• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
Murynko, kočičko, to je mi moc líto... posílám pohlazení...
Bubli, Adajar, my bydlíme 2576 :slight_smile: Kdy přijdete na kafe/čaj a pokec?
Pikkumyy,malej se otrká, neboj, je to pro něj nový? Jakou máte instruktorku?
5. lis 2008 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
pik no tak to ted budete par dni rozhozeny. No ja taky u nas v baraku se hadali zasek ty nad nama ach jo.
5. lis 2008 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
bubli jestli ti nevadi bordel a rozdelanej byt tak muzes u nas.

lapa kdlidne zitra. :wink:
5. lis 2008 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, teprve ted jsem objevila, ze tady ma i Kladno svoje zastoupeni :grinning: Mam z toho fakt radost, protoze konecne snad budu moc pokecat s nekym z okoli :slight_smile:
5. lis 2008 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani ahojky. Ja jsem na Kladne jen chvilu.
5. lis 2008 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Jako ze tady bydlis jen chvilku?
5. lis 2008 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
jani jo jo teprve od srpna a spousty veci ani neznam na Kladne no, ale hlavni tahy znam moc dobre. :grinning:
5. lis 2008 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí
lapa - myslim, ze to plavani pujde, spis jsem se divila, ze nebyl vykulenej, ale tvaril se, ze v takovymhle bazenku plave denne:slight_smile: Instrukturka je takova tmavovlasa dlouhovlasa, co vypada prisne a nemiminkove, ale je mila - mozna Pavlina, ale ruku do ohne bych za to nedala:slight_smile: - ja jsem z toho rozhodne vykulena byla :grinning:
5. lis 2008 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky. :slight_smile:
já jsem taky z Kladna a neznám ani hlavní tahy :grinning:
jsme tady teprve od července.
taky se těším,že jsem vás tady našla,protože nikoho neznám široko daleko a na krafání někdo chybí. :wink:
Chci se zeptat,chodí některá z vás s prckem do klubu Spirála.Ja mám 2 měsíční Emu a zítra jdem po prvé,jsem vážně zvědavá.
5. lis 2008 v 17:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky molly tak to jsi tam o mesic dyl nez ja. ALe hlavni ulice a tak trosku znam.

je spirala je kousek od nas mam ji vedle baraku skoro. :slight_smile:
5. lis 2008 v 17:46  • Odpověz  • To se mi líbí
jo jinak já jsem z Polský v Kročehlavech,teď čtu,že jste tady holky z Litevský :slight_smile:
5. lis 2008 v 17:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky Adajar.
Já neznám nic,protože to už jsem měla buben jako blázen a nemohla jsem už ani chodit :grinning:
teď chodím akorát tak do lesa s malou a pejskem.
5. lis 2008 v 17:49  • Odpověz  • To se mi líbí
moll no takze taky bydlis kousicek. jo a co mas za pejska???
5. lis 2008 v 17:54  • Odpověz  • To se mi líbí
tak ja jedu domu. budu tu tak za 2 hodiny jeste jedem do hornbachu-
5. lis 2008 v 17:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Mury: to je moc smutné :cry: Ale budu držet palečky pro příště.
Tomíno se teď vzteká jak blázen :angry: Dneska hlídali prarodiče, byla jsem na těch dalších stěrech, tak výsledky budou za 3 týdny
5. lis 2008 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
iris budu drzet palce aby bylo vse v poradku.
5. lis 2008 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
molly - zdravim:slight_smile: my do spiraly chodime na brisni tance s miminama a taky jsme tam chodili na masaze miminek a oboji je fajn... klub neznam, tak pak napis, jaky to je:slight_smile:
5. lis 2008 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte!

Mury - je mi to veľmi ľúto! Drž sa!
Adajar, Bubli, Lapa - tak my bývame na Hřebečskej a pozerám cez parkovisko rovno do okien Adajar :grinning: :grinning: Je nás tu dosť na jednej kope... :wink:
Iris - nech sú výsledky dobré prajem!
Molly - potom napíš, ako sa ti v Spirále páčilo...
Pikku - aj ja si myslím, že sa Šimonko oťuká...už nabudúce bude lepšie, uvidíš!
5. lis 2008 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Emonko fakt? Páni, to Kladno je teda malý :grinning:
Pikkummy, tak to bude asi ta naše :slight_smile:
Molly ahojky :slight_smile:

Jo holky, to kafe bych viděla na příští týden, protože zítra jedem ke tchánovcům. Možná by to šlo ještě v sobotu odpoledne, ale to vy asi máte manžílky doma, co...
5. lis 2008 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky.
Nějako mi to pár hodin nefungovalo,jsem se sem nemohla dostat.
Adajar mam dvouletou mopslinku-cernou.Takove male sidlo hezke :grinning:
ja se na Spiralu moooooc tesim,protoze uz mi je tady dlouho,porad jen sama se sebou pit kafe neni velika zabava :grinning: uvidime jak nase Ema zvladne zitra cviceni.
Ty brisni tance se mi taky moc libi,chtela bych je vyzkouset.
Pikkumyy jak to funguje?na strankach pisou,ze je to i s hlidanim deti.
Juuuu holky jsem rada,ze jsem vas tady nasla :grinning:
5. lis 2008 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezké ráno,

Murynko moc mě to mrzí, zažila jsem to taky, takže vím co prožíváš, přišla jsem o mimi v 11tt. Hodně mě to mrzelo, ale naštěstí brzy jsem se z toho dostala. :slight_smile: Doktor mi taky řekl, že se mám snažit až za půl roku a já tu lhůtu tedy dodržela, ale otěhotněla jsem zase až po půl roce a teď mám krásné zdravé miminko. :slight_smile: Jinak si píšu na podobném fóru s holkama, které měli stejný termín porodu a potrat jsem tam měli za sebou skoro každá a hodně se jich začalo snažit dřív, některé i okamžitě a podařilo se jim hned otěhotnět znovu a donosit zdravé miminko. :grinning: Takže si myslím, že když začneš dřív, tak se nic nestane. Četla jsem ale, že ta doba je důležitá i co se týče psychické stránky, nejdřív bys měla být s tím potratem vyrovnaná a do nového snažení jít v pohodě. :slight_smile:
6. lis 2008 v 08:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Molly, jaká je ta Spirála? Já mám dvouměsíčního Davídka :slight_smile: a taky bych s ním chtěla někam chodit a o té Spirále jsem něco četla na netu.
6. lis 2008 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí
emo tedak to je nahodicka nahoda treba jsme se videli nekdy. :grinning:

lap v sobotu nejsem doma mam neco, ale pristi tyden urcite kdyz reknete den rovnou vezmu si v praci ranni a budu tam tak kolem 4 hodiny.

molly jo ted te nechci urazit, ale to jsou takovety kostatka?? Ja bych chtela trosku jine kostatku knirace,
6. lis 2008 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
v polský ulici mám tchýni :o)
jinak vítám nově příchozí a adjar děkuju ti za tu tvou nabídku :wink: s přítelem se už zas "máme rádi" :grinning:
jinak v sobotu na to fafčo nemůžu jedeme s kamarádkou na houby..., tak snad něco najdeme... i tak procházka lesem... čerstvý vzduch...
já jsem na kladně už 5 let a taky nemám moc kamarádek...
6. lis 2008 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
No já tedy nejsem z Litevský, ale ze Družce, ale mám to tam kousíček. :slight_smile: Je to blízko Tesca ne? Tam jezdím nakupovat, autem 10 min. :grinning:
Já tu bydlím už 2,5 roku a moc lidí tady stejně neznám, vlastně jen ty co bydlí u nás v ulici. Jsem původem z Prahy a do teď jsem v Praze pracovala, takže jsem tam většinou trávila i volný čas po práci a doma spíš jen přespávala, teď jsem na mateřský a zjišťuju, že jsem skoro pořád sama, protože v okolí nikoho neznám a do Prahy je to jen tak na kafíčko docela štreka :cry: Navíc jsou všichni stejně v práci... :frowning2:
6. lis 2008 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
bubli jo jo

marty jo druzec znam uz dyl mame chatu kousek od Dolniho bezdekova a Bratronic. Jinak odkud z Prahy jsi?? Ja jsem taky z Prahy.
6. lis 2008 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
marty - tak to mame hodne podobny, ja jsem tu ted 2 roky a taky jsem tu byvala jen na prespani:slight_smile:

molly - brisni tance jsou s hlidanim deti, nebo taky muzes mit mimco u sebe v sale a ono tam pospava, nebo s nim muzes tancovat... Ja tam Simona zatim mam u sebe, pac jeste neleze a je ted nejak fnukavej, kdyz je beze mne :unamused:

lapa - a jak se ti zda pani instruktorka? :wink:
6. lis 2008 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
krásné ráno Kladeňačky :slight_smile:

jsem se trochu zasekla u pletení z papíru úplně mě to nadchlo :slight_smile:

mury to je smutné ale buď statečná...teda já se fakt nestačím divit co všechno se děje...holky moc vám držím palečky ať brzičko máte plná bříška :dizzy_face:

adajar my bydlíme až dál v Kročehlavech..ulice Lacinova. je tot ut takové klidější...jinak jsme se též stěhovali z prahy...jsem to tenkrát trochu oplakala...ale na druhou stranu musím říct, že jsem teď s prckem ráda, že jsme tady a ne v hektické Praze... :wink:

pikku my nakonec na plavčo teď nechodíme...Dála má nějaký ekzém na nožičce...teda fakt malý ale i tak pravila mudra, že raději nemáme nějakou dobu do bazénu lézt :grinning:
6. lis 2008 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
bubli buď v poho my máme koupelnu v rekonstrukci stále :grinning: ale co hlavně že teče voda :grinning: teda tobě to poskočilo už 24tt :sunglasses:
6. lis 2008 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
dragus - ja jsem po vas koukala, ale byli tam samy pani s holcickama:slight_smile:
6. lis 2008 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek