• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
Ahojky.
ja teda taky nic nestiham,balim pulku bytu snad,protoze odjizdime na Sk k nasim.nesnasim pak to vybalovani zpatky doma.
holky tak si to krasne uzite,hlavne bez stresu a v pohode.

adajar dostala jsem SMS dekuji :slight_smile: ,nestiham odepsat,omlouvam se.ten bailis nebo jak se to pise bych si dala mnaaaaaaaaaaaaaam to zboznuji.
tak paaaaaaaa po svatcich :slight_smile:
23. pro 2008 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, přejeme krásné pohodové Vánoce, hodně dárečků pod stromečkem, zdravíčko a lásku!
23. pro 2008 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoooj holky,

nemam na vas vsetky mejlika, tak si davam vianocnu pohladnicu pre vas do albumu, tak sa mrknite, pekne sviatky :slight_smile:
23. pro 2008 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak ten format mam pdf, a v albume moze byt len jpg, tak so skusim zajtra upravit, ....je to zase na mieru vyrobena pohladnicka so sebikom, a bratrancom radkom, podobna ako tam mam z min. roka, ale ina :wink:
23. pro 2008 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také se přidám. Krásné Vánoce, hodně štěstíčka, zdravíčka a lásky :slight_smile:
24. pro 2008 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný sváteční večer...omlouvám se že jsem vám nepopřála k Vánocům ale v pátek 19.12. jsem nastoupila do nemocnice a v pondělí 22.12. mi bylo odejmuto nevyvýjející se mimi :cry: v úterý mě pustili domů tak jsme měla co dělat abych všechno stihla... :wink:
jinak dodatečně přeji všechno krásné :dizzy_face:
25. pro 2008 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draga, to je mi moc líto :cry: , smutná zprávička před Vánoci :frowning2: Držte se!
25. pro 2008 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga to je mi moc lito, ale ver ze bude lip a to hodne lip vzdycky to tak je. :wink:
26. pro 2008 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draguško, to je mi líto :frowning2: Ale věřím, že příští vánoce budeš slavit buď s pupíkem nebo třeba i s čerstvým mimouškem v náruči...
26. pro 2008 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Drago, aj mne je to velmi luto, drzim palceky nech vam to vynde...sviatky si asi nemala krasne... :frowning2:
26. pro 2008 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky moc...já tady nechci kazit sváteční náladu...jen jsem chtěla abyste věděly :slight_smile:)

iku svátky byly super díky Dalíčkovi ten mě hodně držel nad vodou...a manžel samozřejmě taky...asi to tak mělo být... :astonished:
26. pro 2008 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga, sváteční atmosféru rozhodně nekazíš a my tě rády podpoříme, musí to být těžké :cry:
27. pro 2008 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:

Dragi, to je smutný s těhu, ale Dála je šikula, jsem četla, že Ti začal chodit na nočňajs :sweat_smile: Tak gratulacééé :dizzy_face:

Před svátky jsem toho měla tolik, že jsem nestihla ani sednout k PC a napsat Vám přání :sunglasses: Tož tímto se omlouvám, doufám, že u Vás proběhly svátky poklidně, bez bolavých žaludků nebo rybích kostí v krku :dizzy_face:

U nás to bylo veselé. Nejdřív "ježíšek" u nás doma kolem čtvrté, pak večer u tchyně na druhém konci města, abysme stihli dát Věrku v pohodě spát(usíná kolem osmé) dárky byly doma rozbalené "kosmickou" rychlostí, ani jsme si nestačili pohrát...příště už budem jen doma :confused:

Holky, to by bylo fajn, kdybysme se po Novém roce sešly, případně někam vyrazily...už se těšííím :dizzy_face:

Jinak, Moll, ty pořád píšeš o nějakém tom sekáčku , tož to asi okouknu, vypadá to zajímavě, mají tam i hadříky pro nás???
28. pro 2008 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, taky jsem nejak nestihla poprat stastny a vesely, tak aspon preju, at se vydari privitani noveho roku.

Dragus - taky je mi lito, ale je fajn, ze jste to s klukama nejak zvladli, ty vanoce jsou vzdycky hrozne na city...

Kony - my jsme delali vanoce jen doma ve trech a stejne to byla nestihacka, ale bylo to pekny a Simonovi se to snad taky libilo
28. pro 2008 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Tak my jsme zpatky doma.Sladky domove :slight_smile: takovy kraaasny klidecek

Dragusko,drzim palecky,aby bylo rychle dalsi mimi na ceste a uzdravilo jizvicku na srdicku :wink:

no nase vanoce byly trosku chaos ako vzdy u rodicu,tatu jsem videla strizliveho asi jednou :frowning2: no coz,uz to asi jine nebude,jen me sere to,ze zrovna vzdy ozralej jako prase ma zajem chovat Emu a to jsem na prasky,protoze se bojim,aby mu neupadla a zaroven se bojim neco rict,protoze je pak hrozne zlej,tak drim pusu a trnu.

Jinak segra i mama byly v pohode,mama si Emu opravdu uzila,ta ji to oplacela porad se na ni rechtala a mama byla na meko,tak jsem rada.Ema hrozne chtela mluvit s o mesic starsi sestrenkou,bylo to hrozne smesny,protoze Hanicka je vaznejsi miminko a Ema se snazilla na ni se smat a kdyz to neslo ji rozesmat tak zacala brecet :grinning: fakt komicky.

Jsem ale rada konecne doma .

Tak si krasne uzite zbytek roku :slight_smile:
29. pro 2008 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Molly, tak aspoň něco bylo pozitivní... :slight_smile: máte příští týden někdy čas? my jsme doma krom středy - to plavem... Co zas dát nějakou vycházku nebo kafčo?
30. pro 2008 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
moc rada vas uvidim holky.
cumim do kalendare,taky jdeme na plavani,ale v utery,moc se tesim.
v pondeli poradna tak teda ctvrtek to mame volno obe.kdyz bude hezky,muzeme holky vyvencit,snad bude Ema v pohode,moc uz nechce spat odpol v kocarku.
30. pro 2008 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Molly, já jsem trubka, my zas ve středu odpo jedem k našim, táta slaví narozky... a v pondělí máte tu poradnu kdy?
30. pro 2008 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
molly - a od kdy jdete v utery na plavco? my chodime od pul 12.
30. pro 2008 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

chci Vám popřát do nového roku vše nejlepší, hlavně ať jste zdraví a děti nezlobí! :grinning: :grinning: :grinning:

Já se sem dostala až dnes, celý vánoce byly ve znamení návštěv a zítřkem to už všechno končí a bude zase klid.

Docela Vám závidím, že budete chodit s mimčama plavat, já bych taky moc chtěla, ale prcek má ten atopický ekzém, tak nemůžeme. :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Tak si užijte Silvestra!!!
30. pro 2008 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Pikku,my jdem na 9:30,jdeme poprve jeste do vanicky.
skoda,mohly jsme se videt :wink:

Preju vam krasneho Silvestra a jeste hezci Novy rok :grinning:
31. pro 2008 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
kladeňačky a okolí :slight_smile:
přejeme Vám všem do Nového roku 2009 ať je jen a jen lepší než byl ten letošní :grinning:
31. pro 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přejeme krásný a šťastný rok 2009 :wink: Já doufám, že začneme cca za 5 měsíců snažilkovat o sourozence, včera jsme o tom debatovali s manželem a byl celkem přístupný... snad si to nerozmyslí, přece jen je to na mne až za dlouho :wink:
1. led 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holcinky chci vam poprat stastny novi rok hodne stesti a zdravi a lasky a hodne deticky.
1. led 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
tak vam preju krasny Novy rok,tem co miminky mame ,tak aby byli zrave a sikovne a tem co na miminka cekaji,drzim palecky,at jsou brzo na testu dve // :wink:
2. led 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahój, jak se máte v roce 2009? :slight_smile:
2. led 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jde to :wink: Akorát Tomk večer odmítá usínat...ale o Silvestra spal jak dudek. Hlídali tchánovci a my se veseili v hospůdce :grinning:
2. led 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky vas moc zdravim v novem roce:slight_smile:
Simon si na Silvestra zacal stoupat, coz znamena, ze ted pada z vetsi vysky:slight_smile: a ze jeho stavy pred usnutim se z houpani na rukach a kolinkach a hykani zmenily na opirani se o postylku ve stoje a hykani.... samozrejme je pri tom skoro tuhej, takze se bojim, kdy kam zahuci... no je tu veselo :sunglasses:

Iris - taky zaciname uvazovat jak se sourozencem, ja jsem si furt myslela, ze je budu chtit hodne blizko u sebe (jsme s brachou o 21 mesicu a to bylo celkem fajn), ale ted nejak ztracim kuraz:slight_smile:
2. led 2009 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holcinky my jdeme prave makat vyvezt bordel do Prahy a udelat si loznci
3. led 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku : gratuluju ke stoupání :dizzy_face: No, u nás nemá kuráž manžel...proto se ještě nesnažíme, já už bych chtěla teď, ale tak nějak jsme to odložili až tak na květen, aby byla rezerva a zkusíme, jestli se nám zadaří tak, abych si prodloužila mateřskou :wink:

Adajar: hodně zdaru při zařizování...

Nám došla plynová bomba, nemůžu vařit...manža je pryč, telefon nebere, asi ho nechal v autě a jsem tedy momentálně nepojízdná...
3. led 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek