• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
piku: perníčky peču vždycky jako první, ale letos zatím nestíhám zdobit, doufám, že dnes, pokud Tom aspoň chvíli usne, jinak se to nedá :wink:

manžel říká, že letos toho nemám moc péct...ale stejně zas neodolám :grinning: peču ráda
24. lis 2008 v 08:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Pikk, stačí, když doprovod bude mít s sebou třeba nějaký krátký kalhoty a musí jít k bazénu bosky. JInak není problém :slight_smile:
24. lis 2008 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
tak jsem Vás nějak "přelouskala", ale už si zas nic nepamatuju, asi bych zas na to měla začít něco brát :grinning: Ginkgo?

Vítám Martinku, to je pěkné, dvojčátka do páru, to bude hukot , pak určitě piš, jak se máte a tak, až budeš moct :wink:

Já jsem nějak pořád v jednom kole, ale táááák unavená, taky asi působil úplněk, a vůbec, to zimní depresivní období... :unamused:

Iku, jo, občas s Dragou procházkujem :slight_smile: Tož napiš, když budeš mít čas, a bude se Vám chtít, ale Ty jsi asi taky pěkně vytížená, že...Co škola, jak to jde?

Pikk, myslím, že jsem návštěvu v Elmě nijak dopředu nehlásila, prostě s náma šel manža a v kraťasech a bos (jak píše lapagerie :wink: )šel k bazénu...jinak kdyby sis nebyla jistá, zavolej jim tam kdykoliv, kdy mají "úřední" hodiny...

Iris, já mám taky skoro-zákaz pečení, manžel sladké moc nejí a já bych neměla, pač mi přijde, že snad tloustnu i ze vzduchu. Ted teda chodím do STOBkurzu hubnutí a mám i nějaké výsledky :sunglasses: , tak bych chtěla přes Vánoce moc nepřibrat...

Jinak si vzpomínám na loňské pečení s osmiměsíční Věrkou, bylo to celkem v klidu, byla v ohrádce se mnou v kuchyni a tak mi nikam neutíkala a zárověň jsme si byly na očích...letos nevim, nevim, je zvědavá, pořád mi otvírá a přepíná troubu, krámuje v šuplících atd. atp. :sunglasses:
24. lis 2008 ve 14:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak hlásím, že perníčky jsou nazdobené :grinning: A večer udělám těsto na linecké :wink:
24. lis 2008 v 16:34  • Odpověz  • To se mi líbí
lapa, kony - diky, tak to vypada jednoduse:slight_smile:

iris - ty jsi hrozna pilnucha :wink: ja jsem si vymyslela, ze az v sobotu prijede tchyne, tak ji lupnu Simona a taky zkusim upect pernicky... jinak bych musela cekat az Simon usne, coz ted byva kolem pul 11 a to uz byvam dost hotova
24. lis 2008 v 17:00  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to já se letos na pečení vybodnu. Stejně to nikdo nejí a babí zas napečou kvanta...
24. lis 2008 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
piku: já zdobila a malej kolem mě běhal...kdybych měla čekat na večer, tak bych nikdy nic nenazdobila, páč jak píšeš - večer jsem totálně urvaná :wink:

dneska upeču to linecký a možná zadělám těsto na vanilkové rohlíčky...

moje mamka péct nebude, prý se to u nich nesní a od tcxhýně nic nechci
25. lis 2008 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ty jo Iris, nepečeš na zakázku? :sunglasses: Že bych so objednala...

Molly, díky za milou návštěvu a těšíme se na pátek!
25. lis 2008 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsme byli dneska na 10mesicni prohlidce - 8340 g a 71 cm, to je na nedonosence dost pohoda, uz asi nemusim ty 2 mesice nijak resit

jak tady furt piseme o cukrovi, tak jsem aspon nakoupila kolacky v ucnovsky cukrarne:slight_smile:))
25. lis 2008 v 17:40  • Odpověz  • To se mi líbí
jeeeee,tady to voni cukrovim :grinning:
Ja se teda taky jako Lapagerie vybodnu napeceni.
:wink:

Lapagerie,Berunka je uzasna :grinning: mazlicek roztomilej

Holky vy opravdu pecete a pecete a me zacina dochazet,ze uz jsou tady vanoce.no nic.aspon jsem pro mamu objednala zehlicku,konecne poradnou.
Stromecek budeme mit z manzela plantaze a mize to vypuknout,Pro Emu jsem v Tescu koupila oblecek Mikulase a tak ji soupnu pod stromecek a bude to nejhezci darek,ne? :grinning:
25. lis 2008 v 18:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Molly, děkujeme za chválu :wink: Ale Eminka je taky cukroušek a jak se krásně culila...
25. lis 2008 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
lapagerie: nepeču, bohužel :grinning: to bych nestíhala s tím naším čertíkem

stromek taky budeme mít od známého z plantáže a dárky mám skoro všechny, něco zkusím sehnat zítra na Kladně, jedu s malým na kontrolu na chir. ambulanci - měl vodní kýlu

piku: to jste akorát, náš Tom měl v 10 měsících 8350g a v roce 9110 a 75 cm, je drobnej

tak jsem si objednala 2 nové podprsenky a už se na ně moc těším
26. lis 2008 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Tohle jsem našla na netu - jde o darování hraček pro děti z dětských domovů. Mrkněte, třeba taky něco vyberete a uděláte někomu radost :wink:

http://www2.rozhlas.cz/daruj_hracku/prezentace/prezentace.php
26. lis 2008 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
my jsme takhle přispívali v práci, kupovali jsme hlavně pro malé dětičky od narození tak do 5 let
26. lis 2008 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj kladeňačky :slight_smile: už jsem tu zase nebyla nějakou dobu...poslední 3 dny u nás vypukla hnusná rýma smrkáme, kašleme, Dalíček měl teploty a do toho všeho jsme našla na testu v neděli // což je teda samozřejmě krása ale ještě hodně čerstvá, k doktorovi jdu až 9.12. :wink:
26. lis 2008 v 19:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj!

Draga - tak srdečne gratulujeme!!!! :grinning: A skoré uzdravenie!

Iris - ty si teda šikovnica! Ja pečiem veľa, aj chlieb zvyknem domáci robiť...ale na Vianoce som ešte nezačala...

Molly - tak ja asi pôjdem zajtra skúsiť Spirálu...od 11 by sme tam mali byť, ale neviem, či Agátka nebude akurát spať...som veľmi zvedavá na to cvičenie, si ma inšpirovala :wink:

Pikku - peknú má Šimonko váhu...určite je to dosť.
26. lis 2008 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Draguškooo, moc moc gratulujem! A tak trochu závidíme... :zipper_mouth:
26. lis 2008 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
emi a lapi díky :slight_smile: a nezáviď to přijde ani nevíš jak :grinning: :grinning:
26. lis 2008 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Draga, moc a moc gratuluju :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile:
Já chci takyyyyyyyy :wink: Ale manža je proti...navíc jsme teď prodělali nějakou krizi :wink:

Už mám i ty vanilkové rohlíčky :dizzy_face: Prozatím stačí...další až v prosinci :wink:
26. lis 2008 ve 22:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky.
Drago moooooc gratuluji :grinning: ja teda zatim nezavidm nase 3 mesicni slunicko se rozhodlo,ze v noci nebude spat,ale povidat,tak ja zatim zustanu jenom u ni :grinning: ,ale moc ti to preju at vsechnoklape jako hodinky :wink:

Emana snad sa ti bude v Spirale pacit,my tam dnes ideme na masaze a som rozhodnuta pre malu objednat makovy olej,vraj je extra ukludnujuci a je po nom dobry spanok,tak ju namazem od hlavy k pate a mozno jej dam aj cucnut :grinning: :grinning: :grinning: ,v najhosom sa namazem cela ja a nech vyprava ako cce v noci.je teda fakt,ze ja uz ani ten olej nepotrebujem,zalomila by som hned.
27. lis 2008 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
ty jo holky, vy mě snad tím svým pečením udyndáte... Že bych taky něco upekla?... no uvidíme...
27. lis 2008 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
já taky musím něco napíct ale začnu až začátkem prosince ...což je teda příští týden :grinning:
27. lis 2008 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí
nevjete nahodou ci niekde v okoéli kladna alebo prahy robi nejaky lekar 3d ultrazvzuk
27. lis 2008 v 15:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ivetko v Praze urcite v Genetu na Letny delaji 3D.

Hele holky,nechte toho peceni :wink:
ja jsem pekla babovku,rikam si,prijde Gabca s Berunkou,udelam jim radost a babovka pitoma,nakynula tak az se rozpadla :grinning: ne teda uplne cela,ale jist se da,nechapu co se ji stalo.Nebo me se neco stalo? :grinning:
27. lis 2008 v 17:21  • Odpověz  • To se mi líbí
dragus - blahoprejem:slight_smile: my si radsi jeste chvili pockame

lapi - ja jsem takhle pres rozhlas davala darky, asi pred dvouma rokama, loni jsem na to nejak zapomnela:slight_smile: ale asi se tam po necem podivam...

ivetko - v gennetu http://www.gennet.cz/pages/4d_ultrazvuk.htm ho delaj urcite, a jak jsem koukala na netu, tak taky v Podoli a ve spouste nejakejch soukromejch sanatorii (btw. - vidim tady, ze pry jsi v 56 tydnu tehotenstvi:slight_smile:))
27. lis 2008 v 17:36  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky kladeňačky :grinning:
Ivetko: mi jsme si nechali taky v genetu udělat DVD a je to 4D uzv, říká se mu zlatej a ceny se liší podle toho co chceš jestli jen koukat, to stojí asi 400 pak s fotkou je to za 900 no a DVD+1 foto 1190 kč, ale ty peníze za to stojí :slight_smile: jo ale musíš se tam objednat min 2-3 měsíce do předu, mi jsme čekali asi 2měsíce a to nás jako klienty ještě v máčkla, takže to bylo za pět minut 12, po 28tt už ho nedělají protože je hlavičkou dolu a nebylo by vidět. jinak si nejsem jistá, ale mám za to, že je ještě ten 3D černobílí na bulovce, v podolí a taky v kladenské nemocnici :pensive:
27. lis 2008 v 17:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky tetadolly.
to mas doufam 4 pejsky,co? :grinning: protoze ctyrcata a dobrovolne dalsi na ceste,to by byla vec :grinning:
27. lis 2008 v 18:11  • Odpověz  • To se mi líbí
My byli v gennetu :slight_smile:

Molly, my nenažraní jíme i roztrhanou bábovku. Koneckonců jde o chuť,ne? :wink:
27. lis 2008 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo tak to jsem rada,ja vam ji teda zitra nasypu na talirky :grinning: jinak je vazne dobra
27. lis 2008 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

Draga moc gratuluju k těhotenství a ať vše dobře dopadne! Zatím stejně jako Molly ještě nezávidím, na těhotenství mám příliš čerstvé vzpomínky a jsem ráda, že jsem se toho břicha, únavy a nevolností zbavila :grinning:, ale třeba za nějaký ten rok do toho půjdu taky ráda znova. :grinning:.

Tedy Molly, ty takhle pečeš bábovky :slight_smile:, no mě kynutý těsto nejde vůbec, většinou mi totiž nevykyne. :grinning: Jinak návštěva u tebe byla moc fajn. :slight_smile: Tak příští týden se můžeme sejít i s Lapagerií a můžeme jít kočárkovat. :slight_smile:
27. lis 2008 ve 22:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek