něco...ty sis to tedy vybrala...musíš být v pohodě, nemyslet na to (i když asi to je mooc těžký viď?) a časem se zadaří...psychologa na Kladně neznám já sama tu ještě nemám ani praktickýho akorát gyndaře mám :sunglasses:

s nočníkem to u nás bude hodně podobný jako u japonky...loužičky všude kam se podíváš ...boj jsem vzdala a najedu po druhých narozeninách...
30. říj 2008 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga a ke komu chodis na gyndu???Ale jinak tohle je zamnou a bohuzel pricina neznama prej amnio zato nemohlo.
30. říj 2008 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
drag ted mam jine problemky v praci trosku si nedokazu pohodnout z jednou holkou.
30. říj 2008 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
adajar já už jsem tě zahlídla v diskuzi andělé posílají... a pak ve snažilkách Kladno, jsi mi padla do oka bo mi strašně na fotečce připomínáš mojí kámošku :slight_smile: no tak aspoń víš, žes neudělala nic co by sis třeba případně dávala za vinu...i když i tak je to smutný ...ale bude líp :dizzy_face:
na gyndu chodím k MUDr. Voráčkovi

já dělala před mateřskou taky ve farmaceutický firmě, měla jsem na starosti doktory i lékárny :wink:
30. říj 2008 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragajo to bych chtela delat, ale cekam az se nekdo ozve to by bylo lepsi nejsi porad s tema samejma lidma a to my vyhovuje. Dekuji ti ja jsem tady na diskuzi jako doma. V podstate celou pracovni dobu. :grinning: :grinning:

A jinak ted mam par kilo navic.
30. říj 2008 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem byla na modrým koňovi v práci taky pořád :slight_smile:

pár kilo navíc...já se vůbec nemůžu dostat k tomu abych hubla...po porodu jsem dala dolů 10 kg ale nějak mi to dál nejde...no holt si potřebuju obalovat nervy :slight_smile:)
30. říj 2008 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. říj 2008 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
drag ja jsem po potratu pribrala 10 kilo jako jo a mam 95 kilo. A nechces mi napsat do IP pro jakoufirmu??
30. říj 2008 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ti to klíďo napíšu sem mi to nevadí a holky co mě znaj to stejně vědí :slight_smile:) Zentiva :slight_smile:
tak to já měla po porodu 95 jsem nabrala přes 20 kg :slight_smile: teď mám +-86 ale jsem prťavá takže jsem kulička takový míša kulička když se vidím na starých fotkách vhání mi to slzu do očí...mo ale co nadělám, že chutná mi jsít...nedávno jsem se nsažila držet dietu vydržela sjem to den a půl pak jsem se najedla a zjistila, že to je taková krása :slight_smile:))
30. říj 2008 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda já píšu jak tatar :grinning:
30. říj 2008 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
adajar - ten tvuj pribeh je fakt sila - budem drzet palce!

drag - s tim tloustnutim - to je jedna z mala vyhod toho, ze Simon vylezl o 2 mesice driv - nestihla jsem skoro mit ani bricho :grinning:

Iris - taky uz mam par vanocnich darku... teda jeden je nekde na ceste z netovyho obchodu, tak doufam, ze dorazi

dneska jsem koupila nejaky bezpecnostni zarazky na dvere a chranice na rohy, ale mam dojem, ze Simon to bere jako novy kousatka a zuzlatka:slight_smile:
30. říj 2008 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
drag jo zentivu znam moc dobre a jinak se podivam na ten odkaz co jsi psala.

pik jednou se to povede. :grinning:
30. říj 2008 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomík kouše do všeho - do postýlky, křesel, stolů... :slight_smile:
30. říj 2008 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem dneska objednala kočárek a nakoupila nějakou tu výbavičku pro mimčo... ufff... 15 000 kč je v tahu... :rolling_eyes: ale věci jsou úžasný... časem dám do alba :wink:
30. říj 2008 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem to v albu shrnula... sem si trošku pohrála a ještě tam dám ale asi až zítra oblečení... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. říj 2008 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek