• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
Vítej pemb, koukám, že čekáš dvojčátka, to bude krásný. Bude to páreček ???

iris : snad to nebude nic vážného. Mám podobnou zkušenost, která mě potkala u obou dětí, ale říká se, jakoby děti dnem prvních narozenin si prošly znovu tzv. " porodními cestami " a vrací se jim po roce zážitky z porodu a může to potom jít až do horečky a pak jako nic to pomine.
Já tomu trošku i věřím.

Zítra se jdu podívat ne den otevřených dveří na 7. základní školu a jsem zvědavá jaké to tam bude. Už to budeme pomalu muset rozlousknout, kam ta naše nastávající prvnačka bude chodit.
18. lis 2008 ve 12:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky :wink: jj čekáme páreček a už se moc těším až to budeme mít za sebou :wink:
18. lis 2008 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky pemb.
tak to ti moc drzim palcecky at to vsichni tri krasne zvladnete.budes rodit normalne? a jake si mela tehu? me to zajima,protoze kamararatka si vytrpela sve 3 mesice v nemocnici a kluci se narodili driv.a hlavne nejake pomocne rucicky preju :wink:

Iris to je nemile,tak snad bude vsechno ok :wink:

japonka to je zajimavy o tech prvnich narozeninach,to musim udelat nejakou anketu.taky mi to neprijde jako nemozne.
18. lis 2008 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Pemb vítám Tě, koukám, že čekáš pěkný páreček. :slight_smile: Pořádně se vyspi do zásoby. :slight_smile: Ať ti porod dopadne dobře a v pohodě zvládneš ty první dny, to bude určitě těžký, snad budeš mít nějakého pomocníka.

Molly, jo jo, ve čtvrtek určitě jdu, už se na to těším. Dáme si tam kdyžtak někde spicha. Domluvíme se. Já jdu zítra zase na kontrolu na kyčle, doufám, že to bude mít v pořádku a už nebudu muset balit naširoko.

Iris, přeju ti ať je malý co nejdřív v pořádku...
18. lis 2008 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak super,pak se sejdem pred Spiralou,napisem si jeste.
My jdem na kycle v pondeli.a Balili jste na siroko protoze byl nejaky problem? protoze my jsme nebalili vubec,pry se to tady nedela.Na Slovensku se to dela bezne,ze bali nasiroko do 3 mesicu.
18. lis 2008 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam pocit, ze ten kyclovej doktor v nemocnici doporucoval siroke baleni vsem... my pouzivame latkovky, tak jsme to neresili... :sunglasses:
18. lis 2008 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný den :slight_smile:

jj podle nám taky doporučovali balit široké balení a podle mě to radí všem všem...do té poslední kontroly...sestřička na mě hrozila (bo jsem přiznala že nebalím) že je lepší balit než pak nosit dečku nebo třmínky...je fakt že jsem balila jen sem tam když jsem si zrovna vzpomněla ale taky je pravda, že to bylo pouze preventivně asi kdyby byl problém tak budu důslednější...ale doktor na kyčlích mi přišel takový příjemný..Dála ho pokaždý pochcal :grinning: :grinning:
19. lis 2008 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!

Pemb: vítám Tě a držím pěsti k narození tvých dvojčátek :slight_smile:

Jinak mě taky v porodnici doktor doporučoval balit široké balení a tenkrát, když jsem měla Terču malinkou, tak jsme ve třech měsících museli nosit tu dečku, ale to ještě nedělali kontroli na kyčlích ultrazvukem. To jenom jim roztahovali nožičky a po 3 kontrole posílali na rengent a tam zjistili, že to má nějaké špatné. Ale chodí od 10 měsíců v pohodě.
19. lis 2008 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
pemb vítej :slight_smile: tx jo dvojčátka :slight_smile: to je krása :wink: a máte dvojčátka přirozenou cestou? mě by z toho trefil šlak :dizzy_face:
19. lis 2008 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
dnes je tam pekna kosicka.

Jinak jsem dne sporadne nastvana.Predstavte si,ze nase ditko bude mit uz 3 mesice, porad nema prukaz pojistence,protoze dnes jsem se dozvedela,ze VZP do uz po TRETI stratila,pry nekde na ceste mezi vyrobcem a nami se to stalo.Ale po TRETI ?!!!!!
Holky ja tak rvala na tu pani u telefonu,ona porad,ze je prukaz na ceste,tak jsem se ji ptala jestli teda jde pesky,kdyz mu to tak trva a ona v tom soku,ze mozna jed autobusem :grinning: ,ale povedlo se mi nesmat.
jako fakt je to sila,chodim s tim nahradnym papirem jako blazen porad.jdu si dat neco sladkeho na nervy :grinning:

Martynna tak ja zitra v 9:30 pred Spiralou? Budu mit bezovy Hoco kocar a bilou cepici :wink: no ja ti vlastne do posty poslu na mne cislo kdyby neco,tak se tesim
19. lis 2008 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak po delsi dobe opet vsechny zdravim , tak konecne jsem opet krasne ostrihana sice jsem byla u kadernice 3 a pul hodiny a rekla si jen 720 kc,ale jsem spokojena,ale otazka je na jak dlouho. :unamused:

Jinak jsem se byla podivat v sekaci Trend maji tam docela pekne veci pro deti sice se musi prebirat ale mam rifle,laclace a jeste kombinezu vse jako nove od Nextu supr a jen neco malo pres 600 kc. :slight_smile:

Zdravim nove dve tehulky alspon se to tu trochu ozivi o nove maminky a miminka.

Molly to je docela sila mit miminko 3 mesice a ztratit tolikrat prukazku pojistence to je docela sila ,ale co by si cekala :frowning2:

Jinak vsem preji krasny podzimni chladny den
19. lis 2008 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Winas.
Kde je to ten Trend sekacek,ja jsem objevila tady kousek od Spiraly a ten je uuuuzasnej naprosto,taky jsem tam koupila Eme svetrik z Nextu moc krasny vecicky,nevim jestli myslime ten stejnej sekacek.
Ja jsem se s pani domluvila,ze mi bude posilat sms,kdyz bude nove zbozi.Ja zboznuju sekace :grinning: mam z nic krasne kousky i pro sebe.
19. lis 2008 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
winas do Trendu jsem taky chodívala ale na větší kluky tam toho mají už hodně málo nejvíc věciček je pro mimísky...já tam nad nima vždy slintala :grinning:
19. lis 2008 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Molly tak ten sekac je ve Smetanove ulici 2348 je to Kladno- Vyhybka vedle restarace u Fridrichu ut az pa otevreno od 9:30 do 17 hodin a v pondeli az do 20. Podivej se na mapy .cz a tam to urcite v pohode najdes je to mezi rodinymi baracky . Draga ma pravdu ze tam maji vyber spis pro mimca a hlavne pekne srovnane podle velikosti a maji tam i docela skvelou pani prodavacku mozna spis majitelku. Tak se tam zajed podivat prochazkou a uvidis snad te neco zaujme jako me. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. lis 2008 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
molly a kde je sekac u spiraly? tam jsem si asi zadnyho nevsimla...
do Smetanovy ulice jdu zitra na rehabilitaci, tak se tam asi juknu:slight_smile:
dneska jsem nevydrzela a koupila bodycka v tesku - po dlouhy dobe tam meli neco peknyho pro vetsi kluky
19. lis 2008 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
A meli v tescu i neco noveho pro male mimca
19. lis 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
winas - mne se zda, ze v tesku maj hlavne tu velikost newborn a myslim, ze tam meli neco i ve sleve, ale moc jsem po tom nekoukala :slight_smile:

holky - kdy jste zacly mrnatum cistit zoubky a jak? Simonovi uspesne prorazil druhej a ten prvni je uz i videt, tak abych neco neprosvihla :wink:
19. lis 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikkumyy : zoubky jsme začali čistit v půl roce, protože obě děti měly zuby už ve čtyřech měsících.

Výborný jsou kartáčky Curaprox - švýcarské. Mají velkou hustou čistící plošku. Mám s nima jen tu nejlepší zkušenost. Pasta se u tak malých dětí nepoužívá. :wink:
19. lis 2008 ve 22:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pemb: to je super, držím palečky...koukám, že budeš mít donošená dvojčátka, to se jen tak nevidí, většinou se rodí dřív :wink:

Holky, tak naštěstí Tom nic nespolkl, nakonec jsem tu část odsávačky našla :grinning:

Já čistím asi 2 měsíce, používám pastu od weledy, ze začátku jsem používala jen citrovital
20. lis 2008 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, moc děkuji za pěkné přivítání :dizzy_face: jj dvojčátka se nám povedli přirozeně :grinning: Když jsem to zjistili, tak to by trochu šok, ale jsme mooooc rádi, že je máme. Nejvíc mě ze začátku šokovali Dr., když jsem řekla, že čekáme dvojčátka, tak jejich první otázka byla .. a to si necháte obě???? Měla jsem jim stochutí říct /samozřejmě ironicky/ .. néééé uděláme ententýky dva špalíky a jednoho se zbavíme :angry: .
Jinak těhotenství nic moc ... prakticky od začátku zvracím, první tři měsíce úplně všechno a celý dny, pak už jenom ráno, přestala jsem tak před měsícem, i když i teď se někdy zadaří :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Doufám, že se mi, ty naše mimísky, podaří přesvědčit, aby do úterý vykoukli na svět, jinak máme ve středu nástup do nemocnice a budou nám vyvolávat porod :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused: a na to fakt netěším. Nemáte náhodou nějakou radu jak je přesvědčit??? :grinning: /nefunguje: milování, čištění koberců, věšení záclon, luxování, žehlení, dlouhé procházky, chození po schodech .. :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2008 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. :grinning:
my jsme toho dnes zvladly nejako mooooc,to asi bude breku vecer.
Pemb,to se te vazne zeptali jestli si nechas obe? priserne :fearful:
jooooo a ja uz kdyz jsem mela tehu plny kecky a chtela jsem rodit tak jsem si dala horkou vanu a milovani pravidelne tyden pred terminem a zabralo,mala prisla na svet o dva dny drive :grinning: tak sup sup do vany a potom na draheho :grinning:

Pikkumyy,sekacek neni primo u Spiraly,ale kousicek dal,ja kouknu zitra kdyz pujdu kolem na ulici,neumim to popsat,je tam pujcovna DVD tusim vedla a nejaka cestovka nebo co to je,zitra ti to napisu :wink:
20. lis 2008 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my mame nejakej kartacek s nozickama, ktery Simon s oblibou kouse - tak to je myslim pekny zacatek :grinning:

byla jsem obhlidnout sekac na Vyhybce - koupila jsem tam pekny laclacky - myslim, ze je to tam moc prijemny :slight_smile:
20. lis 2008 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj maminy,

tak trosku som vas teraz citala, ale reagovat na vsetko sa asi neda ale pokusim sa :wink:

Iris, prajem brzke uzdravenie malickemu, inak ta modra odsavacka, obsahuje nejake skodlive latky, davali to v telke, tiez sme ju mali, ale ako som to videla, hodila som ju do kosa,....sice vraveli, ze ked sa s tym dieta nehra, malo by to byt mozno v poriadku, ze v tym nieje dlho v styku, nechcem ta strasit, ale len upozornit...dufam ze to nespapal....kupila som potom odsavacku na vysavac a nemozem si ju vynachvalit, teraz mame sopliky a odsava si ich aj sam :astonished:

Drago, s tym pneumokokem, to zvazujem stale, tiez je manzel nachylny na zapal stredniho ucha, a tak ho dam zaockovat, v lednu, ked mu budu 2 roky, a bude stacit jedna vakcina, skoda, ze to nie len hradene poistovnou ako na slovensku :angry: ako sa inak mate?

Kony, tak ten salon Matrix mame pod barakom, ale este som tam nebola, a inak ten sekacik blizko nas zrusili, a su tam dalsi cinania, ovocie zelenina a take daco...tz skoda...vy stale brazdite po prechadzkach s dragou , ze ?
21. lis 2008 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pemb - vitaj, dvojcatka, parada, dvojita radost, ale zato urcite zahul, ved je tu jedna mamicka co ma dve dievcatka Emu a Leu, tz preto to viem :slight_smile: s tym porodom, som si spomenula vcera na diel priateloch ako Rachel prenasala a uz bola neznesitelna skusali vsetko a nakoniec ze skusia sex a len sa na nu Ross vrhol a praskla voda, ale cele to trvalo este dlho.... to ku koncu to uz chce mat kazdy za sebou, dlha doba a este k tomu dvojcatka, vela stasticka, kde budes rodit???

Ahoj Molly, s tebou som este nekecala, pises, ze mas rodinu na slovensku? svet je maly :grinning: Kratka ofina sa ti hodi, mne sa tie paci, ale nehodila by sa mi a hlavne sa mi vlasi vlnia, tz by som si ich musela iba zehlit :sweat_smile:

Pikkumy, tak s tymi zubkami je to na dlho, umyvam od prvych zubkov, maly sme taku sadu z Dm, a teraz ma uz druhy kartacek, ale velmi nam to nejde, je to boj, umyvam mu ja :frowning2: tiez mame curaprox, su dobre...

Japonka - zauzimava prezyvka :slight_smile: hm, 5 rockou, to uz je velka slecna, pacilo sa jej na tom dni otvorenych dveri?

Inak k tomu zraziku v kulihrasku, by bolo fajn, teda nebola som tam este,ale v takomto pocasi to na dlhu prechadzku nie je, a nas maly bytik, sem by sa nas vela nespratalo :sweat_smile: ...teraz mame sopliky ale nie sme chorucky, prechadzame na stravu bez kravskeho mlieka - nahradzujem ovsenym, sojovym, a bez chlebika - kvasku, tz arabsky chlebik a tak,....vzdy mal Sebik velke brusko , prujmy alebo naopak bol zapeceny a zistila nam z coho to ma az doktorka na slovensku, ale chcem ist s nim na nejake testy, aby sme si boli isty...na stravu sa nestazuje a brusko ma malicke, hladke - bez ekzemu a stolicu peknu, tz som happy :slight_smile:

Som sem napisala pekny roman, ale mala som chut :wink:
21. lis 2008 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iku - tak to ma Sebik nejakou prisnou dietu :frowning2: To je vzdycky narocny... Ale hlavne, ze mu to prospiva...

My jsme dneska byli s kamoskou a jeji holcickou v Praze v A-centru na zpivani a hrani s detma a bylo to moc prijemny - jeste to nekdy zkusim, az bude Simon vetsi, zatim spis jen koukal... :frowning2:
21. lis 2008 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...tak mi včera zemřela prababička...doma ve spánku, bylo jí 90. Našla ji chudák mamka a zrovna byla doma sama :confounded:
22. lis 2008 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :grinning:
tak jsem vas trosku nestihala.
To nam to krasne nasnezilo,co?
Iris super,ze Tomik to nespapal. Se ti ulevilo,co?
s prababickou je mi to lito,ale mela krasny vek.Chudak mamka,musel to byt pro ni sok :confounded: ja bych se asi zblaznila.

Ahojky Ikuska.Ano som zo Slovenska.Konkretne z Prievidze.Rada sa tam vracia,ale len na chvilocku :grinning:
Caraprox su super kartacky,uz dlho pouzivame len tie.
Inak moj manzel priam nenavidi moju kratku ofinu chi chi,ale ja nemozem odolat nikdy,je fakt pohodlne,tym,ze mam rovne vlasymtotal bez problemu :grinning:

Tak ja jdu neco delat,asi dnes pojedeme ke tchyni na vesnicku,mala tam vcera chrnela v kocarku 3 a pul hodiny.Hodku na zahradce a zbytek v chodbe :grinning: jsem vazne byla v soku.

Tak hezkou nedeli
23. lis 2008 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Molly, to jsem si oddechla, že to nespolkl :wink:

Včera jsem upekla perníčky, ale Tom mi nedává šanci je ozdobit :grinning: Snad dneska...

Hezkou neděli!
23. lis 2008 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojdy, hlásím se zas z domova, byli jsme u babí :slight_smile:

Molly, Martynno, nechcete zítra po Spirále zajít na kafe? Molly, kdyžtak napiš, ať vím, jestli mám čekat!

Vítám novou těhulku :slight_smile:
23. lis 2008 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
lapa (nebo nekdo:slight_smile:) jak se to dela, kdybych chtela vzit do Elmy na plavani nekoho s sebou - zapomnela jsem se jich tam zeptat a chci sem na utery lakat babicku:slight_smile:

my jsme vcera byli na navsteve v Praze a vraceli jsme se az kolem 10 vecer a schytali jsme tu silenou chumelenici - golface to zvladaly jentaktak...

Iris - uz se pecou pernicky? No asi vlastne jo, kdyz uz je venku bilo... to bych mela taky nekdy najit cas (mam od kolegyne vybornej recept - pernicky podle nej opravdu zmeknou driv nez na velikonoce i v panelaku:slight_smile:)
23. lis 2008 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek