• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
Ahojky holky.
boooozte ja jsem dnes tak hrooozne sikovna :grinning:
uz jsem toho tolik stihla,ale muzu jit rovnou do sprchy,nevim jestli ma vyznam honit se jak blazen,myslim,ze urcite neeeeee.
Lapagerie au to muselo Berunko bolet asi byl plac obrovskej,co?
Jooo rada se stavim na pokec,kdyby mala byla hodna a spala, bylo by to idealni. :slight_smile:
13. lis 2008 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
Chudinka Bereninaka, ať se jí to brzy zahojí!
Byli jsme na roční prohlídce, máme 9110g a prý 75 cm, ale to nebude přesné, páč Tomík nechtěl zvednout pořádně hlavu :grinning:

Já měla oblíbenou kadeřnici taky v Praze, ale už je taky na mateřské :grinning:
13. lis 2008 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
molly my pneumokoka máme...nevím jestli to nějak pomohlo ale manžel hodně trpěl na záněty ucha...pak sousedův prcek Tomík(je mladší o 4 měsíce než Dála a očkovaný není) začal prskat a rýmovat Dála to chytil taky ale Tomášek zkončil v nemocnici se zápalem plic na jedné plíci a Dála to prosmrkal...tak nevím zda očkování pomohlo ale přikládala jsem to k tomu :wink:
13. lis 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady na Kladně mě zaujal snad jen "salon Matrix", je to na Č.S.A. třídě, vedle butiku-second.handu. Když otvírali, brali bez objednání ,nebyla jsem tam, ale kdyby bylo třeba(a třeba ta moje kadeřnice nemohla či co...) tak tam asi půjdu...

Lapagerie, to teda musel být pád, ale takových mají děti miliardy :sunglasses: Věrka si nedávno, o pár dnů později než Dragy Dalík, prokousla na klouzajdě ret a crčela červená, jsem se lekla jak blázen, i když jsem "dělala jakože nic" :sunglasses:

Molly , nee, nehoň se, sily budeš určitě během dne ještě potřebovat :wink: I když mě to taky občas chytne a makám Věrka neVěrka :grinning:
13. lis 2008 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
tak my jsme se uz i vyvencily. :slight_smile:
Draga ja chci to ockovani prave proto,ze chci malou co nejvice cpat mezi lidi.nikoho tady nemame a v podstate vidi pres tyden jenom mne cele dny a to se mi vuuubec nelibi,takze vymyslim ruzne aktivity,aby se trosku otukala a nebyl z ni podivin. :slight_smile:

tak tyhle urazy nas jeste jen cekaji,snad nebudu takova ta hystericka matka co jeci vic nez dite :grinning:
fakt se toho bojim,ale snad to zvadnu aspon na trojku :grinning:
13. lis 2008 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabčo :slight_smile: čuus :wink:

jj bez úrazů se to asi nedá :stuck_out_tongue_closed_eyes: některý vypadají dost děsivě ale dětičky jsou snad nějak víc odolnější...a bolest zvládají během chvilky ...hlavně aby se nestalo nic vážného...toho se bojím každý den :pensive:
13. lis 2008 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Molly, asi jsme se tu minuly což? Ale ráda tě uvidím i malou! POšlu ti číslo na mobil do zprávy.

A to víte, včera pláč ohromnej... uklidnila ji až křupka :wink: Dneska tam má obr modřinu, ale otok už je pryč. No, nejarděj bych ji zavřela do polstrovaný cely, aby si nic neudělala...
13. lis 2008 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

co se týče Kulihráška, tak si myslím, že si v klidu nepopovídáme nikde, pokud nebudou děcka spát. :grinning: Tak co zkusíme to? Já můžu příští týden kromě středy, to jdeme na kyčle a ve čtvrtek chci jít do spirály na ty pohybový aktivity, ale to je dopoledne, takže odpoledne taky můžu, jinak mi to je jedno. Tak co hlásí se ještě někdo? :slight_smile:

Jinak o tom očkování proti pneumokokovi teď zrovna uvažuju, určitě ho chci dát naočkovat, jen přemýšlím, jestli mám už teď nebo počkat až mu bude půl roku...
13. lis 2008 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
kdyz jsem cetla o kadernici, ja mam vazne skvelou. Je na Velky Dobry a je to sikulka, porad jezdi na skoleni a vozi novy trendy. Ma to jen hacek, ze nemuze, kdyz si vzpomenete. Ja mam kratsi vlasy, tak chodim kazdych 6 tydnu a objednavam se kdyz odchazim na dalsi termin.

Jinak se hlasim na akci Kulihrasek, teda doufam, ze tam nebudu sama tehule a dorazi i nekdo s pupikem, protoze se mnou moc o zkusenostech s mimiskama nepokecate.
13. lis 2008 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Velká Dobrá je trošku z ruky, škoda :(
14. lis 2008 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych pristi tyden mohla zkusit Kulihraska ve ctvrtek odpo nebo v patek

vcera jsem byla cely den v Praze (je to vzdycky narocny - zvladli jsme se SImonem jednu navstevu kamaradky, jeden obed se spoluzackama a jeste jsme zajeli potesit prababicku:slight_smile:) a dneska vecer tam mazu zas - mame tridni sraz ze stredni skoly
14. lis 2008 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Taky vasi milackove reaguji na uplnek? Nase Ema hrozne,je nervozni a nechce spat,dokonce v noci place co normalne nedela a chce se chovat co jindy moc nemusi.Chudinka,bylo mi ji lito jak nevi co se s ni deje.
Ja jdu zitra ke kadernici,huraaaaa,jo tak se tesim,ze mi ustrihne ofinu az na kuzi nejradsi :grinning: zboznuju ultra kratke ofinky.
14. lis 2008 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Molly, ráda jsem tě viděla :slight_smile: I Emičku, je fakt slaďoučká...
Zato Berule se předvedla, celou vycházku se vztekala.

Jo, koupily jsme dnes botky na doma i ven a 1700,- v tahu :unamused:
14. lis 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Kde jste vsechny?
Lapagerie vazne super vychazka to byla,musime to zopaknout. :wink:
Nase Ema se dnes zase predvedla v kadernictvi,nase normalne klidny dite jecelo jako sirena :grinning: nevim co se ji nelibilo,kamoska na ni vyskocila hned jak sa mala jeste jen probirala,tak se asi lekla a uz neprestala,manzel ji musel vzit a jit s ni jezdit autem,aby byl klid chi chi.neboj taky vam predvede co umi.
ted jsme u tchyne,tak ji vzala kocarkovat ty chvile uplne miluju,kdyz nemusim delat vsechno ve spechu.
Tak pekny vikend vsem :slight_smile:
15. lis 2008 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, můžu se k Vám přidat? Bydlím v Makotřasech hned vedle Lidic. Ráda si s Vámi občas pokecám přes koníka. Díky Martina :slight_smile:
15. lis 2008 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Martina.
ja jsem tada teda nejkratsi domu,ale vitam te tady :grinning:
koukam,ze mas dve radosti doma :wink:
15. lis 2008 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Molly děkuji za přivítání.Ty dvě moje zlatíčka mi dávají dost zabrat, zrovna ten malej prďola má od úterka ručku v sádře. a já koukám , že ty máš doma miminko.
15. lis 2008 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuu takovej prdolka se sadrou to musi byt vec,co?

jo mame mame malou krasnou Emu :grinning: ty sadry a urazy nas teprve cekaji.
uz jsem tady zrovna minule psala,ze doufam,ze nebudu takova ta hystericka matka co jeci vic nez dite :grinning:
na vesnicce sa bydli asi hezky,ze? my taky doufame,ze nezustanem v panelaku v Kladne.
15. lis 2008 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj marti vítej mezi námi :slight_smile:

copak se přihodila prdítkovi maličkýmu? kdys rodila? máme stejně starý dětičky :wink:
15. lis 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Marti, vítej mezi námi. To je príma, jsem skorosousedky , já bydlím v Buštěhradě a máme taky podobně staré dítko. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

S tou kadeřnicí mám docela štěstí, jezdí ke mě holčina se Stochova přímo domů, je to paráda. Má ročního chlapečka, tak si vždycky děti pohrají.

Tak mi v pátek dorazily hračky z Maxíka pro děti k vánocům a jsem moc spokojená. Doufám, že budou i dětičky.
My máme ted za sebou dvě krušné noci :frowning2:

Elišce se klubou na svět šestky - zoubky a měla ted dva dny teplotu a pusu jako meloun oteklou a bolely ji zuby a hlava. No fakt síla. Ale už se prožezaly( 2) tak budeme čekat na další dva zoubky.

Přeju všem krásnou neděli a zítřejší volníčko.
16. lis 2008 v 09:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Marti :slight_smile:

No, Japonko, na ty zubiska jsem zvědavá. Berulka má nadoře 4 a dole dva a nezdá se, že by se chystalo něco dalšího. To mě ještě čekaj věci...

Budu mít krušnej pracovní týden, od nevidím do nevidím, tak na mě myslete!
16. lis 2008 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
lapa : čím větší zuby, tak se mi to zdá horší a horší :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Nejhorší jsou asi ty stoličky, protože je to na prořezání velká plocha

Taky mám ted hodně práce, jak se blíží vánoce,ak máme hodně koncertů, ale je to příjemná změna, odpočinout si od těch dvou rarášků.
Můžu se zeptat lapagerie co děláš???
16. lis 2008 ve 21:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, děkuji za milé přivítání. :slight_smile:

molly: na vesničce je určitě lepší bydleníčko než ve městě, tak doufám , že tam nikdy nebudu bydlet, ale nikdy neříkej nikdy. Tobě taky přeji nějaký krásný baráček mimi město. :slight_smile:

draga: mám synka, který od mala miluje výšky, tak tentokrát mu nevyšel :frowning2: pád ze sedačky, má naštípnuté zápěstí- chudáček můj :frowning2:

japonka: na Buštěhradě to znám, chodila jsem tam do školy a vedle školky bydlí moje babička, tak tam jezdím docela často. Třeba se někdy potkáme. :slight_smile:

Jinak máte moc krásný dětičky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. lis 2008 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
martina: já bydlím za hřbitovem v těch oranžových domečkách - máme tu vybornou partu maminek s dětma (samí přistěhovalci a většimou Moraváci, takže moje krevní skupina :grinning: :grinning: )jsme tu moc spokojení a bydlíme tu třetí rok.
Vodím dceru do místní školky, takže třeba na sebe někde narazíme :wink:

To je mi líto s tím úrazem :frowning2: , snad ho to moc nebolí. Náš Honzulín je tady pěkný kašpar, vůbec nemá pud sebezáchovy, tak se občas děsím co provede. Když začal ve 20 měsících jezdit na kole, tak jsem se docela vyděsila. Dnes když mu to kolo dám, tak mi normálně ujede a já ho ani nemůžu dohonit, jak maká.
16. lis 2008 ve 23:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Japonko, dělám v jedné redakci v praze. Ale až teď, co jsem na MD, normálně jsem pracovala v cestovce.
17. lis 2008 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, včera jsme oslavili dodatečně Tomíkovi narozky, ale v noci dostal teplotku, tak musíme dávat kapičky a nurofen...zítra jsem s ním měla jít na kontrolu s vodní kýlou na chirurgickou ambulanci a zatím to vypadá, že s ním vyrazím k pediatričce :frowning2:

Ale oslavu si užil - dostal nějaké oblečky, modrou plyšovou žirafu, trenažer-auto, autíčka, odrážedlo motorku, míček, sadu hudebních nástrojů,no a to chodítko :wink: Až budou fotky, něco sem hodím.

Marti, vítám tě :wink:
17. lis 2008 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Marti:slight_smile: ja jsem mela poprve zlomeny zapesti, kdyz mi byly 2 roky... chtela jsem si natrhat pampelisky a nejak jsem sjela z kopecka:slight_smile: a myslim, ze z toho nemam zadny traumata :sunglasses: tak to tvuj malej taky urcite zvladne :wink:
17. lis 2008 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :grinning:
tak jaky byl vikendik?
Pro nas konecne skoncilopusobeni uplnku,tak se konecne vyspime.Je to fakt des bes.

Martynna pujdes cvicit s prckem ve ctvrtek?Ja doufam,ze to taky nejak vykoumam,protoze to mam nejak nahusto,10-11 je to cviceni pak 11-12:30 mame poradnu a to by mela Emu ockovat a pak jeste mame od 13:30 kurz masazi,takze neco z toho budu muset urcite vynechat,vypada to na ty masaze,protoze po ockovani nevim jestli mala zvladne masirovani.

Iris jak Tomik? ma horecky? aspon ze si uzila narozeni ny drobecek :wink:

ja jsem teda v roce polozila u babicky levou dlan na kamna a museli mi pry strhavat kuzi,nastesti o tom nic nevim,vubec si to nepamatuju.
18. lis 2008 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Tomík měl včera horečku 39 - tak jsme lítli na ambulanci, dělali mu rozbor krve, celkovou prohlídku, nenašlynaštěstí žádnej zánět, ani nic v krku, ani na poslechu...dostali jsme čípky paralenový a diazepam, dneska byl bez teploty, zatím, ale mám podezření, že spolkl ten modrej konec z hadičky od nosní odsávačky, nikde jsem to nenašla.... :frowning2: Doufám, že to vykadí.
18. lis 2008 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink: můžu se k vám přidat??? každým dne čekáme narození našich mimísků :wink:
18. lis 2008 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek