• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
Ahoj holky, tak jsem dneska byla u doktora, zacalo mi casto tvrdnout brisko. Nic to pry neni, ale dostala jsem horcik(6 tablet denne-neni to konska davka?) a hlavne pry klid a odpocinek. To se mi moc nezamlouva, mela jsem v planu jit na to plavani. Ach jo. Tak tomu dam tak tyden dva a pak tam naklusu, plavani mi snad nemuze ublizit, co myslite?

Jinak jsem byla taky v Tescu, teda jen nahodou, vedet o ty sleve, jedu na Zlicin...Ake i tak jsem neco koupila. Nam rekl doktor, ze to bude 100%kluk uz ve 13. tydnu a jeste si delal srandu, ze by ho zajimalo, po kom je chlapecek tak mimoradne obdarenej :grinning: Tak jsem samozrejme nevydrzela a zacala nakupovat vsechno do modra, nebo modro bila. Pak jsem trnula, jestli se nesekl, ale je to dobry, je to potvrzeny i z gen. UTZ :slight_smile:

Nevim, uz kdo dneska psal o medvidku Pu, ja ho chtela dat na steny detskyho pokoje, takovy ty krasny nalepky. Jenze muj milacek prohlasil, ze nebudeme z chlapecka delat bukanyra a ze jedine krtecka. Zamackla jsem slzu v oku a uz mame doma 2 plata nalepek s krtkem...

Molly:mam termin 11.3., sranda je, ze mam 7.3. narozeniny, tak jsem zvedava, jak nam to vyjde.

winas: Kde je Elma, uz jsem o tom slysela, ale jak nemam doktora na Kladne, tak me to nejak miji.

Adajar:Jestli budes chtit a bude nejaky sraz, muzu ti vzit ofocenou dietu od dietolozky Tatany Stankovy. Je super, teda jako ta dieta i ona. Chodila jsem k ni, chtela jsem zhubnout, ale nemela jsem moc vuli, tak jsem sla k dietolozce, abych byla pod dohledem. Je docela draha, za vysetreni a jidelnicek das pres 4tisice a pak 380kc za kazdou navstevu.Schodila jsem 8kilo, teda to co jsem chtela a hlavne mi naucila jist.

K darkum: cim jsem starsi, tak snad vic Vanoce prozivam, takze i kdyz je to sileny, pisu Jeziskovi. Manzel ma aspon predstavu co chci a ja pak nedostanu uplny nesmysly. Vlastne to vymyslel on :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak darky jeste nemam, ale letos se to vsechno dost toci kolem miminacka, tak uvidime. Treba tatovi a jeho pritelkyni chci dat kurz starani o miminka. My jsme v rodine zvykli Vanoce hodne slavit a davat si hodne darku, takze uz zacinam vymyslet co komu nadelim.
10. lis 2008 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda ja se rozjela :grinning:
10. lis 2008 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoooj holky, ja som tu uz davno nebola, nejak nebol cas, perne sa uz ucim do skolicky, maly sa vrati cez vikend zo Slovenska kde bol na prazdniny, ....strasne mi chyba....ale aj som si oddychla a naucila sa nieco....a dnes som aj umyla okna a tak....tz parada.... :slight_smile:

Ako sa tu mate, vidim nove tvare, docitavat asi nema cenu, to tu jede... :sunglasses:

Janika - neboj brusko tvrdlo aj mne, skoro polku tehu, a magnezium som papkala, ale tvrdlo mi aj tak, najme v noci to bolo neprijemne, a aj po sexe...ale sest tablet, je teda dost, ale zalezi asi na velkosti alebo kolko obsahuju toho horcika.... dnes som pocula pribeh, ze doktor hovoril, ze to bude na 100% kluk a ono to bola nakoniec holcicka....mala nejak divne ruku s prstikmi...tz clovek do poslednej chvile nevie, ale ja som mala take tusenie od zaciatku, ze je to chlapcek, a este aj maso mi zacalo chutit, a tak... :grinning:
10. lis 2008 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janika jsem psal od medvidku Pu,moje laska nejvetsi,ale muj manzelik ho uplne nesnasi :grinning:
takjsem se rozhodla.ze dama vyber maly,kdez uz bude sama vedet co se ji libi,snad ji ukecam na toho Pu :grinning:
ja tvrdnuti briska vubec neznam,ale sestrenka je na PN kvuli tomu uz dlouho,takze radsi bych se na to plavani zeptala,ale ji se i krcrk zacl skracovat,protoze brisko tvrdlo opravdu hodne, ma termi za mesic a musi doma lezet,takze rasi bych s tim zachazela opatrne :wink:
10. lis 2008 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky , moc gratuluji k prvnimu zoubku.
Jinak s tim kadernikem o tom ani slyset jednu konecne v patek se nechat ostrihat a obarvit jelikoy mam dlouhe vlasz tak je to vzdycky tak na 3 az 4 hodinky ach jo. Jinak jsem dneska byla opet na cviceni v aqvaparku ,ale tak ledova voda no desny :rolling_eyes: Sama porodni asistentka rekla at jdeme driv z vody brr.

Janiko ta elma je Bazén u 4. základní školy Kladno,Norská ulice, Kladno poslu i odkaz snad to nesmazou
http://www.babyclubelma.iol.cz/ijen to plavani v patek je od 9hodin a v pondeli normalne od 17 hodin.

Jinak take beru horcik ale jen 2 tabletky denne to mas opravdu konskou davku,ale lepsi prevence jez predcasny porod.

Jo a Vanoce ty take moc s manzelem neresime ,ale letos ho snad prekvapim chce auticko na dalkove ovladani uz nekolik let a letos konecne neni furt se mnou dokonce vim i jake tak se mu hold splni snad detsky sen ve 28letech snad ho stihnu koupit. :slight_smile: Par darku ale pro ostatni jiz mame nez to kupovat na posledni chvili radsi si letos budu uzivat teplo domova nez se nekde tlacit ve frontach.
10. lis 2008 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikk, gratulace k zoubku! Ad oblečení - já zas Berunce hodně nakupuju v klučičím. U holek je to samá růůůžováááá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dárky už mám všechny, hurá...

A propo, co to kafe? Nechcete teda přijít?
10. lis 2008 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Berenka je konečně přihlášená u zubaře, na prvná prohlídku jdeme 5.12.
10. lis 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, Iku - ja jsem tuseni moc nemela, ale moje babicka mi tvrdila, ze to bude kluk a zasadne tak to moje bricho oslovovala:slight_smile:)) a je pravda, ze kdyz jsem byla tehotna, tak jsem nemela chut na sladky, ale na maso (a to jsem predtim byla 12 let vegetarian:slight_smile:)
10. lis 2008 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikku gratulace k zoubku teď to pofrčí jako na másle...kup si kdyžtak nějaký gelík..projistotu :wink: my hodně používali citrovital...hodně jsme masírovali ale ustáli jsme to bez prášků :dizzy_face:

taky jsme od začátku bříško oslovovali jako Dalíček :slight_smile: navíc jsem byla v 16tt v Turecku na dovče a Turci všichni do jednoho tvrdili, že to bude kluk...oni prý mají nějaký smysl navíc a poznaj to :grinning: no a pak ty jídla..samý ostrý, masový, chlebíčkový chutě...ne že bych si nedala sem tam sladký ale maso bylo maso :sunglasses: ...a to jsem nejedla 5 let hovězí...no pikku je příkladem :grinning:

lapi a ke komu jdete k zubaři? k tomu Hasanovi?
10. lis 2008 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy, dik za rady s briskem. Trosku me trapi, ze uz nemuzu tancovat. Ja mam totiz tady takovou malou tanecni skolu a vedu kurzy brisnich tancu. Öd ty doby co cekame miminacka, tak jsem si nechala jen jeden kurz v tydnu a ted nemuzu ani to. Dneska jsem sla na tancovani a celou dobu se tam vrtela na zidli :frowning2: Holky se mi smaly, ale byly moc sikovny.

Jinak mam taky docela chute na slany i kdyz masicko mi moc nejede, za to sunka a salamek to muzu. Treba zelenina teda nic moc. Mela jsem obdodi, kdy jsem musela snist aspon 3 jablicka nebo nektarinky, ale to je uz taky pryc. Ted frci jogurty a cottage :slight_smile: Jinak mi vsichni tvrdi uz od zacatku, ze to bude chlapecek a i kdyz jsem si moc prala holcicku, vnitrne toho kluka citim.

winas: auticko na dalkovy ovladani je sen snad kazdyho chlapa. Ja manzelovi koupila vrtulnik k svatku a jasal radocti. Teda jen do chvile, nez ho vzal o strop v obyvaku a vrtulnik mu spadl z 5m (mame fakt vysoky strop).Tak mu chci koupit auticko, aby se na tom naucil ovladani.
10. lis 2008 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta adresa na dárky je maxíkovy hračky. Stačí tohle dát do vyhledávače.

dnes jsme trošku popily s holkama " ze hřbitova " , jak se tady v této naší buštěhradské lokalitě označujeme, tak jsem dnes tady takhle pozdě.

Tak už chci všem popřát asi hezké ráno, nebot se domnívám, že se již do rána tady nikdo neobjeví. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
11. lis 2008 v 01:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, mě taky tvrdlo bříško, ke konci těhu, brala jsem hořčík asi 14 dnů, byla jsem i v nemocnici na udržování, dostávala jsem magnesiový kapačky a pak už mi je přestali dávat a pustili mě domů, začínala jsem 36.tt, s tím, že když se malý narodí, tak už se nic nestane, no a ýden po propuštění byl Tomík na světě :grinning:

Zítra má narozeniny :dizzy_face:
11. lis 2008 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano, doktor mi rikal, ze se to proste okolo toho 20tt muze stavat a ze je dobre, ze jsem prisla. Nechci to nejak dramatizovat, myslim, ze to bude dobry, ja se totiz cely tehotenstvi citim skvele. Bylo mi blbe jen asi 2 tydny a to me manzilek neveril, protoze si myslel, ze je to moc brzo na nejakou nevolnost (5tt-8tt). V zari jsme byli jeste u more a rijnu v Londyne na poznavacce, jinak porad tancuju, chodim do skoly, proste nejsem zvykla lezet doma a lenosit. Na druhou stranu si rikam, ze kdyz mam byt v klidu, tak bych treba letos mohla pect cukrovi :grinning: Nemate nejaky skvely osveceny recepty? Ja pecu zasadne ve Venezii, tam to maji moc dobry :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak bych letos mohla udelat par druhu, aby nam to doma vonelo.

iris: Vsechno nejlepsi k zitrejsim Tomikovym narozeninam!
11. lis 2008 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se divam, ze jste dneska vsechny v jednom kole :cry:
11. lis 2008 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
janika: díky :grinning:

dneska jsem zašívala, dělala pořádek v manželově skříni, celé si to přeházel :angry: , musela jsem vydrbat koupelnu...zítra, pokud bude trochu slušně musím začít mýt okna :stuck_out_tongue_closed_eyes:

cukroví peču každej rok, tak 8-10 druhů, letos mám prý napéct míň, že to manžel nebude, prý je tlustej dost :slight_smile:
11. lis 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drago, jo, k Hasanovi.
11. lis 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris : Velká gratulace Tomíkovi k jeho první velkým narozeninám. At dělá jen samou radost mamince a tatínkovi. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Já taky strašně ráda peču. hlavně zkouším nové druhy každý rok. Až na to bude trošku času, tak sem písnu vynikající recept na domácí Rafaelo koule, které se dělají ze Sunaru, který ted máme doma skoro všechny :grinning: :grinning: :grinning:

dnes jsme byly s dětma na Martinském lampionovém průvodu, který organizovalo naše MC Buštěhradký Pelíšek a bylo to moc fajn. Děti napřed vyráběly lampionky a pak jsme šli průvodem ke strži, kde na děti čekal poklad a pak jsme pouštěli svíčky ve skořápkách v potůčku. Bylo radost pohledet na ty rozzářená dětská kukadla.

Ve čtvrtek máme přednášku o aromaterapii paní Marečkové, kterou pravděpodobně dobře znáte z kurzu masáží pro miminka ze Spirály.
11. lis 2008 ve 22:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris Tomáškovi hodně radosti a všeho co je potřeba...a mamince pevné nervíčky :wink:
12. lis 2008 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratulujeme Tomíkovi! :slight_smile:

Jsem pěkně naštvaná. Už třetí den čekám na opraváře lednice a ten se ani neuráčí zavolat, že to zas nestihne... :rolling_eyes:
12. lis 2008 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak jsem se tu pár dní neukázala a zase jsem Vás dočítala skoro hodinu. :grinning: Mluvili jste o kadeřníkovi, já bych nutně potřebovala ostříhat, ale s tím miminem si to nějak nedokážu představit... :confounded: Mohla by být zavedena služba - kadeřník do domu pro mamči na mateřský. :grinning: V Pondělí jsem byla s malým nakupovat v Tescu a celou dobu musel dávat okolí vědět, že tam je. Celý to tam vysloveně prořval, nakonec jsem ho tam musela nosit na tygra a druhou rukou házela věci do košíku, fakt zážitek. :unamused:

Jinak co se týče toho srazíku, pokud by se nás sešlo víc, tak nevím jak bysme se vešli k někomu domů, ale nechtěli byste zkusit to mateřské centrum Kulihrášek na Kladně? Já jsem tam ještě nebyla, ale všimla jsem si ho, když chodím na finančák s daňovým přiznáním. :slight_smile: Je to kousek od hlavní třídy. Děti si tam můžou hrát a my si můžeme dát kafčo. :slight_smile:
12. lis 2008 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkusit to můžem :slight_smile: já tam taky ještě nebyla...
12. lis 2008 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
ten kulihrasek je dobry napad. Zajdu tam obcas s kamaradka na kafe a jejich deti si tam v klidku hrajou, jsou tam 3 herny, takze se nenudi. Kaficko vari taky dobry. A taky to mam minutu z domova :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. lis 2008 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Tomikovi preju vsechno nejlepsi a hodne rodice :wink:
teda venku se nam pekne zhnusnilo,ja jsem taky chtela myt okna,ale kaslu na to kdyz vidm jak je hnusne.
ja jdu do Spirali zitra na kurz masazi,dnes jsme to cvicili a mala se u toho krasne rechtala,tak se ji to asi libilo.
vcera jsem delala hordu palacinek,drahy je ten na tom bilem koni :grinning: tak se mu to trosku nepovedlo tento rok,co?
ja tedy vibec netusim jak to bude s vanocnim pecenim,jedeme totiz k nasim na Slovensko,co bude opet pohroma,tak nevim jestli si energii nebudu setrit spis na to abych to tam prezila :grinning: ,ale jinak miluju peceni,teda hlavne miluju vsechny ta testa na kolacky :grinning: vzdy jsem mame ujidala jako dite.
vite co jsem se chtela zeptat maminek? mate deti ockovane na pneumokoka? my jsem to hodne zvazovali a nakonec jsme se rozhodli pro.trosku jsem mela starch,protoze je to nova vakcina.
12. lis 2008 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris - taky prejem Tomikovi vsechno nejlepsi! jak to budete slavit?

molly - my mame zatim jen hexavakcinu, zatim jsem o necem navic jeste neuvazovala... rika se, ze se ten pneumokok ma davat detem, co jsou casto nemocny...

Kulihraska bych nekdy vyzkousela, ale ted jsem si navymyslela nejaky vylety do Prahy, tak moc casu nemam...
12. lis 2008 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky pikkumyy.
ja prave bych rada predesla tomu,aby byla casto nemmocna,taky to pry dela dobre imunitu.a budou ji to davat prve s tou hexavakcinou ted.
tak snad jsem se spravne rozhodli.
12. lis 2008 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny! Moc děkujeme za gratulace Tomáškovi :dizzy_face:
Rodinná oslava bude v neděli, dřív to manža nestíhá :wink: Upeču dortík, zabalím dárečky do něčeho hodně šustivého, prostě si to chceme užít :grinning:

O tom očkování jsme uvažovali, ale zatím to necháme tak, doktorka říkala, že je dobře když si děcko vypěstuje trochu imunitu...

Marti, my malého na velké nákupy nebereme vůbec...hlídá nám většinou moje mamka, prořval mi takhle jeden nákup, že u pokladny mi to pomáhali mladé prodavačky dávat do tašek a do koše a chlap z ochranky mi pak odvezl košík až k autu :grinning: A nedávno shodil z pultu láhev s pivem...seděl v košíku, jen tak natáhl ručku a buch :sweat_smile:
12. lis 2008 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Molly a nechceš se pak u mě stavit na drb?

My pneumokoka nemáme, vlastně nemáme žádný nepovinný očkování. Ale chci dát žloutenku.
12. lis 2008 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Iris, gratulace Tomáškovi k prvním narozeninám!!!
a Pikku, Vám zas k zoubku, taky doporučuju gelík Citrovital nebo mě prodala lékárnice U zlatého draka u polikliniky na čtyřobvodě i babydent kapky(co prý jsou na předpis) výborně to účinkovalo(i když, když si vzpomenu na ty prořvané noci beze snů :sunglasses: ...)

K očkování: já jsem taky zvažovala jestli nechat očkovat ty placené vakcíny na pneumo a jiné. Nakonec máme pouze všechno to základní očkování...3xťuk, ale zatím Věrka nijak vážně nemocná nebylo, tož doufám, že to tak zůstane.

V Kulihrášku už jsme se jednou s kladeňačkama scházely :slight_smile: Pro děti starší roku si myslím ideální, jen mamči si asi moc nepopovídají, jak pořád musí mimíse hlídat...(děti starší roku, myslím děti co už chodí, ty lezoucí to tam mají těžké, pač podle mě je dost "ohrožují" ostatní hrající si děti...občas je tam totiž pěkný frmol)

Ostříhat jsem se zas asi po roce dala minulou sobotu, zkráceno asi o 12-15 cm, teď chvílema trochu lituju, ale vzhledem k tomu že moje oblíbená kadeřnice je v Praze a já nemám nějak čas tam pravidelně dojíždět, dělám to takhle :sunglasses:
13. lis 2008 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,ke kadernikovi jedu konecne zitra a to az do Hlinska je to asi 180 km tak jsem na tu cestu zvedava . Mam tam tchyni ona je zlata,ale za to manzelovo sestra to je neco no co clovek nadela. Vekovy rozdil a jeste rozmazlena a to je uz na VS. ACH jo.

Jinak Vam preji vsem krasny podzimni den asi se sem dneska uz nedostanu musim vyzehlit a neco uvarit . tak pa
13. lis 2008 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kadeřnice, to by se mi líbilo... :slight_smile: Tady taky žádnou nemám.

Berunka včera večer upadla a narazila si tvář o roh stolu. ještě že tam máme ty kryty, jinak by to dopadlo asi hůř. Takhle má "jen" jójo jako hrom pod okem..
13. lis 2008 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek