• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
Pikk, gratulace ke stoupání :slight_smile:

Já byla včera večer na diskošce, bezva :slight_smile: Akorát jsem kolem jedný vytuhla a šupajdila sjem domů spát. No, už nejsem nejmladší :grinning: Zítra chceme jít do aquaparku, tak se dost těším. Jsem zvědavá, co na to Beruš.
3. led 2009 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
No ženský, kde to vázne!
4. led 2009 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
lapa se ti machruje,ze diskoska,cooooo? :grinning: ty brdo ja bych sla zatrsat.jses dobra ,ze az v jednu ja bych supajdila¨uz v deset :grinning:
co aquapark? berusce se libilo? jsem zvedava co to nase prdole v utery.tam deti i foti? kamaratka na SK chodila s dcerkou a ma nadherny fotky i pod vodou,fakt to vypada super.jak ma otevreny ococka dokoran.
4. led 2009 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí
ty jo, Beruš tam řádila jak černá ruka. Akorát teď je totálně tuhá, aspoň bude večer dobře spát :grinning:

V tom bazénku, kde budeš sama tě může nafotit tvým foťákem i instruktorka - já si to s ní tak dohodla. A pak se dá objednat i fotograf. Cenu ale nevím.
4. led 2009 v 18:09  • Odpověz  • To se mi líbí
čau holky,

já se cítím úplně vyřízeně, prcek je dneska celý den protivnej a furt pobrekává, manža je nemocnej, takže jsem na něj sama. :cry: Teď naštěstí po 4 hodinách usnul. Taky mám depku z věčnýho vysedávání doma. Tedy Lapa aquapark ti závidím a dalším to plavání s mimísama taky, my nemůžeme nic. Taky jsem dneska spadla na schodech s mrňousem v náručí, byste nevěřili jak člověk dokáže koordinovaně upadnout, aby se miminku nic nestalo, jsem si ho tak šikovně přehazovala v náručí, že to nijak neodnes, jen já mám nakopnutý palec. :slight_smile: Já myslím, že bysme nějaký ten bar měli večer vyzkoušet, myslím, potřebuju to jako sůl, nikde jsem nebyla už přes rok, protože ani jako těhu jsem už nikam nechodila, nesnesla jsem cigaretový kouř a byla jsem v osm hotová. :grinning:
4. led 2009 v 18:27  • Odpověz  • To se mi líbí
jooo, třeba Zanzibar, tam dělaj super koktejly :slight_smile:
5. led 2009 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Čau holky,

chtěla jsem se zeptat na ty foto z bazénu? Můžete mi prozradit kde se to fotí a jaké máte info? Já chodím s dcerkou plavat´na bazén na 4. školu a o ničem nevím. Musí to být super, Ta moje prďola se strašně ráda potápí a takby bylo super mít nějaké foto :grinning:
5. led 2009 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky molly kdy dame zasek kaficko??
6. led 2009 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Tommko, zeptej se lektorky, od nás se jedna mamina taky ptala a lektorka jí říkala, že to můžou zajistit i za jakou cenu. Chodíme taky plavat na 4.ZŠ.

Jo, Molly, kdypak? Adajar, nehceš zajít na drb a kafe? Vždyť to ke mně máš asi tak 100m... :wink:
6. led 2009 ve 12:44  • Odpověz  • To se mi líbí
lapa jo jo rada, ale az pristi tyden tenhle uz to nevyjde.
6. led 2009 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme si včera vyrazili na Kladno do mexické na večeři, mňam :dizzy_face: A jinak jsme se dohodli, že doberu poslední 2 platíčka HA, co mám doma, zhubnu na 58 kg a začneme se snažit :wink: Pokud si to manža nerozmyslí...jinak těch 58 kg byla moje výchozí váha před těhu s Tomíkem :sunglasses:
8. led 2009 v 08:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Iris - moc pekne jste to naplanovali:slight_smile:
Ja mam mexickou v planu, az dokojim... Simonovi bude brzo rok, tak si rikam, ze to kojeni zkusim pomalu skoncit - ted uz kojim jen v noci.

Simon mel dneska krusnou noc - nejdriv mu protekla plenka a pak ho chytly zoubky - po pulhodine jekotu jsem mu dala trochu panadolu, pak to bylo dobry... no jsem zvedava, jestli takhle bude prozivat vsech tech 24 zoubku :unamused: Navic jsme s manzou oba nachcipany, tak jen doufam, ze to brouk taky nechytne :unamused:
8. led 2009 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky.
ja nemam ani kdy psat.nase Ema se nejako prestala sama bavit,vzdy se umela tak krasne hrat i hodku,vsechno jsem stihala a najednou je tomu konec,porad me potrebuje,nevim c se stalo,ale je to fakt narocne.

Adajar,urco dame kafco,moc rada,jen se Ema musi sklidnit,jinak celou navstevu budu pochdovat s ni v naruci .

Iris ,tak moc drzim palceky v snezeni at je rychle mrnousek na ceste.
mexikanu bych su dala take mnamky.

my byly poprve plavat,jenom ve vanicce zatim.Ema predvedla takovy hysak jako prasemvubec nesla utisit,nic nezabralo,tak snad priste to bude lepsi,vanicka byla u velkeho bazenu a tym byli det,kdyz jsme tam vesly,tk se hrozne lekal toho hluku asi a zacla jecet jeste vic nez v satne kdyz uvidela instruktorku :grinning: takze zazitek,vazne
8. led 2009 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
molly - tak snad se tam Eme bude priste libit - Simon to furt bere velmi klidne, tak jsem zvedava na priste, to bychom meli zacit s potapenim :wink:
8. led 2009 ve 14:13  • Odpověz  • To se mi líbí
molly a nebo mi emcu pujcis no.
8. led 2009 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

Molly co to slyším o Emičce, co se to s ní stalo? No ale sama pozoruju na Davídkovi jak se jeho zaběhnutý zvyky najednou ze dne na den změní. Nikdy mi pres den nespal, maximálně 2x 20 minut a v noci spal hezky. Teď se to otočilo, vzbudí se tak o půlnoci na jídlo, potom ještě asi tak hodinu výská v postýlce a ráno definitvně vstáváme tak mezi 5-6 hodinou, kdy už je tak vzhůru, že ho prostě nemám šanci uspat, ve dne mi potom zase spí třeba 2x2 hodiny v kuse. Nevím jestli ho mám tedy ve dne budit, aby tolik nespal a spal v noci? Je mi ho ale líto budit ho. No snad se to zase ustálí, ale je fakt, že jsem ráno teď jako mátoha po 4 hodinovém a ještě přerušovaném spánku. :frowning2:
Davídek taky začne strašně řvát, když se lekne hluku, přijeli k nám na návštěvu naši synovci a byli docela hluční a ten najednou spustil takový tyátr, že nebyl absolutně k utišení...

Tu mexickou máme taky moc rádi, jeden čas jsme tam chodili docela často. :slight_smile:

Iris, tak to máte opravdu hezky naplánované, tak ať to vyjde. Máš nějakou zaručenou dietu jak shodit kila na původní váhu? Já se těch kil nemůžu zbavit, začala jsem cvičit na orbitraku a snažím se jíst míň a dietně a zatím nic, obávám se, že budu muset zahájít nějakou tvrdší dietu a že k tomu nemám dost vůle, ale tlustá být nechci... :frowning2:
8. led 2009 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Já mám teď váhu 59,5 kg, takže si myslím, ža do dvou měsíců bych to mohla shodit... :slight_smile: A recept, nejíst sladký a pohyb...jenže, upřímně, sladké já miluju :grinning:

Tak snad za 2 měsíce začneme snaženíčko, pokud manža nezmění názor.

A to plavčo...myslím, že si Emička zvykne :wink: Držím palečky!
8. led 2009 v 15:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Tomášek je nemocnej...ješě včera odpoledne byl ok, vozili jsme ho na saních a večer teplota a takovej ten ošklivej štěkavej kašel , suchej, ráno jsem ho odvezla k doktorce, vyfasoval dvoje kapky a dvoje čípky do zadečku, chudinka :frowning2:
9. led 2009 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Simon uz taky zacina pokaslavat - davam mu zatim nejaky bylinkovy cajiky, tak uvidime... V utery jdem na rocni prohlidku, tak ho doktorka uvidi tak jako tak

Iris - Tomaskovi preju brzke uzdraveni
9. led 2009 ve 22:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, dlouho jsem tady nebyla...vlastne vzdycky nakouknu, ale vsichni uz mate mimisky, tak svoji zkusenost pridat nemuzu :frowning2: Chtela jsem se zeptat, jestli nekdo chodite k pani doktorce Hubkovy. Chodila jsem k ni jako mala a ted jsem se u ni predbezne registrovala s mimiskem, tak se chci zeptat na vase zkusenosti. Diky :slight_smile:
9. led 2009 ve 23:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Tomáškovi přejeme ať je brzo fit...nejhorší je že ta nemoc ty dětičky zklátí najendou z ničeho nic...

janika ty za chvíli už rodíš :slight_smile: ne ne my chodíme k jiné paní doktorce :wink:
10. led 2009 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
jani ja treba mimiska nemam muj je v nebi. A na dalsiho to jen tak nevypada.

draga mrska prisla prave predchilkou.
10. led 2009 v 15:30  • Odpověz  • To se mi líbí
draga: taky se uz nemuzu dockat :grinning: Jsem na nej strasne zvedava a manza taky, porad zkouma ten 4D UTZ a rika jaky asi bude. On se totiz trochu boji, aby to nebyl otesanek po me, byla jsem poradny mimino :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. led 2009 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí
adajar vím, už jsem četla...chce to čas...vydržet a // budou :dizzy_face: já třeba teď na mršku čekám jak na smilování :pensive:

janika neboj ten váš mimísek bude ten nejkrásnější na světě i kdyby to byl otesánek otesánků :grinning: všichni rodiče ty svoje dětičky vidí, že jsou ty nej nej nej :dizzy_face:
10. led 2009 v 16:34  • Odpověz  • To se mi líbí
draga za 2 mesice uz to bude rok co umrel a porad nic. Ja porad jen doufam v zazra a ten k nam nechce jit. Az dodelame poradne byt koupim si psa. Jendou treba k nam dite prijde.

jani bude nejhezci a nejlepsi na svete jako vsechny deti.
10. led 2009 v 18:47  • Odpověz  • To se mi líbí
adajar ber to tak, že mimi přijde až budete pořádně zabydlený a v pohodě :slight_smile: věř tomu :dizzy_face: a pes taky není špatný je hodně maminek s kočárkem a pejskem na vodítku :wink:
10. led 2009 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
draga no ted se v lednu dohodnu z doktorem a jinak pujdem na kliniku me to fakt neprospiva tohle a dokud nebudu mit dalsi dite nebudu mit klid. A zabydleni hm cekat dalsi rok a stresovat se to nejde ja jsem na dne vzdycky. Nedokazu si predstavit proc me ten nahore tolik tresta co jsem mu udelala prijit o dite a pak tohle. A za 2 mesice budou narozky a bude to rok co jsem o maleho prisla.
10. led 2009 ve 23:51  • Odpověz  • To se mi líbí
adajar drž se a nemysli na nic ošklivýho...víš když mi umřela mamka taky jsem se ptala, proč to ten nahoře tak rozhodl, proč ty svině tady zůstávaj a hodný lidi trpí...no asi to prostě tak má být a k něčemu nás to vede...ale tvůj případ mě vždycky rozpláče...tak se ti vůbec nedivím :pensive: ...přeju hodně moc štěstíčka a na tu kliniku bych zašla určitě alespoň vám třeba něco poradí :wink:
11. led 2009 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte. ja byvat tiez na kladne,,, a chcela by som sa opytat na nejake referencie na DR Hamouz. chodite k nemu niektora,,, aj do poradne? ake mate skusenosti? dajte vediet. dik.
11. led 2009 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, tak dneska jsem vyzvedla postylku, mela jsem ji objednanou v Raji a je nadherna! Mimisek uz ma svuj pokojicek skoro hotovy, tak jsem zvedava, kdy ho tam vyexpedujeme. Ja myslim, ze to jen tak nebude, ale zatim mame iluze :grinning:

adajar: mam zkusenost, ze kdyz si neco moc preju a porad na to myslim, tak to jako na potvoru nejde. Vim, ze nemuzes na miminko nemyslet, to je jasny, ale mozna kdyz bys zkusila treba neco delat, co te bavi a prisla aspon trosku na jiny myslenky, mozna by se to povedlo. Jestli chce, muzes dorazit ke me na brisni tance, bude zacinat kurz pro zacatecniky. Hodne holek, co chce miminko, tak chodi tancovat. Uvolni se jim psychika a v neposledni rade, brisni tance vznikly prave kvuli otehotneni a pak snazsimu porodu :slight_smile: To otehotneni muzu potvrdit z vlastni zkusenosti a o tom porodu za par tydnu napisu :slight_smile:
12. led 2009 ve 22:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek