• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
Ahoj holky, tak jsem včera byla s Tomem na chirurgické ambulanci na kontrole té vodní kýly a už se to úplně vstřebalo :dizzy_face: Takže další kontrola až za rok, super!

Jinak mě čeká v úterý ten COP :unamused: Držte palečky!

Marti, s kynutým těstem si taky občas nevím rady - někdy krásně vykyne a někdy bych to nejradši vyhodila...

Dneska bych si ráda zkusila nabarvit vlasy, ale přemýšlím, jestli nepřizvat na pomoc radši sousedku :grinning:
28. lis 2008 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Molly, teda bábovka byla bezva, nechápu, cos to tu psala za bludy :slight_smile: Akorát teda sorry za ten brajgl, co tam Beruš stačila vyrobit. Jinak děkujem za príma dopo i doprovod odpo :wink:

Martynnko, já příští týden makám, takže rande ve třech dáme asi až ten další týden.

Iris, tak co, máš barvičku na vlasech? A jakou?
28. lis 2008 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
Lapa,neboj nemusela jsem ani luxovat,ten nas chlupatej lux nenechal ani drobecek nikde :grinning: jsem rada,ze chutnalo holky.

ja prave zkousim,jestli Ema usne bez uspavani,zatim to teda nevypada je vycurana jako mraky,ted jeci a kdyz tam prijdu tak se na me usmiva jako leco,tak ji asi chvili necham,ale je to sakra tezke.

Martynnko,ale my se muzeme domluvit na venceni deti,napisu :wink:

mate s tim zkusenosti,poprosim o dobre rady,protoze me neba porad ji uspavat.
28. lis 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikkumyy jak si prisla na to ze som v 56 tyzdni sak ja som uz po porode moja dcerkaema ma uz 3 mesiace ja sa len pytam pretoze sestra byva v kladne a chcela by vediet aj ist
28. lis 2008 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivet - asi sis v nastaveni nezmenila, ze uz nejsi tehotna a ze uz mas holcicku:slight_smile: takze za tvym jmenem se ti porad pocitaj tydny tehotenstvi, misto aby tam bylo 1d (jakoze jedno dite:slight_smile:))

molly - uspavani to je drina - Simon se nechal uspavat tak do 5., 6. mesice, pak zacal usinat jen po kojeni... ted ho to zaciname pomalu odnaucovat, takze kdyz se vzbudi po tom prvnim usnuti, tak mu muz zkousi davat cajik a uspavat ho bez mlika... no jsem taky zvedava, jak to pujde... rozhodne zatim nemam nervy na to nechat ho tam moc dlouho brecet...

iris - tak to tam v utery pekne zvladni, snad bude vsechno ok :wink:
28. lis 2008 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
molly já ti asi moc neporadím, protože Dalíček spinkal krásně od malička do teď ho neuspávám, prostě se vykoupe, dostane mlíčko, vezme si plínku (uzlíka mazlíka) a zamává pa pa a jde sám k postýlce a usíná téměř okamžitě (pokud teda nemá rýmu, nebo ho něco nebolí...zoubky) jinak fakt klepu ťuk ťuk bez problému :sunglasses:
je všeobecně známo že dětičky mají mít režim...(sice některé AP maminky to nechtějí slyšet) ale Dalí má najetý režim a opravdu to jde...ale asi hodně záleží i na povaze dětiček...
29. lis 2008 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
piku, díky :slight_smile: podpora mi fakt bodne...jsem v nějaké depresi :unamused:

Tomín musím uspávat, sám od sebe usne jen občas, strčím ho do postýlky, chvíli řve a pak odpadne - ale to musí být už vážně unavenej, jinak musí bát u mně a nechat se pohoupat
29. lis 2008 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Draga,mas pravdu s tim rezimem,mame ho i my a vse je pak jednodussi.Ja jsem za rezim a jsem jako pes,kdyz mi ho chce nekdo narusit,protoze vidim,ze Eme to nedela dobre.
i Kdyz jsme pryc,tak proste v 5 chci byt doma,zatim to tak funguje,nesnasim,kdyz se chce manza nekde zdrzet,sla bych i pesky :grinning: ,mala chodi spat v osm.
Jinak vcera se mi povedlo,ji dat do postylky bez uspavani.Napapala se dala jsem ji dudlik,chvili se zlobila,tak jsem ji sla pohladit a tolik cumela na hracky az usla.Je mi jasny,ze to uz dne fungovat nemusi,ale zkouset to budu.
29. lis 2008 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no podle me maj rezim i ty AP matky, ale jen ho vic prizpusobujou detem... SImon jako maly mimino chodil spat mezi 7-8 a ted se mu to posunulo k ty 10 vecer a rano se budi kolem 8 (ale vlastne nevim, jestli se tim neprizpusobil nam, protoze chodime spat pozde a vstavame taky pozde :grinning: )

molly - tak at ema uspesne pokracuje :wink:
29. lis 2008 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se dnes byla mrknout v té Oáze a teda bída :( Akorát je tam sympatická kafárna - tak si tam můžem dát třeba srazík :wink:
Aspoň, že je tam ta Billa, nemusím se pro pleny táhnout až do města....
29. lis 2008 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
lapagerie - to jsem netusila, ze uz je to otevreny? :astonished: Tak to taky nekdy pujdem obhlidnout... treba tam bude nejaka inspirace na vanocni darky...
uz bych se s vama taky rada sesla, ale jsem nejak moc rozlitana a tenhle tyden jsem do toho mela migrenu, tak to jsem vzdycky nejradsi v posteli...
29. lis 2008 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikk, no o nic jsi nepřišla, zatím tam toho moc není... :(

Tak jsem se dnes vybičovala a upekla aspoň linecký...
29. lis 2008 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kde je ta oáza?

No, barva mi nechytla - ,měla být zlatavě plavá a mám jen znát odlesky na sluníčku :unamused: Takže to nechám na kadeřnici...někdy...

Dneska začíná advent a já nemám věnec, dělá mi ho každý rok kamarádka - zahradnice, ale má trochu skluz :wink:
30. lis 2008 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
oaza je u mety úplně na začátku kladna :slight_smile:
já věneček dělala předevčírem dělám jen ten na dveře, doma mít věnec se svíčkama si netroufám a vlastně vůbec nějak tu výzdobu neudrřím pohromadě...včera jsem Dalíčkovi nalepila na okno vánoční obrázky a jeho to tak rozčílilo že řval a musela jsem to sundat...přitom loni měl tak krásný okna :grinning:

taky se musím dneska přinutit něco upéct váhám nad lineckýma a kávovýma dortíkama...tak si jdu hodit korunou :sunglasses:
30. lis 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se na věneček letos vybodla, nemám kam bych ho dala, aby na něj beruš nedosáhla. Tak máme jen ozdobenou cesmínu v květináči a takovej malej svícen s jednou svíčkou, co jsem dělala včera.

A taky se překonávám - zrovna peču vanilkový rohlíčky...
30. lis 2008 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja mam hotovy (jakoze upeceny) pernicky... zdobeni zkusim nejak prubezne...
ted budu experimentovat s zitnou moukou - koupila jsem ji asi pred rokem a naprosto nikam se mi nehodila a ted jsem nasla recept na nejaky cukrovi, kam se dava... tak to jsem zvedava...

ja to letos na zadnou vyzdobu moc nevidim... budu rada, kdyz pred vanocema trochu uklidim a kdyz vymyslime, co se stromeckem, aby ho Simon na sebe neshodil...
30. lis 2008 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nejsem schopná umýt okna...a adventní věnec mám, včerra jsme si zajeli ke kamarádce, je moc hezkej, letos je z myrty :slight_smile:

taky přemýšlíme, co se stromkem
1. pro 2008 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, vidim ze vanocne pripravy uz zacinaju...my aj tento tok budeme na vianoce na slovensku, tz ma to doma minie, ale chcem aspon zakladnu vyzdobu, ale skor sa sustredujem na skolu a bliziace sa skusky :frowning2: ale poupratovane uz mam, teda kazdy tyzden, bezne luxovanie, a okna a linku som umyla ked bol Sebik na slovensku....

Vcera sme boli na rozsvieteni stromceku, bola kosa, ale bolo to pekne, sice Sebik dlho nevydrzal, byt na jednom mieste, a tolko ludi...ale bolo fajn..

Drago, blahozelam k //, nech vsetko dobre dopadne, a bude dalsie sikovne miminko ako je Dalik :slight_smile: ako sa citis? aj andy caka mimiska, vidis, davno som si s nou nepisala, ako sa im dari...

Kony, to mas pravdu, ze mam toho dost, ale snazim sa, tuto sobotu este jedna prednaska a potom sa budem len drvit a drvit....

Iris - Tomik mal vodni kylu ? fuha....nech sa to da doporiadku, alebo uz dalo? nepostrehla som tvoj prispevok o tom... :unamused: hm, zima je cas depresi, sama s tym mam niekedy problem, tak popijam lubovnikovy caj, ale to je tym slnieckom, .... :pensive:

pikummy, to spinkanie mame skoro take iste, tiez chce chodit s nami, a spinka tak, ale pokusam sa ho preucit na skor, ...vcera spinkal od pol 9 do 8 mej, ale ma trosku sopliky, bo bol v aguaparku.....niekedy to ide samo, ale niekedy nie a nie spinkat,....

molly - mne pomohla knizka - 'kazde dieta sa vie naucit spat', mam ju aj pc podobe, ak mas zajem poslem, nie je dlha, ale strucna a prakticka....riesi spinkanie od miminiek az skolsky vek, a suvisiace problemy s nim....

lapagerie - hm vanilkovy rohlicky, mnam...ja sa chystam na kupu noveho mixeru po vianociach, tak potom niieco tiez upeciem,...
:slight_smile: inak zvlastna prezyvka , co znamena?
1. pro 2008 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky stromeček jsme už loni měli přivázaný ke skobě na zdi :wink: jsem zvědavá jestli to letos bude držet, loni Dalí chodil ještě kolem stěny a nábytku tak se občas i za stromek chytil ale letos to už za něj asi bdue pěkně tahat :sunglasses:

iku díky jj andy mi psala mají se fajn a těší se :wink:
1. pro 2008 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
iku - právě , že už je to ok :wink:

tak jsem si před 14 dny objednala podprsenky... a dneska mi teprve napsali, že jsou vyprodané :angry: hlavně, že je mají v nabídce :rolling_eyes:
1. pro 2008 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Tak ja jsem se rozhodla,ze na vanocni pecini vazne prdim.Nase dite se totiz rozhodlo,ze nas v noci znici,trva to uz snad tyden co temer vubec nespi a porad chce jist,nechapu to,pred tim vydrzela tak 4 hodky vzdy a ted ji dam spat v osm a za hodku uz jeci,priiiiserne.Uz jsem ji dala i na zadek pres plenu a spaci pytel jak jsem byla vytocena.samozrejme je ji to jedno,protoze nic necitila :grinning:
koukala jsem ji do pusy jestli zuby nebo co,ale zjevne ma jen nejakeho rustoveho cvrcka jako prase.
a navic zacla byt priiiserne vztekla.
jesteze ten stromecek muzeme mit tento rok,pristi to bude horsi.

tak preji krasny den
2. pro 2008 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
molly - no to bude jen ten rustovej spurt, ne? to ma byt ve 3 tydnech a pak ve 3 mesicich, tak snad ji to nebude dlouho trapit...
2. pro 2008 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Pikkumyy.
to bude urcite spurt.teda jako ji trapit,jo? no myslim,ze ji to etda netrapi :grinning: nas teda hodne,uz se bojim i jit spat,no ale asi to tak ma byt a nic s tim neudelam.
myslis,ze k tomu patri i to vztekani? to normalne cumim,nikdy to nedelala.
2. pro 2008 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
molly - s tim vztekanim nevim, Simon je docela klidny dite, ale mel taky chvile, kdy prorval cely den a nechapala jsem proc... akorat u tech nedonosencu se nikdy nevi, kolik jim vlastne je, tak je trochu prekvapeni, kdy to prijde:slight_smile:
2. pro 2008 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ikusko, ta přezdívka - no, je to vlastně část rodného jména Josefíny Bonaparte. Jako svobodná se jmenovala Marie-Joseph-Rose Tascher de LaPagerie. Tak jsem to z toho vycucla :wink:

Molly, ono ji to zas přejde :slight_smile: Na to parádní vztekání si ještě počkej...
2. pro 2008 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Molly, tak to tě lituju, že tě malá takhle zlobí. Mě tohle malý dělal jen v šestinedělí a teď spí pěkně. I když se taky "zhoršil" vstávala jsem jenom jednou a poslední týden vstávám dvakrát. :grinning: Ale samozřejmě si dělám legraci, vím, že i tak mám pohodu. Byť mám stejně staré dítko, tak ti neporadím, já opravdu malýho nijak neuspávám, dám ho do postýlky, pusinku na čelíčko a jdu pryč, většinou začne brečet, tak mu dám dudlíka a pak už usne.
Mimochodem, co to kočárování? :slight_smile: A půjdeš ve čtvrtek do Spirály? Malej už pase, jsem šťastná. :slight_smile:

Já jsem začala péct včera, dělala jsem takový perníková srdíčka, slepovaný švestkovou marmeládou, je to novinka, takže nevím, jak se to ujme, no a dnes jsem udělala těsto na ořechy a až to budu péct, tak se asi po, protože toho mám hafo... :unamused:
2. pro 2008 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Martynnko,tak v patek by jsme mohly kocarkovat,co? mala spala o neco lip,tak budu schopna jit i na dil,jsem to delala ted tak,ze jsem ji pul hodku uspala venku a pak sup s ni pod okno do loznice at je aspon chvili klid,vecra tak spala 2 hodky a ja mohla taky chvili.Ve ctvrtek pujdu radsi jen na masaze,kdyt je ted tak rozhozena,to by asi v noci nespala vubec.
To je super,ze maly uz pase,vidis chtelo to jen spravny system.

Lapa teda to jsem zvedva na ty vzteky dalsi,ted se vzteka tak,ze v lehatku jde pomalu do sedu kdez se ji neco nelibi,ale to ma po manzilkovi,ten az modral kdyz byl nastvanej a chytlo ho to ve 3 mesici. :grinning:

Holky nepecte tolik,snad teda i ja upecu aspon rohlicky nebo co,no uvidime. :wink:
3. pro 2008 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak mám prý nejmírnější odchylku od normálu, dělali mi další stěry, bvýsledky budou 6.1.
Dneska jsem vzala Toma s sebou k zubařce a dobrý :wink:
Chci udělat těsto na ořechy a na kávové slzičky, jenže musím napřed domýt ta okna, včera jsem něco zvládla - přednostně ta, kam jsem chtěla výzdobu.
Zítra vyrazím na barborky do vázy :grinning:
3. pro 2008 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

drago- tak stromceky traste sa :sweat_smile: my mame vo zvolene umele gule na stromcek, alebo omotane takymi lesklymi nitkami, pekne a nerozbytne :wink:

iris - hm tak nech to vsetko dobre dopadne, 6.1. bude mat Sebik akurat 2 roky a my s manzelom 3 roky vyrocie co sme spolu...

molly - prajem vela trpezlivosti, nas sebik mal do 3 mesiacov koliky a niekedy cele noci preplakal, tz viem si to predstavit....ale tych 3 mesiacoch to moze byt nejaky pokrok, a to sa odraza na spanku....mne dal sebik predvcerom v noci riadne zabrat,...objavila sa nam v rohu za postelou v spalni pliesen, tak sme ju odstrajili a postriekali savom na pliesne, ale nedalo sa tam este spat, tak sme spali v obyvacke, my na nafukovackach a sebik v postielke, ale celu noc mam pocit nespal, chcel sa hrat, pretoze v obyvacke ma svoje "hracie pole" stale nieco vymyslal, tiez som uz myslela ze mu narezem, ale ovladla som sa....na druhy den som si musela ist lahnut na obed snim.... :pensive:
3. pro 2008 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lapagerie- tak uz budem vediet, a ty ju nejak obdivujes? :dizzy_face:

marty - mozem sa spytat, kam chodite kocikovat, teda z ktorej casti kladna ste?
hm, konicky - kuzelne obdobie :grinning:

tak cau holky, musim ist derivovat :rolling_eyes:
3. pro 2008 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek