• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
Ahoj maminky a tehulky, chtela bych se pridat k Vam do diskuze . Jak vetsina bydlim na Kladne taky chvili nebo spis uz 7 let ,ale stale jsem byla jen v praci a domu se chodila jen vyspat a ted kdyz cekame miminko tak zjistuju ze to na Kladne skoro ani neznam muzu se k Vam pridat :slight_smile:
6. lis 2008 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adajar, já jsem z Prahy 4 - Hájů. Takový to typický sídliště. :slight_smile: Ale bylo to tam docela dobrý a na Prahu mám stále moc ráda. Pak jsem se zaláskovala do svého přítele a ten mě odlákal z Prahy na venkov. :slight_smile: Jediný mi vadí, že příbuzný mám daleko. :unamused:
6. lis 2008 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky. :slight_smile:
tak my jsme se vratili s cviceni a jsem nadsena,pani rehabka je suepr,dozvedela jsem sa hromadu novych veci o vyvoji miminka.Moc se mi tam libilo,Eme trosku min :grinning: ,ale slo to ke konci uz by unavena,zvladla to dobre.
takzeMartynna to je odpoved na tvoji otazku,je to tam fajn a taky jdem jeste dnes na masaze miminek,moc se tesom,ze mi takhle utece cas. Jupiiiiiii :grinning:
Adajar mops neni kostatko :grinning: jeto placata drzka takova co chrochta a v noci chrape jako starej chlap,prska a chrochta, :grinning: mama kdyz ji videla,tak rekla: jejda ty jses ale oskliva :grinning: :grinning: :grinning:
takovy mimozemstan je to
6. lis 2008 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
drag no manza se s Kladnem nemuze smirit, ale ja jsem tu spokojena.
6. lis 2008 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
winas jasně vítej mezi námi :slight_smile:)

molly :grinning: nádherný popis pejska :wink: :sunglasses:
6. lis 2008 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
winas ahojky

marty no ja na Lhotce a predtim v Modranech. :grinning:

molll jo tak to uz vim se ptam no. :grinning: :grinning:
6. lis 2008 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem taky na KLadne spokojena,bydlela jsem 4 roky v Praze nejdriv na Chodove a pak u Divoke Sarky,ale tady je nejako vetsi klid jo a pred tim jsem bydlela 27 let na Slovensku :grinning:
Draga dekuji za pochvalu slohove prace mi vzdy celkem fungovaly :grinning:
6. lis 2008 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dekuji holky za privitani, jinak jako skoro vsicni tady bydlim take v Krocehlavech v Parizske ulici je to tam opravdu supr.
6. lis 2008 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
molly - ja myslela, ze jdete do toho klubu klubovatyho - cviceni asi muze byt fajn, my chodime k ty samy pani rehabilitacni se Simonem na nedonoseneckou rehabilitaci a to bude asi podobny
6. lis 2008 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
molly já taky bydlela kousek od šárky :slight_smile: přímo na evropský :slight_smile: ale taky v Ďáblicích, Strašnicích, na černým mostě, na Plzeňský...jsem si to v Praze fakt užívala :sunglasses:
6. lis 2008 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikkumyy asi jsem to spatne napsla,to bude urcite to stejny :wink:
To je super,ze nas tolik bydli v Krocehlavech mozna chodime kazdy den kolem sebe :slight_smile:
Draga u Saryk to bylo fajn,jen jsme tam meli jenom garsońku a Ema na ceste a byty na 6 jsou silene drahy,jako v cele Praze tak jsme koupili tady a libi se mi i kdyz manzel ten si asi jeste nezvykl uplne
6. lis 2008 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
winas je dalsi.

draga no tak to ja jen na 3 mistech, ale zato jsem rodilej Prazak.

moly jo presne proto jsme sli taky do Kladna hele nechces je dat dohromady treba by si notovali.
6. lis 2008 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragu - psalas, ze pletes z papiru? :astonished: co se plete z papiru?

molly - my na tu rehabilitaci chodime do zvonku, ale cviceni bude stejny

jo jinak ja jsem taky rodila Prazanda, akorat zamala jsme bydleli na Vysocine - pac v Praze nebyli byty... no a ted jsme tu taky kvuli bytu... ale Kladno je fajn
6. lis 2008 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikku no právě jsem si říkala, když jsem tu na MK objevila téma pleteme z papíru co to asi je ...úplně mě to dostalo

http://anomis.blog.cz/galerie/pleteni-z-papiru
6. lis 2008 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
molly tak nějak to bylo i u nás...já teda měla na Evropský pronájem ale manžel měl byt na Plzeňský akorát že pidi byt a Dála na cestě a Kaldno nejschůdnější co se cen bytu týkalo...manžel si tu zvykl ale moc si nezvykl na to dojíždění...to ho jako docela štve...ale za chvíli bude Kladno předměstí Prahy :grinning:
6. lis 2008 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga to uz snad je ne??? :grinning: Jinak manzel dojizdi busem a ja jezdim do pace autem jelikoz delam v Rudne,a le asik se o me boji dost no.
6. lis 2008 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
drag tedak fakt jsi dobra.
6. lis 2008 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže koukám, že skoro všichni jsme se přesunuli z Prahy na Kladno. :slight_smile: Já jsem tu taky spokojená, ale to dojíždění do práce bylo na mrtvici, měla jsem dobrou práci ve Strašnicích a navíc jsme se snažili o dítě, tak jsem nechtěla odejít, no a nakonec jsem 2 roky jezdila denně do Strašnic a zpátky. Hrůza!!! Nejdřív jsem neměla auto a jezdila autobusem a jedna cesta mě vyšla na hodinu a půl, když byla zácpa tak na 2. :angry: Pak jsem jako těhule toto vzdala a jezdila autem až do práce, polepšila jsem si, ale stejně denně trčela v zácpě... No a projezdila jsem majlant.

Molly, ty si byla na tom rozvoji správných pohybových návyků kojenců? Já na to taky chci jít, neb je to jedna z mála věcí, kterou tam můžu s takovým mrňousem podnikat. Mrzí mě, že většina aktivit je až s většími dětmi. Musíš se tam předem objednat, nebo stačí prostě přijít?
Pak se mi tam ještě líbí hrátky s robátky, ty jsou od 4 měsíců, ty nám budou o Vánocích, ale to nevím, jestli mě tam vezmou, protože se platí celý kurz naráz a ten začal už v říjnu. :frowning2:

Vítám Winas!
6. lis 2008 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
mary ja jezdim autem protoze busem jsem mi trva cesta hodinu a ctvrt a nikdy mi bus nenavazuje tak jezdim autem a JSEM TU ZA 20 MINU T HLAVNE ZA skoro stejne penize.
6. lis 2008 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
marty koukam mame toho vic spolecneho vsechny. A vy jste se snazili 2 roky???
6. lis 2008 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adajar, malý se narodil přesně 2 roky potom, co jsme se rozhodli, že se začneme snažit o mimčo. Neotěhotněla jsem hned, pak ten potrat, no a potom 9 měsíců čekání. :slight_smile:
6. lis 2008 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my uz jsme i namasirovane,teda Ema,celkem se ji to libilo,moc dobra vec,jelikoz jsem povolanim maserka,tak to aspon vyuziji. :slight_smile:
Martynna ano by jsme na tom cviceni pro spravny vyvoj kojencu.nemusis se objednavat staci prijit,vstup je 50,-Kc kolik ma tvuj prcek? je to rozdelene podle veku Ema ma 2 a pul mesice takze chodi na cviceni pro deti od 3 do 4 mesicu a je to kazdy lichy ctvrtek od 10:00 do 11:00.
maj to vsechno na strankach napsany. :wink:
prave tam dojizdi hodne maminek i vetsi dalky,protoze spirala ma aktivity a pro tak male prcky.
Jinak nam se do prace dojizdi z Kladna super mame kram na Stodulkach,takze to vyjde nastejno temer jako ze Sarky.
6. lis 2008 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda nam se taky mimco nevedlo dva a pul roku,mezi tim take potrat a ted naaaaaaaaaaaadherna holcicka :grinning:
6. lis 2008 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martynna ted jsem si vsimla,ze ma tvuj prcej dva mesice dva tydny,tak to muzete chodit s nami na cviceni. :wink:
6. lis 2008 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooooooooo kdy se presne narodil, Davidek?Ema 20.8.
6. lis 2008 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
marty jo uz to chapu jsem to, ale oslicek.

moly tedak ja jsem jen cetla co to je, ale co tam delaji jsem nevedela. Holky ja tomu zacinam verit ze brzo otehulim kdyz to tak slysim. Je v srpnu jsem mela taky termin.
6. lis 2008 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak na hrátky s robátky jsem byla akorát na úvodní hodině a musím říct že se mi to nelíbilo ani trochu vedla to taková stará paní strašlivě zpívala a ještě pouštěla magneťák tak nahlas, že jsem myslela, že mi rupnou uši...no teda fakt jako to bylo divný :confounded:
6. lis 2008 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
adajar,tak to moooooooooooc drzim pesticky,at se to rychle povede :wink: ja jsem na tom byla blbe psychicky musim priznat kdyz se to nevedlo,ale to bylo i hormonama co do mne cpali bleeeeeeeeeeeee
Draga to by me asi svihlo,tahle pani je moc prijemna.
6. lis 2008 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
moly co do tebe cpali??? No jako psychika je hrozna to musim rict no.
6. lis 2008 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek