• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
bubli - ty si to moc pekne uzivas :wink:
30. říj 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to si piš!! :grinning: dneska jsem se dala do řeči s nějakou maminkou co má 6ti týdenního chlapečka a tak možná se sem nalogne :grinning: jsme si totiž kupovali stejný boty :grinning: najednu stranu se bojím porodu a na druhou stranu se těším až bude venku :wink: ale ty jména jsme ještě nevybrali :angry:
30. říj 2008 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli na jmena je casu dost. :wink:
30. říj 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

Adajar, normálně si mě rozplakala, muselo to být strašný a jsi statečná, že jsi to zvládla, přeju ti ať zase co nejrychleji otěhotníš. Já mám za sebou taky potrat, ale v 11tt a to nebylo tak hrozný, protože jsem ještě necítila pohyby, ale kdybych už malého v bříšku cítila, tak bych to snášela určitě daleko hůř. Potratila jsem akorát, co jsme to šťastně oznámili světu. :frowning2: No dala jsem si půl roku pauzu a věnovala se práci a koníčkům a za chvíli na to už nemyslela. Pak jsme se zase začali snažit, nepřišlo to hned, až po půl roce, udělali jsme si s přítelem výlet na slovensko do lázní a perfektně jsme si tam užívali a zadělali si tam na mimčo. :slight_smile: Teď už věřím, že k otěhotnění je důležitá naprostá psychická pohoda.
Uvidíš, že bude zase dobře. :wink:
31. říj 2008 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
marty diky za podporu no tak v tom pripade to jen tak nebude.
31. říj 2008 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
proč ne? stačí si udělat hezký víkend... a jestli chceš jukni se na aukro já tam koupila pobyt na víkend včetně jídla v zámku za 890 kč za osobu...
31. říj 2008 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
adajar :frowning2: :frowning2: četla jsem to a plakala :cry: :cry: ale hlavu vzhůru určitě se vám andělíček brzy povede....
dnes je mi holky lépe ale včéra :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jiank jsme vybrali jména pro holčičku stopro Karolínka a kluk tak na 50 procent Kryštůfek :slight_smile:
31. říj 2008 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli no ted neni kdy protoze porad prestavujem a jestli chces videt v jakm to je stavu dam sem odkaz na fotky.

mury a co u pana doktora vsechno v poradku??
31. říj 2008 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja vas nechtela rozbrecet to ne jen se nekdo ptal tak sjem odpovedela proste ted uz to jde lip nejhur mi bylo kdyz jsem prisla domu po te veci.
31. říj 2008 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ad-já jdu k dr. až v pondělí
31. říj 2008 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
mury no ja si myslela ze ted. No jsem ho ve stredu zastihla v civilu tam a sluselo mu to vic nez v tom bilem. A jinak je ti ok. Ja jsem se dneska poprve najedla a nejak to nevypada moc dobre
31. říj 2008 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ad-je mi docela mizerně právě že od včéra je mi hůř,hůř :stuck_out_tongue_closed_eyes: ted jsem usnula u telky a jsem jak klepnutá po hlavě :frowning2: nevolnosti mám na celé čáře....asi navštívím svůj druhý domov záchod :grinning: :rolling_eyes:
31. říj 2008 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
adajar : je mi to také moc líto a přeju ti, aby vám brzy svitla jiskřička naděje na nový život.

muryko : a co zázvorová lízátka ??? Nepomáhají, asi moc ne,vid??? Taky si moc dobře vzpomínám na tyto stavy,kdy mi bylo za všeh šoufl. Ale myslím, že i těhotenské nevolnosti pozvolna nastávající maminku připravují na opravdu velmi náročný " nový " život s miminkem. Hlavu vzhůru, brzy bude lépe :wink:

bubli : taky jsem se bála prvního porodu a na ten druhý jsem se fakt těšila ( už jen proto, že jsem obě děti hooodně dlouho přenášela a narodili se mi poměrně velké - Honzík měl pro zajímavost - 4340g)
31. říj 2008 ve 22:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mury, mně bylo špatně až do konce 4. měsíce - děsně mi vadily pachy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Včera jsme nechali Tomáška poprvé ostříhat, napřed seděl a koukal, bylo to něco nového, ale pak začal plakat a děsně se vrtěl - stálo to za to, je fešák a konečně vidí :wink:

Já jsem si porod ani nepřipouštěla a bylo to hodně rychlé :wink:
1. lis 2008 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak dnes je mi zatím lépe :grinning:
ted nám hledám nějaký adventní zájezd do Vídně poslední Vánoce sami :grinning: tak si to musíme užít :dizzy_face:
Venku je tak hnusně :angry: už jsem byla s naším hafíkem venku

japonka ty jo 4 340 gramů :astonished: :astonished: :astonished: to je tedy hodně to bych asi neporodila :grinning:

iris stříhání vlásků to muselo být něco pamatuji si na sebe jak jsem nechtěla asi do 12 let :grinning:
1. lis 2008 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký víkend všem :slight_smile: kde je to slibovaný sluníčko...u nás je mlha jako v rákosníčkovi :grinning:

adajar já já já chci vidět fotky bydleníčka rekonstrukce...udelejte si to v pohodě dokud je čas, my koupili byt na Kladně až když jsem byla těhu, všechno papírování s eprotáhlo takže jsme ho měli od prosince (v únoru jsem měla termín porodu) takže jsme stihli akorát ložnici a dětský pokoj, jinak máme byt stále v původním stavu, předěláváme postupně koupelnu, pak chceme kuchyň a nakonec asi obývák...ale s dítkem už to jde hodně hodně špatně...tak až budete mít hotovo, hodíte se do klídku pojedete na dovču, nebo třeba právě v novém předělaném bytečku se mimi zadaří až uvidí co ho krásnýho čeká :dizzy_face: nesmíš na to snažení vůbec myslet...my se taky už pokoušíme druhé a zatím nic...teda ale u nás to není nijak akutní, když druhé bude bude, když ne tak ne ...a navíc s tou naší frekvencí sexu :grinning: :grinning: :grinning:

murynka užívej si dokud můžeš :slight_smile:) a Vídeň to je krása :wink:
jo jinak mě celý těhu nebylo skoro nic akorát jsem měla šílený stavy vlčího hladu...ale jako fakt, když jsem se nenajdela myslela jsem že umřu ...pak jsem si dala nějakou šílenou věc (chlebíček, polívku od číňana) a to mě naprosto uspokojilo...já vůbec měla divný chutě...teda netláskala jsem šlehačku dohromady s okurkama...ale těch pálivejch polívek co jsem snědla...se mi ta číňanka už smála a vždycky mi říkala...to bude kluk...
1. lis 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

no já měla taky hrozný nevolnosti, některý dny jsem myslela, že už umřu, nemohla jsem se ani napít, protože všechno šlo pár vteřin po pozření okamžitě ven. Pachy mi taky strašně vadily, pamatuju si na věčný boj s ledničkou, potřebovala jsem se najíst, aby mi nebylo tak zle, ale když jsem otevřela ledničku, zvedl se mi kufr ze smradu a bežela jsem zvracet, nakonec jsem musela otvírat ledničku se zacpaným nosem a fofrem vyndat vše potřebné... :slight_smile: Teď mi ani nepřijde, že by lednička nějak smrděla... :grinning: No a taky byla šílená ta věčná únava, celý den jsem se přemáhala, abych nešla spát. Chci časem ještě jedno dítko, ale fakt, že na tohle se netěším... :unamused:

Já jsem taky přenášela, rodila jsem až 41 + 6 a to mi to vyvolávali, nevím jak dlouho by mi tam píďa rostl, kdyby vyvolávačky neexistovaly, díly bohu za ně. :grinning: Davídek měl 4120 g. Měla jsem pak už obří břicho a za ten poslední měsíc nejvíc ztloustla a týden před porodem mi všude naskákaly strie, kdyby mi to vyvolali dřív, tak jsem se aspoň těm stiím mohla uniknout.. :unamused:

Murynko, ať se ti ve Vídni líbí, taky bych hned jela, ale s prďolkou to nejde... :slight_smile:
1. lis 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte maminečky prepáčte že vám sem takto leziem ale potrebujem súrne radu a vidím že ste práve tu....idem vyvárať fľašky dudlíky a odsávačku na mliečko máte skúsenosti ? napíšte mi prosím ako to treba nepíšu na odsávačke či všetky čašti alebo len niektoré a dudlík mám hodiť celý aj flašky? prosím poradte už to mám rozobraté a neviem čo s tým dalej, čítala som že sa má dať do vody aj citronová kyselina, hm? veľmi pekne vopred dakujem
1. lis 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
debbie - mozna trochu pozde, ale :slight_smile: ja jsem ze zacatku vyvarovala vsechny casti lahvicky a z odsavacky to, co se dotykalo mlicka - takze tu nadobku a zaviratko.... a varila jsem to jen ve vode - coz nevim, jak voda je v Trnave, ale ta kladenska je dost tvrda, takze jsem to obcas varila v nejaky kupovany, aby na tom nebyl vodni kamen (mozna proto se tam dava ta kyselina citronova, ale to bych si myslela, ze se to pak musi hrozne vyplachovat)
1. lis 2008 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě chcem to zvládnout než se mimísek narodí :wink:
pak to půjde těžce nebo hůře :dizzy_face: :sweat_smile:
jinak se zápachem z ledničky také bojuji mám pocit že bych jí každý den měla umývat :grinning: což je samozřejmě blbost a ta únava mě asi štve nejvíc pořád zívám nebo spím,lehnu k telce a usnu :pensive: :rolling_eyes:
takže nevidím spousty pořadů ani filmů a doma nic neudělám :confounded: doufám že ta únava přejde co nejdříve
jinak vyražte s prdolkami dnes ven je tam opravdu pohádkově a krásně :dizzy_face: sluníčko má ještě sílu :slight_smile:
1. lis 2008 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
debbie : už je asi pozdě, ale lahvičky a dudlíky bych vyvářela až bude miminko na světe, těsně před použitím. Třeba je ani nebudeš potřebovat - dudlíky a lahvičky :wink: :wink:

Holky, já když si vzpomenu na naše začátky s bydlením v bytečku v Praze, tak se divím , že jsme to přežili.

Když jsem byla ve třetím měsíci těhotenství, začali jsme s manželem rekonstruovat koupelnu pro miminko, nakoupili nový nábytek atd. Prostě paráda a do toho přišla ta velká povoden v roce 2002. Evakuace obyvatel a bohužel se to všechno týkalo i nás, protože jsme bydleli v přízemním bytě v Libni. Ještěže nás k sobě vzali známí, protože při představě, že se jdu těhotná s nevolnostma ubytovat někam na žíněnku do tělocvičny, tak mi nebylo nejlépe.
Byt byl totálně vytopený a zničenýa sním i téměř veškeré naše věci. bylo mi do breku, protože mi vůbec nebylo jasné , co budeme dělat. Hypotéka na krku, miminko na cestě, všechno v bytě vysušit a rekonstruovat. Věděla jsem , že je to otázka několika měsíců ,než se to dá všechno dopořádku.
Tak jsme od srpna do lispoladu bydleli různě po kamarádech, téměř každých 14 dnů jsme se stěhovali. A začátkem prosince jsem si řekla dost, vždyt takhle to není dál možné dělat. Potřebovala jsem se někde " zahnízdit" a začít se v klidu připravovat na porod a na miminko. Tak jsem šla již s velkým bříškem škemrat o nějaký státní byt. Naštěstí jsem byla úspěšná a v půlce prosince nám byl přidělen dočasný byt, v kterém jsme bydleli do konce dubna. Čili po skončení šestinedělí jsme se nastěhovali konečně do svého bytečku.

Mám opravdu skvělého manžele, který se v tu dobu hodně na bytečku nadřel a jsem ráda, že to všechno tak dobře dopadlo.

Ufff, to jsem se nějak rozepsala. Ale to je prostě život. Snad už nás to nikdy nepotká.

Murynko : užívejte s manžílkem krásné společné chvíle, až přijde miminko, tak dostane život úplně jiné rozměry. :slight_smile:

Chtěla bych manželovi udělat takové vánoční překvapení, rezervovat letenky do Paříže na prodloužený víkend. Jen my dva po dlouhých sedmi letech si užít trochu romantiky. Tak snad nám to vyjde.

Přeju všem krásný slunečný víkend.
1. lis 2008 ve 13:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Mury nechci ti kazit náladu, ale mě ta únava nepřešla celé těhotenství, proto jsem teď přímo nadšená z toho, kolik mám energie, nejsem na to zvyklá. :grinning: Ale normálně jsem chodila celý těhu do práce, takže zase tak hrozný to není. :grinning: Ale doma jsem taky nic neudělala a když se malý narodil, tak ještě méně, teď už je to ale v pohodě a zase mám doma naklizeno. :slight_smile:

Debbie, já tedy používám parní sterilizátor do mikrovlnné trouby a můžu jen doporučit, jsme totiž na umělé výživě a lahvičky sterilizuju pořád, neumím si představit pořád vyvářet ve vodě a lahvičky nejsou vůbec nijak poškozené od vodního kamene. Jinak lahvičky rozebírám úplně.
1. lis 2008 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
japonko jééé to by byl krásný dáreček že tohle nevymyslí někdy chĺap :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Paříž je opravdu nádherná a romantická mě se tam mocinky líbilo :dizzy_face:

jinak my s bydlením,zatím bydlíme ve starším domečku kde asi zůstanem do příštích Vánoc.Manžel dostal o hodně větší,novější baráček od rodičů a ten si budem od léta postupně dávat dohromady je 10 metrů od nás :grinning: kde bydlíme ted.Trochu se bojím,narozením miminka se vše změní a do toho rekonsruovat baráček,ale snad to zvládneme.Důležité je že v tom bordelu nebudeme muset bydlet a nic nás netlačí :sweat_smile:
Také se bojím že sousedí s tchýní ale zatím je v pohodě,sem k nám také nechodí tak to tak zůstane :slight_smile:
máme ohromné štěstí,protože v dnešní době se nezadlužit je zázrak a jsem ráda že jsme od toho ušetřeni :pensive:
1. lis 2008 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
mury - ja jsem taky prospala pulku tehotenstvi, ale prislo mi to fajn:slight_smile: takovy lenoseni... je pravda, ze v televizi jsem usnula pri cemkoli, ale to neva... mne to spis prislo, ze si clovek naspava do zasoby, az pak bude ponocovat s mrnousem:slight_smile:
Ale hlavne jsem pri vsem brecela... treba i u zprav na Nove:slight_smile: - jeste trochu to zustalo - nemuzu vubec videt nestastny maly kluky nebo zvirata :frowning2: Doufam, ze se to trochu uklidni az prestanu kojit...
1. lis 2008 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikkumyy nevím já brečím pořád i u blbýho seroše...jo a v těhu jsem se jednou koukala na nějaký katastrofický film, kde museli nechat pejska v tunelu bo ho nešlo zachránit...já brečela celý film a manžel říkal nebreč to je jenom film...no a na konci najednou hepáč jako prase... pejsek se dostal ven sám...tak to jsem zase řvala dojetím...fakt hotovo :grinning: :grinning:
1. lis 2008 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak tady jsou fotecky rekonstrukce. http://jdna.rajce.idnes.cz/ :wink:

Jinak v Libni bydlel manzel, ale nahore s maminkou.
1. lis 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
mury no ja jsem prvni 3 mesice zhubla 7 kilo a jako jidlo i piti mi delalo problem no. Jinak mi prestalo bejt spatne az tesne preed potratem kazda to ma proste jinak. :wink:
1. lis 2008 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůů adajar já zkoukla i svatbičku a rodinku...čí je číča? my taky máme kočičáka :sunglasses: moc ti to sluší a pořád mi připomínáš tu mojí kámošku :slight_smile:) kde přesně to v Kladně máte ten byteček? se mi zdá že ten pohled z okna mi připomíná kousek cesty když jdeme na čamrdu...nebo k rybníčku do lesoparku :grinning: no a ta rekonstrukce...pěkný...už aby to bylo co?
1. lis 2008 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ad moc hezké,zkoukla jsem i svatbičku :dizzy_face: moc vám to slušánkovalo :wink:
jinak vy bydlíte přímo naproti metě co?tam to znám jako své boty když jsem chodila s bývalým trávila jsem tam hodně času :pensive:
2. lis 2008 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga v Krocehlavech v Litevsky coz znamena ze asik chodite pres nas. JInak ta kocka je babicky mmi zadnou nemame a mit nebudem je nemusim. No rekonstrukce je jesete na dlouho.

mury jo jo presne tak mam doktora blizko. :grinning:
2. lis 2008 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek