• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
autor
Ahoj holky

Adajar, strasne velmi ti drzim palceky nech vam to konecne vynde, uprimne mi je to luto, ze sa takto trapis, ...ved na tomto fore su aj snazilky a tak, a urcite je viac ludi co nemozu , zatial, ...kamaradka tiez dlho nemohla otehodniet, ked otehotnela musela si kazdy den pichat nejake inekcie do brucha ani nepotratila a tak, maly bol doslova vymodleny a teraz uz ma aj druheho.... :slight_smile:

emona, ty si dalsia slovenka, no parada, som to doteraz nepostrehla... :wink:

my zajtra ideme na mikulasky vecierok ktory organizuje manzelova praca, pre zamestnancov, teda ich deturence....a potom vecer cestujeme do zvolena....

po skuskach budem velmi rada, ked sa konecne stretneme a uvidim aj vsetky nove tvare, majte sa krasne, nestresujte sa a uzite si pohodove vianoce :slight_smile:
12. pro 2008 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ikuska ja tohle vsechno vim ze to vyjde a tak nejhorsi je to vzdsy kolem menstruace no. Asik hormony ted uz je mi zasek ok.

iris tedak ty toho mas hodne.
14. pro 2008 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
molly makovej to ani neznam tedak se budu muset naucit jeste veci,. :grinning:
14. pro 2008 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
molly jo zitra mam dovolenou. :wink:
14. pro 2008 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj bábovky, tak jsme dnes přijli od našich zas dom. Beruš má celý den slabě zvýšenou teplotu, tak ji dopuju homeopatikama... A odpustíme si poslední plavčo v tomto roce ve středu.

Adajar, my jsme měli s otěhu štěstí, zadařilo se hned, ale mám spousty kamarádek, které jsou na tom jako ty, takže vím, jak na tom bývají psychicky špatně. Ale mám i hodně těch, které se prcíčka brzy dočkaly. Uvidíš, že budete mít štěstíčko brzy i vy :wink:

Emonko, no jo, ten žlutý šátek nosím, když mám na hlavě neučesatelnou katastrofu :grinning:

Molly, jsem ráda, že ti mikulášek šmakoval. Co botičky, pasujou? a co ti vlastně chlap provedl?
14. pro 2008 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Molly - tak pak napis, jak ten makovej funguje... ja jsem o nem taky uvazovala, ale my jsme chodili na masaze na konci leta a to byl zrovna vsechen vyprodanej, a na podzim jsem na to nejak pozapomnela... :slight_smile:
14. pro 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nové fotky v Berunčině albíčku zde :wink: :
http://gabrielamars.rajce.idnes.cz/

Pikk, tak nakup mák a nalož do oleje :slight_smile: Akdyž nezabere masáž, dej Šimonkovi pár lžiček ochutnat, uvidíš, jak hezky bude chrupkat :wink:
14. pro 2008 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
no k makovemu oleji.snad ten spanek byl o neco lepsi,hlavne na zacatku vydrzela snad 4 hodky,ale potom opet 2 a byla vzhuru :frowning2: zacnu ji masirovat poctive kazdy den a uvidime.

Adajar,tak doraz odpol na kafco,co?

Lapa,ja jsem mela takovou hnusnou krizi,klasika,pocit,ze jsem porad sama,teda to neni pocit,ale nejsem ani zdaleka jedina,proste me to tak blbe chytlo a prislo mi to vsechno lito,ze martin ani nevidi malou a podobne,proste cvrcek.na druhy strane si rikam,jak jsem nevdecna,ze mam to co jsem vzdy chtela,super chlapa,super zazemi bez strachu,ze nebudem penize na hypoteku nebo pleny a krasnou zdravou dceru a presto jsem nespokojena :unamused: tentokrat to bylo nejak silne,nevim co mi bylo,kdybych byla v sestinedeli,tak se leknu,ze mam laktacku.

Holky ja vam porad nezjistila,tusim Pikku ty sis e ptala na ulici kde je ten sekacek.sakris a prave dnes maji opet nove zbozi damske a detske.Detske kus 40,-.kdyz jde od Spirali,tak to je vlevo snad hned prvni ulice,je temer u hlavni silnice,teda jsou baraky u silnice a za tim je dalsi ulice no a tam je ten sekacek.snad jsem to vysvetlila aspon trsku normalne :wink:
15. pro 2008 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink:
Moll, neděs se, já mám tyhle "krize" i po roce a půl, asi fakt hormony no...prostě to na Tebe kolikrát fakt dolehne, ta tíha zodpovědnosti už ne jenom za sebe, jestli se uživíš, budeš zdravá, ale ta zodpovědnost za dítě je fakt šíleně vyčerpávající....aspoň pro mě, prostě už nejsme free a samy ,ale máme krásný děti, co nám obohacují život a obohacují ho i takhle :wink:

Lapa, mák v oleji na lepší spaní??? zkusím, ale spíš bude nutný pro mě, malá má ty noční děsy či co, tak to asi na ni nezafunguje :sunglasses:

Iku, držím palečky , ať zkoušky dobře dopadnou! a taky se těším na "novoroční" srazík kladeňaček :wink: :wink: :wink:
15. pro 2008 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kony jo tyhle veci taky znam a zvladnem to a tak?? A ted uz vim ze ano, ale prcek ne a ne. Ale ja se nevzdavam. Vzdycky to vzdam pri mrse a mam pocit ze nato nemam.

molly klidne dorazim.

lapa krasne fotecky.

jo holky ta
15. pro 2008 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja jsem upekla vcera 2 vanocky. A jsou docela dobre.
15. pro 2008 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
molly mas tam IP tak mi nezapomen odpovedet.
15. pro 2008 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adajar,odepsala jsem,jeste,ze si me upozornila,ja tu postu vubec nevnimam.

Kony tak to jsem rada,ze nejsem prdla a ze je to vlastne normla :grinning: prave nejsme free a na to se celkem tezce zvyka,nemyslim to spatne,ale fakt jsem nikdy nebyla zvykla byt tak zodpovedna :grinning: ,vzdyt ja jeste par let zpatka mela pubertu :grinning: mela jsem ji hrooooozne dlouho,jeste v 25 jsem vyvadela,vlastne 27 byl konec kdyz jsem prijela do PHY :grinning:
byla jsem v sekacku,doporucuji nez vam to vyprodaji pry jeste do konce tydne neco bude,tak ja vam to vzdy napisu kdyby jste tam mely cestu :wink:
15. pro 2008 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Molly, já mám úplně stejné krize, taky si připadám sama (oprava - nepřipadám, já jsem neustále sama). No a taky, leč jsem konečně dosáhla všeho, co jsem kdy považovala za štěstí, tak se najednou šťastná necítím a říkám, si kdy konečně dojdu do toho bodu, že budu maximálně spokojená. Taky mám hodnýho chlapa, hezký bydlení, netrpím nedostatkem peněz, zdravýho kluka, ale přesto mi něco pořád chybí, ale určitě je to tím, že jsem celý dny sama s dítětem a nemůžu si orazit. Docela se těším až budu mít víkend celý jenom pro sebe... No a taky se těším na návrat do práce, ale to je zatím nereálné...

No jinak u malýho se objevil atopický ekzém :frowning2: , někdy to má docela ošklivý. Doktorka mi na to dala nějakou mast, ale po tý se to ještě zhoršilo, pak jsem zkusila modrou indulonu a bylo to za 2 dny pryč a teď po týdnu se to zase objevilo a nepomáhá už ani modrá indulona... :unamused: No a taky jsem dnes byla na kontrole ramínka a má zvětšené uzliny na krku, takže očkování se zase o měsíc posouvá...
15. pro 2008 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Matinko.
zkus mu na to dat Bepanthen,me nadherne zabral na ruce.ted zkousim konopny olej,tak pak ti reknu jestli dobry.Ekzem je teda vec,bojuji s tim uz leta :confounded:
Taky si myslim,ze by to chtelo nejaky baaarek :grinning: jsem to rikala tatovi a en se rechtal,ze at klidnu jdu,ale at nechlastam a ze mu je jasny,ze prave to bych potrebovala :grinning: fakt me odhalil.vzdy jsme si z tchyni dali neco o vikendu vinecko a tak a ted musi chudinka pit sama :grinning:
15. pro 2008 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky prosím o pomoc zemřel mě táta a potřebuji prodat škou octávii aby se máma zbavila splátek a vzpomínek pokud by jste některá věděla kdo by jí chtěl prosím dejte vědět

parametry:Prodám Škoda octavia 1.8T20V - Nabídka
Prodám škoda octavia 1.8T20V, r.v.10/1999,najeto poctivích 212tis. kilometrů,automatická klimatizace, 4xairbag, zámek řadící páky,zatmavená, vzhled RS, moc hezký plně servizovaný spolehlivý vůz,čip 180 koní,průměrná spotřeba 7,5l, tel. 774998058
15. pro 2008 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
lap - no mozna Simon dostane odvar z makovic (anebo ja) :grinning: dneska ve 2 v noci zacal chudak silene vriskat - zas to svalujeme na zuby a na zly sny, tak spal s nama - tam ho to vzdycky prejde:slight_smile: V 9 jsem odchazela na brisni tance a oba chlapi jeste chrupkali :sunglasses:

molly - diky, myslim, ze sekacek najdu, ale bude to spis az po novym roce, ted je to krapet nestihacka a neba me chodit se Simonem ven za tmy...

zitra odpo jdu s praci do vanocni hospody a ve stredu jedu na cely den za kamoskou do Budejic, takze chlapi budou hospodarit sami... nicmene nevim, jestli si odpocinu - do tech Budejic vstavam v 5 rano :angry:
15. pro 2008 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my jsme s Tomem doma taky pořád sami :frowning2: Manžel je pořád v práci, nebo někde lítá :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mám kontakt skoro jen s Tomíkem, páč bydlíme téměř na samotě, občas zajde souseedka s malým, nebo já k ní, ale potřebovala bych nějakej větší odvaz...Musím se s manžou domluvit na nějakém hlídání, abych mohla aspoň na aerobic.
16. pro 2008 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikk, to máš fajn, že se malej uklidní u vás v posteli... To u nás nezabírá.
Molly, nebuď smutná. Takový stavy dolehnou občas na každýho, bude zas líp, uvidíš :slight_smile:
16. pro 2008 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
adajar, jj,každej řiká ..."to zvládneš, neboj..." atd. atp. :unamused: ale ty máš přitom pocit, že nedáš už fakt NIC :sunglasses: no, je to děsná krize, ale po ní je většinou přece jen trochu líp(přesně, jak píšeš, že při mrše vzdáváš, a pak zak relativně OK) Se přiznávám, že jsem i já tento měsíc byla nas.aná na mrchu, že přišla, pač už to vypadalo, že Věruš bude mít sourozence :unamused: Tak příště :wink:

molly, tak tak :sunglasses: těžko se zvyká, ale stejně je to nádhera :slight_smile: měla jsem Věruš nedávno na dvě noci u tchyně a byli jsme doma sami s manžou a bylo to....takový divný :grinning: nevěděli jsme najednou, co dělat :confused: :grinning:
a do báááru bych taktéž vyrazila, tak sem s návrhem, jako kdy a kde a jdemééééé :sunglasses:
17. pro 2008 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli chcete do báááru, tak já se hlásím a jdu hned! Dítko předám chlapovi. :grinning:

No jen si uvědomuju, že nemám co na sebe, jak jsem ztloustla po těhu, tak nic neoblíknu... :frowning2:
17. pro 2008 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
do baaaaaaaaaaaaaru huraaaaaaaa jedemeeeeeeeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning:
ja nemuzu chlastat holky,ja porad kojim :unamused: ach jo,ale klidne pujdu aj na nealko.
koupila jsem si v sekacku super kalhoty za 60,- kc :grinning: vazne nemaji chybu a taky super kosily a svetr,takze muzeme vyrazit :grinning:

Martinko zkousela si ten Bephanten na ekzem prcka?

Lapa jak bylo u rodicu? ze se ptam,co?
zitra jdu s malou na ockovani konecne,tak jsem zvedava,jestli bude mit horecku.
a uz si i stromek nazdobim tralala :grinning: na to se tesim i kdyz jsem porad nestihla umyt okna,no coz snad to zvladnem i bez toho.
17. pro 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda já do toho sekáčku snad taky budu muset zajít, abych měla co na sebe než zhubnu. Včera jsme si koupili orbitrak, cvičila jsem na něm půl hodiny a musím říct, že jsem docela hotová, tak snad se to konečně nějak pohne. Ale tak po novém roce bysme mohli udělat nějakou dámskou jízdu. :slight_smile: Já bych to potřebovala jako sůl.

No on ten ekzém zase zmizel, mazala jsem ho vším možným, hlavně jsem to promašťovala, tak zatím se to drží, ale vím, že to může vyskočit kdykoliv.

Já jdu zítra taky k dr, měli jsme jít na očkování, ale na plicním mi řekli, že to máme ještě o měsíc odložit, má prý zvětšené uzliny... Jo a dnes jsem konečně naposled byla na kyčlích a prcek to má už naprosto ok, ak jsem ráda, viděla jsem tam miminko, který chudátko dostalo třmínky, tak jsem ráda, že nás toto minulo...
17. pro 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris - nevim, jak ses automobilni, ale na kladne jsou treba i nejaky aerobiky s hlidanim deti, ale to asi neni takovy odfrknuti od ditete, co :wink:

My jdem zitra na ultrazvuk mozku - nez Simonovi zaroste fontanela... u tech nedonosencu se to pry dela, tak se snad nemusim moc bat...

Dneska jsem byla v tech Budejovicich a jsem z toho trosku hotova, kamoska tam mela to malinky miminko a vanocni vyzdobu, tak jsem si pripadala jako dost spatna hospodyne :confounded: Takze jsem si na sobotu objednala mamu, aby se postarala o prcka a zkusim to tu taky nejak zkulturnit...
17. pro 2008 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku: automobilní jsem , pokud někam nerazí manža :wink: Chodívala jsem na aerobik do Venuše, ale jak jsem se nastěhovala k nám na samotu, tak už to nešlo.
Ale manža se nabídl s hlídáním, takže jsem byla včera na aerobiku na Sýkořici, jasně, jen takový obyč, ale já si tak krásně zacvičila a "odpočinula"...prostě super...až na to, že malej večer dělal naschvály :angry: Manža ho v poho nakrmil , uspal, když jsem přišla, tak se vzbudil, tak jsem ho uspala - asi tak 6 x a pokaždé, když jsem od něj odešla, se vzbudil a začal řvát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. pro 2008 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
tak nakonec to vypada,ze kdyz pujdem do baaaru,tak pit uz budu.vypada to.ze se mi straci mlicko,mala kaka na zeleno,ale teda pribrala.za mesic pul kila,je to pry malo,no uvidime.
mozna chudinka neni nervozni ze zoubku,ale ze ma hlad,zlaticko,v lednu jdem na vazeni a rozhodne se jestli budu dokrmovat UM.
myslim,ale ze kdyz pojedeme na SK,tak si asi sebou vemu UM,kdyby se to nejako rapidne zhorsilo.

Martinko to je super,ze kycle jsou ok.Emu opet take neockovala,kvuli raminku,ma to tak porad ne uplne v poradku,tak taky jeste mame cekat.ptala jsem se jestli to neni nebezpecny a rekla,ze az tak v 8 mesici by to mohlo zacit byt nebezpecny.
18. pro 2008 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky me je super posledni dobvou a dneska delam bejlis. Jinak Molly promin ja ti nenapsala tu sms tak ji uz jdu napsat co pejsek??
20. pro 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
úplně mi tahle diskuse vypadla z hlavy :sweat_smile: , jsem střívko. Jak se holky máte? A jak se připravujete na Vánoce?
Aňulka kouká na Metráčka :grinning:, přistavila si křesl a čučí :grinning: .
21. pro 2008 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mirko, my jsme taky koukali:slight_smile: muz prisel domu v pul 7. rano, tak jsme se radsi uklidili do druheho pokoje ... ujel mu vcera po hospode posledni vlak na Kladno, tak byl chvili v praci a pak jel domu :grinning:

pripravy na vanoce nic moc, s uklidem to asi nestiham, ale uz mam zabaleny darky a pulku kapra v mrazaku:slight_smile:
21. pro 2008 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
plně mě pohltila práce a svátky, tak jsem to sem ani nestíhala. Ale koukám, že se toho tady moc nenakecalo :slight_smile:

Takže, kočky, přejeme s Beruškou krásné Vánoce, bohatého Ježíška, maminkám hodné tatínky a ještě hodnější dětičky, těhulkám pohodové bříškování a snažilkám co nejdříve pozitivní testíky!
23. pro 2008 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek