Sejděme se
ikuska26
23. únor 2007

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

Ahojte maminky, hladam spolocnicku na kocarovanie, vymenu skusenosti, alebo len pokec a prechadzky v kladne. Budem velmo rada, ak sa nejaka najdes, bo chodit stale sama s kocarkem je smutne a kedze mam vsetkych priatelov a rodinu na SK, aspon takto hladam... Som sa sem prestahovala v lete, no myslela som ze nahoda je blbec a ja sa zoznamim s nejakymi tehulkami a potom maminkami, ale stale nic.... :-S
iris
2. lis 2008
Ahoj holky, tak to my měli drobečka - 2610g x-)
My bydlíme v nájmu, ale rádi bychom výhledově postavili nějaký baráček.Ale teď mě chytají stavy na zařízení dětského pokoje, máme to zatím jen takové provizorní.Včera jsem aspoň umyla okno a dala na něj okenní folii - sloníka x-) Tomíkovi se moc líbil a chtěl po nem šmatat
draga
2. lis 2008
jj Litevská jsem si to myslela 🙂)
my měli taky drobka 2695g 😉
adajar
2. lis 2008
drag jo jo jakmile jsi to rekla takze bydlis nekde kousek???
murynka
3. lis 2008
ad-tam to znám 😃 dnes v půl 11 tam jedu tak mi držte pěstičky :-N
dnes v noci mi bylo pěkně zle 😞
adajar
3. lis 2008
mury neboj budu drzet palecky moc.
bublinka9
3. lis 2008
poslušně hlásím že jsem taky z litevský 😃 jinak dneska jsem byla na další kontrole a i na EKG a jsme vpořádku 😃
adajar
3. lis 2008
bubli ty taky chodis k tomu panu doktorovi???? A gratuluji.
bublinka9
3. lis 2008
nevím jakýho myslíš ale já chodím k Voráčkovi (mám to v albu) 😉
adajar
3. lis 2008
bubli ten je na 1.pp poliklinice ze??? No ja zase az tak moc nelezu do alba, ale na pravim to.
lapagerie
3. lis 2008
Adajar, Bublinko, já jsem taky z Litevský 🙂 Bydlím úplně v posledním domě vpravo (teda směrem od hlavní ulice kolem Spirály...) Tak přijďte někdy na kafčo!

Jo Adajar, máte úúúpně stejnej byt jako my. A byl v úúúplně stejným šíleným stavu :-S
lapagerie
3. lis 2008
Adajar, až teď jsem dočetla tvůj příběh... tak jen posílám pohlazení a obdivuju, jak jsi to zvládla. A držím palečky na snaženíčko!
adajar
3. lis 2008
lapa fakt ja bydlim ve 2616 takze ja bydlim na druhem konci, ale rada si s tebou sednu sousedko. No ja doufam ze casem tedy co nejdriv to bude hotove. A muj pribeh zazilo spousty holek a to mi dodalo silu konik.
adajar
4. lis 2008
krasne rano holky.
bublinka9
4. lis 2008
jj také klidně posedím ale kafe nesmím 😃 jinak já jsem z baráku 2615 :-N
adajar
4. lis 2008
bubli no nebo klidne muzem jine mam asik 200 druhu caju. takze dalsi sousedka.
murynka
4. lis 2008
holky o miminko jsme přišli 😞 😞 😞 😞 😢 😢
adajar
4. lis 2008
mury copak se stalo??? Teda jestli o tom chces mluvit. Me je to moc lito.
murynka
4. lis 2008
nebilo srdíčko včera jsem skončila v nemocnici a byla udělaná revize 😞
adajar
4. lis 2008
mury to je mi fakt lito a co rikali jakej mas rezim a tak?:??? Ja vim boli to, ale ver bude lip vim co rikam a moc dobre jestli si potrebujes promluvit staci rict a muzem se sejit.
murynka
4. lis 2008
ad-nic nevím za š dny jdu k lukešovi ale snažit se můžem až tak za půl roku 😢
adajar
4. lis 2008
mury za pul roku to je divne me rekli tak za 3 mesice stejnak zalezi na tobe jak se budes citit. A ted jsi doma na neschopence vid.
adajar
4. lis 2008
mury v neprokletem jsou taky holky co meli ZP a tak dale kdyztak muzes i tzam no.
japonka
4. lis 2008
marketko, taky je mi to moc líto. Bud silná, moc na tebe myslím.
Čas všechno zahojí - myslím, že pracovat na miminku klidně můžete i dřív. Kamarádka měla taky zmalklý potrat v červnu a dnes je opět těhotná - již v 10 týdnu. Hodně odpočívej.
adajar
4. lis 2008
holky kdepak jste,??
pikkumyy
4. lis 2008
holky, vy mi davate :-|

Mury, to je smutny 😞 budem na tebe myslet, at to zvladnes...
pikkumyy
4. lis 2008
My jsme dneska byli poprve na plavani - a docela dobry... Simon se tvaril, ze se ho to moc netyka a mracil se na pani instruktorku; ted jsem si byla pro zmenu ja nechat zrehabilitovat ty svoje zniceny zada, takze jsem uplne hotova a doufam, ze nevytuhnu driv, nez prijde manzel ze zkousky, pac Simon ma energie jako v poledne...
adajar
4. lis 2008
pik jo plavani a rehabilitace no me by stacilo jen to plavani a sla bych spat
adajar
5. lis 2008
Krasne rano holcicky. Jak se mate vy a prcci??
pikkumyy
5. lis 2008
zdravicko adajar🙂 ja se mam jak po flamu - Simon se v noci rozhodl vyzkouset, co to udela, kdyz bude kazdou hodinu jecet (a to jsem si do tedka rikala, jakej ma pekne hlubokej hlas i kdyz rve🙂) Tak jen doufam, ze ho to taky unavilo a ze si budu pres den moct schrupnout s nim...
bublinka9
5. lis 2008
murinko je mi to moc líto 😞

jinak jsem se sekla bydlím ve vchodě 2605 naproti lékárně...
včera jsem se pohádala s přítelem není schopnej mi dodělat tu koupelnu, tak dneska hledám nocleh a přemýšlím asi o hotelu lapark nic levnějšího jsem nenašla... 😢