• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

23. dubna 2015 
s tema brisnima tancema a otehotnenim musim dat jani za pravdu - myslim, ze jsem otehotnela skoro hned po vysazeni prasku prave kvuli rozhybany panvi z tancu:slight_smile: a taky verim na kindlovu cistici smes - to je bylinkovej cajik, kterej te procisti i psychicky, ale zda se mi, ze funguje i na otehotneni (doporucila jsem ho kamaradce, co mela endometriozu a uz cekaj mrnouse)
13. led 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holk.
tak jsem tu dil nebyla,nejako nestiham,sice se Ema sklidnila,ale mam pocit,ze ji porad neci chybi.myslite,ze kojene dite sa muze dokrmovat i driv nez pol 6 mesicich? dnes jsem se chtela zeptat doktorky,ale nemuzu se dovolat,kazdopadne se s ni poradim.mleka mam urcite dost,po krizi co jsem mela se opet rozjelo,ale Ema se budi v noci kazde 2 hodky nebo i driv,coz je fakt hruza a kdyz vidi talir,tak se po nem sape a dela pusinkou jakoby zvykala,je to teda vec uz na nas u jidla necuci jenom pes :grinning:
fakt je za jidlem uplne silena,proto si myslim,ze pomalu by to chtela tuhou stravu.

Adajarko,moc drzim palecky at je vsechno opet krasny,ale je fakt,ze jses ve velkym stresu a to je podle me ten nevetsi problem i kdyz to chapu ja bych nebyla jina na tvem miste.tu kliniku zkus a pejska taky,urcite se sklidnis a prijde mimi,verim tomu.

ja bych sla na brisni tance take.janika chodi tam i maminky po porodu? zacala jsem chodit sama plavat na ZS.4 a reknu vam je to uzasne,neni tam moc lidi a hlavne jsem samaaaaaaaaaaaaa a nemusim s nikym nic resit jetli ma hlad nebo mokrou plenu a podone,necham doba chlapa a jdu si to uzit.
13. led 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani ty delas brisni tance?? Hm a kde?? No ja nato porad nemyslim sportuji chodim na diskoteky chodim se bavit to neni porad jen kdyz dojde mrska je mi to moc lito. Ja mam takovejch aktivit az obcas nevim co driv.
molly jo plavani je fajn.
13. led 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mam tanecni skolu na Sitny v baletnim sale. Mame kurzy i pro zacatecniky. Ja ted kurzy uz nevedu (mam rizikovy:frowning2: ale mam tam skvely lektorky. Tancovani fakt pomaha, uvolni se psychika a zpevni se panevni dno a brisko. Kdyby se ti chtelo, tak kurz zacina 26.1. od 19 hodin :slight_smile:
13. led 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani to je fajn, ale ja chodim v pondeli a v utery a ctvrtek mam florbal vis. Ale jako kdyby to bylo jinej den a hlavne ja nemuzu chodit pravidelne to vis prace.
13. led 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani - ma ta tvoje tanecni skola nejaky web? ja ted chodim na tancovani do Labyrintu se Simonem, ale tam pres den jedou furt dokola zacatecniky a terminy jejich vecernich kurzu se mi nehodi, tak bych mozna zkusila nejaky pokrocilejsi nekde jinde...
13. led 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

zrovna dneska jsem si říkala, že musím začít s nějakou pravidelnou pohybovou aktivitou, chtěla jsem zkusit pilates, ale našla jsem jen kurzy v Praze, na Kladně nic. Nevíte někdo, kde by se cvičilo pilates v okolí Kladna?
Možná břišní tance by nemusely být špatné, ale pořád si to nějak neumím představit. :slight_smile: Janika ta škola je tvoje?

Molly, to možná vypadá, že by Emka potřebovala už tuhou stravu, ségra plně kojila syna a začala mu dávat příkrmy dřív jak v půl roce, protože začal být evidentně hladový a už těm naším bude 5 měsíců, takže to určitě nevadí.Já dávám tedy umělou, ale s příkrmama jsem ještě nezačala, nemám pocit, že je Davídek hladový, ale celé okolí (spíš jen tchyně a jí podobné) mě pořád přesvědčuje, že bych už měla začít, docela mě ty lidi štvou, já jsem si načetla spoustu knížek, vše konzultuju s doktorkou a nesnáším, když mi někdo pořád něco vnucuje a tváří se na mě, že mu pomalu nechci dát najíst... :frowning2: Až začnu mít pocit, že je ten správný čas, tak začnu, ale zatím mi to přijde zbytečný...
13. led 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti...tchýně mi taky pořád něco vnucovala, jeden čas jsem na ni byla hodně naštvaná, řekla jsem na plnou pusu svůj názor, tak se mě snažila pesvědčit, že ten můj názor je špatný, naštěstí už je to zas ok...my začali s příkrmy, když bylo Tomíkovi 6,5 měsíce.

Já byla párkrát na aerobiku tady kousek od nás, ale moc mě to nenadchlo, nějak mi chybí motivace, jít tam znovu...teda chuť by byla, ale spíš někam jinam, jenže my tady v těch lesích to máme všude z ruky, i když máme auto :wink: Navíc tenhle týden jezdí manža do školy tak jsem bez auta.
14. led 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
:Ahoj holky.
tak jsem volala s doktorkou a rikala,ze plne kojene diet az po 6 mesicich,tak ji poslechnu a jeste pockame.je fakt,ze je otazka,jestli ma Ema hlad,nebo spis potrebuje kontak se mnou v posledni dobe me opravdu potrebuje vic.tak mozna i v noci se budi proto,max. ji muzu dokrmit umenlym mlickem,kdyby fakt mela pocit,ze ma hlad.

Martinko,nedej si radit,mas pravdu ty si matka a ty sama nejlip vis co je pro davidka dobre a kdyz jeste nema zajem o jidla,nevidim duvod to do nej zbytecne cpat. :wink: zacnem zase chodit na cviceni pro prcky? zitra je to v 9:00,Ema se jeste neobraci sama na brisko,musim ji vzdy pomoct,ale na poradne rikala doktorka,ze jeste ma cas,tak bych to rada probrala i s fyzioterapeutkou.
14. led 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Molly, tak co plavčo včera, už lepší? Omlouvám se, tenhle týden jsem práci furt (krom dneška), tak nestíhám. Ale příští týden vás ráda uvidím. My začli s příkrmem až v půl roce, já bych zkusila na Emi třeba zatím jen kašičku nebo UM

Adajar - to pozvání platí samo i pro tebe :slight_smile:
14. led 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a mám pro vás novinku, 23.5. se vdávám :wink: Bude to v Kladně na radnici (bída no...) v půl dvanáctý, tak kdybyste mě chěly přijít obdivovat, nebudu protestovat :slight_smile:
14. led 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
lapa - tak moc gratulujeme ke svatbe (zadna povercivost na kvetnovy svatby?:slight_smile:)

Simon ma dneska narozeniny... tak jsem mu chtela udelat radost a dat neco dobreho - dostal kousek piskutku k snidani a pak vyzvracel obed - takze ma zatim asi opravdu nejakej problem s vajickem... takze do narozeninovyho dortu zkusim koupit nejaky bezvajecny susenky...
14. led 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
lapa: taky moc gratuluju ke svatbe, hned bych se znova vdavala (samozrejme zase za manzela:slight_smile:
Pik: web nemam, ale jestli chces, muzes se prijit podivat na hodinu, mame zacatecnice, mirne pokrocily a pokrocily. Uz od zacatecnic se holky uci choreografie, takze holky umi hned po prvnim kurzu nejaky tanecky. Dopoledne netancujeme, mame hodiny vzdycky od 19 do 20. Zrovna za chvilku bezim na tancovani, teda spis se jen na holky podivat, dneska jsou nejdpokrocilejsi a to je uz moc hezky podivani :grinning:
14. led 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lapa - gratuluju k blížící se svatbě :dizzy_face:

Piku: Šimonkovi přejeme dodatečně vše nej, ať krásně roste!

Holky, chtěla jsem se zeptat, náš Tomík má pořád takovou mazlavou stolici, ne vyloženě průjem, prostě mazlavou, žádné tuhé bobečky, je to normální?
15. led 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
lapa rada se stavim jen reknete kdy??? Jo jinak na svatbu se rada prijdu podivat. Holky no tak zacala jsem hubnout tak snad neco zhubnu.
15. led 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooooojky děvčata... tak jsem tu pěknou dobu nebyla jest-li si na mě ještě pamatujete :o) co je nového? gratuluju k svatbě... máš ji pár dní po mích narozeninách... no já jsem zatím stačila stloustnout... viz album :o) a už se mi to blíží... oficiálně jsem už na mateřský... vůbec na netu nemůžu najít co se má předem zařídit za papíry a co po porodu třeba občanky... navíc mám depku jako hrom protože jsem nikde nesehnala konsolidaci mích dluhů a nevím jak mimčo uživíme... taky jsem scháněla někoho kdo by si vzal na sebe úvěr a já bych to splácela za něj, ale to je asi nemožné :o( každopádně šetřím a šetřím aby bylo aspoň na pečivo... a co vy? no povídejte... uf jsem se nějak rozepsala :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. led 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris - Simon taky nekadi bobecky, ale spis takovy kravince:slight_smile: Ale on ji porad takovou tu kasovitou stravu, tak mi to ani neprijde divny...
15. led 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli ahojky jak se mas??? No ja se kouknu na albicko neboj.
15. led 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikk, nene, května se nebojím :slight_smile:
Adajar, jak budeš chtít. My nemůžem jen ve středu, a pak v pátek dopo jdeme na rehábku. Jinak plánuju jen pár návštěv, ale ty jsou variabilní.
15. led 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bubli, při příchodu do porodky potřebuješ vyplněný dotazník o jménech dítěte. Pokud nejsi vdaná, ale přítel bude v rodném listě, tak lejstro z matirky o přiznání otcovství s dohodou po příjmení dítěte. Po porodu musíš dojít (ty nebo otec) s rodným listem do zdrav. pojišťovny pro kartičku miminka. Zápis dítěte do občanky není povinný, můžeš si to zařídit - potřebuješ k tomu jen rodný list. Pokud bydlíš v družstevním bytě, musíš dítě nahlásit jako dalšího obyvatele bytu kvůli zálohám na vodu apod. Jinak mě už nic nenapadá. Jo a taky bys měla při opuštění porodnice kontaktovat pediatra a dohodnout se na první prohlídce (může přijít k tobě domů nebo ty jdeš k němu)
15. led 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
lapa no tak ja ti to reknu zitra jak by to slo jo????
15. led 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
lapagerie: do občanky si mimčo necháme zapsat asi oba dva... jinak moc děkuju za radu... ještě dotaz jak je to s tím pediatrem? to je klasický dětský lékař? takže si ho mám najít už teď? rodný list dítěte dostanu v porodnici? já vím plno otázek... mám z toho strach... ty už to máš za sebou a mě čím víc se to blíží tím víc se bojím... :confounded:
adajar: no kromě toho ztloustnutí a když nekoukám na ty finance tak se máme dobře :o) a co ty? jak jde hledání práce a co hubnutí...

děvčata asi nevíte o nějaké domácí funkční práci?
16. led 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adajar, kdyžtak piš SMSku na 732923956, my dnes odjížídíme na víkend a tam nebudu mít PC. Jo ještě v úterý odpo nám přibylo očkování, takže to bychom mohly až po třetí hodině.

bubli - ano, pediatr je klasický dětský lékař - měla bys ho mít vybraného už před porodem a nahlásit se u něj. Rodný list třeba nám posílali doporučeně - když jsme přijeli z porodky, už nás čekal na poště. Ale to ti řeknou pak v porodnici. Klidně se ptej, pokusím se vzpomenout si :wink:
16. led 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám že na kladně moc aktivních těhulek a maminek není... :o(
17. led 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Lapa gratuluji k svatbe :wink: na kukandu urcite s Emou dorazime,Beruska bude uuuzasna v svatecnich satickach.to bude druzicka :grinning:

Bublinko,neboj,tes se.ja se vubec nebala porodu a probehlo to vsechno skvele :wink: nam taky prisel rodny list doporucene,jinak me taky uz nic nenapada co je potreba.jopaksi nezapomen na zakladne rodneho listu zazadat o porodne,dela se to na urade prace.tam je potreba tusim k rod.listu jeste na miste vyplnit formular ,ale i an netu se da tusim stahnout.

Martinko posles mi nejake foto na mailik afrafuand@centrum.cz .Davidek je uzasny,jak si takhle vegetne zaspinka.Ema zalomila hned ja jste odjeli,jase na prsu,jinak to u nas nefunguje,ale je to nas milacek,za nic byhc ji nedala na svete.
:slight_smile:
17. led 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj děvčata :slight_smile:

vy jste ale ukecaný...

lapa musíš i to ještě připomínat květen je daleko ale na kukandu bych došla...mám ráda svatby...vždycky pláču :slight_smile: a navíc Kladenská radnice není špatná a opravují ji...fotečky pak můžete udělat i v zámeckém parku tam je krásně...však víš :slight_smile:

Bubli doktorku si vyber dopředu a než budeš rodit zavolej jí jeslti tě vezme...myslím, že jo...v porodnici bys jí měla nahlásit, hned po propuštění k ní totiž jdeš případně ona dojde k tobě domů...já rodila předčasně, tak jsme jí volala až z porodnice a hlásila se :slight_smile: ale kdybys nevěděla kam tak i v porodnici mají seznam doktorů v Kladně a někoho ti případně doporučí...rodný list vystavují na matrice...může ho vyzvednout i otec myslím, že je už připravený 4tý den po porodu, pak musíš zajít na pojišťovnu, kde jsi nahlášená ty (já mám VZP) a s rodným lsitem dítko přihlásit...u nás to taky obíhal tatínek...já byla v porodnici 12 dní ...co ještě? občanka je až druhořadá, tam si můžeš zajít později...já si malýho taky nechávala zapsat...porodný už ti vypsala molly...
17. led 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli klidně se ptej taky si možná něco ještě vybavím...i z porodu :grinning: :sunglasses:
17. led 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo už vím co jsem chtěla...k tomu kojení...já kojila plně 6 měsíců, dodržela jsme to, i když mi doktorka říkala, že jestli chci ať klidně přejdu na UM nebo už tuhou stravu, Dalíček byl stále na spodní hranici s přibíráním...taky má v průkazce poznámku..Drobné dítě...já jsem ale raději kojila často a i v noci jsem ještě v 6 měsících kojila co 2 hodiny, přišla jsem totiž na to, že moje dítě je děsný živočich a nechce přes den moc pít/jíst, aby mu něco neuniklo, zato v noci sosal o 100péro......doktorka viděla, že přibírá tak to vzdala :grinning: od ukončeného 6.měsíce jsem začla první příkrmy a úplně v poho :wink: pak v roce už Dalí moc ani prso nechtěl, tak jsme hezky bez nějakých následků a problémů přešli na UM :wink:
17. led 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
dragus nebo nekdo - takze kdyz se skonci s kojenim, dava se vzdycky nejaky sunar nebo neco? a jaky mnozstvi? je to podle toho, co jineho ji a pije?
17. led 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsme dneska delali oslavu rocnatka - prijeli babicky a deda a dokonce prababicka - jsem z toho cela zmorena, ale myslim, ze se docela vydarila. Simon byl v dobrem rozmaru, tak to slo samo:slight_smile:

Jani - jeste k tem tancum - zda se mi, zes psala, ze v pondeli jsou zacatecnici a co takhle ctvrtek a patek - tancuje se? (v utery a ve stredu ma muz zkousky s kapelama, tak to mam program jasnej:slight_smile:) A jeste - chodi se na celej kurz, nebo se da i jen na jednotlivy hodiny?
17. led 2009 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek