• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
Holky ted uz jsem doma a manza pracuje a uz mame skoro celou koupelnu hotovou a v nedeli budu chtit zacit delat kuchyn holky.
6. lis 2008 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Molly, Davídek se narodil 22.8. :slight_smile: Tak to jo, příště můžeme jít spolu, já budu určitě ráda. :slight_smile: Pak se domluvíme.

Tak to mě mrzí, že hrátky s robátky nic moc. :frowning2: Tak mu budu holt zpívat sama. :grinning:

Adajar, neztrácej optimismus, já vím, že je to teď těžký a nemůžeš se dočkat, ale znám opravdu spoustu holek co potratily a pak se zadařilo. :slight_smile: Uvidíš, že za chvíli budeš zase těhu.
6. lis 2008 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adajar,kdybych si sakra vzpomela jak se ty prasky jmenovaly,neco,abych mela ovulaci a i na laparoskopii jsem byla.no fakt si nevzpomenu a bylo mi z nich pekne blbe jako kdybych byla v prechodu a kdyz jsem rekla dost,ze uz to brat nebudu,jsem to mela posledni mesic a bum zustala jsem tehu.
Urco se to povede,ale vim jak se citis,ja nenavidela kazdou s brichem a kocarkem,byla jsem vazne hnusna a zla.
my ksme take predelavali,je to fuska,el je to krasny kdeyz ted na to kouknu i kdyz hromada veci jeste nei v byte dokoncena a uz ani nebude s malou to nejde

Marty urcite s emuzeme domluvit,budu se moooc tesit.ja jsem mela termin 22.8. nastesti si Ema pospisila,ty posledni dva tydny byla hrozny,jako delova koule jsem uz byla a nemohal jsem chodit :grinning:
6. lis 2008 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
marty no snad brzo cim dyl tim vic budu blaznit. Holky jdu cvicit tedak doma.

Moly myslim ze vim co jsou to za prasky. Me nevadi zenske z brichem ani deti ty miluju, ale spis mi vadi jedna tehule a jedno dite nic vic. Ale treba to vyslio ted a nebo dalsi mesic. Nebyl ten prasek Clostylbegit.
6. lis 2008 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
joooooooooo to jsou ty prasky,jasne.
posilam ti bacilky maminkovske,abys rychle taky tlacila kocarek :wink:
6. lis 2008 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
moly jo prasky ja znam, ale neberu je nepotrebuji je zatim. Ale jsem zdravotni sestra tak vim vic veci a to je horsi.
6. lis 2008 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adajar, taky moc drzim pesticky at se brzo muzes chlubit celemu okoli se svym briskem.
6. lis 2008 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adajar,tak to ano,rika se,ze moc vedet je tezsi nez nevedet nic,ja radsi ani nechci vedet co to bylo za svinstvo,stacilo mi co to se mnou delalo.ja jsem mela vzdy spatnej cyklus,nekdy vubec zadnej,tak proto ty prasky,ale uz bych je nechtela ani za svet.
6. lis 2008 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
winas ja se chlubit nebudu bude to vedet jen par lidi a vy na na koniku.

moly to bylo jen na zlepseni ovulace.
6. lis 2008 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adajar asi mas pravdu ja jsem nikomu nic nerekla 4 mesice bylo to s manzelem nase male ,velke tajemstvi a v praci nevedeli nic az do 22 tydne a fakt muzu napsat ze to byla nejlepsi vec co jsem mohla udelat potom to byl mazec :rolling_eyes:
6. lis 2008 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adajar ano vim,ze mi jen mely upravit ovulaci a stacilo mi to,ja jsem vzdy spatne snasela hormonalni veci aproto jsem odmitla i umely,kdyz mi ho doktorka navrhla,bala jsem si ti hormonalni hruzy co by me cekala.
6. lis 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
wina no v praci to budu muset rict hned a rodine nic nereknu dokud to pujde aspon do porodu. Ne do 28tt nikomu nic nereknu.

mol jo to ti verim no u me by to bylo slozitejsi kvuli jatrum ja nesmim zadnou antikoncepci kvuli tomu.
6. lis 2008 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda nejak jsem se sem nedostala a pekne se to rozjelo :slight_smile: Ja jsem z Kladna a manzel z Prahy, byla jsem prekvapena, ze sem sel docela ochotne a ted to tady ma i rad, jen kdyby nepracoval v Jesenici :frowning2: Myslim, ze Kladno je docela kompromis, do Prahy kousicek a nejsou tady zacpy, docela pekny mesto a taky tady neni tak drahy bydleni :slight_smile: Bydlime na hlavni tride, tak to nevypada, ze s nekym sousedim :frowning2:
6. lis 2008 ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny, zdravím všechny nové tváře :grinning:
Náš raubíř mi už druhý den odmítá kojení... Dostával jako druhou večeři tak kolem 19:45 a prvná snídani tak kolem 6:30, no a prostě nechce...večer usne bez kojení a ráno se na prs jen podívá a cucat nee... co s ním? :confused:
7. lis 2008 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky... člověk tu chvilku není a hned čte skoro tři stránky :wink: co se týče toho bydlení tak já se přistěhovala z ...vlastně už ani nevím ale bydlela jsem: čelákovice, Brandýs nad Labem, Klášterec nad ohří, kutná hora, pyšely, benešov u prahy, praha chodov/nové butovice/strašnice/náměstí míru, podolanka, chotýšany, vlašim... no a to asi bude vše... :o) takže spíš říkám střední čechy :grinning:

jinak mi jsme miminko chtěli ale až dýl, a jelikož jsem před rokem skončila s užíváním antikoncepce ze zdr. důvodů a nepoužívali jsme ani jinou ochranu, nechali jsme to být... pak přítelovi zjistili že nemůže mít děti ale že musí jít ještě na jeden test a na ten nešel... a po roce... teď jsem skoro ve 24tt. a to je moje úplně první těh. tak snad to dopadne dobře, protože jak vás tu tak někdy čtu tak mám strach :cry:

a do kladna mě přivedl bývalý přítel se kterým jsem byla cca 3,5 roku a chystali jsme svatbu ze který zešlo kvůli mý nej. kamarádce... ale sv. šaty mám doma jest-li chcete :o) teď s tím mím jsem už cca 1,5 roku, jen mě teď sere protože tu koupelnu dělá už přes půl roku :angry: tak snad sem vás neunudila k smrti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. lis 2008 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani sem to mas pesky 40 min ut. :grinning: Teda mim vychazkovim tempem ja se holky priznam ja spis chodim po kladne pesky.

iris treba si rekl ze uz je nato velky??? :wink:

bubli jo me taky manza stve protoze mi nechce udelat plovoucku v obejvacku, ale ja jui chci. Jinak jsem stejne stare. No ja budu ted z manzelem v nedeli 5 let od seznameni no. Jinak Benesov znam a chodov traky a tak.
7. lis 2008 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ufff, to byla fuška vás dočíst...... :slight_smile:

Nějak to s tou mojí prací a sdětma začíná být velmi náročné.

iris: ono to s tím kojením okolo jednoho roku může začít stagnovat. Dítě si může říct tímto způsobem, že už prostě mlíčko od maminky nechce. Každý to má trošku jinak, ja jsem toho odmítá využila a začala psotupně odstavovat. Zdálo se mi to být lepší, než aby se z Honzíka stal zavislák( nemá ani dudlím, tak jsem z toho měla strach). To je pak horší. Ale na druhou stranu, jetli jsi ještě chtěla kojit, tak chápu, že je ti to líto. :frowning2:

Jinak mi jsme se taky přestěhovali z Prahy, ale nejme rodilí Pražáci, já jsem původem z Moravy a manžel je z Karlových Varů. V praze jsme studovali a pracovat nemůžeme bohužel nikde jinde než v Praze. Ale taky nám to mooooc v buštěhradě vyhovuje.

Holky těhulky a jak se těšíte na porod??? Kde budete rodit???

...ještě k tomu snažení o miminko, tak naše děti jsou plánované a obě se povedly na první pokus. Jsem za to nesmírně ráda a děkuju tam " nahoru " , že nás mají tak rádi. Zároven přeju to samé i ostatním.
7. lis 2008 v 09:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
japo jo jo ale zvladat se to da ne???
7. lis 2008 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky.
no s tim dodelavanim my ani nemluvte,kdyz jsme koupili byt,tak muj milacik by tady klidne nechal i tu staroum kuchyn co tady byla,to kdyby jste videli byla sediva a modra a vsechny uchyty oloupana barva no fakt byhc zvracela,kdych v tom mela mit nadobi.
a ted je rad,ze jsem ho tak buzerovala az sa to udelalo :grinning: ale byl to boj to musim rict.

Iris kamaratce si syn take rekl sam,ze uz nechce jeji mlicko.
7. lis 2008 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
molly no u nas je to tak ze kuchyn sam videl ze nejde, ale tak hrozna snad ani nikde nebyla no.
7. lis 2008 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holt budem musit koupit sunar nebo něco...kamarádka mi doporučila banánovej a já se těšila, že ještě chvíli nebudu muset ráno hned vařit :wink:
7. lis 2008 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
irirs no jo stava se . Ale zase to ber tak ze jine mami maji problem z odstavovanim. :wink:
7. lis 2008 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
adajar- to je fakt, to by bylo asi horší :wink:
7. lis 2008 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak to tak ctu, tak se mi zda, ze jsem na muze nejak mekka :grinning: On tady bydli uz asi 9 let a rekonstruoval, hned jak se nastehoval, ale kuchyn i koupelna by to jeste docela potrebovaly - ale furt resime, jestli se stehovat do vetsiho, tak s nim nic nedelame...

iris - no ale ten rok je docela dost, ne? Ja jsem se ted dozvedela, ze mama me kojila asi 4 mesice a pak uz byly rovnou kasicky a piskotky:slight_smile: Jsem zvedava, jak dlouho vydrzi Simon...
7. lis 2008 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
doporučují kojit tak rok - rok a půl, pak prý je lepší už odstavit, třeba od té doby , co jsem otěhotněla, jsem měla MS 2x - letos v srpnu a v září a to asi ještě proto, že nejsem schopna brát každý den cerazette - prostě někdy zapomenu, no :slight_smile:
Já bych kojila dál, ale Tomík říká nee :grinning:
7. lis 2008 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
pik a jak mate velky byt jestli se muzu zeptat???
7. lis 2008 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já kojila do Dálovo 12ti měsíců...pak si řekl taky nenene a hlavně podle mě jsem už neměla ani tolik mlíka...tak jsem mu začala dávat Hami banánové ale teď už delší dobu dávám Kauflandový Little bee a fakt mu moc chutná...mě ne :wink:

mě je nějak blbě chjooo to je to počasí :frowning2:
7. lis 2008 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Iris buď ráda, že jsi kojila do roka, já jsem kojila jenom prvních šest týdnů, pak jsem to vzdala, měla jsem s tím čím dál tím větší problémy, neustále rozkousané bradavky, při přisátí jsem brečela bolestí a každý týden horečky z ucpanýho mlékovodu. Po poradě s doktorkou jsem přešla postupně na umělou stravu a je to otrava, pořád vyvařovat lahvičky atd. :frowning2:
7. lis 2008 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
adajar - mame 2+1 - z toho jeden velikej pokoj, jeden normal a pidikuchyn a pidikoupelnu... no zatim pro nas neni malej, ale kdyby se povedly jeste dalsi deti :wink: a taky nemam rada tu kuchyn, kam se ani nevejde jidelni stul a ktera je daleko od tech pokoju, coz s miminem neni uplne prakticky (ale jak tak pokukuju po barakach, tady v Krocehlavech je takova kuchyne zrejme standard :unamused: )
7. lis 2008 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
pikummy ano i my mame malinkatou kuchyn a jidelni stul mame v obyvaku v kuchyni koupu malou,protoze koupelna je taky znacka mini,asi to je tady vazne normal.
my teda taky pocitame,ze tady nezustanem a pujdem do baracku,na ten se taaaaak tesim :grinning:
Iris ja si taky myslim,ze kojit rok je uzas,ja doufam,ze mi to vydrzi aspon pul roku,je to vazne hodne pohodlne,ze nemusim vyvarovat lahvicky,kdyz si predstavim,ze mala ma obdobi,ze se budi casto v noci asi by me piclo i kdyz s UM je to asi jine.
Holky co jste z Kladna uz dele,poznate tady dobreho zubare?
a jeste se chci zeptat,chodim smalou k doktorce Plavkove,ale nevim jestli se mi libi,unite mi doporucit,kdyz bych se rozhodla pro zmenu,chodime tam kratce,tak nechci soudit zbrkle,ale nejak mi uplne nesedla.
7. lis 2008 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek