• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
Ahojky maminy,je vikend a nejak to tu vazne . Jinak plavani je urcite supr ja chodim 3x tydne a je to fakt relax.
Dneska bylo opravdu krasne takze jsem byla na prochazce jeste si uzit krasne pocasi. Jinak moc dekuji za rady co do porodnice uz aby to bylo za nami, ale to si jeste chvili pockam. Zatim
9. lis 2008 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris - bylo to fajn, prisla jsem domu ve ctvrt na dvanact a zrovna dosnidali - spali do pul 11 - myslim, ze si to taky uzili:slight_smile:
ja jsem dneska nacapala SImona u rozdvojky, tak jsem to urychlene ucpala, ale neco na supliky by se mi taky hodilo, prstiky tam zatim snad nestrci, ale spis, aby mu to neprimacklo ruku, az to moc vysoupne...

winas - ja jsem hrozne rada plavala, kdyz jsem byla tehotna, prislo mi, ze plavu stejne jako to mimino ve mne:slight_smile:
9. lis 2008 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikk, plavání ti závidím, taky bych šla...

My máme některý šuplíky zajištěný, stejně jako zásuvky. Ale přivřených prstíků taky bylo... a bude...
9. lis 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
¨teda holky jste toho nakecali ja sjem prijela az ted vecer zachvilku jdu cvicit a pak si jdu lehnout no.
9. lis 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky jak to udelame s tim srazkem ja muzu ve ctvrtek a v patek no.
9. lis 2008 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Adajar,peknou nedeli jo stim cvicenim na vecer to moc neprehanej :slight_smile: abych rekla pred otehotnenim jsem zhubla z 85 kilo na 69 a ted jiz mam 8kilo zpet ale jde to zatim jen do briska tak uvidime,ale chtela bych zacit zase cvicit docela hodne mi to pomohlo psychicky ale urcite i fyzicky tak hodne sil do cviceni :wink:
9. lis 2008 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
wins me to pomaha psychicky no. A neboj se neprehanim to jen musim mel je pak stasne lip asik si udelam jinou zavislost nez jidlo.

A 8 kilo je ok to je uplne v pohode. :wink:
9. lis 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, chodili jste tady na Kladne na nejaky cviceni a predporodni kurzy? Ja jsem nasla nejaky v nemocnici, ale moc se mi do nemocnice nechce, uz pri ty predstave mam osypky. Nebo naznate tady nejakou porodni asistentku, me by nejvic vyhovovalo ji pozvat k nam domu na kaficko a ona by mi v klidku vysvetlila ty zakladni veci. Ja vim ze v Praze jsou skvely kurzy u Magdaleny Mikulandovy, dokonce je to i svagrova naseho kamarada, ale prece jen stravit cely dopoledne cestou tam a zpet kvuli hodince cviceni s pripravou mi prijde moc...Tak diky :grinning:
9. lis 2008 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani - ja jsem chodila na kladne do porodnice na predporodni kurzy a myslim, ze to bylo fajn... dobry je, ze tam vidis ty lidi, ktery tam budou, a ze se muzes zeptat na konkretni veci, ktery jsou v kazdy porodnici jinak, a prohlidnout si to misto:slight_smile: Ja jsem si teda jeste planovala pro zmenu chodit na kurzy k pani Konigsmarkovy do A-centra v Karline, ale Simon to naplanoval jinak... jak je to se cvicenim na Kladne nevim, ja jsem chodila jeste v Praze...
9. lis 2008 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkusim to tam, teda hlavne to cviceni, ten predporodni kurz maji u Magdaleny i souhny 4 dvouhodinovky. Ja jsem chtela na ten 4 mesicni se cvicenim, ale je to fakt moc casove narocny. Jinak na Kldne rodit nebudu, jsem zaregistrovana v Motole, ale kdyz pujde vsechno dobre, tak asi pojedu do Brandysa, muj doktor tam byl dlouho primar a slibil mi, ze by me tam odrodil, takze bych mela o stres min, ale to jenom kdyz vsechno bude ok, nejsou tam nijak super vybaveny. A jak jsi byla na Kladne spokojena? U koho jsi rodila? Ja slysela ze ten arab je podes a ze neumi sit. Ted je tady novy primar a pry je skvelej, tak nevim, co si o Kladne myslet. 3 kamaradky na to nadavaly, na druhou stranu, asi vzdycky se najde neco nebo nekdo co ti nesedne, no a o tom pak mluvis...
9. lis 2008 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
dnes se jeste nikdo nevzbudil ? :wink:
tak jaky byl vikend.
my jsme byly u tchyni,ta malou vzdy jde kocarkovat co je super,protoze v tydnu se toho nedockam,nebo hoooooodne malokdy.
plavat bych sal taky,moc rada plava,jenze cim jsem starsi tim vetsi fobii mym z bazenu a spiny,ja vim,ze jsem prdla,ale nempomuzi si.Asi bych se mela dat lecit ,co? :grinning: jenze po kazdem koupani v poslednich letech jsem skoncila na gynde vrrrrrrrrrrrrr.
od ledna jdem plavat s malou,tak jsem zvedava,pro mimina to snad bude lepsi.

Winas kdy mas termin?
A Janika?
omlouvam se,ale asi mi to v zaplave prispevku uteklo,nestiham cist vsechno.
preju krasny den :slight_smile:

Adajar,me pomohlo psychicky,ze jsme si koupili toho maleho psiho mimozemstana kdyz jsem potratila.za rok jsem byla tehule.hodne jsem se na ni upla a mela jsem ji jako dite,nekomu to pride divny,ale me to pomohlo.
10. lis 2008 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Teda to je něco :wink: Tady se to teda rozjeloooo :sunglasses:

Vítejte všechny nověpříchozí kladeňačky :slight_smile:
Já teda mám opakující se absenci a píšu jednou za čas, snažím se i k věci, ale teď teda nestíhám- dočítám , ale je to snad sedm stránek!

Jinak, přidám taky svou trošku do mlýna, bydlím v Norské v Kročehlavech, tak je dost možný, že se s některou z Vás potkávám :slight_smile: Jsem na Kladně už asi 5 let, předtím Pha Chodov a ještě předtím Ostrava :slight_smile:

K nejaktuálnějšímu tématu: na předporodní kurz jsem šla na ten, co pořádá nemocnice Kladno a celkem se mi to hodilo, hlavně ta část, kde nám předvedli porodnici, sály atd...
10. lis 2008 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
moly pejsek nebude dokud nezhubnu protoze manzel psa nechce. Takze zacarovanej kruh.
10. lis 2008 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, potřebuju akutně ostříhat a nemám čas tam dojet :angry: a ani nemám hlídání pro prcka :confounded:
a nemůžu shodit ta přebytečná kila - potřebuju dát dolů 4-5.
10. lis 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,takze kde zacit :Janiko ja chodim na to cviceni v porodnici je to docela v pohode cvici se tam s porodni asistentkou po cviceni ti odpovi na veskere tve otazky pokud nejake mas.Je to spis takovy relax trochu protazeni a nejake to dychani. Take dnes jdu na plavani do Aqvaparku je to od 12:45 do 14 hodin za 33 kc zase s porodni asistentkou z nemocnice a mozna i lepsi nez v elme v pondeli min lidi a vetsi prostor tak pokud nemas zadne problemy tak jen doporucuji. Jinak zitra chci zkusit jeste cviceni u Bockove ve fitku od 11 hodin tak uvidim a pak dam vedet. Jinak take moc doporucuji plavani v elme od 9 hodin v patek neni tam moc maminek a hlavne v patek je to jeste s besedou o peci o deti nebo o klubickovani a o vybavicce pokazde o necem jinem jen skoda ze ted nebudu moc jit jedu k zubari na preventivni prohlidku :frowning2:

Molly termim mam 23.ledna tak uvidime kdy se nam to narodi ( jelikoz nechceme vedet co to bude tak trochu bojujeme s oblecenim) bud maji vsechno pro holicky nebo pro chlapecky ach jo.

Jinak o vikendu jsme byli s manzelem na Zlicine konecne mame pro mimiska komodu a take par dalsich oblecku v Tescu meli 20 procentni slevu a hlavne alspon nejaky vyber oproti Kladnu.

Adjar urcite zhubnes kdyz jsem to dokazala ja tak to snad uz kazdy :slight_smile:
10. lis 2008 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
winas - s tím oblečením je to fakt, my sice věděli, že čekáme kluka, ale stejně jsem chtěla oblečky i v jiné barvě než modré....Tomíkovi děsně sluší oranžová :dizzy_face:
10. lis 2008 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo s oblecenim je to fakt zazitek,ja jsem vedela,ze cekame holku,ale nejsem moc fanda ruzove a hlavne mi bylo jasne,ze kdyz nam nekdo neco da,tak to ruzove bude,fakt problem.
jinak ja jsem byla taky v sobotu na Zlicine,manzela sestrenka ceka baby a taky nevedi co to bude koupila jsem tam v CA moc pekne pyzamko orange zluta a zlute zelenou soupravicku,neco se tam dalo vybrat a na celou vybavicky by to asi nebylo.
10. lis 2008 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
winas ja bych nevydrzela nevedet co to bude
chtela jsem to vedet uz v 16 tydnu a rekla mi doktorka,ze to vypada na holku,manzel to vedet nechtel,jenze ja to nevydrzela :grinning: strasne moc jsem chtela holcicku Emu :grinning:
10. lis 2008 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris ja taky mam jeste nejake to kilco na sobe,jenze jak kojim tak mi desne chutna sladky,ale opravdu desneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.
jsem uplne silena kdyz jeden den neco nemam,snad bych i v pulnoci vstala a sla si koupit :grinning:
chtela jsem se uz omezit,ale fakt to nejde
10. lis 2008 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...manžel s prckem šli obíhat poštu a obchody a já si napouštím vanu :slight_smile:) pak se ukážu :grinning:
10. lis 2008 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga,ty jses ale provokateeeeer :grinning:
10. lis 2008 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Molly ja jsem taky docela dost zvedava co budeme mit,ale nejak jsme se rozhodli to vydrzet. V CA jsem si koupila takove pekne backurky . Jo a sladke o to neni u nas nouze ve stedu jsem peklatvarohou babovku a v patek stafetky musim si davat pozor abych nebyla za chvili jak koulicka ,ale manzel ma rad k snidani o vikendu nejakou tu sladkost. Tnto toho dokaze zbastit a nic na nem neni videt to se nekdo ma.

Jinak jdu se pomalu pripravovat na plavco musim vyjit nejpozdeji do 11:30 tak zatim nez ja tam stim bruchem dorazim ( vlastne byl to batuzek, pak krosnicka a ted kufirek a na konci asi lodak) :grinning:
10. lis 2008 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
winas ja pred otehotnenim zhubla 20 kilo, ale po potratu to slo nahoru, ale verim tomu ted uz mi padaji kalhoty,

holky a co stim srazkem???
10. lis 2008 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem vykoupaná, polívka uvařená a chlapi nikde :astonished: čekám je každou chvilku

jo a tu vanu mi nezáviďte já se do ní jen tak tak vejdu :grinning: :grinning:
10. lis 2008 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani - ja jsem na kladne rodila- nerodila - mela jsem akutni cisarsky rez, protoze se mi odloucila placenta, takze s rodenim nemam zkusenost... jinak z me zkusenosti: pece dobra, komunikace spis horsi... muzes kouknout tady na tu diskusi o kladensky porodnici http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=51619&vGroupOffset=0&vOffset=30

Iris - neda se k holicovi k prckem? uz by to nezvladl? Me ted potesili, ze s nim muzu chodit na svoji zadovou rehabilitaci...

molly - kojeni a sladkosti patri k sobe... ono to spotrebujes tim behanim kolem prcka:slight_smile:

ad oblecky: my jsme taky nevedeli, co budem mit, tak jsem kupovala vsechno krome uplne ruzovejch a krajkovejch, ktery bych stejne nechtela davat ani holcice... ale mela jsem jsem vsechno od velikosti 56... a Simon prvni tri mesice nosil 50, kde uz neni vubec zadnej vyber:slight_smile:
jo a jak Simon roste, tak zjistuju, ze pro holky delaj daleko vic oblecku nez pro kluky :angry:
10. lis 2008 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuuu holky, ted jsem nasla prvni zoubek - videt neni, ale citit jo :grinning: To vysvetluje to Simonovo vcerejsi sileny jeceni :sunglasses:
10. lis 2008 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikkumyy gratuluji k zoubku :grinning:
jo je fakt,ze pro holky je moc veliky vyber oblecku, v CA jsem videla tak karsne ponco s medvidkem Pu,ja ho proste miluju :grinning:,teda i medvidka i ponca, fakt lituju,ze jsem ho nekoupila sakris,nestratilo by se.
ja jdu v sobotu ke kadernici i s malou,tesim se na nove vlasky
10. lis 2008 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikkumyy : taky gratuluji - můžeš si jít vybrat nové šatičky :grinning: :grinning: :grinning: - pozor na prsa a na pokousání, náš Honzíček to s oblibou velmi rád zkoušel - kousat do maminky :wink:

holky o oblečení mi ani nemluvte, naše Eliška už začíná mít vlastní názor na to co si bude a nebude oblíkat, no někdy z ní fakt rostu :angry:
Asi se budu muset smířit s tím, že už není malá holka, ale roste z ní slečna.
Jak jste na tom z vánočnimi dárky ???
My jsme se domluvily s kamarádkama, co bydlíme v jedné ulici a udělaly velký nákup na jednom internetovém obchodě, ušetříme za poštovném a mají velmi dobré ceny a velký výběr.
Tak jsem ráda, že děti už mám téměř " z krku "

molly77 : CaA je taky můj nejokupovanější obchod, když jdu dětem kupovat oblečení.

Holky a kdy dorazíte do Pelíšku ???
10. lis 2008 ve 13:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no darky,tak s manzelem si darujeme to ze si nic nedarujeme a nemusime se staresovat :grinning: hezky darek ne? aspon tentom rok mi to vyhovuje no a pro malou,ktera bude mit 4 mesice,tak to asi zatim smysln nema,kazdou chvili ji neco prinesu a hlavne ja se tesim na obdobi,kdyz uz bude do darecku lezt sama.
Japonka jaky je to obchod,koukla bych do nej,nebo to se nesmi psat?
vim,ze nekde jsem to cetla,ale jestli tady to nevim
10. lis 2008 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku - náš malej nevydrží v klidu...nakonec jsem se tam dneska objednala a říkala , ať přijedu dnes odpoledne, tak už jsem ostříhaná...Toma jsem chtěla vzít s sebou,a le usnul jak špalek, tak jsem poprosila o hlídání sousedku, stejně se sama nabízela :grinning: Tak už jsem nová, akorát bez barvy, chci nějakou změnu a nevím, co si tam dát, jinak jsem blond melír, ale chci něco nového.
A gratuluju k prvnímu zoubku!

Já taky při kojení měla děsné chuzě na sladký, od čtvrtka nekojíme, ale chutě pořád mám :grinning:

Dárky mám skoro všechny, s manželem si ani nic nedáváme, spíš nějakej společnej dárek do domácnosti...letos musíme koupi konečně mrazák!A komodu.Pro Toma nějaké hračky, ale nic drahého neplánujeme.
10. lis 2008 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek