• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
Ahoj holky, tak to my měli drobečka - 2610g :dizzy_face:
My bydlíme v nájmu, ale rádi bychom výhledově postavili nějaký baráček.Ale teď mě chytají stavy na zařízení dětského pokoje, máme to zatím jen takové provizorní.Včera jsem aspoň umyla okno a dala na něj okenní folii - sloníka :dizzy_face: Tomíkovi se moc líbil a chtěl po nem šmatat
2. lis 2008 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj Litevská jsem si to myslela :slight_smile:)
my měli taky drobka 2695g :wink:
2. lis 2008 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
drag jo jo jakmile jsi to rekla takze bydlis nekde kousek???
2. lis 2008 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ad-tam to znám :grinning: dnes v půl 11 tam jedu tak mi držte pěstičky :sweat_smile:
dnes v noci mi bylo pěkně zle :frowning2:
3. lis 2008 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
mury neboj budu drzet palecky moc.
3. lis 2008 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
poslušně hlásím že jsem taky z litevský :grinning: jinak dneska jsem byla na další kontrole a i na EKG a jsme vpořádku :grinning:
3. lis 2008 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli ty taky chodis k tomu panu doktorovi???? A gratuluji.
3. lis 2008 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím jakýho myslíš ale já chodím k Voráčkovi (mám to v albu) :wink:
3. lis 2008 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli ten je na 1.pp poliklinice ze??? No ja zase az tak moc nelezu do alba, ale na pravim to.
3. lis 2008 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adajar, Bublinko, já jsem taky z Litevský :slight_smile: Bydlím úplně v posledním domě vpravo (teda směrem od hlavní ulice kolem Spirály...) Tak přijďte někdy na kafčo!

Jo Adajar, máte úúúpně stejnej byt jako my. A byl v úúúplně stejným šíleným stavu :confounded:
3. lis 2008 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adajar, až teď jsem dočetla tvůj příběh... tak jen posílám pohlazení a obdivuju, jak jsi to zvládla. A držím palečky na snaženíčko!
3. lis 2008 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
lapa fakt ja bydlim ve 2616 takze ja bydlim na druhem konci, ale rada si s tebou sednu sousedko. No ja doufam ze casem tedy co nejdriv to bude hotove. A muj pribeh zazilo spousty holek a to mi dodalo silu konik.
3. lis 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasne rano holky.
4. lis 2008 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj také klidně posedím ale kafe nesmím :grinning: jinak já jsem z baráku 2615 :sweat_smile:
4. lis 2008 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli no nebo klidne muzem jine mam asik 200 druhu caju. takze dalsi sousedka.
4. lis 2008 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky o miminko jsme přišli :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :cry: :cry:
4. lis 2008 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
mury copak se stalo??? Teda jestli o tom chces mluvit. Me je to moc lito.
4. lis 2008 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebilo srdíčko včera jsem skončila v nemocnici a byla udělaná revize :frowning2:
4. lis 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
mury to je mi fakt lito a co rikali jakej mas rezim a tak?:??? Ja vim boli to, ale ver bude lip vim co rikam a moc dobre jestli si potrebujes promluvit staci rict a muzem se sejit.
4. lis 2008 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ad-nic nevím za š dny jdu k lukešovi ale snažit se můžem až tak za půl roku :cry:
4. lis 2008 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
mury za pul roku to je divne me rekli tak za 3 mesice stejnak zalezi na tobe jak se budes citit. A ted jsi doma na neschopence vid.
4. lis 2008 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
mury v neprokletem jsou taky holky co meli ZP a tak dale kdyztak muzes i tzam no.
4. lis 2008 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
marketko, taky je mi to moc líto. Bud silná, moc na tebe myslím.
Čas všechno zahojí - myslím, že pracovat na miminku klidně můžete i dřív. Kamarádka měla taky zmalklý potrat v červnu a dnes je opět těhotná - již v 10 týdnu. Hodně odpočívej.
4. lis 2008 ve 13:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kdepak jste,??
4. lis 2008 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, vy mi davate :unamused:

Mury, to je smutny :frowning2: budem na tebe myslet, at to zvladnes...
4. lis 2008 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme dneska byli poprve na plavani - a docela dobry... Simon se tvaril, ze se ho to moc netyka a mracil se na pani instruktorku; ted jsem si byla pro zmenu ja nechat zrehabilitovat ty svoje zniceny zada, takze jsem uplne hotova a doufam, ze nevytuhnu driv, nez prijde manzel ze zkousky, pac Simon ma energie jako v poledne...
4. lis 2008 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
pik jo plavani a rehabilitace no me by stacilo jen to plavani a sla bych spat
4. lis 2008 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasne rano holcicky. Jak se mate vy a prcci??
5. lis 2008 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravicko adajar:slight_smile: ja se mam jak po flamu - Simon se v noci rozhodl vyzkouset, co to udela, kdyz bude kazdou hodinu jecet (a to jsem si do tedka rikala, jakej ma pekne hlubokej hlas i kdyz rve:slight_smile:) Tak jen doufam, ze ho to taky unavilo a ze si budu pres den moct schrupnout s nim...
5. lis 2008 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
murinko je mi to moc líto :frowning2:

jinak jsem se sekla bydlím ve vchodě 2605 naproti lékárně...
včera jsem se pohádala s přítelem není schopnej mi dodělat tu koupelnu, tak dneska hledám nocleh a přemýšlím asi o hotelu lapark nic levnějšího jsem nenašla... :cry:
5. lis 2008 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek